Евтин Лаптоп

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

Евтин Лаптоп

Мнениеот Stefi_bebo на 06 Мар 2014 18:51

Здравейте на всички!Пиша отдавна във форума, ето че дойде време и аз да поискам помощ за нещо.Решила съм да си купя лаптоп, като ще го ползвам основно за музика, филми, интернет и някои по елементарни програмки като ms office, тежки програми като фотошоп примерно няма да ползвам.От тук следва, че лаптопът, който ми трябва може да е с ниски характеристика и по-ниска цена.Днес цял ден търсих лаптопи по сайтове на големи вериги магазини като Зора,Технополис и Техномаркет, както и известни и неизвестни онлайн магазини и магазинчета.Все пак най-евтиния лаптоп, който намерих беше 650 лева, което не ми се струва чак толкова скъпо, но винаги съм вярвала, че за едни ниски изисквания ще се намери и лаптоп на ниска цена.Ако някой си е купил лаптоп на по-евтино (говоря за нов лаптоп), нека да ми каже от къде.
Търкулна се геврече видях го отдалече, протегнах аз ръчичка, намерих си... Що е то?
Аватар
Stefi_bebo
Начинаещ
 ---

Re: Евтин Лаптоп

Мнениеот gost2013 на 06 Мар 2014 20:02

Пиши в нета-лаптопи на ниски цени и ще ти излезат нови, на изплащане, има и на НР даже и всичките са под 600лв, не знам, къде си търсила, но Технополис, Зора и Техномаркет са места за бяла техника, а не за компютри толкова.Бих ти изпратила и линк, но да не се сметне за реклама.....
Аватар
gost2013
Сериозен
 ---

Мнениеот Stefi_bebo на 09 Мар 2014 14:28

Защо да се сметне?Все пак няма да ми изпратиш за твоя магазин нали?
Търкулна се геврече видях го отдалече, протегнах аз ръчичка, намерих си... Що е то?
Аватар
Stefi_bebo
Начинаещ
 ---

Мнениеот Petar_Dimitrov на 26 Яну 2015 23:49

Здравейте,

прочетох темата и с риск да се сметне за реклама мога да ви кажа да прегледате в Гугъл например онлайн магазини за компютри. Лично аз съм много доволен, защото там може да си ги сортирате по цена, характеристики и да сравнявате цените и на други места. Моят е лаптоп Acer E1-572G взех го и съм много доволен. Ако случайно пък не може да си изберете или се колебаете винаги може да се обадите по телефона да попитате. По мое мнение това е най-удобния вариант в който пестите време и усилия, а в някои случай и много пари, защото за да разгледате офертите в магазините ще ви трябва цял ден да ги обиколите всичките.
Petar_Dimitrov
 ---

Мнениеот BistraJor на 08 Май 2015 20:13

Всичко евтино излиза по-скъпо, аз те съветвам внимателно да прегледаш офертите на фирмите, защото инвестицията в лаптоп е сериозно нещо. Аз взех моя Acer от Плесио и съм доволна, но това не значи, че ти казвам да не пазаруваш от Технополис или там където си пожелааеш.
BistraJor
Начинаещ
 ---

Мнениеот viksi на 25 Юли 2016 09:44

И аз съм на мнение, че евтиното при лаптопите излиза много по-скъпо в дългосрочен план. Ще трябва да вземеш или боклук или нещо втора ръка, което не знаеш как и от кого е ползвано, а това значи отново боклук.

Мога да препоръчам бюджетно решение на леново http://www.premiummobile.bg/laptop-leno ... 0hsbm.html с опция за изплащане, но ако вземаш на изплащане, можеш и нещо по-класно да избереш.
viksi
Начинаещ
 ---

Мнениеот valentinaivanova на 16 Ное 2016 17:55

Този лаптоп https://ardes.bg/product/asus-x552ea-sx156d-58513 е перфектен. В момента е доста намален, цената е повече от приемлива. Съотношението качество-цена е идеално. Мисля, че би ти свършил работа.
valentinaivanova
Отличник
 ---

Мнениеот shishkova на 27 Ное 2016 16:50

Една приятелка има такъв лаптоп и е много доволна от него.
Аватар
shishkova
Сериозен
 ---

Мнениеот valentinaivanova на 01 Май 2017 20:11

И аз много го харесвам.
valentinaivanova
Отличник
 ---

Назад към Стоки, услуги, магазини