Каква количка да си купя

В този форум можете да споделите вашите мнения, съвети и коментари за закупени от вас стоки или ползвани услуги.

Модератори: Ianitza, intense®

Re: Каква количка да си купя

Мнениеот Bebs на 25 Сеп 2012 12:22

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.p ... 56&cat=all незнам от кога е обявата но е за такава количка каквато търсиш
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот migles на 25 Сеп 2012 13:09

Bebs благодаря точно такава е количката и какъвто цвят искам е, но на тази обява съм написала сигурно поне 4 писма и никой не отговара, а за връзка е даден само имейл, телефон няма.
migles
 ---

Мнениеот Bebs на 25 Сеп 2012 13:25

migles писах ти на лични съобщения тук.В обявата има телефон за връзка за конкретната количка от бг домакиня.На 22 са пуснали обявата.Дано да имате късмет и това да е вашата количка.Успех и пишете да кажете какво е станало :))
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот migles на 25 Сеп 2012 18:35

Обявата вече не е актуална.Обаждах се на телефона, но намерих една обява без снимка в продавалник и се разбрахме с жената да качи снимки за да я видия, така че може и да ме е огрее.Ще пиша пак.
migles
 ---

Мнениеот zorinkaaa на 25 Сеп 2012 18:47

Късмет :) Дано да намериш количката,която искаш :) :)
Изображение
Аватар
zorinkaaa
Редовен
 ---

Мнениеот Bebs на 26 Сеп 2012 09:19

migles късмет и дано намериш количката която желаеш :).Пиши да разкажеш после дали си се сдобила с желаната количка :D
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
Bebs
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот butika на 14 Фев 2013 08:26

Аз съм много доволна от нашата количка Cangoro Exess ,с четири гуми,много стабилна,с много функции , доста издръжлива,много удобна за бутане.Взехме си и столчето за кола,най ми хареса ,че има адаптори и може да се слага направо върху основната конструкция.
butika
Начинаещ
 ---

Мнениеот Stefi_bebo на 06 Авг 2013 18:25

Аз изпозлвам количка на марката Hauck и нямам никакви проблеми с нея.
Търкулна се геврече видях го отдалече, протегнах аз ръчичка, намерих си... Що е то?
Аватар
Stefi_bebo
Начинаещ
 ---

Мнениеот an_aleks на 30 Ное 2014 16:49

През мойте ръце са минали 4 колички:)) Когато бях бременна с баткото бях полудяла по Хаук Малибу. Мъжа ми искаше да вземем Бреви Ово 3в1, аз реших, че ще ми е много тежка (13.5 кг) а хаука се водеше само 8 по документи а и Овото беше 1490 лв. Тогава, Хаук - 600 за 3в1 и той се съгласи, за нея мога да кажа изглеждаше ми много удобна и лека в магазина също и маневрена, но уви се бях излъгала 1. Малки предни гуми, слизането от тротоар беше кошмар,(все мислех,че ще се обърне) тъй като бяха не помпащи, съответно друсаше особено по неравни терени ужасно, как не му се размъти мозъка на малкия не знам, 2. Материята запарваше ужасно а моя и без друго се потеше много като бебе, та можете да си представите... 3. За капак отиваме с мъжа ни един следобед до парка с количката и когато пресичаме на светофара, рамата се счупи на две от едната страна, детето ми щеше да изпадне и добре, че беше дълъг зеления светофар..., с две думи, ужасна количка!
Втората беше лятна на Бертони също 8 кг. По документи, с две дръжки и 4 двойни гуми, абсолютен танк!! Адски тежка особено с пораснало бебе, никаква маневреност, не можеш дори из равния парк да буташ с една ръка, ако искаш да се обадиш по тел., да пиеш вода и т.н. Беше невъзможно, трябваше да спрем някъде и тогава, материята също запарваше много, трагедия, а я купихме набързо, тъй като първата се счупи, а заминавахме на следващия ден на почивка..
Третата, беше Хаук триколка, с три голями гуми, водеше се 12 кг. Но беше адски лека, маневрена и минаваше отвсякъде, правиха ремонт и улицата ни беше разкопана до "основи" така да се каже, абсолютен офроуд, е ..минавахме без абсолютно никакъв проблем, Изключително здрава, нямаше чупене, материята не запарваше, като на другите, беше попадение в 10-ката, лятна е и още си я пазя, напълно здрава! Последна е Куини Бъз 4, тежичка е, но съм много доволна!Помпащи гуми, обират много от неравностите по пътя и не друса детето като брашнян чувал, то си спи спокойно! Малката спи с часове в нея и очевидно и е комфортно! За мен също е много удобна и маневрена! Пробвах я и на офроуд, не ме разочарова ни най малко, даже напротив, триколката им ме притесняваше че предвата гума е двойна, а от Бертонито имах пресен негативен спомен с предни двойни гуми и затова взех бъз 4, нямам никакви оплаквания досега, препоръчвам я дори, също и на Хаук лятната (jeep) страхотна!, е дано съм била от полза поне малко на някого с този роман!
Поздрави на всички мами- бъдещи и настоящи!:)))
[url=http://www.mamaibebe.com]Изображение[/url
Изображение
an_aleks
Редовен
 ---

Мнениеот gerryg на 14 Авг 2019 17:29

Изборът на бебешка количка е един вечно актуален въпрос. На мен наскоро ми се наложи да го правя и няма да ви казвам през колко информация преминах докато направя своя избор. Най-важното е да се запознаете с по-малко популярните марки, защото те вече по нищо не отстъпват на големите имена в бранша. Например аз ви взех една полска марка, от която съм супер доволна. От другата страна сестра ми държеше да е марка и си взе Чико, която се счупи след 1 година, а цената й беше 3 пъти по-висока от тази, която взех аз. Може да е съвпадение, но… Намерих една класация за бебешки колички, която можете да видите тук, ако ви е интересно. Изборът е огромен, а информацията е необятна и затова е хубаво да четете много, за вземете информирано решение преди да пристъпите към покупката.
Аватар
gerryg
Редовен
 ---

Предишна

Назад към Стоки, услуги, магазини