Пролет пукна,Шуменчето по разходки хукна

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Пролет пукна,Шуменчето по разходки хукна

Мнениеот dilqna 23 на 27 Мар 2011 23:57

Хайде заповядайте в новата темичка.....дано сме по-активни,и пишем само позитивни новини:).Аз така викам,ама и на мен напоследък въобще не ми остава време за форума.Вечер като стане 20 часа и започвам да се прозявам и в 21 вече съм в леглото.Направо се чувствам пребита,нямам сили дори да изкъпя Мирето.Сега започна и сватбения сезон и имаме повечко работа и сутрин като сляза в 8 към 17 вече се пребирам,цял ден на крак.От утре се връща една наша стара работничка и се нядавам да ми е по-леко.Ще имам повечко време за Мирето.То детето стана лудо.Близо 2седмици не съм я пускала на ясла,че кашляше и нито един ден не съм я гледала аз.Само докато стане сутрин и пита,мамо днес в коя баба съм.Грабваме сака и айде при бабите.Пребирахме си я само за спане.Много ми беше мъчно,но трябва да се правят жертви.От утре я пускам на ясла.И приятелката и от групата има рожден ден,ще отиде със желание.Отделно пак правим едни ремонти и сме се разхвърляли яката.Само събуваме обувките пред леглото и лягаме,пълна мизерия.Ама вече съм свикнала,както сме подкарали всяка година март месец се започва,и тази година пак няма да е за последно.... ама по къщите е така,вече взех да си мечтая за апартамент.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
dilqna 23
Фен на Mamaibebe
 ---

Re: Пролет пукна,Шуменчето по разходки хукна

Мнениеот p4eli4kata_86 на 31 Мар 2011 15:15

Здравейтееее!
Благодаря ти Дилянка за новата темичка,както си го казала дано пишем само позитивни неща!
Ние бяхме болнички,но се оправяме полека полека и от понеделник сме отново на градина...аз не съм се похвалила ние вече стартирахме с градината и една седмица ходи и се разболя! Ама така ще е знам аз :(
Дилянка,не е така мила хубаво си е то във къщата....тъй ми се иска и аз да живея в къща...да си имаме дворче и така... :wink:
Къде са всички,защоооо всички сте се отказалиот форумчето....айде поне веднъж седмично се разписвайте бре хора...да знаем само добре ли сме не сме ли? :roll: :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lilivi на 07 Апр 2011 14:37

Честита нова темичка ,само с хубави моменти да я изпишем :balloons:
Изображение
Аватар
lilivi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kremi7 на 13 Апр 2011 21:13

айде и аз да се разпиша,сетих се да вляза тук и да видя какво ново,и то имало нови неща,имаме си нова тема,при нас едно и също-децата на градина,аз в офиса и така....
ИзображениеИзображение
Аватар
kremi7
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lilivi на 21 Апр 2011 11:58

Здравейте ,да почерпиме и ние :) Днес ставаме на 2г. :cake:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
lilivi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот venidimitrova на 24 Апр 2011 18:33

Здравейте и от мен.Христос Воскресе!
Да ни е честита новата темичка и дано да не я пишем 1 година :lol: :wink:
Аватар
venidimitrova
Отличник
 ---

Мнениеот dilqna 23 на 26 Апр 2011 14:59

Здравейте майчета,гледам няма раздвижване тук.Сигурно сте по разходки и на работа,и ние използвахме неделята и понеделника и се вихрихме с Мирето по центъра,даже очаквах да засека някоя от вас,но уви :D .Иначе при нас нищо ново,от месец сме при свекито,понеже ремонта в нас продължава,но смятаме до седмица да си се приберем.Останаха довършителни неща и чистенето :? .Тази година обаче съм говорила с 2 жени да дойдат да чистят,че миналата с майка ми се сбъркахме.Мирето си ходи на ясла,хич не и се ходи и всяка сутрин си поплаква за мама,но няма как.Даже и лятото се очертава да остане в яслата,защото не мога цяло лято да си стоя вкъщи.,че на градина е чак от септември.Набирам желаещи за кафенце другата седмица :mrgreen: .Искате ли да си спретнем една срещичка,времето вече позволява,а и от толкова отдавна не сме се виждали с децата.Ама да видим дали ще има желаещи :wink: .
Изображение
Аватар
dilqna 23
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 12 Май 2011 10:51

Еййй здравейтеееее!
Къде сте бе хора....защо забравихте за компютрите?
Ние сме горе-долу....никак не сме аМа както и да е....!
Само проблеми проблеми...болести.....ужас!
Но хайде пишете.....ходят ли децата по градини,ясли....?! :roll:
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dilqna 23 на 27 Май 2011 20:10

Здравейте майчета,голяма пустош тук.И аз отдавна не бях влизала.Как са дечицата?Вени,разбрах че Ники е приет в филиала на Изворче.Жалко,че няма да са заедно с Мирето.Красе,ние сме приети при вас,в сграда срещу математическата,пак в Изворчето.Дали няма да са заедно нашите моми :wink: ?На 1 юни съм на родителска даже,и да си запазя мястото.Мирето я оставиха и за лятото в яслата,всъщност всички деца оставиха....и до септември е там,после на градина.Засега е здравичка,втори месец ходи на ясла без прекъсване,но пък мама днес я боли гърло.Толкова е гадно в тия жеги,едва преглъщам...даже усещам,че ме втриса.След малко ще пия нещо да се загрея и лягам пред Забранената Любов,че ми остават още няколко серии.Даже сега гледам,че след него ще започва друг сериал.Я вземете се включете малко,че съвсем се забравихме.А така съм се затъжила,не съм засичала скоро никоя от вас.Преди толкова често си пишехме тук и споделяхме :D .
Изображение
Аватар
dilqna 23
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот irina78 на 13 Юни 2011 20:10

Здравейте!Поздравления Дилянка-много хубава новина, че Мирето ще става кака!Много се зарадвах и май,че бебето ще е януари по моите светки.Отново зимно бебе ще имаш май?Да взема да се навия и аз ли за бебе и да започвам да работя по въпроса?! :balloons: :D
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
irina78
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dilqna 23 на 14 Юни 2011 17:23

Иреее,почвай разбира се да работиш по въпроса,тъкмо ви е време.И по ещо едно момиченце да издокараме.Аз се бъзикам ама хич не ми е до бъзик.Момичета,много тежка бременност ми се очертава май.И с Мирето не се чувствах добре,и пак ми ставаше лошо,но с това е върха.Направо незнам къде се намирам,сутрин само докато се събудя и застава на устата ми и започва да ми се повдига,нещо ужасно е.То поне да повърна,че да ми олекне.И така цял ден,а как ми се спи....чак съм неадекватна.Ако има един начин само в леглото да стоя,но сутрин ставам в 7 да оправям Мирето за ясла,после я водя.А с колко усилия ставам не ме питайте.Нямам силички за нищо,и кръвното ми е ниско,и свят ми се вие,затова гледам много да не ходя напред назад,че да не направя някоя бела.На работа си ходя всеки ден,няма накъде.А така ми е терсене,тъкмо се върнах на работа и си започнах да си живея по старо му....Мирето свикна на яслата,стана самостоятелна и сега хайде пак ще се разправям с бебешки истории,но тия мисли са от хормоните.Иначе бебето е желано,смятам че сега ни е тъкмо подходящ момент,ще имат 4 години разлика двете дечица.А и още 1,2 години да бях изчакала и сигурно щях да се откажа за второ,съвсем щях да отвикна.А в никакъв случай не искам да оставам с 1 детенце.Сега Мирейка е много щастлива,само дето мама е постоянно намръщена,няма настроение за нищо,и не може да и обръща много внимание....но дано като вляза в 4 месец всичко да отшуми,с Мирето така беше.Ире,помисли по въпроса няма бъзик....и ще чакаме да се похвалиш :D .
Изображение
Аватар
dilqna 23
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 16 Юни 2011 16:39

Бравооооо Дилянче,честито мила...!
Ех приисква ми се и на мен като те слушам,а и други бременни друшки имам и тях като ги гледам ми става мн хубаво! :roll: :wink: :D
Дано неразположенията ти отминат по бързо и аз така бях...повръщах....все ми се спеше беше някакъв кошмар!!! :twisted:
За кога е бебчето,тоест термина?
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 31 Авг 2011 14:23

Здравейте!
Къде сте всички?Какво става,защо така опустя тука?
Никой не драсва и един ред...било то за добро или за лошо да си сподели!
Иначе ние сме добре...чакаме скоро да тръгваме на градина,че цяло лято не е ходил!
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот irina78 на 01 Яну 2012 23:49

Честита Нова 2012 Година!Много здраве, щастие, любов, пари и сбъднати мечти!
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
irina78
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот p4eli4kata_86 на 23 Мар 2012 10:24

Ехооо....има ли някой в Шумен!!! :lol: :lol: :lol:
Пишете от време на време...защо затихна така темичката.. :roll:
Иринче,как сте вие?Не планирате ли 2ро вече?Айде,Вики да става кака вече. :)
Изображение
Изображение
Аватар
p4eli4kata_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Назад към Родени в...