Мами от Монтана 4

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Мами от Монтана 4

Мнениеот semiramida на 03 Сеп 2008 10:53

mama veni_83 написа:здравейте на всички,не съм се появявала отдавна и ето една новина чакаме на пролет щтъркела да ни донесе още едно бебче малко беше шокиращо но започвам да се радвам.

Вени, честито! Желая ти най-леката и безпроблемна бременност! Няма нищо по-хубаво от това, къщата ти да е огласена от детски смях! Ще видиш какъв купон ще е! :mrgreen: :sm_174: :sm_preggo:
Meryl написа:Искам да Ви попитам за мнението Ви за д-р Николов - АГ. Аз съм от Враца, ходя на консултации тук, но ходя от време на време и при д-р Николов в МЦ "Полимед" на платени консултации, за да съм по-сигурна, че всичко е наред с Бебчо
За Николов знам, че се премести в София да работи и идва в Монтана, но трябва да се иде при сестрата, за да се запише час...
Съвестта иде неканена посред нощ и буди хората, за да се вгледат в себе си.
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот БубитоМама на 04 Сеп 2008 19:32

Здравейте,мами гледам рядко пишете сигурно и на вас не ви остава много свободно време от разходки,задължения и най-вече от малките палавници,защото при нас е точно така,а пък в топлото Вики е много нервна и е ужас...надявам се скоро да стане по приятно времето :roll:
Вени,честито пожелавам ти лека и спокойна бременност и на финала едно малко,здраво,сладко и добричко бебче :congratulations:
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
БубитоМама
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamikami на 08 Сеп 2008 14:55

Здравейте,момичета!
Вени,честито и от мен,безпроблемна бременност и леко раждане ти желая.И не се притеснявай,че е станало рано,явно сега му е времето.
Ние вчера се върнахме от море и на мен още ми е кофти,а и се разбрахме да си тръгнем днес,а стана вчера и още ме е яд.Но няма начин,ще чакам следващото лято.
За д-р Николов не мога много да кажа,защото не съм ходила при него,но знам,че има хубава апаратура и много го хвалят.
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
mamikami
Отличник
 ---

Мнениеот Feliche на 18 Ное 2008 11:22

Здравейте мами :) На нас, живот и здраве ни предстои преместване във вашият град :D Като начало можете ли да ми препоръчате педиатър (знам, че идеалния не съществува :lol: ) и къде се намира детският център, защото през зимата май там ще е спасението.
Изображение
Feliche
Редовен
 ---

Мнениеот semiramida на 19 Ное 2008 11:30

Feliche, за добър педиатър в Монтана препоръчват д-р. Ганев. Аз лично не съм му фен.
За всяко нещо ни изписваше антибиотик, не харесвам лекари които се застраховат за сметка на детето. :mrgreen: Да не говорим, че ми препоръча да отбия каката, защото е наддала само 400гр. :shock:
Та моето мнение е, че д-р Ганев си е от старата руска школа. :lol: Но, пак казвам много майки го боготворят, така че решението е твое. Дано повече майчета от Монтана се включат и да споделят. :wink:
П.П. Ние сме при д-р Манасиев, който също е педиатър. Той пък е в другата крайност, не изписва антибиотик, докато не види, че нещата отиват на зле... :mrgreen:
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamikami на 19 Ное 2008 23:25

Здравейте!
Блага,как сте вие,кажи нещо.
За д-р Ганев и аз същото съм чула,детето на моя приятелка е при него,тя се оплаква,че не може да се дореди до него и верно изписва антибиотици и май все скъпи.Аз не смея да препоръчам педиатър,да не сбъркам,а и не сме имали сериозни проблеми,за да съм доволна от някой.Но моята приятелка,като види на зор води детето в 215 кабинет в поликлиниката,доволна е от д-р Тодорова,д-р Пекова и д-р Григоров,но те не са към ЗК,трябва направление за тях.
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
mamikami
Отличник
 ---

Мнениеот semiramida на 20 Ное 2008 10:00

Ками, ние сме добре! :wink:
Вяра ходи на училище, а Мишката на детска градина. Честно казано, нямам време да се обърна. :roll:
Каката постоянно ме пита кога ще излиза във ваканция. :mrgreen: Доста са натоварени! Днешните първокласници, учат неща, които ние сме учили в трети клас. :shock: Щях да падна от стола, като видях, че имат за домашно уравнение с едно неизвестно. :shock: Вече започнаха и с диктовките, което буквално ме хвърли в шок! :mrgreen:
Днес ще ходя да търся на Вяра ботуши, но нещо не ми харесват моделите! Доста изкелеферчени ми се видяха. :roll: На "светофарите", гледах на "КиК'', но пък на Вяра номера е свършил, а и подметката ми се видя тънка и си мисля, че няма да й топлят. :roll:
Ох, стига съм ви занимавала с моите терзания, кажете вие как сте? Мими ходи ли на градина, май тази година е предучилищна или бъркам? :roll:
Целувки на всички сладурковци и сладуранки!:sm_174:
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamikami на 20 Ное 2008 21:00

semiramida написа:Щях да падна от стола, като видях, че имат за домашно уравнение с едно неизвестно. :shock: Вече започнаха и с диктовките, което буквално ме хвърли в шок! :mrgreen:
Мими ходи ли на градина, май тази година е предучилищна или бъркам? :roll:

Стига де,какви са тия задачи за малките главици?Има време да научат всичко.Те след някоя година ще почнат от Родилно да ги обучават. :roll:
За Мими не грешиш,предучилищна е,а с малчо се гледаме още.Него го мъчи една суха кашлица и не ще да мине доста време вече,иначе сме добре.
Приятна вечер от нас!
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
mamikami
Отличник
 ---

Мнениеот semiramida на 20 Ное 2008 21:16

mamikami написа:Стига де,какви са тия задачи за малките главици?

Ками, днес ми носи една от многото учебни тетрадки по писане. Има забележка, защото не е сложила запетайка след името на героя в изречението. :mrgreen: На учителката не се сърдя, даже смея да твърдя, че съм изключително възхитена и доволна от нея! Но тези "умници" от МОН са си направо - престъпници!! :twisted:
mamikami написа:Него го мъчи една суха кашлица и не ще да мине доста време вече,иначе сме добре.
Вземи сироп- Хустагил!! Гарантирам ти, че след 3-4дни ще си забравила за кашлицата! :wink:
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mama veni_83 на 04 Мар 2009 16:51

ехооо, защо никои не пише тук всички ли са заети
има ли представа някои за прекратяване на майчинството какво се подава ,че ще пращам малкия на ясла
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
mama veni_83
Отличник
 ---

Мнениеот emili85 на 19 Юни 2009 17:42

Хей, момичета къде се губите? Искам да ви попитам според вас кои цени са горе-долу нормални за детски дрешки? Мисля да отварям магазин и искам да знам според вас за нещо качествено колко пари бихте дали. А като гледам цените на детските дрешки са доста високи в Монтана.
Аватар
emili85
Пристрастен
 ---

Мнениеот semiramida на 09 Юли 2009 22:46

emili85 написа:Хей, момичета къде се губите? Искам да ви попитам според вас кои цени са горе-долу нормални за детски дрешки? Мисля да отварям магазин и искам да знам според вас за нещо качествено колко пари бихте дали. А като гледам цените на детските дрешки са доста високи в Монтана.

Зависи какви дрехи ще продаваш. Аз лично, залагам на българската и качествена конфекция. Не купувам китайски и турски стоки, въпреки, че сред турската детска конфекция има и качествени дрехи. Влизала съм на няколко пъти в "Модерни хлапета" в нашия град и останах доста разочарована. Тези цени, които са сложили спокойно могат да се конкурират с марки, като "Бенетон", "Адидас" и т.н. За съжаление тук в Монтана няма маркови детски стоки. Често пазарувам от магазинчето на светофарите, но в последно време не съм доволна от качеството, заради кризата ли е, що ли? :roll:
Тази година съм се зарекла да ида до София и да си напазарувам за децата.
Много зависи и магазина ти на какво местоположение ще е, рекламата и т.н.
Желая ти успех в тази криза! 8)
/Халил Джубран/
Аватар
semiramida
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот skupamoq на 21 Май 2010 08:56

[quote="emili85"]Хей, момичета къде се губите? Искам да ви попитам според вас кои цени са горе-долу нормални за детски дрешки? Мисля да отварям магазин и искам да знам според вас за нещо качествено колко пари бихте дали. А като гледам цените на детските дрешки са доста високи в Монтана.

Миличка ти отвори ли магазинчето си.Къде се намира искам да доида да го видя.Аз също съм от Монтана и наскоро се пикачих :wink: към вас Мамите от Монтана.
Аватар
skupamoq
 ---

Мнениеот AV на 07 Ное 2010 02:24

Хей момичета здравейте .. в случай, че сте ме забравили :roll: казвам се Ани ... Вени, Честито второ бебче (въпреки, че когато се видяхме беше бременна с първото, а той какъв юнак станал :D да ти е жив и здрав).
Блага и твоите много са пораснали, голямата не можах да я позная .. добре, че таткото и малката сладурана бяха с нея. За сега толко все още съм заета да изчитам какво пишете :oops: не помня от кога не съм влизала, но и на последък все не мога да се доредя до компютъра освем в малките часове. Лека нощ!
AV
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kremmy на 23 Яну 2011 17:31

Здравейте! Аз съм омъжена в Монтана, и скоро очаквам с нетърпение да бъда майка. Ще се радвам да се запозная с момичета в Монтана.
Хубав ден!
Изображение
Изображение
Аватар
kremmy
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към Родени в...