Има ли мами от Сливен?

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Има ли мами от Сливен?

Мнениеот didiela на 19 Фев 2007 18:28

При кой акушер-гинеколог ходите?
Изображение
didiela
Начинаещ
 ---

Мнениеот Ralito на 19 Фев 2007 23:59

Аз:)По принцип съм от Сливен,но живея във Франция и тук си водя бременността.Моята приятелка роди наскоро.Ходеше при Др Кънева в частната болница.Не е имала оплаквания.Не съм чувала хубави работи за Караиванов.Ти при кой си?
Аватар
Ralito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот didiela на 20 Фев 2007 11:10

Аз също съм при Кънева! :D Навярно съм попаднала на добрба бгинеколожка!Мерси за отговора :P
Изображение
didiela
Начинаещ
 ---

Мнениеот lavizata1000 на 20 Фев 2007 17:34

Ralito написа:Аз:)По принцип съм от Сливен,но живея във Франция и тук си водя бременността.Моята приятелка роди наскоро.Ходеше при Др Кънева в частната болница.Не е имала оплаквания.Не съм чувала хубави работи за Караиванов.Ти при кой си?

аз родих при Караиванов.и те уверявам,че по-добър специалист от него няма.ти след,като живееш във Франция,не е редно да даваш оценки,за даден лекар,след като не си ходила при него,а само от хората си чувала.
Изображение
Аватар
lavizata1000
Отличник
 ---

Мнениеот didiela на 20 Фев 2007 22:41

Аз първо исках да ходя при него и споделих с майка ми!Тя ми каза че той е следил нейното раждане и че когато е дошъл момента да се раждам,той отишъл да пие кафе и оставил някаква стажантка да я изражда,а заради нея са я цепили отдолу,макар че е можело без проблем да роди!И затова се отказах!
А на теб как ти мина първия ехограф!Аз утре ще ходя и не знам какво да очаквам!Ще видя ли бебешора
Изображение
didiela
Начинаещ
 ---

Мнениеот Ralito на 21 Фев 2007 04:05

lavizata1000 написа:
Ralito написа:Аз:)По принцип съм от Сливен,но живея във Франция и тук си водя бременността.Моята приятелка роди наскоро.Ходеше при Др Кънева в частната болница.Не е имала оплаквания.Не съм чувала хубави работи за Караиванов.Ти при кой си?

аз родих при Караиванов.и те уверявам,че по-добър специалист от него няма.ти след,като живееш във Франция,не е редно да даваш оценки,за даден лекар,след като не си ходила при него,а само от хората си чувала.

Първо те съветвам да си коригираш тона,не съм майка ти,нито твоя приятелка за да ми говориш така :evil: .Не съм давала отценки,а само това,което знам от майка ми.
Аватар
Ralito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lavizata1000 на 21 Фев 2007 12:32

явно за всеки лекар се пише и хубаво и лошо.аз също мога да ти кажа за д-р Кънева някой неща,но понеже момичето,което ходи при нея има положително мнение,не бих я разубедила в никакъв случай.а за тона ми,не мисля,че се изказах по-грубо от теб.не ми е присъщо да се карам с хората,а още повече да ги нападам.и ако обичаш,НЕ НАМЕСВАЙ МАЙКА МИ!.
Изображение
Аватар
lavizata1000
Отличник
 ---

Мнениеот didiela на 21 Фев 2007 23:13

Хей,не се карайте!Всеки си има свое мнение по даден въпрос!Кажете ми нещо забавно от бременността ви! :D
Изображение
didiela
Начинаещ
 ---

Мнениеот lavizata1000 на 22 Фев 2007 10:10

ами аз много забавни случки не съм имала,защото много се пазех през бремеността,тъй като първата ми бременност завърши със спонтанен аборт в 8 г.с.и със втората бременност много се пазех.само да ме заболеше корема и изтръпвах.пожелавам ти лека бременност и едно здраво и красиво бебче :oki: :biberon:
Изображение
Аватар
lavizata1000
Отличник
 ---

Мнениеот jivka на 22 Фев 2007 11:11

:D Здравейте!Може ли и аз да се вкючя.По принцип съм от Сливен но вече 4 години живея в Пловдив и тук родих.По въпроса със интересните случки:към началото на 9 месец на дъщеря ми й беше вече толкова тясно че когато се обръщеше си личеше къде има краче или лакътче.Когато натиснех по корема си и тя отговаряше с ритник близо до натиска.Когато си лягахме вечер,докато се наместим и успокои тя риташе.Една вечер се бяхме разположи така че съпруга ми беше с гръб към мен и се беше притиснал в корема ми тя така ритна че успя да го улучи в областта на бъбреците.Явно си мислеше че си игаря с нея. :roll:
Пожелавам ти лека бременност.И приятен ден! :lol:
Изображение

Изображение
Аватар
jivka
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот petito на 05 Мар 2007 23:26

От 10 години ходя само при Д-р Павлова. Тя ми следеше и двете бременности и изроди децата ми. За мен тя си е един страхотен специалист и професионалист.
Изображение

Изображение
Аватар
petito
Фен на Mamaibebe
 ---

eva

Мнениеот joy4j на 12 Мар 2007 19:52

otnosno AG w Sliwen, iskam da wi pitam s kakwi otziwi e d-r KOstadinow w EWA.

Относно АГ в Сливен искам да питам с какви отзиви е д-р Костадинов в Ева

Благодарим Ви за участието в нашия форум. Според правилата на форума писането на кирилица тук е задължително. Ако не разполагате с кирилизираща програма можете да ползвате Кредор. Кирилизирах мнението Ви, но ако продължите да пишете по този начин има много голяма вероятност следващите Ви мнения да бъдат изтрити.

Модератор
joy4j
 ---

Мнениеот petito на 28 Мар 2007 08:59

Живка, няма ли да си идвате към Сливен по празниците? :brows:

joy4j, нищо не мога да ти кажа за този лекар - не го познавам изобщо.
Изображение

Изображение
Аватар
petito
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот nudel33 на 31 Мар 2007 22:07

3дравейте скъпи май4ета,

искам и а3 да се вклу4а в темата. А3 съм от Сливен, но живея от по4ти 12 години в Австрия. По въпроса със специалистите не мога да кажа ни6то, 3а6тото бременноста си я карах в Австия при 4астен лекар и останах много доволна.
Родих бли3на4ета със секцио. Бременноста проте4е 4удесно и децата се родиха на термина. Сега са на 10 месеца и 3 седмици. Нямам особени или интересни слу4ки 3а ра3ка3ване. Вси4ко премина толкова бър3о, 4е ми се струва да е било сън.
Ние 6те си идваме към 5 или 6 май в Сливен и 6те останем до края на август.
По3драви и целувки на вси4ки :kiss2:
Изображение
Аватар
nudel33
Начинаещ
 ---

Мнениеот ANASTASIAA на 01 Апр 2007 17:50

EEEEE Сливенски мами , където и да сте по света или у НАС да сте живи и здрави и вие и децата ви !!!!!!!!!! И аз съм от Сливен но живея в Америка :D , и аз незнам нищо за лекарите в Сливен , но съм сигурна че при който и да отидеш , всичко ще мине чюдесно. Въобще не се притесняваи, в днешно време такива лекарства и техники имат , че няма за какво да се притесняваш !!!!! Наистина!!!! пък и всичко е божа воля , нали знаеш. Но не се притеснявай, мисли за бебчо, мисли позитивно и с усмивка напред :nodd: Дръж ни информирани , как ти минават прегледите и дали си доволна от лекаря си , и въобще з всичко около бременноста и бебето ти !!!!! И ти наи-вече, сега много е важно ВСИЧКИ да се държат добре с теб !!!! Ето това е от мен :tulips2:
Изображение
Аватар
ANASTASIAA
Редовен
 ---

Следваща

Назад към Родени в...