Благодаря на .......!

Форум за обмяна на информация за болници, клиники и АГ при раждане

Модератори: ALEKS, Ianitza

Благодарности към моя акушер гинеколог Др.Анчев от гр.Габров

Мнениеот Emilia Atanasova на 02 Авг 2008 18:54

Zdraveite, iskam da izkaja pred celia sviat moite nai-iskreni blagodarnosti i obich kam Dr.Angel Anchev, koito e akusher-ginekolog v gr.Gabrovo. :)
Tova e chovek, koiyo e izkliuchitelno dobre podgotven profesionalno, a dushevnata mu krasota dopalva lichnostta mu.Imeto mi e Emilia Atanasova.Moiata istoria e svarzana kakto s krasivi momenti, taka i s tragedia. Sled kato Dr.Anchev se grijeshe za moeto zdrave prodaljitelen period ot jivota mi, az uspiah na 36 g. da zabremeneia vtori pat. Problemite s bremennostta biaha ujasni ot parvia den(ne iskam da gi spomenavam).No blagodareneie na tozi strahoten doktor, az zadarjah bebeto si do 6-ti mesec uspeshno.Sluchi se tragediata i bebeto se rodi tvarde rano, niamashe shans. No az sam blagodarna na tozi chovek, che makar i za 6 meseca napravi men i sapruga ni nai-shtastlivite hora na sveta.Vapreki tragediata, koiato izjiviahme taka skoro, az biah nasarchavana i obnadejdavana ot nego da prodalja napred i da opitam s novi sili otnovo.Tova e chovek, koito e adski kompetenten, otlichen diagnostik, preceniava otlichno terapevtichnite manipulacii na svoite pacientki, izkliuchitelno vnimatelen i nejen, privlekatelen i charoven.
Molia vsichki jeni, koito sa imali kontakti s nego , da me podkrepiat, zashtoto celia sviat triabva da nauchi za tozi izkliuchitelen chovek.Mnogo Vi molia.
Jelanieto mi e toi da prochete vsichko tova i da se pochustva strahotno, zashtoto toi e ot malkoto, koito go zaslujavat.
S uvajenie.
Emilia

Здравейте, искам да изкажа пред целия свят моите най-искрени благодарности и обич към Др.Ангел Анчев, който е акушер-гинеколог в гр.Габрово.
Това е човек, който е изключително добре подготвен професионално, а душевната му красота допълва личността му. Името ми е Емилия Атанасова. Моята исторя е свързана както с красиви моменти, така и с трагедя. След като Др.Анчев се грижеше за моето здраве продължителен период от живота ми, аз успях на 36 г. да забременея втори път. Проблемите с бременността бяха ужасни от първия ден (не искам да ги споменавам). Но благодарение на този страхотен доктор, аз задържах бебето си до 6-ти месец успешно. Случи се трагедията и бебето се роди твърде рано, нямаше шанс. Но аз съм благодарна на този чожек, че макар и за 6 месеца направи мен и сапруга ни най-щастливите хора на света. Въпреки трагедията, която изжиживяхме така скоро, аз бях насърчавана и обнадеждавана от него да продължа напред и да опитам с нови сили отново. Тожа е човек, който е адски компетентен, отличен диагностик, преценява отлично терапевтичните манипулации на своите пациентки, изключително внимателен и нежен, привлекателен и чаровен.
Моля всички жени, които са имали контакти с него , да ме подкрепят, защото целия свят трябва да научи за този изключителен човек. Много ви моля.
Желанието ми е той да прочете всичко това и да се почувства страхотно, защото той е от малкото, които го заслужават.
С уважение.
Емилия

Писането на КИРИЛИЦА е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
Ако нямате кирилизираща програма, моля ползвайте КРЕДОР.
ПОСЛЕДВАЩИ МНЕНИЯ НА ЛАТИНИЦА ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ.

Модератор
Emilia Atanasova
 ---

Благодаря на .......!

Мнениеот stefania_K на 28 Авг 2008 14:22

Момичета,първо искам да отбележа,че не съм сигурна дали темата е за тук,но ако модовете преценят ,нека да я преместят.Това е темичка за благодарности към докторите,екипите,акушерките и т.н.,които са ни помогнали и предстои да помогнат на много от нас.Ще помоля за толерантност и нека не превръщаме темата в "бойно поле" :D

Аз ще бъда първа-благодаря на д-р Сияна Драгнева от МБАЛ Бургас,за всичко,което направи за мен и моето дете.Благодаря и,че е прекрасен човек,жена и безупречен професионалист!Благодаря!
Изображение
Аватар
stefania_K
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Благодаря на .......!

Мнениеот marry-ann на 11 Фев 2009 12:19

Благодаря на д-р Луиза Тончева от АГ-Русе!!! Прекрасен човек, жена и професионалист! Благодарение на нея имаме нашата малка принцеса! :congratulations:
marry-ann
 ---

Мнениеот Camellia на 22 Май 2009 23:42

Благодаря на доктор Георги Георгиев от АГ Варна! Невероятен професионалист, страхотен човек! БЛАГОДАРЯ!!!
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот boyanova на 09 Юни 2009 21:04

нека и аз да благодаря на д-р Луиза Тончева от АГ-гр.Русе!!!!!!!!!!!
Благодарение на нея днес аз се радвам на две прекрасни момиченца!!!!!!!!!!!
Благодаря от сърце....
Аватар
boyanova
Пристрастен
 ---

Мнениеот Тонита Лачикита на 11 Яну 2010 19:14

От все сърце благодаря на доктор Веселин Пенков от Плевен , ако не беше неговата човечност и профисилнализъм , едва ли сега щяхме да се радваме на едно малко слънчице.
Изображение
Тонита Лачикита
Начинаещ
 ---

Мнениеот bl_velvet на 08 Мар 2010 21:12

Благодаря на д-р Заимов, гр. Варна и д-р Пенков, гр. Сливен, както и на целия персонал на клиника Ева- Сливен [size=150] :congratulations: :cheers2: [/size]
Изображение
Изчакай човека,който те целува по челото,който иска да ти покаже света когато си в затруднение,който държи ръката ти пред приятелите си.Този,който от време навреме ти напомня колко много държи на теб и какъв щастливец е,че те има.Този който се oбръща към приятелите си и казва: ТЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА !
Аватар
bl_velvet
Пристрастен
 ---

Мнениеот Galka Metalikova на 08 Мар 2010 22:05

Благодаря на Д-р Матев ,Д-р Кючуков и целия екип на АГ Клиника "Селена" - гр.Пловдив.
[img]picasaweb.google.com/112197831650942360748/Snimki?locked=true#5563886140370483874[/img]
Galka Metalikova
Пристрастен
 ---

Мнениеот Fatito на 25 Юли 2010 16:30

И АЗ ИСКАМ ДА КАЖА ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА Др АНГЕЛОВ И НА АКУШЕРКАТА МИРЯНОВА ОТ БУРГАС. ТЕЗИ ХОРА НАИСТИНА МНОГО ДОБРЕ СИ РАЗБИРАТ ОТ РАБОТАТА!!!!!!!!!!! :congratulations:
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Мнениеот КРАСИМИРА на 04 Авг 2010 14:32

Благодаря на д-р Славов и екипа му от МБАЛ "АВИС-МЕДИКА" гр.Плевен :balloons:
Изображение

Изображение
КРАСИМИРА
 ---

Мнениеот megan8 на 22 Окт 2010 16:05

Аз искам да благодаря на д-р Иван Иванов и на целия персонал на отделението по АГ-гр.Омуртаг. :sm_bouquet:
Аватар
megan8
Пристрастен
 ---

Мнениеот zuza_15 на 23 Ное 2010 13:58

Аз БЛАГОДАРЯ на д-р Стойков от гр.Плевен.
Той е страхотен специалист и човек.
Изображение
zuza_15
Сериозен
 ---

Мнениеот ewka на 15 Яну 2012 23:25

Искам да благодаря на доктор Цветан Ослеков от болница Св.София /Тина Киркова/,както и на акушерката Сончето,благодарение на,които имам прекрасно момченце!
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот clark5901 на 24 Яну 2013 13:26

Спасибо за хороший информацией в этой должности дорогой ...
clark5901
 ---

Назад към Болници, клиники, АГ и други лекари