Мамчета и малки сладуранчета от Велико Търново!!!

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Мамчета и малки сладуранчета от Велико Търново!!!

Мнениеот anito на 09 Фев 2008 16:17

Здравейте,мами!Видях,че са ни заключили старата тема и бързам да пусна нова!Как сте днес?Какво правите в това лошо време?Ние издивяхме в къщи,ама какво да се прави!Чакам с нетърпение да се покаже Слънчо,че да обикаляме по търновските баири! :emon20:
Последна промяна anito на 11 Фев 2008 13:01, променена общо 1 път
Изображение
Изображение
Аватар
anito
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Мамчета и сладуранчета от Велико Търново!!!

Мнениеот duda на 09 Фев 2008 16:32

Уф и ние сме така,много ни се излизааааааааа,ама я го виж това време,няма оправяне.Дано поне към средата на другата седмица се оправи поне.
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Doty на 11 Фев 2008 10:07

здраяейте.как сте?.времето наистина не е за разходки ,а относно мен аз все още си стоя 2 в 1 и си чакам. :D
хубав ден на всички
Изображение
Изображение
Аватар
Doty
Сериозен
 ---

Мнениеот anito на 11 Фев 2008 13:12

Doty написа:здраяейте.как сте?.времето наистина не е за разходки ,а относно мен аз все още си стоя 2 в 1 и си чакам. :D
хубав ден на всички

Стискам палци да родиш бързо и леко!Ти към коя болница си се ориентирала ?
Изображение
Изображение
Аватар
anito
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот duda на 11 Фев 2008 13:43

Doty написа:здраяейте.как сте?.времето наистина не е за разходки ,а относно мен аз все още си стоя 2 в 1 и си чакам. :D
хубав ден на всички
Пожелавам ти бързо и леко раждане!
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Re: Мамчета и малки сладуранчета от Велико Търново!!!

Мнениеот Doty на 11 Фев 2008 20:40

Здравейте,аз съм се насочила към Горна Оряховица,без уговорка с лекар.надявам се изборът ми да е правилен и всичко да е ок
Изображение
Изображение
Аватар
Doty
Сериозен
 ---

Мнениеот zuzka на 12 Фев 2008 01:31

Здравейте мамчета!Наистина времето е много гадно и децата направо полудяват вкъщи и ние покрай тях :emon28:
Doty леко и безпроблемно раждане и от мен. :sm_065:
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
zuzka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Serenity на 12 Фев 2008 17:37

Чудя се аз защо няма известия за нови отговори в темата, пък то имало нова :emon32:
Ние с Радина пък изобщо не излизаме, тъй като тя от неделя е болна - постоянно вдига температура, едвам диша :cry: Пък нощите направо не са за описване. :cry: :cry: Ама така е, като я оставям за втори път в живота си на свекървата за да ида на фризьор, тя се събудила, плакала, плакала и тя я извела пред блока да ме чакат да се прибера. Пък аз точно бях наполовината подстригана. И тъй седели и ме чакали отвън и на следващия ден Радина болна. Ама това ще й е за последно :twisted: :twisted: , без друго изобщо не се дели от мен, вече ще знам да си я водя навсякъде с мен. Пък какво ще правя като стане време да ходи на градина, нямам идея. Поне яслите мисля да й спестя и да я гледам, ама не се знае, то пари винаги трябват. Вие кога планирате или кога сте ги пуснали вашите деца на градина?

Ето, специално за Ели и Зори, пък и за другите, на които е любопитно, малко снимки от РД на Радина. Ели, крайно време е като се почвят кокичетата, да запознаем твоето и моето малко кокиче, че то от кога се каним :hush: :emon01:
Изображение
Аватар
Serenity
Сериозен
 ---

Мнениеот veronika2007 на 13 Фев 2008 10:23

Здравейте и от нас! И ние все в къщи си стоим. Вече искам слънце и лятоооо :D ,че съм се побъркала само в къщи
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
veronika2007
Пристрастен
 ---

Мнениеот duda на 13 Фев 2008 14:32

veronika2007 написа:Здравейте и от нас! И ние все в къщи си стоим. Вече искам слънце и лятоооо :D ,че съм се побъркала само в къщи
оооооооооох и ние направо издивяваме от стоенето в къщи :emon10: бебка не иска да спи,само ми се кара :yawna: ужас,дано по-скоро се затопли,чееееее :emon23: и аз ще ревна вече.А и като си стоя само в къщииии :emon03: а така трудничко ще сваля килцата :emon26:
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zuzka на 13 Фев 2008 18:49

Здравейте мацки!Май всички вече чакаме с нетърпние да се стопли.Те малките деца некротуват ,а какво остава за големите?Мойта хубавица полудява вкъщи.Апартамента е с краката нагоре,вратите стоят отворени (познайте какви космически сметки за ток плащаме :emon23: ),тича се от стая в стая и се пипа, каквото трябва и нетрябва :emon01: Тя разхвърля , а аз след нея :clean1: :clean: Важното е да са ни живи и здрави млките съкровища :D
А от седенето вкъщи и аз само за :emon03: мисля.Тъкмо влязох във форма и сега пак имам 3-4 килца да свалям :?

Миме твоето кокиче много пораснало и е станоло гпляма чаровница :emon14: Да оздравява бързо :kiss3: :balloons:
Аз също мисля да пропуснем яслата и догодина да я пускам направо на градина.Дано да успеем да се справим някакси с тия пусти пари :evil:

Момичета някоя от вас знае ли детска градина,в която се учи английски?Много ми се иска да пусна Зузи в такава градина,защото знам ,че колкото по-малко е детето толкова по -лесно учи езика,а в днешно време без език не може :emon12:
Лека вечер от нас и целувки на всички малки съкровища :sm_156:
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
zuzka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот duda на 13 Фев 2008 19:40

zuzka,вече май във всяка дет.градина се изучава английски език.Нашият батко беше в "Слънце" и изучаваха,мисля,че от 2 група,или от първа.... :emon32: не помня вече,но изучаваха със сигурност.
ИзображениеИзображение
Аватар
duda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот zuzka на 21 Фев 2008 20:13

Здравейте момичета!Времето се постопли и поизоставихме темичката.:emon06:Дано всички сте добре.
Doty сигурно вече е родила ,дано всичко е минало както трябва и скоро е сред нас :sm_breastfeeding:
Duda благодаря за инфото. :sm_171:
Миме вчера и днес да си минавала покрай спортното у-ше,защото ми се стори ,че ви видях с Радинка ,но не бях сигурна дали сте вие и не посмях да се обадя? :emon12:
Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
zuzka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Doty на 21 Фев 2008 21:24

ZUZKA още съм на линия и съм 2в1.ходих в понеделник на ЖК но понеже още в началото имах малко разминаване в термина ,поради нередовен цикъл и явно не са ми сметнали правилно термина и док. ми каза да изчакаме до 27.02 и ако до тогава бебче не е излязло започвам да ходя на записи,но много се надявам че дотогава ще реши да излезе.времето наистина е разкошно за разходки и аз не пропускам възможността да изляза.имам някви болчици но са съвсем леки,а тази сутрин усетих и втвърдяване на корема но без болка ,някъде около час продължи на интервали м/у 8 9 мин,и после всичко се успокои.това е от мен засега,дано скор ви се похваля,стискайте ми палци :D
Изображение
Изображение
Аватар
Doty
Сериозен
 ---

Мнениеот Serenity на 22 Фев 2008 10:01

Уффф, снощи съм заспала в 10:30 :shock: :shock: На фона на моето безсъние, това направо си е рекорд. Ама така е, подишах два дни прахоляк по улиците, потичахме с малката в парка, пък и като прибавим наближаващата пролетна умора :wink:
Елиииии, ако е било около 2 часа и сис видяла малко зелено нещо без количка и майка му, която ту го носи, ту подтичва след него - ние сме били :nodd: Ама как тъй два пъти ще ни видиш и няма да се обадиш, ей. Аз и да се блъсна в теб, няма да те позная, първо защото съм малко недоскив (имам очила,ама с тая хала как да ги сложа), второ - на снимки съм виждала само Зузи, което чакам бързо да поправиш :sm_newsm05_01: . Пък ако днес пак минаваш от там, този път непременно се ОБАДИ.
Айде весел ден на всички бебета и мамчета и събирайте витамин Д активно :sm_073:
Изображение
Аватар
Serenity
Сериозен
 ---

Следваща

Назад към Родени в...