Бургаското дете расте,няма спирка,олелееее!8

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Бургаското дете расте,няма спирка,олелееее!8

Мнениеот Ani ot Burgas на 07 Дек 2010 17:33

Имам християнче вече, дядо Поп НИКОЛА го нарече!
Изображение Изображение
Имахме един чудесен празник с много приятни гости, а Ники очарован от церемонията, толкова добре се държа, усмихнат през цялото време.
Последна промяна Ani ot Burgas на 07 Дек 2010 19:36, променена общо 1 път
Изображение[/url]Изображение
Аватар
Ani ot Burgas
Пристрастен
 ---

Мнениеот mia08 на 07 Дек 2010 17:53

ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ХРИСТИЯНЧЕТО!
Изображение ИзображениеИзображение
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ирина кирязова петрова на 08 Дек 2010 20:40

Ани, честито кръщене и тук. :balloons: Много сте готини бееееее...пу-пу

Как сте момичета?Никой не пише, включително и аз. Ама днес ще се отчета
Ние си продължаваме със сополите, имам чувството, че няма никога да минат и вече ще са част от нас. Сума боклуци давам и няма свършване. Оказа се ,че и трета сливица ни прави проблем, но не била голяма, просто секретира и от нея вероятно са секретите. То едни доктори , думи нямам. Само те претупват набързо колкото да не е без хич, дават илачи, колко време да се пие никой нищо. Ламбов ми вика Ериуса можело и шест месеца да го давам , е да му се не види какво ще е това чудо все нещо да давам, писна ми вече. Иначе ходи на градина сега за да учат песнички уж, а то тържество може и да няма. Все си поръчва подаръци и си размишлява и сам си говори и така. Иначе бачкаме, този месец доста повече, но ни зарадваха с коледен бонус, който изхарчих вече :roll: и едно банкетче в Несебър. Беше много хубаво, натанцувах се като невидяла обаче още имам мускулна треска-на хорцата се раздавах от сърце :wink: Старост нерадост вечееееее ама нищо, здраве да има. Хайде чакам и вие да се разпишете, че ми домъчня вече, никой нищо не пише. Лека вечер и честит празник на всички студенти-бъдещи, настоящи и завършили вече. Наздраве :champagne: :balloons:
Изображение
Изображение*Изображение
Аватар
ирина кирязова петрова
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mia08 на 08 Дек 2010 20:51

Ирка,блазе ти разтоварила си на банкетче....а мускулната треска ще ти припомня колко добре си си прекарала :lol:
Като пишеш за Криско,се сещам за Тоня-откак се роди това дете все нещо пръскам в нос,дава за гърло,ушите я боляха....нямаше край :evil: В градината освен "градински сополи и шарка ",друго не е имало.Докато не оперирахме сливиците....вече е далеч по-спокойно
Мен днес ме извикаха по спешност-Миа е с 39,2 ,но няма АБ само хомеопатия и температуропонижаващи.....
Купихте ли подаръците момичета?Аз още не съм празнично настроена,но съм купила това-онова
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani ot Burgas на 12 Дек 2010 16:27

Здравейте,здравейте...
Никой няма пак, но аз да разкажа как сме и ние...
Явно сезон на болести и на всяко детенце по нещо има... Дано да минават бързо обаче...Ирка спокойно сополите не секват ,просто са си част , все пръскане все тъпчене с разни неща... но това да е, ще свикнеш с тях и няма да ти правят впечатление. Ние още сме дом стой, и нямам намерение да го водя до тържеството ... този път доста сериозно беше 6 дни с висока Т, около 40те все , избутахме на хомеопатични, но вярвайте нямах сили, нито денем нито нощем спокойствие все едно ужасно напрежение. Още се точат сополите ... Апетитът постепенно се нормализира... Благодаря за хубавите пожелания и поздравления !!!
Ирка видях те каква си готина купонджийка, сигурно и всички останали ... ей и ние сме били млади, какво ще танцуваш ми .... Още имаме време да куфеем...
Как е Мия ,Миленка вече добре ли е, няма ли да се завръща таткото ... като гледам във фейса ,много ти липсва вече ми се струва...
Ние вече имаме елха у дома, два дни изхвърлях играчки и боклуци ,за да направим място за украсата, Ники стана вчера към 5ч и нали е тъмно ,аз изгасила навсякъде и само светлинки ,бяга ту в едната ту в другата стая и само с ах-ка и се радва :"Мамо, Коледа е нали?" В очакване на подаръците е ... Задават се хубави семейни празници дано всички сме здрави ,за да ги посрещнем с усмивка и свободна душа!!!
Аватар
Ani ot Burgas
Пристрастен
 ---

Мнениеот mia08 на 12 Дек 2010 23:50

Добър вечер!
Ани дано сте здрави до тържеството :D Миа изкара един ден/сряда /с 39.2Т и и изписаха хомеопатични - много бързо оправи!Утре ще я водя на ясла!
Днес открехме сезона на ледената пързалка и Тоня уморена ,но недоволна!
Да Ани ,много ми липсва-минали са 10 месеца и 22 дни,но..........има още незнайно колко дни :(
Лека на всички
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ирина кирязова петрова на 13 Дек 2010 01:19

Браво на дечурлигата, оправили са се без антибиотик този път, дано, дано е така и занапред.
Миленка, направо ти съчувствам, толкова много време без половинката, как брои милата дните и месеците, дано скоро се върне. Така ще се обичате дълги години сигурно, а ние като сме все заедно не можем да оценим някои неща и все намираме да се дразним за нещо.....Както и да е..
О, Ани тази година си закъсняла с коледните украси, друг път сте първи от светещите :) , но нали имахте голям празник-той беше много по важен и ти отне силиците и времето, но е имало защо. Значи Ники се радва много-душички са те, колкото и да растат в такива моменти са едни милички и мънички...
Нашата елхица я украсихме преди няколко дни, но Криско каза, че е много малка и няма да има място за подаръците, сега ще търсим по-голяма, а тази ще я услужим на дядо , да има и той в стаята. Като я накачули онзи ден, нарежда играчките една върху друга направо, гирлянди сипе навсякъде, абе голяма цигания ама го оставих да прави каквото ще и той, че сили нямам да го овиквам вече. А относно сополите, не стихват, намалят, увеличават се, жълтенясват, но му е некомфортно-трудно яде, пие, говори и спи, но пак ще кажем това да е. Сигурно и при Димитрова ще го заведа тези дни, да и чуя мнението. Ламбов нещо не ме удовлетвори и ще проверя да видим и тя какво ще кажеш за тези сополи ако трябва секрет да вземе ли нещо там, да видим месеци ли ще е години ли :mrgreen: :wink: Ще лягам вече , че ме чака още фъстъка, а утре е на градинка. Лека ви нощ.
Дани? Къде се гътна?
Изображение
Изображение*Изображение
Аватар
ирина кирязова петрова
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mia08 на 13 Дек 2010 10:42

Добро утро!
Ани,Ирка не е ли рано за елха?Или вие ползвате изкуствени.Тая година Тоня поиска елха и за нейната стая-купих и аз изкуствена.Но за хола ще имаме огромна истинска елха като всяка година
Пък за подаръците-голяма каквга имаме.По-скоро Тоня непрекъснато ме следи и иска да ме хване,че всъщност аз нося подаръците!Питам я защо иска да развали магията на коледната нощ?!
Ама ще се справя с играта на криене и търсене :mrgreen:
Днес ще е на РД на басейн в х-л България.И трябва да я прибера към 21ч.Ще гъбясат 3 часа....
Чао за сега .Удрям един лак,разнасям Тоня на Английски и отивам на кафенце :wink:
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani ot Burgas на 13 Дек 2010 14:11

Ехе, зарадвахте ме с малко инфо , Данито и Танчето се губят някъде, Стеф също.... Хайде де!
Значи Ирче намятахте елхата, нашето украсяване беше същото, но после пооправих без да види... Сега само гледа и се радва...
Миленка,Миленка много време вече чакаш, как няма да ти липсва съпружеското рамо, е много ли е времето още . Трябват доста сили както от негова така и от твоя страна , но поне ще се обичате вечно,както казва Ирка.Ние тука все се дърлим за глупости...Голямата елха ще е прекрасна , миналата година имахме такава в хола, нашето холче 22кв.м едвам се сместихме тази година наблегнахме на по-малка...Но друго е като замерише на бор ...
Дано да сте здравички !!!
Чакаме другите да не се спотайвате моля ви.
Аватар
Ani ot Burgas
Пристрастен
 ---

Мнениеот ирина кирязова петрова на 14 Дек 2010 00:20

Много даже се спотайват и ще взема да прозвъня аз за проверка...
Да и нашата в момента е изкуствена и много, много малка, но нямахме търпение, а истинска ще вземем може би следващата седмица, че да не изкапе до Коледа, но няма да е голяма, че и на нас мястото ни е малко. Той пък сега мърмори и тази мъничката му се свиди да я даде на дядо си, мисли, че няма да му останат играчки ама кандиса. Днес разглеждах за подаръци, ама то играчки и чудо, онемявам вече, всяка година все повече и все по хубави, но и скъпи. Питам днес /много харесах един конструктор за по малки деца/ колко струва, а продавачката-160, викам 160 или 60, а тя ми се засмя и ми показва цената 160-направо ми се срина гарда. Та така хубавото е скъпичко, но има и по приемливи цени и ще прежалим някой лев нали за тях живеем.
Та значи Миленка викаш Тоня на мокро парти днес, блазе и. Ах защо не бях по млада и елегантна да се цопам и аз да му се невиди отвреме навреме, щеше примерно да се правя , че водя Криско, а и аз покрай него :roll: :lol: ама не съм... Мен ме зарадваха днес, че ще имаме тържество новогодишно защото бяха казали, че няма да има понеже имало доста болни дечица, но сега казали, че ще има уж. Нямам търпение да го видя как се изявява в група.... :roll: Наблюдавам го иначе, онзи ден запя нова песен докато си играеше сам, мята рачички и крачета и си пее нашия нещо, а те нова песен научили обаче опасно хлапе без да ми казва нещо еййййй... Сега ставам да си духна косицата и да лягаме, че ме чака с книгата, а мен как ми се спииии...чао.
Изображение
Изображение*Изображение
Аватар
ирина кирязова петрова
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mia08 на 14 Дек 2010 15:32

Зравейте и от мен!
Дани няма нет,така че не се безпокойте за нея
Ние всеки ден броим дните до Коледа :wink: Тоня всеки ден рови за подаръци,търси в коледния чорап за лакомства....въобще няма търпение.....
По всичко личи ,че за Коледа ще сме женска компания/за кой ли път/ и двекър ми заминава до 2-3 дни....
И ние чакаме коледното тържество в яслата,а Тоня чака дискотеката на 23.12 :wink: и заминаването на лагер в Пампорово.....
Мокрото парти мина добре.Пак има ново гадже/старото :shock: /Големи емоции
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ирина кирязова петрова на 15 Дек 2010 00:22

Голям майтап сте и вие, ново гадже а :wink:
Е как няма да чака с нетърпение детето, не стига че ще има нещо ново ами и ще има къде да го покаже, че и на дискотека ще ходи. Еххххх младост, младост.
Вие ровите в чорапа, а ние ровим в един шкаф дето все се заричам да изчезне оттам, а Криско ми отговаря, че няма достатъчно вискоко място да ги скиря боклуците му. И днес изненада-изпразних шкафа и след вечеря ми се моли за един боклук, а аз му вика ама ти не разбра ли , че джуджета отнесоха всичко и шкафа е празен, направо онемя. Отваря гледа няма нищо вътре само хляб, сухари и едни отрепани бисквити, изцъкли се, но повярва, че някой ги е взел. А и той от снощи чака някой нещо да му вземе от къщи защото направи една беля/на един гормит му откъсна двете крила защото не искал да лети повече/ и му казах, че докато спим дядо коледа ще вземе и играчките и елхата му и мен може да ме вземе дето прави такива бели и чупи играчки и че няма да му донесе никакви подаръци защото ги гроши и той все е в очакване на нещо лошо сега. Ама много ме ядоса пак. И снощи ми вика ти няма да ме гушкаш тази вечер аз ще те стискам да не те взема някой :lol: :wink: Малко прекалих обаче.... Сега се молим да лягаме и неще и неще, а сутрин едвам става. Хайде до скоро.
Изображение
Изображение*Изображение
Аватар
ирина кирязова петрова
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mia08 на 15 Дек 2010 08:44

Добро утро и честит ви сняг!
Ирка,помоли джуджетата поне теб да не взимат :lol: :lol: :lol: иначе няма да заспи Криско да те варди :lol:
Днес да видим как ще се замъкна в тоя сняг ,че ми е пак натоварен ден!И колата трябва да изрина за физзарядка :evil: :evil: :evil: Ама като ме домързя да я прибера в гаража.....
Сега първо ще щурмувам яслата.Аз пък казвам на Миа ,че джуджетата всеки ден броят децата в яслата за да знаят на колко деца да донесат подарък и наблюдават кой слуша,яде и т.н :mrgreen:
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daniela80 на 15 Дек 2010 21:55

Здравейте,момичета!Така ми липсвахте!Нямах комп близо 10 дни и луднах...Нещо се беше повредил,но и колата се повреди,та първо нея оправяхме...
Бързам да честита християнчето на Ани!Мила,дай един номер,че се чудех кък да те поздравя него ден!Пожелавам му да е много здрав и Господ винаги да го закриля!При първа възможност ще разгледам снимките!Радвам се,че се е оправило детето!
ИРКА,така хубаво ми стана оня ден като звънна,липсват ми срещите с вас и дечицата...Бяха хубави времена...За сополите...какво да ти кажа-не зная...За специалистите-същата работа...Имаше период,в който си мислех,че на детето ми му има нещо и никой не може да разбере...Тая 3-та сливица е ужасна,тия секрети...думи нямам....Знаи поразкърши телце,а?! :mrgreen: Старост-нерадост...мале-мале...какви думи!И твоите снимки ще поразгледам!Хубаво е,че и бонусчета сте получили-супер!Дано само за хубави неща си давате паричките!
Ох,играчките са ужасно скъпи...Ния все харесва едни неща около 70-80 лв....ама и с по-малко се задоволява детето,има ли избор?!На една заплата...така ще е ...Само да сме здрави!
Иска ми се и на мен да я видя в някое представление,досега не е била милата на тържество,все е болна по празниците...Тази Коледа пак ще пропусне...Какво да се прави....да е здрава,пък...Мислех януари да я пускам,но се поотказах,ще си я задържа още в къщи...Госпожата ме предупреди,че тогава най-много болни деца има,така че...Тъкмо тогава ще бием и ваксината.Сега се моля да не е лепнала нещо,че свекървата е с пневмония,а Весо беше преди 4 дни при нея,дано,дано нищо няма,че....
Ходихме и на очен,уж няма проблеми,вижда си детето,познава картинките,на компютъра е добре,обаче много и влажнеят очичките...Без компа беше много добре,Тв също почти не гледахме...Днес не съм станала ,обаче,от компа.Имаме 2 огромни пъзела и решихме повече с тях да се занимаваме,да не работят тв и компютри,да не гледа,да и почиват очичките...
МИЛЕНКА,ккави са тия чудесии-мокри партита,старо-ново гадже.......Интересно е!Ох,ти си жена-героиня,как издържаш...думи нямам-казвала съм ти го-нашата гордост си ти-мъжко момиче!
Хайде,морячки-до скоро!Бъдете здрави!
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mia08 на 16 Дек 2010 14:39

Здравейте!
Днес ми е ден за боядисване,утре съм на последен служебен банкет .
Вени ,ако четеш-да знаеш че на 21.12 ще има Дядо Коледа в нашата група и ще раздава подъръци!Радо май не е на градина?!?Не съм ви виждала
Аватар
mia08
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени в...