Бебешки дрешки по интернет

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

Re: Бебешки дрешки по интернет

Мнениеот asiya на 15 Дек 2008 22:38

Здравейте :) френският сайт е http://www.laredoute.fr
asiya
Отличник
 ---

Мнениеот kiki1708 на 02 Яну 2009 19:25

az sum si kupuvala dreshki ot http://www.eurofamilykids.com te sa vnositeli na datskata marka ME TOO i dreshkite sa neveroiatni
Ne prilichat na nito edna marka, kojato se prodava tuk -- vse edno si gi kupil v chuzbina, zastoto kato obleka malkia vsichki go zaglezdat
e, cenite ne sa kato ot frenskia sajt, no mozesh da si kupish akutalnata kolekcia i ne chakash - dostavkata e do 3 dni maximum
mnogo sa kachestveni..kupih na malkia jake..mnogo e krasivo i toplo.izobsto , az kato majka na momchence mi beshe omruznalo da mi predlagat dreshki kato za skuchni golemi muze ..tezi sa super veseli..cvetovete sa blestiasti..

Аз съм си купувала дрешки от http://www.eurofamilykids.com , те са вносители на датската марка ME TOO и дрешките са невероятни. Не приличат на нито една марка, която се продава тук- все едно си ги купил от чужбина, защото като облека малкия всички го заглеждат. Е, цените не са като от френския сайт, но можеш да си купиш актуална колекция и не чакаш- доставката е до 3 дни максимум. много са качествени..купих на малкия яке..много е красиво и топло. Изобщо, аз като майка на момченце ми беше омръзнало да ми предлагат дрешки като за скучни големи мъже...тези са супер весели..цветовете са блестящи.

Писането на кирилица е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Потребителите, използващи форума за реклама на стоки и услуги се наказват с бан!
Модератор
kiki1708
 ---

Мнениеот jul4e на 06 Яну 2009 22:55

аз съм взимала, някои от тях доста сполучливи и на добри цени, а удобството да ти ги донесат до вратата - перфектно :brows:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
jul4e
Пристрастен
 ---

Мнениеот hrisi v на 08 Яну 2009 16:12

Аз пък съм бясна :madd2: поръчах си стерилизатор и преди малко ми се обадиха че нямало в наличност а пише че има, кви са тея работи, щяло да има след месец, ами нека да си имат след месец .
Аватар
hrisi v
Отличник
 ---

Мнениеот diizi на 08 Яну 2009 21:41

hrisi v написа:Аз пък съм бясна :madd2: поръчах си стерилизатор и преди малко ми се обадиха че нямало в наличност а пише че има, кви са тея работи, щяло да има след месец, ами нека да си имат след месец .

Много пъти ми се е случвало да си харесам нещо и когато реша да го поръчам ми казват,че е изчерпано.Еми да си подновяват сайта,а не да ни заблуждават само.
Изображение
Аватар
diizi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hrisi v на 08 Яну 2009 23:47

Аааа днес се разрових и намерих друг ще ми го донесат в събота. Ама ония беше по готин и сега сам разочарована ама то проблема си е техен. Незнам дали се сещат ама от там повече нищо не поръчвам.
Аватар
hrisi v
Отличник
 ---

Мнениеот ZlatkaMircheva на 09 Яну 2009 12:08

"Здравейте френският сайт е http://www.laredoute.fr"

И аз съм купувала от там за себе си , а една позната поръчва и на бебенце, доволни сме , има доста евтини неща и са от хубави материи, но при нас - в Хасково пристигат до месец . Трява да имаш кредитна карта обаче. Успех в пазаруването ! :oki: :sm_061:
Изображение
Аватар
ZlatkaMircheva
 ---

Мнениеот disti1982 на 09 Яну 2009 23:17

аз си поръчвам дрехи от едно момиче от англия.поръчвам си и памперси.супер изгодно ми излизат.поръчвах от френския саит но нищо не получих
disti1982
 ---

Мнениеот kameliq на 27 Фев 2009 00:10

А някой ,може ли да ми обясни как да си поръчам дрехи от този френски сайт,нищо немога да разбера а страшно много ми хареса една нощничка :(
Изображение
http://line.mamka.ru/new/line.php/an04/ ... 8/line.gif[/img][/urИзображение
Изображение Изображение
Аватар
kameliq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Lady на 27 Фев 2009 15:26

ми аз не поръчвам от този френски сайт , но поръчвам от всички бебешки сайтове тук в България,даже съм си ги сортирала на по евтинки и по скъпички :) ......ми то като се замисля .............аз привършвам седмия , тежи ми да обикалям , цените гледам едни и същи ,само плащам доставка 5-10 лв. а ако слизам по центъра да обикалям - такси да изляза , такси да се прибера , и оставам без крака и без кръст дефакто идва танто за кукуригу :lol: , а и избора в интернет е доста по богат . Лелеее пък не им завиждам на майчетата-софиянки и изобщо от по глемите градове.......че те ако вземат да обикалят и да избират Изображение
Изображение
Аватар
Lady
Пристрастен
 ---

Мнениеот Spa на 09 Мар 2009 12:46

Здравейте, и аз май ще се ориентирам към пазаруването по интернет. Вчера докато преглеждах една брошура видях един сайт за бебешки стоки, още не съм го разгледала, но днес ще го отворя и ако си струва ще ви напиша адреса, само, че е в Испания и нямам идея, колко ще бъде доставката до България. Аз живея тук, така, че доставката обикновено е 6 евро. Чула съм че българи поръчват от американски сайтове, което означава, че доставката не е скъпа. Тук където живеем няма детски магазин и така, ще ми е по-лесно, пък и както четох по-нагоре май изборът е по-голям по интернет. В началото на април ще ходя на видеозон в един голям град, там има магазин от веригата Carefour, където е доста евтино, първо ще сравня цените там и от сайта, и където ми е по-изгодно от там ще пазарувам. Липсва ми България в това отношение, с първото ми детенце като бях бременна си излизах по магазините и си пазарувах, но тук явно няма да е точно така.
Хайде стига съм писала, после ще вляза в този сайт и ако има хубави и евтини неща ще ви го напиша.
ИзображениеИзображение
Аватар
Spa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Spa на 14 Мар 2009 17:50

С малко закъснение, ето го и обещаният сайт, има интересни неща:

http://www.bebelia.es
ИзображениеИзображение
Аватар
Spa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот maryito на 22 Мар 2009 15:08

аз съм поръчвала за малката от френския сайт и съм доволна
Изображение
Аватар
maryito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamakiki на 24 Мар 2009 16:18

Мнението е изтрито от модератор.
Авторката му знае защо....ха ха :mrgreen:
mamakiki
 ---

Мнениеот Camellia на 15 Апр 2009 12:12

Аз си поръчах буйки за бебка от българския сайт инес и съм доволна! Много са качествени!
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Стоки, услуги, магазини