В коя болница родихте?

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: В коя болница родихте?

Мнениеот bubi383 на 15 Авг 2010 14:41

Родих в Окръжна болница в София.Мога да кажа само хубави неща.Родих със секцио по спешност,всички се държаха добре,обясниха ми всичко,позволиха на мъжо да види малкия,изобщо отношението беше супер.Явно и добре са си свършили работата защото на 7мия ден след раждането-все едно не ми беше правена операция.Към този момент и белегът ми почти е изчезнал.Държа да подчертая,че не съм плащала нито стотинка.Живот и здраве,ако имам второ,пак там искам да родя.
ИзображениеИзображение
bubi383
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Синева на 02 Сеп 2010 22:22

Клиника Щерев, гр. София!
Всичките ми спомени от раждането са просто прекрасни и благодаря за това на целия екип, които се постара това преживяване да остане незабравим и прекрасен сувенир!
ИзображениеИзображение
Аватар
Синева
Сериозен
 ---

Мнениеот keranu на 16 Ное 2010 07:37

Токуда, плаща се , но всичко след това е на 6
keranu
 ---

Мнениеот happymama на 06 Яну 2011 21:51

Здравейте и от мен,родих в МБАЛ "Иван Рилски"-Стара Загора при Д-р Стефан Бузалов и съм изключително доволна и от него,и от целия екип,който беше с него!Доволна съм от престоя си в болницата,от грижите полагани за мен и бебчето ми и от останалия персонал,който беше в различните смени,докато бяхме там с малката.Болницата е на ниво както и всичко останало!!!Едно огромно Благодаря!!! :sm_174: :sm_174: :sm_174:
Аватар
happymama
 ---

Мнениеот НаНина на 12 Яну 2011 13:59

Здравейте! Родих едно прекрасно момченце през март 2010 в Тина Киркова и искам да ви кажа, че съм много доволна!
Цялата ми бременност беше наблюдавана от д-р Ташков пак там! Много добър лекар и човек! За мой късмет той беше на смяна, когато ме приеха за раждане и остана доста часове след като смяната му свърши! Беше първият човек, който видях след като се събудих и съм много благодарна за цялото му отношение към мен и детенцето ми. Не съм плащала нищо, но всички бяха много любезни и професионални.
БОРИС
ИзображениеИзображение
Аватар
НаНина
Редовен
 ---

Мнениеот cvete_78 на 13 Яну 2011 10:15

Преди 7 год,родих първото си дете в МБАЛ-гр.Левски.Бях изключително доволна от акушерките ,които много ми помагаха и се държаха много добре.Родих секцио.Сега съм избрала друго място защото голяма част от тези върховни жени не работи тук .
От "Авис-медика" съм безкрайно много разочарована ,голямо хвалене голямо чудо .,нооо дано да съм изолиран случай.
В Токуда роди кумата преди година тя също много разочарована оттма даде колосална сума ,а не получи почти нищо срещу това.
И друг,което е лично мое мнение.Не си мислете,че като дадете пари сте се застраховали срещу каквото и да е ,всичко е въпрос на късмет.Голяма част от нас ходят на работа и затова получават заплата лекарите на са с нищо по-различни от нас.
Защо е толкова трудно да се обичаме?
Изображение

Изображение
Изображение

21.03.11р.51 см,т.3.250кг.
21.04.11р.54 см.,т.4.200кг.
19.05.11р.56см.,т.5.200кг.
22.06.11р.59 см.,т.6.000кг.
22.07.11р.61.5см.,т.6.500кг.
30.08.11т.7.000кг.
26.09.11р.63см.,т.7.500кг.
1.11.11р.63см.,т.7.900кг.
2.12.11р.65см.,т.8.300кг.
5.01.12 р.68см.,т.8.750кг.
25.01.12р.70см.,т.8.750
6.03.12r.72см.,т.9.000
Аватар
cvete_78
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 12 Юли 2011 01:19

Аз родих в Правителствена болница(болница Лозенец),София.Условията не са прекрасни,но пък има МНОГО добри специалисти.
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 12 Юли 2011 09:19

Аз родих сина си във Втора Градска Болница в София.
Много съм доволна. Приеха ме със сантиметър и половина разкритие, казаха, че още ми е рано да раждам, но няма да ме върнат и ме приеха. И понеже наистина беше рано още, си постоях около 12часа в предродилна зала.
Към 9 и нещо ме приеха, в 18ч. ми сложиха система и в 20:15 се роди Анджело.
3 смени минаха, докато ми дойде времето за раждане и съм ужасно доволна от всички. Много любезни, съпричасни, учтиви! Детето ми посрещна доктор Христов, много добър доктор. След като родих дойде човека в стаята да ме види как съм и дали всичко е наред! Това говори само по себе си, какви са лекарите там!
Ако имам 2ро детенце отново там ще го посрещна на бял свят! Родлиното отделение е след ремонт, всичко чисто, новичко, спретнато. Много съм очарована!
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот терита на 07 Сеп 2011 18:44

Здравейте!Нека и аз да се включа в дискусията за МБАЛ''Иван Рилски''.Мненията и отзивите за тази болница са положителни-повечето,но аз се отвратих от отношението на Пламен Янев и Жанета Узунова.Не ги наричам доктори,защото са далеч от хуманно,морално и професионално отношение.
Имах тежка бременност ,следеше ми я доктор от Трета поликлиника -няма да пиша името му,защото не дойде на раждането.Както и да е,когато настъпи момента да раждам попаднах на Янев,който бе нощна смяна/това става към 5 сутринта/.Човекът бе решил да изражда бързо и да си ходи да спи.Но заради некадърността му раждането стана сложно,поради простата причина ,че при 4 см разкритие ме караше да напъвам,за да излиза главата на бебета.Никакъв подход.Когато вече бяха финалните напъни,той скачаше отгоре ми,бебенцето се роди с увита пъпна връв около вратлето.Слава Богу е добре.Роди малко на килограми и така се отвори работа на неонатолога Узунова.Тя също бързаше с раждането и искаше ,както и Янев,да ме режат,защото е по-лесно и повече пари.
И така след като приключи всичко,изказванията и на двамата бяха възмутителни.Янев каза да си помисля хубаво къде ще раждам второто си дете,а Узунова-тази ехидна и злобна женица,съобщи:Който не си знае възможностите да ходи в Държавното АГ.
Едва ли не аз бях виновна ,че се наложи Янев да ме шие.Добре,че дойде д-р Саркисян да помага с махането на плацентата и да наблюдава как работи Янев.
След това разбрах,Че Янев искал да ми маха матката/той е известен с това/.Доволна съм само от сестрите и акушерките,както и от останалите лекари.Но не си струва заради един плазмен телевизор да се дават 500 или 1000 лв.
А Узунова наистина мисли само за пари.Изписаха ме на 3-ия ден,а бебенцето остана,и тя настояваше да стоя и аз ,за да плащам по 100 лв на ден,при условие ,че виждах бебето един път през деня.Но д-р Пиперкова заяви,че няма смисъл да си давам парите,тъй като съм от града.
Разбрах,че само жени с леки бременностти и нормално тежащи бебета раждат там.Явно лекарите подбират само такива пациентки.
Съжелявам,че не отидох в Държавната болница!!!
терита
Начинаещ
 ---

Мнениеот belladonna на 27 Юли 2013 11:44

belladonna написа:
uleto888 написа:Аз родих във Втора Градска Болница-София.Много съм доволна от обслужването и отношението,при положение,че не съм дала и стотинка.

:oki:
И аз.

5 години след първото, се записвам с второ раждане в същата болница - и същите хубави отзиви от условията, професионализма и отношението!!! Хиляди благодарности на целия екип на родилното отделение на 2-ра градска!
Щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
belladonna
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 07 Юли 2015 23:22

Родих детенце в Хирургиите в Пловдив. По-късно се отзовах пак там при една от лошите ми бременности - бях с missed abortion и трябваше бързо да ме изчистят. И при двете ми посещения, отношението беше лошо, а апаратурата допотопна. Работят много добри лекари, но са забравили какво е елементарно човешко отношение. Не искам да помня униженията там и мизерните условия. След раждането никой не мина цяла вечер да види жива ли съм, детето добре ли е..След процедурата вместо превръзка ни връчиха по един парцал и не искам да помня как обикаляхме коридорите след пълна упойка и с кръвоизливи.
Не препоръчвам клиниката..
[url=http://www.mamaibebe.com]
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари