Хасково градът на Богородица

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Хасково градът на Богородица

Мнениеот мисилими на 03 Апр 2008 16:52

Здравейте,момичета.Аз съм мама с много дълъг стаж и имам 3 дъщери.Едната от тях живее в Хасково от скоро.Искам да препоръчате добър гинеколог.Тя е ходила при Попиванов във 2 поликлиника,но прегледа е бил винаги много набързо и нищо не обяснявал.Също бих искала да знам има ли вече в Хасково колпоскоп и ако да,кой преглежда с него.Благодаря ви предварително и ви желая много здраве.
мисилими
 ---

Мнениеот paun4eto на 04 Апр 2008 15:11

:
Последна промяна paun4eto на 16 Ное 2011 21:55, променена общо 1 път
Дай тук листенце за горичката на Лори и Алекс!
И рибка за аквариума! :D :D :D
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот chrisi_82 на 12 Апр 2008 20:35

Здравей,мисилими!Моите поздравления за 3-те дъщери-да са ти живи и здрави и все така да те радват.
Чесно да ти споделя,аз също ходя при Попиванов на консултации и никак не съм доволна от него.А и при когото да отиде към здравната каса-не си вършат съвестно работата.Затова избрах другият вариант да ходя и при Попиванов и на частно при др.Тенев в клиника "Хипократ"-намира се в центъра точно срещу бившия ресторант "Рибката".На всеки 28дни го посещавам-толкова мога да отделя 15лв на месец за преглед.Той разполага с най-добрата апаратура в града,завеждащ отделение Патологична бременност към АГ болница в Хасково.Той и ще ме изражда,когато доде моментът.
Преди 2дни имах среща с една моя приятелка,която ми сподели,че нейна позната раждала при Стоев и за 2-ри път вече му се случва да издърпа ръчичка на бебе.Наложило се е да я реже и така го направил,че даже разрязал шийката на матката.Стоев е бил много добър специалист спреди години,когато е бил млад,но сега вече не е.
Първото си дете го изтървах,заради лекарска немърливост и се зарекох това да не се повтори-затова си ходя на часно.
Ще го питам за апаратурата и ще пиша.За др.Дойков в Първа поликлиника и аз съм чувала много положителни отзиви,той работи към здравната каса,но не присъства на раздането.Ако има желание дъщеря ти може да си насрочим среща и да се запознаем-ще ми бъде приятно да познавам още една бременна от града.Тя в коя седмица е?
paun4eto Честит ти рожденник на патерици! :congratulations: Да ти са живи и здрави децата и много да те слушат.Страхотен рожден ден сте имали!
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
chrisi_82
Пристрастен
 ---

Мнениеот tony_nm на 12 Апр 2008 22:02

Здравейте,
и двете ми бремености ги следеше д-р Попиванов- аз нямам забележки, всичко си е нормално като за консултация. И за двете раждания обаче бях ангажирала д-р Ани Велчева- много съм доволна. И двете раждания бяха сравнително бързи, без усложнения и второто даже без шевове, което пожелавам на всички бъдещи майки.
Изображение
Аватар
tony_nm
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот сиси_ на 22 Апр 2008 14:12

здравейте и от мен :emon20:
аз също съм от Хасково :) относно раждането аз не бих раждала в АГО Хасково, защото докато бях бременна ми се наложи да лежа 3 дни там и трябва да ви кажа че е отвратително, пък за отношението не ми се говори :scandal:
мои приятелки които са раждали там са ми споделяли само отвратителни неща , но сега нямам време да ги споделя
и затова родих дъщеричката си в Торакс Пловдив - безкрайно съм доволна и благодарна на д-р Даскалов :sm_174:
Успех на майките решили да раждат в Хасково :sm_yahoo_33:
сиси_
 ---

Мнениеот chrisi_82 на 25 Апр 2008 17:50

Здравейте,момичета! Аз определено искам доктор Тенев да ме изражда и затова избрах да родя в АГ- Хасково. Чух много гадни работи за това място, но ме успокоиха, че имало и ВИП стаи,където условията били коренно различни - непрекъснато топла вода,добро отношение от страна на персонала, нямало хлебарки и плъхове...и котки,/понеже и такава информация събрах/.Ще видим живот и здраве след 05.10.2008г
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
chrisi_82
Пристрастен
 ---

Мнениеот mari_na на 03 Май 2008 16:05

ВЕСЕЛИ ПрАЗНИцИ !!!
Аватар
mari_na
Начинаещ
 ---

Мнениеот adi75 на 20 Май 2008 16:01

Здравейте момичета , направо не знам на кой гинеколог да се запиша.Това ми е 4 бременност - имам два миседа .При първата ми бременност ходех на консултации про Попиванов- бях доволна , защото нямах никакви проблеми.При втората се записах отново при него. Оказа се мъртъв плод в 15 г.с .При положение , че бях ходила предната седмица при него и той се учуди , че изобщо няма увеличение на размера на матката от предната консултация му се досвидя да ме види на видеозон .След 2-3 дни прокървих и последваха мъки достойни за кръговете на ада.Забременях после отново - този път ходех при Стойнова .Уж всичко беше наред, нямаше проблеми - и отново в 13-14 г.с. - мисед.Последва кюртаж - и то без упойка в нашето АГ/къде ти анестизиолог посреднощ?!.Оказа се , че след два кюретажа никой не забеляза , че имам миома на задната стена на матката , която води до спонтанни аборти .Големи светила - няма що. Дано на никой не се случва , това което преживях аз.Това си е истинска лекарска небрежност.
Изображение[url][/url]
adi75
Отличник
 ---

Мнениеот paun4eto на 20 Май 2008 17:18

Ади ,първо-здравей!После..ужас!!!ТОва дето си го преживяла,че даже два пъти наистина не се оправдава по друг начин,сега всичко да върви наред :!: :!: :!: :sm_fingerscrossed: :sm_fingerscrossed: :sm_fingerscrossed: и да не даде дядо боже специалистите ни да показват знания :?
Хрис, пусни една голяма снимка от голяамото събитие :brows: ,и късничко :oops: :oops: :oops: ,
но
Честито младоженци!!! :flowers: :flowers: :flowers: Дълъг семеен ,щастлив живот!!!
Последна промяна paun4eto на 16 Ное 2011 21:59, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот adi75 на 20 Май 2008 17:30

Сега съм пред дилема - кой да води бременноста ми тук - в Хасково .Чудя се между Кехайов и Тенев. Ако някой има конкретни отзиви за Кехайов ще ми е от полза .
Изображение[url][/url]
adi75
Отличник
 ---

Мнениеот adi75 на 20 Май 2008 17:33

Благодаря Паунче за милите думи - да ни пази господ наистина от такива " специалисти " , но не е лошо и ако и сами се предпазим , като си споделяме каква ни се е случило - така ще помогнем други да бъдат по- бдителни .
Изображение[url][/url]
adi75
Отличник
 ---

Мнениеот paun4eto на 20 Май 2008 17:42

:
Последна промяна paun4eto на 16 Ное 2011 21:59, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот adi75 на 20 Май 2008 17:48

Определено при мен трябва да е секцио - аз съм с двустранна луксация.Така , че при мен трябва да е планово.На мен ми трябва някой ,който не го кара през пръсти , защото просто ужасът е огромен ...
Изображение[url][/url]
adi75
Отличник
 ---

Мнениеот paun4eto на 20 Май 2008 18:06

Ади за операция като става дума,имам две приятелки който от Христова са доволни :wink: ,предваритоелно уговорена и със консултации при нея,едната е точно случай като теб със луксация на двата крака :( :wink:Пожелавам ти от сърце успех със избора :jesus: :jesus: :jesus:
Изображение
Аватар
paun4eto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот adi75 на 20 Май 2008 18:09

Ами не знам - ходих при нея - между двата миседа и тя ми каза че ми няма нищо .А и апаратурата и е от 100 години .Не съм възхитена от нея .
Изображение[url][/url]
adi75
Отличник
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени в...