Мами и бебета от Перник да се запознаем

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Мами и бебета от Перник да се запознаем

Мнениеот an_na на 18 Окт 2010 16:35

Ехооо,здравейте и от нас.Тедимеди и ние върмим доста едри4ки...На 10-ти бяхме на консултация и бяхме 9,300кг и 70см. Много съжалявам за проблема ви с изхождането.Дано се оправите бързо...Аз досега съм я оправяла, с круши и сливи,но при нас не е било и много сериозно...аз като видя 4е малко се е втвърдило и веднага давам плодово пюренце...
Ние си стойм пове4е вкъщи...на вън все е мокро,няма ли най накрая да спира да вали... :(
Тедимеди,на вас правили ли са ви изследване кръв и урина и в кой месец, ако да...
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 18 Окт 2010 17:21

Ана,првиха ни в 5 месец,но за6тото поддържаше Температ.По принцип това изследване се прави в 6 месец профилакти4но.Ние утре 6те ходим да даваме кръв и урина,за6тото докторката е забравила в 6м.Та така.На вас казаха ли ви кога?Ако не са,питай.Ина4е аз днес дадох 2 сливи и свършихме работа :lol: Много съм доволна(не 4е спря да мрънка де :mrgreen: ).А за излизането просто е ад,но смогвам да го изведа поне за около 1 4ас на ден.Колкото и хладно да е...нали трябва да се каляват...Даже ей сега влизаме отвън :D За сега 4ао от мен.
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 18 Окт 2010 17:51

Мен студа не ме притеснява... а дъжда... под секрет казано мен са ме признали за побъркана... ние с бебка ходим много леко обле4ени винаги... в момента вкъщи си стойм по късо ръкав4е и ританки...при температура около 22-23градуса...
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 21 Окт 2010 11:35

Ехе,Ана,не побъркан,но мноооого смел 4овек си,признавам!Много е добър този на4ин на обли4ане,каляваш бебка :D Мен ме е много страх.На съ6тата температ.ни е ходим с боди с дълъг ръкав и блузка :oops: Даже и еле4е понякога слагам :twisted:
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 21 Окт 2010 12:55

tedimedi написа:Ехе,Ана,не побъркан,но мноооого смел 4овек си,признавам!Много е добър този на4ин на обли4ане,каляваш бебка :D Мен ме е много страх.На съ6тата температ.ни е ходим с боди с дълъг ръкав и блузка :oops: Даже и еле4е понякога слагам :twisted:

:)
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 22 Окт 2010 12:02

Хей,добро утро :D Ана,май само ние с теб сме в темичката....къде ли са останалите мами?Аз в момента се възхищавам на слънцето отвън иакам детенце да стане и веднага ще оползотворим свободното си време с разходка :D А междувременно се захванах да му стъкна една супичка за обяд.Нещо днес от мен извират сили за готвене,пране,чистене,което се случва твърде рядко :oops: Та така....Пишете,момичета,как са вашите мълчугани,вие?За се га ви казвам приятен ден :balloons:
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 22 Окт 2010 12:18

ние 4акаме бабите , дядовците лелите и 4и4ожците, 4е мъжо утре има РД и ще ни идват нагости... едните още днес и трябва да се захвана с 4истене..... за разлика от теб,на мен нещо хи4 не ми се занимава... :(
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 22 Окт 2010 12:34

Оф,милата,тя!Седни,пийни едно кафене за освежаване,пъ тогава се захвани :D Аз така правя обикновено.Да не говорим,4е ми призлява когато 6те идват свекърва ми и свекъра :twisted: Не зная вие как сте,но ние....не ми се говори.А има ли някакъв празник,те първи се дотресат....Което взе да ми писва мнооого!
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 22 Окт 2010 15:02

А аз много оби4ам да ми идват на гости... много готино си прекарваме с тях... особено с девер ми... с нетърпение 4акам да дойдат... майка много добре се грижи за малката и аз мога да си по4ина .... охааааа... :)
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 23 Окт 2010 15:02

Ана,Честит рожден ден на мъжлето ти :congratulations: Много весело прекарване на празника и страшно много да те радва :balloons: И сега да ти споделя,че си първата,сред моите познати, която се чувства добре в компанията на свека :mrgreen: Което разбира се е чудесно,защото в противен случай се създават много дразги в семейството.Но предполагам,че и родителите му са свестни хора,които заслужават уважението ти.Казваш,че пази малката.Докато при нас никога не е звъннала да попита как е детето,не му е купила нещо....а е първо внуче...какво повече да кажа?От нея може само да очаква по някоя и др.сръдня за нищо!Та така...от там и моята неприязън към тях :D А девера е на 20 г.и само следи какво може да "измуфти"от нас :evil: Когато отидеме при тях вместо да си излезем аз и мъжа ми като белите хора,сами,което вкъщи никога не се случва,с бебе е така,то какво става...девера е навсякъде с нас и избира по магазините...Абеее,стига,защото на тази тема роман бих могла да напиша :evil: Но поне ми поолекна малко като го излях....Иначе вече втори ден се радваме на прекрасно време,ходим навън....и така.Довечера може би ще ходим при родителите на мъжа ми,защото иначе мноооого ще се обидят,хахах.Весел ден желая!
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 24 Окт 2010 13:09

Мерси за пожеланията.Много добре си изкарахме....Съ4увствам ти...ти не си първата която ми го казва за свекетата.... :) но те найстина са прекрасни хора.... времето навън найстина е 4удесно,мисля и ние малко да поизлезем като се събуди мъника...
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот an_na на 31 Окт 2010 18:25

Заради хубавото време ви хвана липсата май... КЪДЕЕЕ СТЕЕЕЕЕ ????
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 31 Окт 2010 20:56

Мен ме етоооо:))))Ама пък си права...на това временце само по разходки се ходи...разкошно е!Днес ние водихме детенце в зоопарка да разгледа животинките,та бая време там прекарахме и накрая като писна...ужас!Много ми е странно,но мойто сине най много оби4а вкъ6ти...Вие как сте?Нанси,къде из4езна ,мила?Ана,вие какво си правите?Хайде,от мен спокойна ве4ер :D
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 01 Ное 2010 10:11

Какжо да правим.... по разходки, вкъщи и така....
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот desislava_stoineva на 15 Фев 2011 11:35

Здравейте мамита...аз също съм от Перник,кв.Пашов :) Много ще се радвам да се запозная с мамчетата от Перник!!!! :) Има ли такива от Пашов???? :congratulations:
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
desislava_stoineva
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени в...