Количка на Бертони

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

Re: Количка на Бертони

Мнениеот siniger на 25 Яну 2009 23:01

момичета на бертони количките са най долен класл л и аз си бях харесал плазмата но си купих кангаро авангарт супер е и се оправлява много лесно конструкцията е метална а зимния нос е двойно потплатен и им дюшек на коша
siniger
Сериозен
 ---

Мнениеот ninabebe на 25 Фев 2009 12:53

някой има ли бертони омега -новата лятната!
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
ninabebe
Пристрастен
 ---

Мнениеот eleonita на 02 Мар 2010 15:40

Здравейте, майки и бебоци! Аз имам "Bertoni Plasma", цвят Aquamarine, от 2009 - ползвам я вече 10 месеца и съм супер доволна от нея.
Коша за новородено го ползвахме до средата на 6-я месец, когато ни отесня. В коша за новородено има хубаво мекичко дюшече, а вътрешната подплата може да се ползва с две лица - лятно с цвета на количката и зимно - мекичко и дебело като дюшека.
Летния кош наистина няма пълно легнало положение, но това не е проблем - бебето си спи идеално в него, полегнало като в хамак или по-скоро като в люлеещо се кресло... Летния вариант може да се сложи както по посоката на движение, така и с лице към майката (аз го ползвах в тази посока до преди седмица, когато Денис стана на 10 месеца). Количката е доста маневрена и се бута по хубав асфалт дори с един пръст... :) Висока е и преодолява всякакви препятствия в градската джунгла, така че е много подходяща за офроуд пътешествия в страната на тротоарите и дупките. Конструкцията е здрава и алуминиева. Само амортисьорите стоят за украса, стегнати са и рядко поемат тежестта.
Чантата е удобна, побира доста неща, има подложка за преповиване на бебето в нея, а в джобчето вътре - шишето с топла вода за АМ си стои горещо около час. Материята на количката е плътна, здрава, не избелява от слънцето, отчасти водоусточива, трудно се цапа и много лесно се чисти (с мокра кърпичка).
Всичките ми приятелки я харесват, а две даже си купиха същия модел заради моя положителен опит с нея. Като цяло мисля, че е качествена, здрава, функционална и красива количка на добра цена, която си заслужава парите.
И не, не работя за Бертони, макар че трябва да им се обадя да платят за тая реклама... :) :)
Последна промяна eleonita на 03 Юни 2010 19:08, променена общо 3 пъти
Изображение
Аватар
eleonita
Отличник
 ---

Мнениеот Nifada на 05 Мар 2010 16:52

Отгледах и Гергана с комбинирана Маг Ингланд. Тежка, но страшно стабилна количка. И си купихме след година и половина лятна Бертони само, защото Мак-а ни запълваше целия багажник като тръгнехме нанякъде. Е, явно съм извадила късмет, че не се строши за едно лято, поне като се сгънеше ставаше като чадър. Но нямаше нищо общо с другата количка. Не япрепоръчвам, въпреки, че е лека. Именно защото е много лека дrуска детето като щайга, понякога си завива накъдето поиска и като пусна с полулегнало положение да спи, отзад няма какво да спре детето. Ако е по-шавливо може да се изхлузи пред количката както си я караш.
Ето това е количката:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
Nifada
Модератор
 ---

Мнениеот nikita_perez на 06 Мар 2010 19:54

Ооо , нашата беше същата като на Снежи ( Нифада ) .
В началото ми харесваше , но .... Строши се три пъти ( пръчките над колелетата ) , малко като трактор върви и както казва Снежи , завива си накъдето и дойде понякога .
Изображение
Изображение
Аватар
nikita_perez
Модератор
 ---

Мнениеот Camellia на 08 Мар 2010 16:02

Аз също скоро си купих количка на Бертони - Карера. Имам опит с Пег Перего с четирите двойни колелца и мога да кажа, че Бертонито ми е много по-удобна. Не е много лека, но е страшно маневрена, върви леко и не тресе, имайки предвид по какви пътища сме принудени да се движим... Купих си я втора употреба. Била е ползвана 1 година. Аз я ползвам вече 5 месеца. Само шевовете на коша са малко захабени вече, но след такава експлоатация го намирам за нормално. Честно казано съм много доволна. Вярно, че летния кош не ляга напълно, а се накланя до някакво положение, но бебка си спи непробудно вътре. Това, което не ми допада е, че коша е малко тесничък. Като сложа една възглавничка и се запълва. Но като цяло количката си е супер, а и коша за багаж е с доста голям капацитет. :mrgreen:
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Stefy на 05 Авг 2010 21:35

Лятната ми беше Бертони и сега за второто няма да си купя такъв боклук. Два пъти ми пада задното колело по средата на булеварда докато пресичам, върви си по принцип на дясно и всеки път трудно се сгъва. Не мерси по-добре някой лев отгоре отколкото пак такава. За сведение беше Бертони Фокси Би стайл готина визия но беше здрава два-три месеца.
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Stefy
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Didko_Yoki на 06 Авг 2010 09:04

Не знам защо всички ги плюят - аз пък съм страшно доволна от нашата количка. Модела е Рок енд рол на Бертони. Страшно маневренеа, минавала е през какви ли не трапища и не е мръднала. Като нова е и е здрава, няма нищо счупено.
Ето я
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Didko_Yoki
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към Стоки, услуги, магазини