ЧЕРЕН СПИСЪК ГИНЕКОЛОЗИ

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: ЧЕРЕН СПИСЪК ГИНЕКОЛОЗИ

Мнениеот zlatina71 на 12 Мар 2011 18:06

:emon04: В СТАРА ЗАГОРА ИМА ОЩЕ ЕДНА НЕКАДЪРНИЦА-КАЗВА СЕ Д-Р ВИОЛЕТА ИВАНОВА И РАБОТИ В БОЛНИЦА НИА-МЕД. На тази така наречена докторка може да попаднете ако решите да ползвате медицинско направление в НИА-МЕД-само тя там приема с такива.По-добре не и се доверявайте,а потърсете мнението и на други специалисти.Казвам ви го от опит, тази жена наистина е много,много ...некадърна. :hair:Не знам кой и е дал диплома ,но дори да има такава по-добре да си я сложи в д...-то.ТОЛКОВА Е ЗЛЕ ГОРКАТА,ЧЕ НЕ НА 4Д ЕХОГРАФ,АМИ ОТ КОСМОСА ТЕХНИКА ДА И ПРЕДОСТАВЯТ ПАК НИЩО НЯМА ДА МОЖЕ ДА ВИДИ.А да не ви дава Господ някаква манипулация да Ви извърши,направо ще си остави ръцете.А да знаете колко е любезна,също като квартална магазинерка-тя всъщност за такава става.
:emon35:
Аватар
zlatina71
Начинаещ
 ---

Мнениеот galushina на 08 Май 2011 15:40

Д-р.Ганчев- АГ болница-гр.Варна

Няма да навлизам в подробности.Само ще кажа,че два дена след контролен преглед и оставащо време до термин 10 дни,започна раждане и за съжаление бебето почина заради отлепена плацента.
galushina
 ---

Мнениеот tatkoto на 03 Юли 2011 14:42

БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ д-р ЦВЕТКОВ и д-р АЛЕКСАНДРОВ ОТ 2-РА ГРАДСКА БОЛНИЦА.ВЪРНАХА ЖЕНА МИ С 2 СМ. РАЗКРИТИЕ,НЯКОЛКО ЧАСА ПРЕДИ РАЖДАНЕТО,ПОД ПРЕДЛОГ,ЧЕ Й Е РАНО ДА РАЖДА И НИ ПОИСКАХА ЗА ПРЕСТОЙ В БОЛНИЦАТА 100 ЛЕВА НА ДЕН. ДРУГА МАЙКА ИЗМЪЧВАЛИ,ДОКАТО СЪПРУГА Й НЕ ДОНЕСЕ ПАРИТЕ ЗА СЕКЦИО.
tatkoto
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 03 Юли 2011 16:26

Във 2ра градска аз раждах и ме приеха с 1,5см. разкритие, 3 екипа ме израждаха, защото докато родя минаха 12часа... Сигурно са искали за престой във ВИП стая? Но таксата не е 100лв., а 80лв.? И там са 2 легла, и ако са 2 жени таксата пада на 40лв.? А другата жена с избор на екип ли е била?
За 1ви път виждам лошо мнение за тази болница...
А тези 2ма АГ не съм ги срещала.... само доуточнете за Александров старши или младши става дума, защото и 2мата практикуват във 2ра градска? Старшия ако не се лъжа е завеждат отделението???
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tatkoto на 03 Юли 2011 19:14

Не знаем старши или младши е бил,ама по-скоро е младшия. Нищо не уточниха за престоя.Проблема бил,че не сме регистрирани в София,а не било тръгнало раждането.След няколко часа се роди сина ни.От такива кожудери ще пострадат много майки.Ще ги раздухам по всички форуми...
tatkoto
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 03 Юли 2011 19:39

И аз клоня към младшия...
Щом така сте преценил, направете го! Не би трябвало да връщат хора, само защото не сте регистрирани тук!
А къде в крайна сметка се роди сина ви? Жив и здрав да ви е!
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tatkoto на 03 Юли 2011 19:55

Сина ни се роди в Шейново 3850г. Жив и здрав. Едно пояснение.След като ни върна от втора градска ,д-р Цветков се усилиха контракциите и след около 3 часа отидохме в Шейново с 6 см разкритие и за час и нещо се роди.За вас това нормално ли е? От такива некадърници ще пострада някоя майки и някое дете.
tatkoto
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 03 Юли 2011 20:02

Разбира се, че не е нормално!
То стана ясно, че щом след няколко часа се е родило детето ви, родовия процес е бил в ход.
Изкоментирах, че съм очудена, до сега не бях засичала някой недоволен от обслужването и персонала там.
Съжалявам, че сте случили на НЕспециалисти. Важното е, че детенце и майка му са живи и здрави!
Желая ви щастие!
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tatkoto на 03 Юли 2011 21:00

Късмет и на теб. И ние тръгнахме с голямата кошница към тази болница,ама тези двамата я напълниха с .... Не се сърдим на болницата.Просто д-р ЦВЕТКОВ и д-р АЛЕКСАНДРОВ ламтят за пари и ако не им платиш те отпращат. Желаем щастие и късмет и на теб! :)
tatkoto
 ---

Мнениеот valentina0577 на 12 Юли 2011 01:05

Доктор Росица Колева от болница ТОКУДА-София.Тя е изключително некадърен ''лекар'',а е и много груба.НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ!А и е фенка номер 1 на секциото.
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот I.Borisova на 25 Юли 2011 10:53

Пазете се от гинеколога Наско Гиздов в поликлиника ВМА -София.
Изключително некомпетентен гинеколог, който допуска недопустими грешки.Има страшно остаряла техника, с която прегледите му са изключително неактуални.
Просто се пазете и не ходете при него!!!
I.Borisova
 ---

Мнениеот терита на 07 Сеп 2011 18:40

Здравейте!Нека и аз да се включа в дискусията за МБАЛ''Иван Рилски''.Мненията и отзивите за тази болница са положителни-повечето,но аз се отвратих от отношението на Пламен Янев и Жанета Узунова.Не ги наричам доктори,защото са далеч от хуманно,морално и професионално отношение.
Имах тежка бременност ,следеше ми я доктор от Трета поликлиника -няма да пиша името му,защото не дойде на раждането.Както и да е,когато настъпи момента да раждам попаднах на Янев,който бе нощна смяна/това става към 5 сутринта/.Човекът бе решил да изражда бързо и да си ходи да спи.Но заради некадърността му раждането стана сложно,поради простата причина ,че при 4 см разкритие ме караше да напъвам,за да излиза главата на бебета.Никакъв подход.Когато вече бяха финалните напъни,той скачаше отгоре ми,бебенцето се роди с увита пъпна връв около вратлето.Слава Богу е добре.Роди малко на килограми и така се отвори работа на неонатолога Узунова.Тя също бързаше с раждането и искаше ,както и Янев,да ме режат,защото е по-лесно и повече пари.
И така след като приключи всичко,изказванията и на двамата бяха възмутителни.Янев каза да си помисля хубаво къде ще раждам второто си дете,а Узунова-тази ехидна и злобна женица,съобщи:Който не си знае възможностите да ходи в Държавното АГ.
Едва ли не аз бях виновна ,че се наложи Янев да ме шие.Добре,че дойде д-р Саркисян да помага с махането на плацентата и да наблюдава как работи Янев.
След това разбрах,Че Янев искал да ми маха матката/той е известен с това/.Доволна съм само от сестрите и акушерките,както и от останалите лекари.Но не си струва заради един плазмен телевизор да се дават 500 или 1000 лв.
А Узунова наистина мисли само за пари.Изписаха ме на 3-ия ден,а бебенцето остана,и тя настояваше да стоя и аз ,за да плащам по 100 лв на ден,при условие ,че виждах бебето един път през деня.Но д-р Пиперкова заяви,че няма смисъл да си давам парите,тъй като съм от града.
Разбрах,че само жени с леки бременностти и нормално тежащи бебета раждат там.Явно лекарите подбират само такива пациентки.
Съжелявам,че не отидох в Държавната болница!!!
терита
Начинаещ
 ---

Мнениеот silent на 12 Окт 2011 12:46

д-р Светла Иванова ВМА София. Такива хора срамят професията. В един друг форум има цяла тема за нея и с нито едно положително мнение . Присъединявам се към недоволните. Никакво внимание никаква ангажираност. Формални прегледи при положение, че съпругата ми кара рискова бременност се налага ние сами да си пускаме изследвания защото видите ли нямало нужда. Да не говорим че вероятно тя не се и сеща и не помни за това какъв е нейния случай и защо се налага да се пускат изследвания всеки месец. Просто не ходете при нея такива хора не заслужават да имат пациенти и е редно да работят като продвачки в супермаркетите.
silent
 ---

Мнениеот nelkata81 на 17 Ное 2011 14:22

Аз мога да добавя две лекарки от които съм патила.Първата е Костадинка Евтимова от Токуда-февруари месец отидох за установяване на бременност(след положителен тест вкъщи),тя ме прегледа викна и друга лекарка от съседния кабинет да си каже мнението(на ехограф където и двете установиха плоден сак)и другата и каза че е виждала и друг път такова нещо и че няма проблем.И така прибирам се след това вкъщи отивам до тоалетната и видях че съм прокървила,обадих и се веднага а тя ми каза по телефона 'еми нищо имало да става ако нещо ме притеснява да отида другата седмица при нея".Плаках цяла нощ с мисълта че съм пометнала но реших на следващия ден да отида при друг доктор да ме види.И какво да ви кажа оказа се че всъщност още съм бременна но имам хематом в матката(това за което са се чудели докторките и представете си колко разбират)и част от плодния сак се беше отлепил.Борих се за плода още две седмици,но в крайна сметка пометнах.Следващич ми случай е с една от гореспоменатите докторки-Елеонора Цандева.Отидох при нея тъй като ми я препоръча приятелка да следи сегашната ми бременност.Ходих при нея 1-2 пъти прати ме за изследвания(кръв и урина) и отидох да взема резултата и да и се оплача че имам странно течение(жълтеникаво) и разговора протече по следния начин-ами добре тогава ще ти изпиша едни свещички и няма даводиш полов живот до другия път като дойдеш на консултация тогава ще ти взема секрет.Добре но от какво ми е това течение-Еми аз откъде да знам!!!!!Добре а нещо на мъжа ми ще трябва ли да изпишете-Еми хубаво и на него ще изпиша..........И какво да ви кажа веднага щом излязох изхвърлих рецептата и на следващия ден си записах за другата седмица час при друг доктор от който да поискам първо да ми вземе секрет и после да ме лекува,но уви след 2 дни прокървих отново(4-ти месец съм)и се наложи да ме вземат по спешност в Тина Киркова .В тази болница вече всички доктори знаят коя е Цандева от 12 поликлинкиа ,тъй като аз не бях единствената в отделението по това време която се е оплакала от нея.При мен този път случая се оказа следния-ниска плацента(от която прокървих )и раничка(от която имам това течение).Сега останх при една от лекарките в Тина Киркова д-р Арабаджикова,с която се чуваме по телефона винаги когато нещо ме притеснява прегледа ме когато отидох просто за да ме успокои и ми обяснява перфектно абсолютно всичко.
nelkata81
 ---

Мнениеот lyubomira_naidenova на 17 Ное 2011 15:05

Тази Цандева е много некомпетентна. Аз през 2009 ходих при нея, поради силна болка в матката,
жената ми вика най-вероятно е извънматочна бременност и ми даде направление за болница, пък там се оказа киста с 8см. диаметър, която махнаха на 3тия ден по спешност... Точно в 12та поликлиника ходих, защото АГ от моята поликлиника беше в отпуска.
Изображение

Изображение
Аватар
lyubomira_naidenova
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари