Мами и бебета от Перник да се запознаем

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Мами и бебета от Перник да се запознаем

Мнениеот tedimedi на 23 Сеп 2010 15:45

Оф....добре де,а докато не бъде доставена нова партида,няма ли някакъв заместител?На нас даже доки ни увели4и броя капки на ден:от 2 на 3 :(
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 23 Сеп 2010 17:21

tedimedi написа:Оф....добре де,а докато не бъде доставена нова партида,няма ли някакъв заместител?На нас даже доки ни увели4и броя капки на ден:от 2 на 3 :(

Има едни витамини ДЕАВИТ,ама са с по -малък срок на годност, но по добре си питаи доки...
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот steefyy на 30 Сеп 2010 10:21

Здравейте и от мен,
аз не давам Вигантол на сина ми, давах му като беше зима миналата година в първите му месеци. Сега обмислям да не му давам и през зимата. Питах мои приятелки, които са си гледали децата в Америка и Германия. При сходен и по-суров климат, там не са им изписвали витамин Д. Затова настоях пред педиатърът и тя се съгласи.
От това ,което съм чела по 20 минути на слънце на ден, облечен, но без шапка е достатъчно. И не са необходими повече капки. Всъщност съм чела , че предозиране е по-лошият вариант. На самата листовка го пише. Затова аз го извеждам повече и не му давам капки. Аз така си прецених.
steefyy
 ---

Мнениеот tedimedi на 30 Сеп 2010 12:23

Стефи,това определено ме успокоява :D Нооо,при нас времето се развали и като няма слънце.....и без капки...де да знам!А ина4е сме си постоянно навън:)Лек ден на вси4ки!
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 30 Сеп 2010 12:45

Мам4ета да ви кажа, вчера си купихме стол4е за кола от 9 до 18кг от Кауфланд за 50лв.Беше намалено с 50%.Взехме го от София от Люлинския магазин.Незнам дали има във всеки.Ако имате нужда проверете си, 4е е на изгодна цена.Ние ще го ползваме след поне 4-5месеца ама го взехме 4е ина4е е 100лв.Забравих беше на Бертони. :)
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 30 Сеп 2010 18:08

Ехе,Ана,добре,че каза,мила :balloons: Още тази вечер ще пратя мъжа да провери и вземе :D Ние тъкмо излязохме навън и така силно задуха вяртър :evil: и се прибрахме.Сега 4акаме сериалките :D
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 01 Окт 2010 09:38

tedimedi написа:Ехе,Ана,добре,че каза,мила :balloons: Още тази вечер ще пратя мъжа да провери и вземе :D Ние тъкмо излязохме навън и така силно задуха вяртър :evil: и се прибрахме.Сега 4акаме сериалките :D

Теди Меди дано има и при вас...
ХАХАХАХАХАХА от тез сериали ще затъпеем....... Аз ве4е или говоря на бебешки или на турски.... :emon15: :emon15: :emon15:
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 01 Окт 2010 17:02

Хахахаха,аз така и не го научих този език :D Нооо,има време.Като заседна пред Тв в 20:00 ставам в 23:30 :lol: Но пък това ми е единственото свободно време в деня.През останалото или се занимавам с малкия ,или чета(останаха 5 дни до държавния :shock: ).А естествено и готвене,пране....А столче не взехме.Мъжлето се прибра късно от работа и веднага започнахме да къпем детето,вечеряхме и не остана време.А и доколкото разбрах мама мисли да вземе(дано :oops: ).И така....Сега пийнах кафенце да се освежа малко и мисля да поизлезем да използваме последните топли дни.Лека вечер на всички желая :balloons:
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 01 Окт 2010 20:55

:emon15: :emon15: :emon15: :emon15: :emon15: :emon15:
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nansybg на 10 Окт 2010 21:16

Хаиде има ли бьдещи мами от Перник скучно ми е сама в темичката а как сте вие които вече си имате бебчета
Изображение
Аватар
nansybg
Сериозен
 ---

Мнениеот an_na на 11 Окт 2010 10:12

nansybg написа:Хаиде има ли бьдещи мами от Перник скучно ми е сама в темичката а как сте вие които вече си имате бебчета

Незнаещи на къде да се обърнат по напред..... хахахахаха
колко остава до термина.....
по4ивай сега,4е после няма по4ивка.......
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 11 Окт 2010 16:12

Хелоууууууууууууу :D Как сте,моми4ета?Нанси,не знаех,4е си бременна мила :oops: Кога 4акаме малкото слънце?Аз определено ве4е съм по свободна и когато малкия спинка съм плътно с вас :D Ана,мама ни взе стол4е.Толкова се зарадвах!Какво си правите вие на това "хладно"време?Много е кофти така....Ведър ден ви желая!
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот an_na на 12 Окт 2010 19:17

tedimedi написа:Хелоууууууууууууу :D Как сте,моми4ета?Нанси,не знаех,4е си бременна мила :oops: Кога 4акаме малкото слънце?Аз определено ве4е съм по свободна и когато малкия спинка съм плътно с вас :D Ана,мама ни взе стол4е.Толкова се зарадвах!Какво си правите вие на това "хладно"време?Много е кофти така....Ведър ден ви желая!

Честита ви придобивка... :) да си я ползвате със здраве...:* Ние тези дни излизаме много по-рядко и за по-малко време... ску4аем в нас... малката изизисква все пове4е да и се обръща внимание... и ако не и обърнеш реве с цяло гърло...растят ни зъб4ета... по4ти се е появило 2-рото ни зъб4е... :), но го понасяме добре...
Изображение
Изображение
Изображение
an_na
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tedimedi на 13 Окт 2010 10:38

Добро утро:)Хайде на кафенцето :cafe: Ана,много рано си имате зъбче,мила:)Нашето първо се появи едва миналата седмица,сега имаме и второ.Важното е,че не ти създава проблеми,дано всичките перлички така да избият:много безболезнено!А за вниманието,нямам думи :lol: Ако не спи,детенце иска все до него да си и да се правиш на клоун...Ноо,това е положението!Сега с радост съзирам,4е изгрява малко слънце,та когато стане Бобката отиваме веднага навън.Желая ви много весел ден :balloons:
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

Мнениеот tedimedi на 18 Окт 2010 11:57

Моми4етаааа,къде се губите?Хайде елате,кажете как сте,как са де4ица?Ние сега се прибрахме от консултация и ваксина.Оказа се,4е добре сме наддали :oops: Тежим цели 10,800кг....малко над нормата.Но доки каза,4е няма проблем,за6тото детенце си е просто по едро.Ина4е от 1 седмица имаме огромен проблем с ходенето по голяма нужда.Давах какво ли не....Не зная кое така повлия :( Но продължавам с овесена вода,лайка с мед,сливи....Не ми се иска да запо4вам със сиропи.Та така...пишете когато имате мааалко временце :D Ползотворна седмица ви желая!
Изображение
tedimedi
Отличник
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени в...