Бургаското дете расте,няма спирка,олелееее!8

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Бургаското дете расте,няма спирка,олелееее!8

Мнениеот ирина кирязова петрова на 20 Яну 2011 14:09

Ехо , къде сте всички? Никой не пише тук.
Здравей ВАНДАДИ. Нищо не знам по въпроса, който питаш. Аз родих в МБЛА Бургас. Горе долу беше добре. Сега ако трябва да избирам, незнам....сигурно отново там или в Дева Мария, ако има човек манги защо не и във Варна или София, но в крайна сметка божа-работа-навсякъде може да мине добре или не чак толкова. Пожелавам ти здраве и късмет..
А вие хулиганки :wink: бързо да се разписвате. Аз съм си малко в къщи, че се поразболях около Коледа та досега се мъкна. Бях със синузит пих аб, вече съм с бронхит и начало на пневмония. Ще пийна малко Аб за кой ли път и да видим.
На Криско пък изолираха отново бактерия в носа-Мораксела катаралис и днес ще ходя да питам как ще я лекуваме. Личната и преди искаше да дава АБ, частната каза да не пие АБ и ще му мислим сега. Днес го заведох на градината аз, беше голямо щастие, поговорих с госпожата защото нещо се изявява нашият малчуган. Всеки ден ми обяснява, че не слушал и го наказвали. И днес отидох да попитам и госпожата се съгласи с неговото твърдение. Има още едно хлапе, много палаво-голяма симбиоза са двамата, само щуротии правят. Изявяват се като тартори особенно другото детенце, а нашия уж по голям и се прихласва по него и му подражава. Докато бях там сумати и поразии направиха и хич не ме забелязваше , че съм там. Дори аз ходих да им се карам и все тая, само казват добре и отново всичко се повтаря. После ги гледах как правят гимнастика и как ядоха през една цепка на вратата. Определено детето се забавлява много там и ни кара да ходим по късно да го вземаме, че да си поиграел. После ще ида да си го взема и да видя как се държи при другата госпожа , да и поръчам и на нея да му се поскарва малко.
пс Днес като ходих да го водя си взе един телефон и госпожата като го видя- О, и ти ли си с телефон днес, сякаш сте се наговорили-каза и се засмя, а нашия го събличам и ми вика-Мамо видя ли как се радва гупуджата, че съм с телефон :lol: Викам си радва се тя, лошо и става сигурно като ви гледа ами.....И така. Чао момичета и до скоро.
Изображение
Изображение*Изображение
Аватар
ирина кирязова петрова
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот megy_sn на 01 Фев 2011 10:46

Здравейте и от мен. Да се представя на кратко. Казвам се Миглена - 29г и живея във кв. Ветрен, иначе съм от Несебър, ама ЛЮБОВТА ме докара тук. Детенце имам - Галя - на почти 3г - 01.03.2008 е родена.
Приятно ми е да се запознаем :D
А сега да отговоря на ВАНДАДИ - родих в Поморие при Попов почнах, при Димитрова свърших :lol: Слабото им място е това че не могат да реагират ако нещо се случи непредвидено и се наложи операция по спешност. Пращат ги в Бургас. Всичко мина нормално, не много бързо, но все пак съм много доволна от отношение на персонал и условия в болницата.Ако всичко ти е било нормално през време на бременността, няма какво да те претеснява да родиш в Поморие.
В Бургас чух че не са били никак добри условията - мръсно, лош персонал, искат и пари на ръка - това беше за 2008 година - сега незнам. За деня на отворените врати - незнам, ама ми се струва че нещата ще са показани нереално - като знаят че ще имат "гости" и сигурно ще излъскат повече.
За "нашата - Дева - Мария" чувам добри неща, само че е доста скъпичко - със здравна каса може да ти излезе към 500-600 лв най-малко раждането - плащаш си престоя, твоя и на детето, плащаш си храната, телевизор ако искаш допълнително, интернет, вип-стая, детегледачка и всичките му там екстри. Но е много чисто, не мирише на болница - все едно си на хотел - така изглеждат стаите. Всичко това го знам лично, защото съпругът ми е подръжка там и често съм се качвала да "разглеждам".
Ти сама решаваш какво търсиш и какво можеш да си позволиш да плащаш.
печели пари през интернет, регестрирай се http://signup.wazzub.info/?lrRef=5fbad6ec
повече инфо на лични

Изображение
Аватар
megy_sn
Пристрастен
 ---

Мнениеот daniela80 на 22 Фев 2011 19:10

Здравейте,момичета!Наистина никой не пише тук...Ето и аз вече почти не сядам на компа....Ния има проблем с очите,много сълзят,те сълзят открай време,все нищо няма,все наред,ама ходих и ираширяваха зениците и се оказа,че не е толкова наред.Някакви допустими граници имало-2 били за тяхната възраст,а тя е-2,75.Сега съм спряла напълно компа,че стана много отворена и само се вре,играе,мърда мишки,прави дефилета-чудо!Та затова липсвам и не пиша никъде......Сега избягах малко до баща ми и оттам...
ИРКА,ти още ли се влачиш!!!Милата!Да минава,че....
Танчето и те яката са я патили,ама тя да разказва,че тяхното е голямо патиланско царство...
Ния още си е в къщи,аз още си нямам работа,все извинявам,все молби пускам и не зная докога така...Сега последната е до 28-ми,чудя се след това какво да правя...Тя не иска особено да ходи на градина,ама ще видим,в къщи,иначе,издивяхме..
Нямам повече време,да оздравяват всички болни и целувки!
Лека вечер!
[url=http://www.mamaibebe.com][img]
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daniela80 на 07 Апр 2011 13:17

Къде сте,хора?Тук никой не пише.....Така не е хубаво,изгубих ви спатиите!
Бързо да се разписвате!
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ирина кирязова петрова на 08 Апр 2011 00:48

Ето ме веднага, колко съм изпълнителна. Дани, ние сме си тук, но теб те търсих няколко пъти и немога да се свърша.Телефона ли си смени? Наистина тук настана голяма скръб ама аз да не видя някой и веднага се записвам. Ние сме добре вече, да чукам на незнам какво. Почти месец и нещо та до онзи ден дето се вика бяхме в един омагьосан кръг от болести, каквото ти душа иска.Почнахме от ангина, минахме през бронхит, стигнахме до отит и накрая направихме гнойна бактериална ангина и това без почивка. Изпи една кофа антибиотици и други боклуци. Днес дори бяхме на профилактичен преглед и сме ок засега. Правихме тест за стрептококи и е отрицателен. Помолих за физиотерапия, малко се опъна и реши да ме плаши, че не е безвредна, но аз настоях защото Димитрова ми я препоръча още преди месец, но каза като се оправиме. След празници и терапиите ще ходим да му мерят някакво ушно налягане та да решаваме за сливиците, но аз съм решила-няма да ги вадим засега, дано нямаме сериозни проблеми. Това ще е в много краен случай. Друго няма интересно.Криско си стои в къщи, спряхме го от градина вече втори месец и незнам кога ще го дам. То не че градината работи, сега са в ремонт и незнам кога ще е готово, но като се стопли може и да го дам, че затъпя в къщи и много голям инат става, хич не ме слуша. Има си домашен любимец вече- канарче.Всъщност май баща му си има, Криско не се впечатлява вече. То горкото стои само в клетката и той като не може да го пипа, не се вълнува много. Аз ходя на работа, голям гърч е в момента и сме намален състав, една част в отпуски , други в болнични и е много трудно. Друго интересно не се сещам. Хайде момичета пишете и вие. Тъжно става така в този форум. Чао и поздрави на всички Ви.
Изображение
Изображение*Изображение
Аватар
ирина кирязова петрова
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daniela80 на 11 Апр 2011 13:03

Ирка,браво на теб-наистина си много изпълнителна!Аз видях баща ти един ден,та той ми пообясни през какво сте минали...Радвам се,че всичко вече е зад гърба ви!Много неща е преживял Криско,милото детенце,дано всичко е наред вече!Разбрах,че дори сте били пред спукване на тъпанче.... :cry: Тези градини,тези градини.....Няма да ме намериш на глобулския,изключен е,махам го.Търси ме на М-тел-0888 674072,ако го нямаш.Още не съм пуснала нета,че с Ния не можем да се разберем,но в скоро време мисля итова да направя.Ние засега биваме.Ходим втора седмица на градина-ходи 1 седмица,запуши и се нослето и я спрях,сега ходи без прекъсване 2 седмица,ама като ги слушам как бохукат,направо съм на тръни....При вас защо така са се усложнили нещата,уж при кадърни лекари,пък...Баща ти каза,че доста често сте посещавали Димитрова и Ламбов...Надявам се да не вървим по вашия път!Аз търся работа,ама засега нищо!В очакване сме и Весо да тръгва за Либия,та ще видим каква ще я сколасаме.Хайде при по-хубаво време и при добро здраве да се видим,че много ми е домъчняло за всички-за вас,за Анито,Танчето.С Танчето се чуваме по-често,уж и кафе се каним да пием,че да видим кога ще е!
Леик ден и други да пишат!
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daniela80 на 25 Апр 2011 08:14

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ,бургазлии!Много,ама много здраве ви пожелавам!И късмет!!!!Весел последен почивен ден!
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот stefania_K на 19 Май 2011 12:28

Брейййй!радвам се,че още пишете,макар и рядко.Аз не съм се вясвала от месеци.... :oops: :oops:
Вени,честит рожден ден и тук!Здраве,щастли,любов и нека усмивката да не слиза от лицето ти!!!
Хайде,идва лято,време е да се видим за по кафенце!!!
Аз започвам работа в Слънчев бряг и ще имам повечко свободно време!!
Целувки на всички!
Изображение
Аватар
stefania_K
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bobynka на 10 Дек 2011 15:09

леле тука никой няма :roll: :roll: Само нашата теми4ка не светва :?
Изображение
Светът е в опасност не от тези , който му причиняват зло , а от тези , който гледат на това с безразличие .
Аватар
bobynka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот daniela80 на 11 Дек 2011 09:50

Не светва тази темичка......замря...напълно.....
Само че вече светят коледни звездички,лампички,елхички и искам да ви пожелая весело изкарване на празниците!Сега са най-хубавите емоции за децата-дядо Коледа,подаръци,офанзиви.....Ходещите на градина ще имат и тържества......Купон!
Как сте,момичета,как са дечицата?
Ние сме добре,защото сме си в къщи....Аз започнах работа-най-накрая по специалността.Весо,обаче,скъса ахилесово сухожилие и си е в отпуск и болнични от август,та се гледат двамата с Ния.От януари тръгваме на градина,зорът ще е голям,пък за болестите не ми се мисли....Ама....
Има хора тук,за които ми е адски тъжно............И много ми се иска да ви видя..............ИРКА,АНИ,СТЕФ!!!!!!!
ИзображениеИзображение
Аватар
daniela80
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот eli_vulkova на 04 Апр 2012 17:59

Бургаски мами,кажете моля ви знаете ли някъде в Бургас да има пюрета Семпер?
ИзображениеИзображение
Аватар
eli_vulkova
Пристрастен
 ---

Мнениеот Vili JOv4eva на 01 Май 2013 17:47

Здравейте,момичета!
Аз се позагубих,но компа ми се развали,а няма парички за нов.
Майчинството ми свърши и сега си търся работа.
Вие как сте,милички?
Аватар
Vili JOv4eva
Жител на Mamaibebe
 ---

Предишна

Назад към Родени в...