Лазерна епилация?

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

Re: Лазерна епилация?

Мнениеот мари2 на 30 Апр 2008 10:04

Искам да ви предупредя да не си губите времето и парите като ходите в Пикасо-Варна. Вършат си работата през пръсти - никога не епилират всички косъмчета, винаги оставят по няколко, за да може да ходите повече пъти и естествено да давате повече пари. Техниката им също е много кофти.
Ходих няколко пъти при тях, но вече се отказах и ще търся друго студио.
А не дай Боже, да се паднете при д-р Радева, - по добре е сами да се епилирате :D
мари2
 ---

Мнениеот lili_75 на 22 Май 2008 19:55

ЕЕЕЕЕЕЕ недейте да си харчите парите и да си рискувате здравето !АЗ ХОДИХ В "ПИКАСО" И НАПРАВИХ 5 ПРОЦЕДУРИ А ЕФЕКТ НЯМАШЕ! А ЗА БОЛКАТА НЯМАШЕ Я ДА 4 ПРОЦЕДУРА А СЛЕД ТОВА МИ ОСТАНАХА СИНИНИ ПО ТЯЛОТО ОТ СИЛАТА НА ЛАЗЕРА А БОЛКАТА НЕ ИСКАМ ДА ВИ КАЗВАМ КАКВА БЕШЕ! ЛЪЖА ЕЕЕ! нЕ СИ ХАРЧЕТЕ ПАРИТЕ ЗА ТАКИВА ГЛУПОСТИ КАТО МИН ЕПИЛАТОРА МУ Е МАЙКАТА!!!!!!!!!!!
lili_75
 ---

Лазерната епилация

Мнениеот Marcheto на 22 Апр 2010 13:25

Много са ми досадни такива персони, които като са отишли веднъж на лазерна епилация в някое студио и са останали разочаровани, започват да отричат метода като цяло!
Както всички знаете ефектът от лазерната епилация зависи от няколко фактора, най-важните от които са:
- вида апаратура
- квалификация на доктора

Е, кажете ми тогава какво чудно има в това, че от Пикасо има разочаровани?
С две думи - не отричайте лазерната епилация, а си подбирайте центровете, които я предлагат!
За района на Пловдив, най - добрият апарат за лазерна епилация го има в Лазер Център, www.lazercentar.com
Marcheto
Начинаещ
 ---

Мнениеот Ecolina на 09 Май 2010 18:46

Аз ходих преди дни за първи път! Още не мога да дам отзиви! На места ме болеше, на места не!
Аватар
Ecolina
 ---

Мнениеот Dessita на 10 Май 2010 17:06

А много ли боли?

Аз си направих фотоепилация на краката и съм доволна, почти нищо не остана :)
Но ако ефектът е добър бих пробвала и лазерна на някои участъци :)
Изображение
Изображение
Аватар
Dessita
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот WhiteRose на 16 Май 2010 17:14

Не знам Ecolina ли си, или какво, но опитите ти за реклама и търговия са супер тъпи!
WhiteRose
 ---

Мнениеот Camellia на 21 Май 2010 15:30

WhiteRose написа:Не знам Ecolina ли си, или какво, но опитите ти за реклама и търговия са супер тъпи!

А ти какво си, че реши да се регистрираш и да нареждаш другите потребителки?!?!?! Що не се зачете преди да си търкаш клавиатурата излишно! Ти видя ли изобщо кой какво е написал, или просто реши да се заядеш, пък името няма значение! :evil:
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот karolina28 на 04 Юни 2010 20:37

Мнението е изтрито от Модератор.
Моля, за подобни публикации позлвайте специализираните сайтове за обяви.
karolina28
 ---

Мнениеот zkatq на 24 Юни 2010 13:17

Na men pak edna kozmeti4ka mi obiasni, 4e lazerna epilacia ima samo na dve mesta v Sofia- na ostanalite e fotoepilacia, koeto ne bilo 4ak tolkotva efikasno. Az probvah na fotoepilacia i mi izliazoha ujasni papki. Vnimavaite!

На мен пак една козметичка ми обясни, че лазерна епилация има само на две места в София- на останалите е фотоепилация, което не било чак толкотва ефикасно. Аз пробвах на фотоепилация и ми излязоха ужасни папки. Внимавайте!

Писането на кирилица е задължително във форума! Ако продължавате да пишете на латиница, следващите Ви мнения ще бъдат изтривани без предупреждение!!!
Модератор
zkatq
Начинаещ
 ---

Мнениеот uleto888 на 02 Юли 2010 08:21

Не съм пробвала,но се замислям за лазар епилация.Обаче тук чета не много добри отзиви,а си мислех точно за "Пикасо".Май ще търся другате,очевидно това не е най-добрия център. :roll: дайте отзиви за други места в София!?
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
uleto888
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kikki на 24 Мар 2011 09:45

аз пък съм страшно доволона!
миналото лято си правих на зона интим... да има известен дискомфорт или болка, но вече към последните процедури, защото се увеличава интензитета на вълната привсяка следваща процедура
искам да ви кажа, че аз по принцип съм светла, но въпреки това имах страшен ефект, останаха ми няколко косъмчета, които са си направо руси, всичко останало падна... и то далеч не ми бяха нужни 6-7 процедури, след 4тата ефекта вече беше страхотен, но си направих ощедве за всеки случай... понеже съм и малко несериозна, не ги правехпрез 45 дни, както е препоръчано, а доста често през 60... и паксъм очарована
искам да кажа, че при всеки е строго индивидуално доколко точно ще се повлияе, но е изключително важна апаратурата , с която ви 'светкат', а също толкова важно е и лекарите, които го правят...също е от изключителна важност да слушате и следвате съветите, които ви дават в студиото, за това какво трябва и не трябва да правите преди и след процедурата, колко време преди това трябва да обръснете желаната зона, всичко!
имам много познати, които са пробвали в разни студиа от сорта на Пикасо и други прехвалени и освен че нямат ефект са се връщали и с изгаряния по тялото :!: :!: :!:
така че много добре подбирайте и ВНИМАВАЙТЕ, не е важна само цената на услугата, в крайна сметка това е сериозна апаратура, медицинска и в ръцете на някоя калпава козметичка може да стане голям проблем
за фотоепилацията във всеки квартален салон изобщоняма да коментирам, там за какво става въпрос...
в заключение само ще кажа, че ме е яд, че косъмчетата на краката и ръцете са ми много руси и няма как да си направя и там и за първи път през живота си ме е било яд че имам по3 косъма под мишниците, за да ги светна и тях
аконякой иска с удоволствие ще дам координати на студиото, стига модераторите да не го сметнат за реклама
Изображение
Изображение
Изображение
Рядко в малко момче може да се забележи обещание за мъж, но почти винаги в момиченце може да се види заплаха за жена.
Аватар
kikki
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Bubamara на 17 Юли 2011 22:53

Правих си зимата подмишници, 4 пъти, във версус, доволна съм от отношението на медицинския персонал и от самия център. Болка освен първия път нямаше, усеща се нещо като леко ужилване. Преди съм ходила на фотоепилация, но лазера за мен е най-ефикасен.
Аватар
Bubamara
Начинаещ
 ---

Мнениеот Paula на 19 Юли 2011 10:16

аз съм си правила само мустаче и не ме болеше, по-скоро машината издаваше един звук, който създава впечатление, че ще те заболи, но аз не усетих болка.
Аватар
Paula
Редовен
 ---

Мнениеот diavol4e на 20 Юни 2012 19:20

Искам да добавя един нов коментар за студио "Пикасо" Не ходете там - за предпочитане е да си изберете друго студио защото там докторката им е много груба и като работи доста боли и наистина си върши работата през пръсти защото е алчна и иска да взима повече пари май беше някаква Монева не си спомням добре ама имам приятелка която беше започнала процедири в друго студио и затова не дойде с мен и ходихме по едно и също време при нея ефекта беше по-добър, при мен не беше. Може пък в Пикасо да са им стари лазерите и затова да няма ефект. Не знам ама предлагам да направим черен списък на студия за лазерна епилация за да не се лъжат хората и без това е доста скъпо за да си даваме парите на вятъра.
diavol4e
 ---

Мнениеот Sissi0011 на 22 Юли 2015 17:20

Не знам кой къде е ходил, но съм съгласна с мнението, че не може да си бил един път на лазерна епилация и вече да заклеймяваш услугата. На всеки се случва да сбърка и да отиде при непрофесионалисти със стара техника, затова гледайте и избирайте внимателно. Аз препоръчвам на всичките си приятелки да отидат и да пробват в Армада, защото лично изпробвах услугите им по лазерна епилация на горната устна и съм много доволна. Казвам и на вас, с надеждата да не се прецаквате втори път. ;)
Като цяло съм много доволна от услугата, наистина премахва трайно косъмчетата – даже в момента съм решила да отида на процедури за някоя по-голяма зона. Болка не усетих, нямах зачервяване по кожата след процедурата, което си е плюс предвид това как се връщах до нас след кола маска и т.н… но определено зависи къде ще отиде, така че, момичета желая ви успех. Дано съм била полезна. :)
Sissi0011
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Стоки, услуги, магазини