Каква количка да си купя

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

Re: Каква количка да си купя

Мнениеот iced_lady на 29 Юни 2010 16:25

Здравейте! Ние със съпруга ми си избрахме комплект на HAUCK, много го харесахме и без да сме го виждали на живо, но искам да чуя и странично мнение. Термина ми е през ноември, така че ще ми трябва комбинирана количка. Ето линк:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6529
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
iced_lady
Пристрастен
 ---

Мнениеот Bebs на 01 Юли 2010 09:03

iced_lady написа:Здравейте! Ние със съпруга ми си избрахме комплект на HAUCK, много го харесахме и без да сме го виждали на живо, но искам да чуя и странично мнение. Термина ми е през ноември, така че ще ми трябва комбинирана количка. Ето линк:
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6529

Ето тук може да гледаш и клипче на тази количката http://vbox7.com/play:ffd04276.Вижда ми се много хубава и маневрена.Също така е лекичка и на лято няма да се наложи да се сменя с нова лятна количка.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот iced_lady на 01 Юли 2010 11:45

О, благодаря ти Bebs, това клипче е страхотно. Ние така или иначе я бяхме харесали, но сега дори няма да поглеждам други колички - тази е точно за бебо. :D
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
iced_lady
Пристрастен
 ---

Мнениеот Bebs на 04 Юли 2010 09:14

iced_lady написа:О, благодаря ти Bebs, това клипче е страхотно. Ние така или иначе я бяхме харесали, но сега дори няма да поглеждам други колички - тази е точно за бебо. :D

Радвам се ,че клипчето ви е харесало и ,че сте сигурни вече в избора си.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Pipeto на 09 Авг 2010 15:05

Аз съм привържаник на Cangaroo, нашата количка е такава: - ето ви линк http://mama-bebe.com/koli4ki.html Cangaroo Daisy
а зълва ми си взеха Cangaroo Pasanger 2009

Много съм доволна, имамчувството че мога да изгледам още 3 деца и няма чупене, една приятелка си взе на Chipolino - e 3 пъти я връщаха за ремонт... може да е просто лош късмет, но...
Pipeto
 ---

Мнениеот bubi383 на 15 Авг 2010 12:40

Изображение.За мен това е най-добрата количка.Купих си такава,защото исках да е с единични гуми,тъй като живея на 1вия етаж и няма кой да я сваля.Оказа се супер здрава количка,широка,сняг,лед,високи тротоари,изровени настилки,стълби(качване и слизане)-нищо не и се опира.Огромен кош за багаж,което също беше важно за мен.Напълно оправда очакванията ми,даже ги надмина.Но няма да спестя и недостатъците.Тежичка е,особено с по-голямо дете(което мен не ме притеснява особено),но това,което повече ме подразни е,че като се обърне дръжката,както е на снимката,върви адски трудно,изобщо губи всякаква маневреност.Иначе,когато детето е с гръб към движението,няма проблем.Аз си мислех,че това е дефект на моята,но като поговорих с други притежатели на същия модел,се оказа,че и те го имат този проблем.Но въпреки това е незаменима за по-екстремни условия :D
ИзображениеИзображение
bubi383
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот summerqueen на 19 Авг 2010 09:36

bubi383 написа:За мен това е най-добрата количка.Купих си такава,защото исках да е с единични гуми,тъй като живея на 1вия етаж и няма кой да я сваля.Оказа се супер здрава количка,широка,сняг,лед,високи тротоари,изровени настилки,стълби(качване и слизане)-нищо не и се опира.Огромен кош за багаж,което също беше важно за мен.Напълно оправда очакванията ми,даже ги надмина.Но няма да спестя и недостатъците.Тежичка е,особено с по-голямо дете(което мен не ме притеснява особено),но това,което повече ме подразни е,че като се обърне дръжката,както е на снимката,върви адски трудно,изобщо губи всякаква маневреност.Иначе,когато детето е с гръб към движението,няма проблем.Аз си мислех,че това е дефект на моята,но като поговорих с други притежатели на същия модел,се оказа,че и те го имат този проблем.Но въпреки това е незаменима за по-екстремни условия :D

Това е Маг Ингланд, нали? С такава съм отгледала и двете момчета, и то ми я даде приятелка, тоест вече беше отгледала едно бебе.
Изключително съм доволна, но подчертавам, че аз гледам функционалност и практичност, а не дизайн.
Относно кг - аз съм има-няма 50кг и се оправях, дори съм я качвала до 6ия етаж всеки ден в продължение на 4 месеца с бебето вътре.
Широка е и на мен ми беше много удобна.
Освен нея съм бутала и Cangaroo Victoria и Lola на Bebe Confort, но не можах да им свикна.
Аватар
summerqueen
Начинаещ
 ---

Мнениеот bubi383 на 19 Авг 2010 10:46

Маг е! :nodd: И ми е незаменима!Моята също е втора употреба,но не е мръднала! :oki:
ИзображениеИзображение
bubi383
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот belladonna на 19 Авг 2010 15:04

bubi383 написа:Изображение

........но това,което повече ме подразни е,че като се обърне дръжката,както е на снимката,върви адски трудно,изобщо губи всякаква маневреност......

И аз така мислех, но просто в това положение на дръжката трябва да се управлява с друг чалъм: вместо да натискаш дръжката, завъртайки количката около гумите, които се явяват задни, то повдигаш леко дръжката, завъртайки количката около предните гуми. Пробвайте!

Иначе и аз съм повече от доволна от тази марка - MAG ENGLAND. Идеална работа ми свърши (докато детето ползваше количка).
Щастието не е крайна спирка, а начин на пътуване.
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
belladonna
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bubi383 на 19 Авг 2010 16:04

Не се бях сетила :emon32: .Много благодаря за съвета,ще го изпробвам :congratulations:
ИзображениеИзображение
bubi383
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Елинце на 12 Фев 2011 16:00

Ние за нашата бебка купихме количка от марката Бреви-Авеню.Изглежда доста маневрена и удобна,нямам търпение да изпробваме...
Изображение
Изображение
Елинце
Начинаещ
 ---

Мнениеот ani83 на 08 Мар 2011 16:21

Забелязвам някаква странна мода да се купуват колички, които са възможно по-скъпи, а честно казано моята струва 240 и се оказа по-стабилна от тази на приятелката ми която даде 800 - както си се разхождаме и тя изведнъж остана без колело. Може и да не е много по темата, но когато човек си купува количка, смятам, че трябва да гледа да му е удобна на ръста и да помисли за удобството и на бебето. Понякога скъпото не е толкова добро за малкото бебенце.
Аватар
ani83
Редовен
 ---

Мнениеот niki8204 на 16 Апр 2011 14:20

Смятам, че ако не друго поне количката и легълцето трябва да се купят предварително. И най-добре като се влезе в магазина да се пробва, да се усети маневреност, да се види здравината, и колко тежи. Това са май основните неща.
Изображение
niki8204
Редовен
 ---

Мнениеот Camellia на 20 Апр 2011 11:10

niki8204 написа:Смятам, че ако не друго поне количката и легълцето трябва да се купят предварително. И най-добре като се влезе в магазина да се пробва, да се усети маневреност, да се види здравината, и колко тежи. Това са май основните неща.

В магазина няма как да разбереш колко е маневрена количката! Там подът е гладък и всяка количка върви перфектно! Аз така се подведох като си купувах. Първо взех на Пег Перего Плико П3, но тя е с двойни колела и това е адски неудобно! Двойните гуми правят количката много трудно управляема по нашите пътища. А понякога и на перфектно гладки повърхности. Колелата завиват както си решат и когато си решат! Най-добре се разходете из парка и огледайте количките. Като си харесате някоя, отидете и попитайте жената, която е с такава количка, какво ще ви посъветва. Пробвайте да направите едно кръгче около пейката и преценете сами дали е идеалната за вас. Количката на Хаук Малибу е лека, но конструкцията е малко нестабилна. Позиционирането на предните колела е неудобно и не позволява слизане от тротоар напред. Количката забива и може да се обърне. Най-добрата ми приятелка има такава. Отдааавна я смени. Взе си триколка с големи гуми. Те също имат недостатъци, но за нашите пътища и "тротоари" са идеални.
Аватар
Camellia
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dilana на 20 Апр 2011 23:15

Camellia написа: Най-добре се разходете из парка и огледайте количките. Като си харесате някоя, отидете и попитайте жената, която е с такава количка, какво ще ви посъветва. Пробвайте да направите едно кръгче около пейката и преценете сами дали е идеалната за вас. [/b][/color]

Направих точно така и след много разговори и съвети, се спрях на Чиполино Перфекта - няма и минута, в която да съм съжалявала за избора си.
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Аватар
dilana
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Стоки, услуги, магазини