В коя болница родихте?

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: В коя болница родихте?

Мнениеот dafi85 на 17 Дек 2009 17:30

аз родих в МБАЛ Пазарджик при д-р Попов и съм много доволна,обстановката не е лукс но пък отношението и вниманието са на ниво :wink:
Изображение
Аватар
dafi85
Редовен
 ---

Мнениеот puuupa на 17 Дек 2009 19:05

в Шейново - София. Адски съм доволна от екипа и от грижите, които полагаха за мен...
puuupa
Начинаещ
 ---

Мнениеот JANKA на 05 Яну 2010 00:45

Сливен - МБАЛ Ева-Изключително съм доволна и живот и здраве ако ми се наложи пак да раждам ще е там :!: :!: :!:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
JANKA
Пристрастен
 ---

Мнениеот ivailo6191 на 17 Яну 2010 20:49

Много сме доволни от Втора градска.Уславията са на ниво.
Само да имаше един навес при изписването че ни отвя вятъра :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Супер е мойта неискаше да си тръгва :D
ivailo6191
 ---

Мнениеот moni09 на 26 Яну 2010 15:26

велико търново при др Цочева и една стотинка не платих но получих внимание и грижи :wink:
Изображение
Аватар
moni09
Начинаещ
 ---

Мнениеот sin4eska на 27 Яну 2010 14:30

Първото си дете родих в МБАЛ Бургас,всичко мина наред слава Богу,но добре че имах позната лекарка,иначе отношението на другите по визитации,санитарки и т.н беше отвратително!
Второто си дете родих в ЕВА-Сливен,повече от доволна останах!Платих си само държавните такси,никой стотинка не ми е искал,и внимание и грижи си получих на ниво :sm_yahoo_33:
Голямото момиче Кейти-20.08.1999г.-14г.
Малкото момиче Анджи-29.10.2009г.-4г.
Бракувани от 14г.

Анджи и Кейти Изображение

Изображение

брат ми Георги-28.01.81г.-10.09.10г.-ЛИПСВАШ НИ! :rose: :rose:
Аватар
sin4eska
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hrisi v на 28 Яну 2010 17:45

Във Ловеч, много са добри там и много се грижат за родилките, особено тази кадето ми се падна на мен беше много внимателна. Само тя беше такава другите се зъбеха много. Лекарите са добри, единствения недостатък е хигиената и адското течение което ставаше в стаята, но това го има в повечето болници. Важното е че всичко мина добре. Избрах да родя там защото в болницата която трябваше да раждам има много голяма смъртност ама като казвам голяма си е наистина голяма. и то не поради усложнения ами от небрежност от страна на екипа. А и съм чувала че там отношението е под всякаква критика. На всичкото отгоре има един корумпиран доктор дето дере кожи. Това е общо взето, когато дойде време да раждам пак там ще родя.
Аватар
hrisi v
Отличник
 ---

Мнениеот mami84 на 08 Фев 2010 20:23

Ния мед стара загора
mami84
Начинаещ
 ---

Мнениеот cvety5 на 22 Фев 2010 14:44

Здр,вече родили мамчета.Искам съвет аз ще раждам нормално, терминът ми е на 05.07.10г.и моят д-р. който ми следи бременността работи в "Шейново".Искам да питам обръщат ли ти внимание нали няма да те оставят сама без надзор.От това ме е страх,защото ми е първо раждане и незнам какво да правя като настъпи момента. Нито знам кога да напъвам ,нито нищо и разчитам изцяло на подхода на лекарите там.
Аватар
cvety5
Редовен
 ---

Мнениеот uleto888 на 03 Мар 2010 23:39

cvety5 написа:Здр,вече родили мамчета.Искам съвет аз ще раждам нормално, терминът ми е на 05.07.10г.и моят д-р. който ми следи бременността работи в "Шейново".Искам да питам обръщат ли ти внимание нали няма да те оставят сама без надзор.От това ме е страх,защото ми е първо раждане и незнам какво да правя като настъпи момента. Нито знам кога да напъвам ,нито нищо и разчитам изцяло на подхода на лекарите там.

Цвети,насочи се към темата за болница "Шейново".Там ще намериш отзиви от нея. :wink:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sin4eska на 05 Мар 2010 14:08

uleto888 написа:
cvety5 написа:Здр,вече родили мамчета.Искам съвет аз ще раждам нормално, терминът ми е на 05.07.10г.и моят д-р. който ми следи бременността работи в "Шейново".Искам да питам обръщат ли ти внимание нали няма да те оставят сама без надзор.От това ме е страх,защото ми е първо раждане и незнам какво да правя като настъпи момента. Нито знам кога да напъвам ,нито нищо и разчитам изцяло на подхода на лекарите там.

Цвети,насочи се към темата за болница "Шейново".Там ще намериш отзиви от нея. :wink:

Цвети,Юлето правилно те е насочила! А за раждането,не се притеснявай!Никой не се е родил научен,като дойде време да напъваш сама ще разбереш,а и лекарите нали са за това,да ти казват кога да напъваш и кога да спреш.Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане :D :sm_yahoo_33:
Голямото момиче Кейти-20.08.1999г.-14г.
Малкото момиче Анджи-29.10.2009г.-4г.
Бракувани от 14г.

Анджи и Кейти Изображение

Изображение

брат ми Георги-28.01.81г.-10.09.10г.-ЛИПСВАШ НИ! :rose: :rose:
Аватар
sin4eska
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bebe6o4e на 17 Май 2010 14:52

В Шейново. Като цяло съм доволна...
Аватар
bebe6o4e
Редовен
 ---

Мнениеот Juliama на 11 Юли 2010 22:55

Първият път родих в Шейново и бях доволна, отнесоха се добре с мен и бебето. Затова и вторият път родих пак там, но този път бях направо срината от цялата история. Като че ли времената са се променили, а с това и хората. Като жив ужасен спомен от преживяното ще си нося зашитото секцио - мисля, че ако сама се бях зашила, щеше да е по-нормално. Като си видя корема и не мога да повярвам колко ужасно е зашит - все едно е закърпен старият чувал на баба ми на две-на три, колкото да не се изсипят вътрешностите. А за самото раждане няма да разказвам, че не му е тук мястото. Ако има трети път, няма да е в Шейново, въпреки че много харесвах тази болница.
Juliama
Начинаещ
 ---

Мнениеот КРАСИМИРА на 04 Авг 2010 14:41

Аз родих в Авис-Медика гр.Плевен, условията и отношението към мамчетата и бебенцата са прекраси ! :congratulations:
Изображение

Изображение
КРАСИМИРА
 ---

Мнениеот toni81 на 06 Авг 2010 11:42

Да се отчета и аз.Първото си дете родих в Хигия -Пазарджик секцио.Отделението беше току що отворено и всичко бе идеално,лекари и помощен персонал ни носеха едва ли не на ръце.Затова и втория път се насочих на там ,но уви нищо общо с преди.Едва ли на някой му се е случвало в частна клиника санитарка да му вдигне скандал ,че ползва нощната лампа ( плафончето било пластмасово и можело да се стопи) .Да не говорим,че чаршафите ни не бяха сменени нито един път за 6 дни,а в стая измиха само един път.Редовно забравяха да ни донесат храната и при позвъняване на звънеца ни се правеше забележка- този звънец е само ако някой колабира.Е така е в нашата родина всичко е много хубаво ама само в началото
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
toni81
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари