Момичета моля ви не ходете в клиника Свети Лазар...

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

Момичета моля ви не ходете в клиника Свети Лазар...

Мнениеот marea_td на 06 Сеп 2012 00:14

Моля ви момичета не ходете в клиника Св.Лазар.................

“Св. Лазар” навлиза във второто си десетилетие с изградена още една АГ частна болница в Скопие, Македония, и с увереността, че осигурява на пациентите си висококвалифицирана медицинска помощ и комфорт.

Философията, от която се ръководим винаги, е осигуряването на пълна информация за състоянието на пациентите. За разрешаването на важни диагностични и терапевтични проблеми допринася както оборудването с нова и най-съвременна техника, така и високоспециализираният и компетентен екип, с който болницата разполага.

Основните показатели на акушерската помощ в болница “Св.Лазар” - София, са сравними с тези в най-добрите болнични заведения от този род в индустриално развитите страни............................Пълни глупости нищо подобно няма там само ти измислят ужасяващи диагнози за да ти вземат парите.Е обстановката и апаратурата е добра ,но само това а и лицемерието е голямо там като те видят и си викат ето 200 евро влиза.Реших да си направя профилактичен преглед в тази клиника мислех че като е частна ще се отнесат по отговорно но уви... попаднах на собственичката д-р Николова тя ми обясни че в цялостният преглед освен цитонамазка трябвало да има и Колпоскопия до тук добре няма проблем. Направи ми цитонамазката взе ми микробиологичен секрет стигна се до колскопският преглед от които видя някакви изменения на лигавицата и ми каза че трябвало спешно да се вземе и биопсия ,нямах избор щом е спешно......взе ми и биопсия....ноооо в момента в който ми каза всички тези работи в очите и нещо не ми хареса след всички тези манипулации ми каза че едните резултати ще са готови на другия ден а биобсията след седмица след което на касата ми взеха скромната сума от 410лв.без да ми издадат касова бележка вината тук си е моя защото толкова бях объркана че се сетих за нея чак когато си бях вече в къщи.На другият ден ми се обади да ми каже резултат от цитонамазката в която твърдеше че нещата не били съвсем добре :( и че добре станало като ми взела биобсия.......седмицата ми мина кошмарно чаках да ми каже най-лошото.Дойде денят в който трябваше да ми се обади и да ми каже резултата ,реших да не чакам а да отида направо там след като пристигнах момичето на рецепцията ми каза че трябвало да дойде след десетина минутки понеже имали изписване и ако искам да си ходя те щели да ми звъннат,но аз казах че ще чакам колкото трябва и останах във приемната след няма и две минутки момичето от рецепцията дойде каза че докторката не могла да дойде и ми даде телефона да ми кажела резултата от биобсията и се започна първо с медицинските термини от които нищо не разбрах....накрая каза че имам папилома вирус 2-3 степен,след като я попитах и сега от тук натам какво да правя тя ми каза че се налагало или обгаряне или операция и ми затвори телефона,след което рецепциониската ми каза че ще ми даде лист с всички изследвания които са ми направили написа го сложи печат и ми каза да изчакам после видях че доктор Николова се е подписала а уж не беше там.Реших да се консултирам и с друг доктор отидох при професор Чернев първата му реакция като видя от къде идвам и при коя докторка съм била беше една голяма усмивка и се обърна към сестрата и с насмешка я попита,, ти познаваш ли доктор Николова ,,сестрата направи физиономия и му отговори,, има си хас да не я познавам,,.Прегледа ме много внимателно каза че имам леко възпаление и малка раничка на шийката на матката а когато му показах изследванията от цитонамазката ми каза че всичко ми е нормално и че не е трябвало да ми взимат биобсия а колскопията се правела когато резултатите от цитонамазката са лоши всичко боило за пари и че не съм единствената пациентка която идва от там с грешна диагноза а колкото до резултатите от биобсията каза че и няма доверие дали ваобще са направени или са написани просто така..... Вие си направете заключения какви хора работят там и дали да ходите там.[b]
marea_td
 ---

Re: Момичета моля ви не ходете в клиника Свети Лазар...

Мнениеот valentina0577 на 06 Сеп 2012 10:18

Охх,милата-какво си преживяла,не ти завиждам! :( Но не си първата,на която и се случва подобно нещо в тази болница! :evil: Там наистина работят отвратителни кожодери!Ама,един ден всичко се връща...
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари