Хасково градът на Богородица

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Хасково градът на Богородица

Мнениеот chrisi_82 на 24 Юли 2008 15:23

Здравейте,момичета!Покрай този ремонт след сватбата съвсем не ми оставаше време да ви навестя-сега влизам в темичката и разбирам за adi75....Много съжелявам миличка, :sm_action: че така са се стекли обстоятелствата-стана ми много тъжно,че в нашата загубена държава страдат най-често децата ни от невежеството на възрастните.Не преставай да се бориш и не се обезкуражавай-всичко ще се оправи след като вече сте разбрали причината.Успех и ще чакаме скоро да се похвалиш с малко човече!!!
Момичета случайно да знаете къде в Хасково има 4D Видеозон?
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
chrisi_82
Пристрастен
 ---

Мнениеот paun4eto на 24 Юли 2008 20:53

Ади наистина е добра новина това ,че се знае какво ти е,сега наистина ти стискаме палци да се пребориш със проблема :jesus:
Адаш незнам,къде има такова чудо,ти как си ?Твоето коремче до къде стигна :sm_newsm05_37: И нищо не ми каза за балоните :roll:
Някой ще ходи ли на моренце,аз се радвам ,че тази година ще успуея да заведа малките със майка ми,купип преди ден банския на Лори и направо ме побърка това дете със мерака си ,спи със него даже :emon17:
Дай тук листенце за горичката на Лори и Алекс!
И рибка за аквариума! :D :D :D
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот chrisi_82 на 25 Юли 2008 11:24

Здравей,адашке!Аз съм добре,коремчето расте,нашето момченце рита-всичко върви засега нормално да чукна на дърво.Балоните се пукаха-едните бяха пълни с обещания,които бяха предварително сложени в тях,а другите балони изразяваха отговори на въпроси,зададени от водещата без да се гледаме-пр.Кой от двамата хвърля боклука в къщи?-ако и двамата вдигнем син балон-единомислие и значи мъжът ми е този,ако вдигнем два розови балона-значи аз го правя,ако двата балона са розов и син-разминаване в мненията.
Браво на твоето момиченце-голяма мераклийка.Много ви се радвамза морето-ние тази година няма да ходим никъде с този ремонт и приготовленията за бебето,а и с този корем...все едно съм глътнала топка. :D
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
chrisi_82
Пристрастен
 ---

Мнениеот paun4eto на 25 Юли 2008 13:21

Браво Хрис все така здравички бъдете ,значиии момченце си чакате :mrgreen: Супер!!!
Догодина ще наваксате и морето заедно със малката фуртуна дето очаквате :mrgreen: Аз не съм ходила откакто Лори беше по-малка от годинка :roll: ,но си прекарахме страхотно със нея!Сега със нетърпение чакам да вида физиономийките и на двамата от "големия гйол" :lol: :lol: :lol: Алекс като нея няма да го помни додогодина ,но тя пък сега ще му се радва много :wink:
Това със балоните звучи много гот :mrgreen: !
Дай тук листенце за горичката на Лори и Алекс!
И рибка за аквариума! :D :D :D
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nadia_1083 на 30 Авг 2008 15:32

от chrisi_82 на 24 Юли 2008 15:23
Момичета случайно да знаете къде в Хасково има 4D Видеозон?

Здравей Хриси!
Една приятелка ходи на женска консултация при Петров, каза че той е с такъв видеозон- уж 4D!
Аз лично не вярвам да съществува такова понятие, но така казват!!!!! :shock:
Лека бременост ти пожелавам, то май не остана много, а? :sm_newsm05_37:
Изображение
Изображение
nadia_1083
Редовен
 ---

Мнениеот chrisi_82 на 22 Сеп 2008 18:23

Здравейте,градски!!!Как сте?Аз съм в общи линии добре.Стоя си в къщи и чакам бебчо.Аз също разпитах за видеозона,но се отказах.Петров имал 3D,a 4D имало на 2 места в БГ-София и Варна.И да го гледаме и да не го гледаме на 3D с нищо не можем да променим бебчо.Голямо ми е желанието да го видя,но ще почакам още малко.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
chrisi_82
Пристрастен
 ---

Мнениеот lionka_83 на 01 Фев 2010 18:34

Здравейте мами от Града на Богородица ...май никой не е писал от доста време в тази тема ...едва ли няма мами... :emon14:
Изображение
26.07.2010.-4 кг,52 см
5.150кг 57см.
6.200кг 62см.
7.400кг 65см.
8.400кг 68см.

8.500кг 68см.
9.000кг 69см.
Изображение
lionka_83
Сериозен
 ---

Мнениеот venidimitrova на 17 Юни 2010 12:45

Здравейте мами от Хасково :).Първо искам да се извиня че пиша във форумът ви,но имам огромна молба към вас,аз съм от Шумен и имам фирма,взехме един камион,на който бившия собственик е от хасково,но се оказа че камионът има запор от една фирма "ЧОНИ ТРАНС"ЕООД,сега издирваме фирмата през интернет но телефонът който е оставен там е на някаква баба,че молбата ми е ако някоя от вас знае тази фирма къде се намира или да ми намери тел,ще съм много благодарна.За транспортни услуги е фирмата(товарни автомобили).Много ви моля
ИзображениеИзображение
Аватар
venidimitrova
Отличник
 ---

Мнениеот desssito на 20 Юли 2011 12:40

Здравейте и от мен ...никой отдавна не е писал тук в тази темичка,защо така...не вярвам да няма бъдещи мами от Хасково :) Ще се радвам да продължим темичката,със сигурност ще ни е от полза.Лек горещ ден ви пожелавам...и очаквам да се съберем много бъдещи мамчета тук :)
Изображение
desssito
Сериозен
 ---

Мнениеот cTaCuTo на 29 Авг 2011 22:17

Здравейте момичета :) гледам скоро никой не е писал тук но дано се завърнете :) аз съм омъжена в Харманли и си имам малко момиченце ;) Бях си пуснала и темичка да издирвам мами от Харманли но никой не отговори а сега видях тази темичка и реших да се включа така че надявам се да се завърнете а и нови мами да се включат и да си пишем тук ;)
Изображение

Младостта ни малко трае, ала много обещава, и на зрелостта далечна всичко свое завещава.
Зрелостта за туй е тежка, затова така сивее - тя на младостта нехайна дълговете погасява.
Аватар
cTaCuTo
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот adi75 на 29 Сеп 2011 09:36

Здравейте ! Да ви се похваля - имам си дъщеричка на близо 5 мес. След няколко спонтанни аборта и ходене по мъките вече съм щастлива мама на още едно малко слънчице. Надявам се да пишат и други мами от Хасково ...
Изображение[url][/url]
adi75
Отличник
 ---

Мнениеот mimseto0o на 10 Фев 2012 21:59

ЗДРАВЕИТЕ! Аз съм нова във форума ,но гледам че сте много активни .Аз съм от Харманли и искам да попитам за специалист гинеколог в Хасково.Препоръчаха ми доктор Стефка Христова.Ходих при др. Стайкова ,но не останах много доволна .Откри ми възпаление и ми изписа разни медикаменти,които ми помогнаха за в момента и сега отново не се чувствам добре.Затова ви моля да ми препоръчате някоя лекарка от която имате наблюдения и сте доволни .БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО И МНОГО ЩЕ МИ ПОМОГНЕТЕ !
mimseto0o
 ---

Мнениеот adi75 на 28 Фев 2012 15:26

Здравей ! Аз лично съм доволна от д-р Тенев и от д-р Кехайов.
Изображение[url][/url]
adi75
Отличник
 ---

Предишна

Назад към Родени в...