Памперсите Рufies.

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

Re: Памперсите Рufies.

Мнениеот dobrinka на 25 Сеп 2010 22:14

Ние ползваме пуфис 2 и 3-ка и сме много доволни предстои да почнем четворката .
Аватар
dobrinka
 ---

Мнениеот desyyy на 17 Окт 2010 11:45

zhanina написа:Искам да допълня от съвсем пресен опит, че специално за акото, Пуфис са много по-стабилни от Памперс. Вътрешните къдрички и ластички на Памперс са много по-символични и веднага се напояват и пропускат, докато Пуфис задържа успешно много по-грандиозни неща... :oki:

и аз така мисля и в момента съм на пуфис 3
Изображение
Изображение
Аватар
desyyy
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bibibi003 на 17 Окт 2010 23:01

Използвах ги 3 месеца. Когато малката стана за 3-ти размер, имах чувството , че съм купила друга мака. Ужасно твърди, в сравнение с предишните. Което според мен не би трябвало да е така. На всичкото отгоре се обрина от тях :( Съжалявам защото найстина ми харесваха много, като говоря защото съм пробвала Памперс, Хъджис и Либеро.
bibibi003
Начинаещ
 ---

Мнениеот tanya1981 на 09 Ное 2010 12:26

Аз използвам Пуфис още от самото начало и съм изключително доволна и то 2,3 и 4,само веднъж ми се наложи да взема Памперс защото нямаше Пуфис (пазарувам от Кауфланд) и малкия зачерви дупето и му се възпали кожичката на пишлето и се наложи да го лекувам с Имазол и повече не бих си и помислила да сменя Пуфис със друга марка памперси.
Изображение
Роден на 14.04.2010год.,2 850,49см.
Аватар
tanya1981
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Елис7 на 09 Ное 2010 13:09

Гледам рекламата на Пуфис,имало подарък диск с детски песнички с пакета памперси.
Моя мъж вчера взема памперси ,а не му дали подаръка. :evil:
Миналия път аз взех от същия магазин пакет памперси и ми дадоха подарък лигавник.
Изображение
Елис7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zhanina на 09 Ное 2010 13:21

Елис7 написа:Гледам рекламата на Пуфис,имало подарък диск с детски песнички с пакета памперси.
Моя мъж вчера взема памперси ,а не му дали подаръка. :evil:
Миналия път аз взех от същия магазин пакет памперси и ми дадоха подарък лигавник.

Аз пък, взех от Кауфланд 2 пакета Пуфис 4, като на всеки от тях си имаше подарък диск. В колата видях че дисковете били 1 и 2 част, а на моите пакети и двата диска са 2 част. Върнах се на информацията да попитам възможно ли е да ми подменят единия диск, защото не са ми нужни 2 еднакви. Първо казаха че не може, трябвало да върна памперсите, да ми върнат парите, после да вляза отново да си взема други... Оказа се че на Пуфис 4 всички дискове са 2 част. Накрая се съгласиха да отлепят един диск 1 част от друг размер памперси и да залепят моята 2 част, така че да си имам двете части от песничките подарък. Даже се опитаха да ми кажат да отида в някой друг магазин - т.е. да си купя и още един пакет, за да взема 1 част. А по повод съдържанието на дисковете, песничките са хубави, не са популярните песнички, които са ни втръснали от нашето детство та до ден днешен. Нови, приятни песнички, като на мен лично втората част ми допадна повече. Имам само една забележка. Една от песничките се казва "Мразя". Пее се - мразя това, мразя онова и е доста неприятна и не може да научи детето на нищо добро, даже напротив. Така че като стигнем до тази песничка я прескачаме и ме дразни всеки път. Иначе моето дете, което е на 12 мес. се радва на песничките, харесва ги и като свърши поредната песничка пляска и чака следващата. Ако имате впечатления, споделете и вие :)
zhanina
Пристрастен
 ---

Мнениеот bubi383 на 11 Ное 2010 10:19

Нещо се разочаровах от Пуфис :roll: .Ползвам ги от раждането на Венци и нямах никакви проблеми до купуването на Пуфис 5.Дали попаднах на кофти партида,не знам,но лепенките им бяха много кофти и се откъсваха от основата на памперса :? .Резултатът беше нон стоп мокри дрехи и преобуване по 3-4 пъти на нощ :evil: .След втория пакет с такъв проблем спрях да ги ползвам.Сега купувам друга марка и определено съм по-доволна.
ИзображениеИзображение
bubi383
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Galka Metalikova на 11 Ное 2010 11:55

Преди време в Градската градина правиха някаква промоция и ни дадоха рекламно пакетче с два памперса на Pufies,които никога не бях ползвала.Хареса ми,че са доста по-дълбочки от Памперс и си купих цял пакет 4-ка, но се оказа,че нещо хич не задържат и малкия ако легне да спи с тях дори и на обяд и е мокър.Понеже имах и Памперс в къщи и правих експерименти като ги редувах и за съжаление наистина се разочаровах от Pufies и свърши ли пакета приключвам с тях окончателно.
[img]picasaweb.google.com/112197831650942360748/Snimki?locked=true#5563886140370483874[/img]
Galka Metalikova
Пристрастен
 ---

Мнениеот zhanina на 11 Ное 2010 21:31

А при нас се оказа че 4-ката е много добре, а 4+ пропускат, явно са ни големи и все още не сме за тях. Така че сигурно зависи да е подходящ и номерът!
zhanina
Пристрастен
 ---

Мнениеот ton4eto_87 на 12 Ное 2010 13:45

И аз много се разоровах от Пуфис!Страшно взеха да пропускат! :evil: :evil:
Изображение
Изображение
Аватар
ton4eto_87
Редовен
 ---

Мнениеот zhanina на 12 Ное 2010 15:17

Като заговорихте за тази промоция на Пуфис с безплатните мостри, ние се сдобихме с 6-7 кашона от тези мостри - 4 и 4+. Дадоха ни ги наши познати на които им ги подарили. Както се случва обикновено в Бг, всичко се опорочава и същото се е случило и с тези мостри, които вместо да бъдат раздадени в парка, някой си ги е прибрал за лични цели. Така че аз при положение че ги получих безплатно, изобщо не се оплаквам от качеството, доста дълъг период не сме купували памперси. Взимах по повече със себе си и раздавах на познати майки с бебета, все пак точно това е предназначението им. Но ако ще ги сравняваме с други марки, определено си остават едни от най-добрите. Една майка ми услужи инцидентно с Еви Бейби 4 - ей такъв боклук не съм си представяла, че би могъл да съществува на пазара! Може да е евтино, но не става за нищо! А Пуфис като цяло си държи много добро качество и да не забравяме че в по-горните месеци децата вече много се движат и се случва така че памперсът се размества и протича по тази причина, а не защото продуктът е некачествен!
zhanina
Пристрастен
 ---

Мнениеот bubi383 на 12 Ное 2010 19:29

Ние с 4ката нямахме проблем,4+ също не бяха лоши.Да,изпускаха от време на време,но то си е нормално,може би :roll: .Но 5 бяха отврат-лепенката се късаше от основата на памперса,което мен много ме подразни и спрях да ги купувам :evil: .А и цената им не е кой знае колко по-ниска от тази на другите памперси от същия клас,поне в магазините,от които пазарувам...
ИзображениеИзображение
bubi383
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ton4eto_87 на 23 Ное 2010 23:39

Може би пропускат,защото бебето се движи много,не е ли това целта им-да не пропускат и да издържат на темпото на беб4ето.С Хъгис нямам такъв проблем.
Изображение
Изображение
Аватар
ton4eto_87
Редовен
 ---

Мнениеот zhanina на 24 Ное 2010 00:47

ton4eto_87 написа:Може би пропускат,защото бебето се движи много,не е ли това целта им-да не пропускат и да издържат на темпото на беб4ето.С Хъгис нямам такъв проблем.

Къде е този гениално измислен памперс, който да бъде като втора кожа и никога да не се размести и да не пропусне!?!?!!?!? Все пак той не е залепен за бебето и колкото и бебетата да щуреят, някои са доста по-палави от други! :sm_newsm32:
zhanina
Пристрастен
 ---

Мнениеот ton4eto_87 на 25 Ное 2010 22:51

Памперс премиум и хъгис за нас са перфектните памперси.Залепват,както казва6 ти на бебето.Не съм имала проблем с двата вида.Всяко бебе е разли4но!Аз изказах мнението си! :mrgreen:
Изображение
Изображение
Аватар
ton4eto_87
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Стоки, услуги, магазини