On-line магазини

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

Re: On-line магазини

Мнениеот antoniqa на 18 Мар 2008 12:16

Не , нямам кредитна карта
Изображение
Аватар
antoniqa
Отличник
 ---

Мнениеот mucunka33 на 18 Мар 2008 23:57

искам да разбера нещо повече за самия начин на поръчка от lauredaut.fr
mucunka33
 ---

Мнениеот antoniqa на 19 Мар 2008 12:39

не може ли без кредитна карта?
Изображение
Аватар
antoniqa
Отличник
 ---

Мнениеот ewka на 17 Апр 2008 10:39

аз сега съм поръчала доста неща от Данет,ама ги чакам и незнам,а иначе е изгодно защото доставката ми е 4.5 лева,а поръчката ми е за 300 и няколко,така че не ми пречи куриерската такса,кофти ако си поръчаш само малко и палтиш и за куриер. за френския сайт laredoute може не само с кредитна карта,а и с дебитна,стига тя да има допълнителен код за сигурност,моята е такава и мисля тези дни да си поръчам нещичко от там. мисля,че и да не ти е такава дебитната карта,в банката от която ти е издадена,ще ти я сменят,защото аз като си я вадих моята си казах да е международна с допълнителен код за сигурност и те казаха ок и не съм плащала нищо за това. така,че попитай в твоята банка или просто си извади една нова такава,нищо не струва.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mi6a на 17 Апр 2008 22:52

Искам и аз да си поръчам нещо от Ларедут, регистрирах се ама се лутам из сайта и само гадая кое какво означава. Тоя френски - гадна работа
Изображение

ИзображениеИзображениеИзображение

http://save-darina.org/
http://www.protegniraka.bg/
http://procreditbank.bg/main/bg/contributors.php?here=0
не бъди безразличен, можеш да помогнеш!
Аватар
mi6a
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 18 Апр 2008 10:16

mi6a написа:Искам и аз да си поръчам нещо от Ларедут, регистрирах се ама се лутам из сайта и само гадая кое какво означава. Тоя френски - гадна работа

питай! :D ще ти кажа. само пиши колко голямо ти е детето и ще ти пиша къде да влизаш и кое какво означава! :wink:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Eva Sl на 19 Апр 2008 07:17

ewka написа:
mi6a написа:Искам и аз да си поръчам нещо от Ларедут, регистрирах се ама се лутам из сайта и само гадая кое какво означава. Тоя френски - гадна работа

питай! :D ще ти кажа. само пиши колко голямо ти е детето и ще ти пиша къде да влизаш и кое какво означава! :wink:

Евче, я вземи ни вкарай в пътя и ни обясни как става пазарлъка в този редут :D Изкарах си международна VISA ELECTRON,но от теб разбирам че трябва да е с допълнителен код на сигурност?
Аватар
Eva Sl
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 19 Апр 2008 10:57

Евче,виж си картата: значи отпред е изписан номера на картата,а отзад номер е повторен като са добавени още 3 цифри,ако имаш тези три цифри на твоята виза,а ти 100% ги имаш,значи няма проблем да поръчваш от сайта. Моята също е VISA ELECTRON. Вчера реших да поръчам,ама в картата нямах пари и поръчката ми беше за 50 евро,а аз вкарах в картата 120 лева,т.е. около 20 лева или 10 евро отгоре,обаче се оказа,че така не може. Значи има условие в картата да имаш поне още веднъж колкото ти е поръчката,защото хората се притесняват че ти взимат последните парички. Обаче вчера беше петък и банката сега не работи,та ще изчакам до понеделник,ще вкарам още пари и ще поръчам.Ако искате изчакайте да ви пиша как е минало,защото аз на сайта си разбирам от френски,ама не съм поръчвала още. Ще пиша подробно в понеделник.имам позната,която постоянно поръчва и тя ми каза за парите,че трябва при първоначална поръчка да са ти повече,а при следващите поръчки няма нужда вече.Тя ще дойде в понеделник да поръчаме заедно за по-сигурно. :D
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bubito_ на 19 Апр 2008 12:00

нЯМА такова нещо, от миналия септември поръчвам от редута, винаги зареждам в картата си толкова пари, колкото ми е поръчката.
Ако ви вълнува, прочетет ето това, момичето си е направило труда да обобщи като цяло информацията. Някои работи са вече не толкова актуални, но основните-да
http://www.pazaruvane.com/2007/07/la-redoute.html

П.С. Гледам, че е направила някои корекции
Аватар
bubito_
Отличник
 ---

Мнениеот ewka на 19 Апр 2008 18:10

bubito_ написа:нЯМА такова нещо, от миналия септември поръчвам от редута, винаги зареждам в картата си толкова пари, колкото ми е поръчката.
Ако ви вълнува, прочетет ето това, момичето си е направило труда да обобщи като цяло информацията. Някои работи са вече не толкова актуални, но основните-да
http://www.pazaruvane.com/2007/07/la-redoute.html

П.С. Гледам, че е направила някои корекции

от първия път ли поръча с толкова пари,колкото ти е била поръчката? ако е така,значи проблема е друг,може нещо от сайта да е било,незнам! както казах не съм поръчвала още и не твърдя нищо със сигурност,приятелка ми каза така.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 19 Апр 2008 18:28

Bubito,благодаря за пътеводителя,прочетох всичко внимателно и ми е още по-странно защо не ми прие поръчката,като картата ми отговаря на всички изисквания. Аз и преди това си бях прочела изискванията за карта,де,ама сега се убедих още по-добре. Възможно ли е следното: отидох,заредих картата,върнах се и веднага поръчах.възможно ли е да не са ми били вкарани парите в картата и затова? факт е обаче,че не съм поръчала нищо,защото кошницата си ми е пълна,а в хронологията на поръчките нямам нищо. странно ми е. картата не ми е в нас в момента иначе щях пак да пробвам. още утре ще я взема от офиса и пак ще опитам. Bubito,този пътеводител е супер,а кодовете пробвала ли си? направо ще е страхотно ако освен изгодните оферти от сайта,получиш и още отстъпка или подарък. мерсиии много,дано само да успея да поръчам . :D
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Eva Sl на 19 Апр 2008 18:58

Аз този пътеводител съм го чела вече 100 пъти, ама на практика е по- различно.Ще чакам Евчето да каже, как е минала операцията :D
Аватар
Eva Sl
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 19 Апр 2008 20:44

Eva Sl написа:Аз този пътеводител съм го чела вече 100 пъти, ама на практика е по- различно.Ще чакам Евчето да каже, как е минала операцията :D

още утре или най-късно понеделник ще пробвам пак,може просто да не са ми били преведени парите на картата и затова! непременно ще се похваля ако стане! :D :wink:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bubito_ на 19 Апр 2008 23:10

Пробвай отново, понякога системата те отхвърля, влизаш пак в сайта, логваш си и отиваш да плащаш. Първия път като поръчвах, бяхме с една дружка, ползвах даже чужда празна дебитна карта, в която заредихме сумата на поръчката. Впоследствие си изкарах дебитна Виза Електрон на Райфайзенбанк специално за тази цел. С нея плащам и през системата Пей-пал търгове към и-бей. Така че няма такова нещо за първоначалната поръчка. А най-добре си пусни интернет банкиране, за да можеш да си следиш движението в сметката си. Така ще разбираш дали парите са ти вече в сметката.
Иначе ползвам кодове каквито минат, щото не при всеки минава номера. Във форума на бг-мама има специална тема за поръчките от Ла редут. Също и отделна тема само за кодовете. Аз имам два акаунта /на мен и на мъжа ми/, за да мога да получавам повечко оферти. Иначе код с подарък не съм ползвала, само с безплатна доставка.
Дано съм ви била полезна.
Аватар
bubito_
Отличник
 ---

Мнениеот Eva Sl на 20 Апр 2008 07:01

Аз само да вметна- по- добре е да не се прави интернет банкиране, ако нямате сигурна антивирусна програма на вашия компютър(даже и с такава не е гаранция)!!!
Сега плъзват вируси от най- невероятни места и след това се следи всичко от сървърите и от там се точат малки суми точно от това инт. банкиране!За това даже е хубаво както правите- да внасяте само сумата за покупката, тъй като ако има повече в картата, някой ден може да останете и без нея...
Аватар
Eva Sl
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Стоки, услуги, магазини