Количка на Бертони

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

Количка на Бертони

Мнениеот fifi85 на 21 Юни 2007 15:42

Момичета някоя от вас имала ли е количка "Рокенрол" на Бертони и знаете ли магазин където има доста модели на тази фирма понеже немога да намеря техен сайт
Изображение
Изображение
fifi85
Начинаещ
 ---

Re: Количка на Бертони

Мнениеот Desi & Gabi на 21 Юни 2007 16:40

fifi85 написа:Момичета някоя от вас имала ли е количка "Рокенрол" на Бертони и знаете ли магазин където има доста модели на тази фирма понеже немога да намеря техен сайт

Ето сайта на Бертони: http://www.bertoni-bg.com/Welcome.html
Дано да съм помогнала.
Изображение
Изображение
Аватар
Desi & Gabi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот av4e на 21 Юни 2007 18:17

Нашата е на бертони ама незнам какъв модел, доволна съм, лека е, а и сайта ще ти помогне
Аватар
av4e
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galeto на 26 Юни 2007 16:57

Ние също си купихме Бертони. Малка, компактна и лекичка. Много сме доволни, а и надявам се и бебо да е доволен. :D
Изображение
galeto
Редовен
 ---

Мнениеот nadia_1083 на 23 Юни 2008 08:05

Някой има ли количката на Бертони Plasma. Защото аз днес реших да сменя кошовете и се помъчих да го направя в легнало положение обаче уви! Просто не успях има полулегнало ама не и легнало. Аз ли не мога да я направя или си е така? Ако е така искам да кажа, никой да не си купува такава тъпа количка! Много ме е яд, че я взехме. Ама като я купувахме изобщо не ми дойде на ум да питам дали може да се сваля до долу. Мислех си, че на производителите им е ясно, че тези деца спят в тези колички, ама явно НЕ!
Изображение
Изображение
nadia_1083
Редовен
 ---

Мнениеот Mimi Nikolova на 23 Юни 2008 18:02

Ние също имаме количка на Бертони Star.Имахме в началото голям проблем със свиването,ама след няколко упорити тренировки успяхме да си я свием и прибираме в колата.Четяхме упътването и то ни помогна за свиването на количката.В твоето книжка няма ли описано как става смяната на кошовете.ако няма май
ще трябва да се обърнеш към магазина,от който си я купила - там няма начин да не ти покажат.Но количките си заслужават-малки и удобни за ползване са.Ние сме доволни!Пиши като успееш да смениш кошовете и споко трябва да стане!Успех :balloons:
Изображение
Аватар
Mimi Nikolova
Пристрастен
 ---

Мнениеот nadia_1083 на 24 Юни 2008 00:26

Аз за сменянето успях да ги сменя, ама не можах да го направя в легнало положение това другото кошче! Това ми е проблема, но чак сега разбрах, че всички летни колички били на този принцип. Аз лично не мога да си обесня защо? Наистина съм супер учудена от този факт! Като е лятна количка какво децата ни лятото няма да спят ли? Или те и полулегнали могат? Както и да е примирих се вече! Така ще е нямам друг избор, но искам да кажа,че ако някой сега си търси количка да си купува комбинирана, а не такава с два отделни коша, според мен ще са по-удобни! :cheers2:
Изображение
Изображение
nadia_1083
Редовен
 ---

Мнениеот kremi7 на 24 Юни 2008 13:18

nadia_1083 написа:Аз за сменянето успях да ги сменя, ама не можах да го направя в легнало положение това другото кошче! Това ми е проблема, но чак сега разбрах, че всички летни колички били на този принцип. Аз лично не мога да си обесня защо? Наистина съм супер учудена от този факт! Като е лятна количка какво децата ни лятото няма да спят ли? Или те и полулегнали могат? Както и да е примирих се вече! Така ще е нямам друг избор, но искам да кажа,че ако някой сега си търси количка да си купува комбинирана, а не такава с два отделни коша, според мен ще са по-удобни! :cheers2:

аз точно по тази причина си продадох комбинираната,имах на чиполини Джема,Бертони имат аналог карерата,летния кош като се постави детето а спи се хакланя само коша назад и крачетата се вирват нагоре,не им е удобно си мисля на бебоците
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот devil_d на 27 Юни 2008 23:10

Без да се сърдят мамите, които имат колички на бертони, само искам да споделя какво ми казаха в 2 магазина като си избирах и зимната и лятната - не били мног сполучливи, смисъл много се чупели и аз затова изобщо ги пренебрегнах като марка, иначе имат мног симпатични модели.
Изображение
Изображение
Аватар
devil_d
Пристрастен
 ---

Мнениеот ninabebe на 28 Юни 2008 11:03

аз имам на бертони ето такава и ми е много удобна,комбинирана и също доста лекичкаИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
ninabebe
Пристрастен
 ---

Мнениеот daniela80 на 03 Юли 2008 15:50

И нашата лятната е на Бертони-едната и спирачка вече е счупена,няколко болта ми изпаднаха,иначе е лека.
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nadia_1083 на 06 Юли 2008 21:22

Ами аз ходих да питам защо краката на детето ми са във въздуха и те ми обясниха, че модела е такъв. Показаха ми една чисто нова и наистина беше така!!!! После продавачката ми каза че Бертони, Чиполино и Кангаро се правили в един и същи завод в Китай и само сменяли етикетите и едва ли не защо идвам да правя проблем за количка която струва 300лв.!!!!! :mrgreen:
Изображение
Изображение
nadia_1083
Редовен
 ---

Мнениеот malkata_357911 на 14 Сеп 2008 00:24

iskam da kaja na vsichki mami,kato se nadiavam nikoia da ne mi se razsurdi, ooooo podiavolite ne si kupuvaite kolichka plasma na bertoi.tova e koshmar.tejka,neudobna,trudna za opravlenie s maluk ko6 za bajash,letniat kosh ne stava za pulno lenalo polojenie i nai lo6oto e mehanizma na senicite se razvalia mnogo burzo i nevliza v garzniata.ako na niakoi mnogo mu e haresal modela neka znae 4e go ima su6tiat,no spove4e ekstri i s po niska cena na cangoroo,az za sujalenie kusno razbrah!

Искам да кажа на всички мами, като се надявам някой да не ми се разсърди, ооооо по дяволите, не си купувайте количка Пласма на Бертони. Това е кошмар. Тежка, неудобна, трудна за управление с малък кош за багаж, летният кош не става за пълно легнало положение и най- лошото е- механизма на сенниците се развали много бързо и не влиза в гаранцията. Ако на някой много му е харесал модела нека знае, че го има същият, но с повече екстри и с по- ниска цена на Cangaroo, аз за съжаление късно разбрах.

Писането на кирилица е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
malkata_357911
 ---

Мнениеот PRETTY_BABY на 18 Окт 2008 22:58

Е май наистина тази марка май не е много сполучлива! Имам две колички Бертони комбинирана триколка Атланта и лятна- Фокси. На триколката постоянно единия амортисьор пропадаше повече от другия, от което количката вървеше на криво. Иначе беше супер количка - с зимен кош и летен, с пълно легнало положение и голям багажник. А на лятната постоянно й се развиват видиите при механизма за сгъване, ама аз слизам и качвам стълби с нея, така че може и да е нормално. И тя има доста предимства- лека е , има пълно легнало положение, но бързо окъся на мойта манекенка и сега и висят краката като спи :P . Така че за толкова пари- толкова! Ако имам второ дете ще купя маркова количка втора употреба, хем по-евтина, хем качествена! :D
Ето това са лятната- http://www.bertoni-bg.com/1_3.php
и триколката http://www.bertoni-bg.com/1_1.php само че по-стария модел
Изображение
Сладка мамина глезана!
Аватар
PRETTY_BABY
Начинаещ
 ---

Мнениеот ladybug на 25 Ное 2008 17:46

ninabebe написа:аз имам на бертони ето такава и ми е много удобна,комбинирана и също доста лекичкаИзображение

И моята е такава.Аз сравнително от скоро я ползвам,но съм доволна,много е маневрена и лека.Е,поразскърцаха се колелата,но по нашите тротоари и пътища...толкова :mrgreen:
Изображение Изображение
Аватар
ladybug
Сериозен
 ---

Следваща

Назад към Стоки, услуги, магазини