петна от сокчета

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

петна от сокчета

Мнениеот venish_01 на 27 Фев 2010 18:01

имаме проблем-всички дрехи са изцапани със сок от моркови.слагам гумиран лигавник но все пак се цапа.по принцип пера на дани дрехите със сано но не премахва петната.от кога и какви избелващи препарати мога да използвам .дани е на 4 месеца и 10 дни.
Изображение
Аватар
venish_01
Начинаещ
 ---

Re: петна от сокчета

Мнениеот v_m_b на 27 Фев 2010 23:11

пробвай със персил, той е антиалергичен и съдържа вещества, които не дразнят кожата. Сега новия Персил(белия - sensitive) е за бебета дори, аз си го купих и съм доволна :D Иначе слагай му някоя по-вехта или по-старичка блузка когато пие сокче и готово :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
v_m_b
Пристрастен
 ---

Мнениеот delchevadi на 02 Мар 2010 12:58

Същата ситуация стана и при нас със сокчетата. Преборих петната със Surcare течен препарат за пране за бебета и хора с алергии. Като направи петното, свалям дрешката и намазвам петното с малко препарат и хвърлям в коша за пране докато събера за цяла пералня. Резултатът е няма никакви петна. Може и с друг препарат да става (течен, за да можеш да намажеш), но не съм пробвала. Идеята ми хрумна, тъй като мама като направехме петна по дрехите (като по-големи деца) ги мажеше с ТЕСТ гел за съдове и те се изпираха.
Изображение

ИзображениеИзображение
delchevadi
Отличник
 ---

Мнениеот venish_01 на 02 Мар 2010 13:49

аз използвам същата марка препарат но е за бибероните и шишенцата.дали ще стане с него.ще пробвам.благодаря за съвета :congratulations:
Изображение
Аватар
venish_01
Начинаещ
 ---

Мнениеот bl_velvet на 06 Мар 2010 20:08

това с натъркването, дали ще стане със стари петна?
Изображение
Изчакай човека,който те целува по челото,който иска да ти покаже света когато си в затруднение,който държи ръката ти пред приятелите си.Този,който от време навреме ти напомня колко много държи на теб и какъв щастливец е,че те има.Този който се oбръща към приятелите си и казва: ТЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА !
Аватар
bl_velvet
Пристрастен
 ---

Мнениеот delchevadi на 07 Мар 2010 09:18

На дрешките при мен се получи със стари петна, но на лигавниците си останаха. Уж всичко е памук ????
Изображение

ИзображениеИзображение
delchevadi
Отличник
 ---

Мнениеот venish_01 на 13 Мар 2010 18:04

нашите петна си стоят .просто поизбеляха малко
Изображение
Аватар
venish_01
Начинаещ
 ---

Мнениеот Camellia на 13 Мар 2010 20:14

Аз, когато ми се налага да пера, за всякакви петна използвам един препарат на марката K2r. Надписа е на немски - Gallseifen Fleckenloser. В бяло шише със зелена капачка и зелен "етикет". Етикет е в кавички, защото е нарисуван. И на зеления етикет има нарисувани дънки, пльоснати върху пералня, на петна и същия препарат ги полива. Ама какво обяснение вкараааах. :lol: Валерия беше на 4 месеца, когато го ползвах. Премахва всякакви петна. Също и стари които не са се изпрали при предишно пране.
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот delchevadi на 14 Мар 2010 12:02

Cаmellia в суперите има ли го или ти го донасят от вън?
Изображение

ИзображениеИзображение
delchevadi
Отличник
 ---

Мнениеот stefania_K на 14 Мар 2010 13:06

Единственият прах,който ми пере всички петна от детските дрехи и до ден днешен е "Тео бебе",няма грешка.Нямам нито една лекьосана блузка,дори и лигавниците са абсолютно чисти.Пера всичко в пералнята,на 30 или 40 градуса!
Изображение
Аватар
stefania_K
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Camellia на 14 Мар 2010 15:43

delchevadi написа:Cаmellia в суперите има ли го или ти го донасят от вън?

Във Варна го има в Пикадили. Сега го видях и в Кауфланд! В Кауфланд опаковката е не с капачка, а с помпичка, като препарат за стъкло, но самата бутилка е същата!
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamito85 на 14 Мар 2010 22:06

Camellia написа:Аз, когато ми се налага да пера, за всякакви петна използвам един препарат на марката K2r. Надписа е на немски - Gallseifen Fleckenloser. В бяло шише със зелена капачка и зелен "етикет". Етикет е в кавички, защото е нарисуван. И на зеления етикет има нарисувани дънки, пльоснати върху пералня, на петна и същия препарат ги полива. Ама какво обяснение вкараааах. :lol: Валерия беше на 4 месеца, когато го ползвах. Премахва всякакви петна. Също и стари които не са се изпрали при предишно пране.

Ками, нищо не ми говори това :roll: :roll: Ако можеш да го снимаш ще ти бъда благодарна! :sm_bouquet:
Изображение.Изображение
.Изображение.Изображение . Изображение
Аватар
mamito85
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот cvetomirka на 15 Мар 2010 03:59

здравеите мами аз пера дрешките на моята принсеса с препарата СПОТ в лилаво розова ботилка е има нарисувано жалто пати на него и стррува 1.70 лв. Когато сабера дрехи за една пералня мажа петната с препарата оставям да деиства два часа и слагам в пералнята после пребавям и кам праха и така петната изчезват а при старити петна които несе махнат от парвия пат пущам втори и те изчезват а сащо бях купила едно зелено пакетче на него има нарисивано нещо подобно на разграздащисе молекули грацки препарат е и е направен по една доза прибавясе кам праха сащо много добар но за сажаление не му записах имито имаго в КАУФЛАНД...
cvetomirka
 ---

Мнениеот Camellia на 16 Мар 2010 17:51

mamito85 написа:
Camellia написа:Аз, когато ми се налага да пера, за всякакви петна използвам един препарат на марката K2r. Надписа е на немски - Gallseifen Fleckenloser. В бяло шише със зелена капачка и зелен "етикет". Етикет е в кавички, защото е нарисуван. И на зеления етикет има нарисувани дънки, пльоснати върху пералня, на петна и същия препарат ги полива. Ама какво обяснение вкараааах. :lol: Валерия беше на 4 месеца, когато го ползвах. Премахва всякакви петна. Също и стари които не са се изпрали при предишно пране.

Ками, нищо не ми говори това :roll: :roll: Ако можеш да го снимаш ще ти бъда благодарна! :sm_bouquet:

Неде, хитро!
Изображение
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот venish_01 на 21 Мар 2010 13:25

Мнението е изтрито от модератор поради неспазване правилото за писане на кирилица!
Изображение
Аватар
venish_01
Начинаещ
 ---

Назад към Стоки, услуги, магазини