Дупнишките мамчета с дечица сладуранчета

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Дупнишкото детенце ще се пече скоро на море

Мнениеот veseto-dp на 27 Авг 2009 18:42

Танче само да взема номера на момчето :lol: че забравих да го взема ама тези дни ще го направя и ще ти го пратя на мен ми взе 40лв за татуто,ама мъжлето му остави 60лв,защото се занимава доста време с нас,в момента е на море и като се прибере ще ти кажа
Гале не ме боля въобще все едно с епилатора се бръснех :mrgreen: (*пък и щом имаш раждане от какво повече се боиш :lol: раждането си е по страшно)е да си призная болеше пълнежа понеже са повече игли ама не е болка за умиране 8)
оууу това че ще съжаляваш не е вярно най-вярно е че направиш ли си една,после искаш още една :lol:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galq_86 на 27 Авг 2009 20:26

Аууу Веси ти направо ще ме навиеш да си направя. Ама незнам къде да е,сега ще потърся в нета някои моделчета,та може нещо да ми хареса.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
galq_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 28 Авг 2009 12:30

Еми Гале така си е не боли толкова то май зависи и от мястото,на кокалчето на глезена ме болеше ама чак непоносима болка не е било-ако ти е дебела кожата нищо не се усеща,гледаи някоя да няма много пълнеж че той си боли,защото повтаря мястото където е очертавал и затова боли,ама пак казвам не е непоносима болката
Ани ти 'що шпионираш само :lol: виждам те :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tancheto на 28 Авг 2009 21:29

най-вярно е че направиш ли си една,после искаш още една
:lol:[/quote]
Веси права си :D Аз едно време като си правих мойта, още същия ден се запалих за още, но понеже доста ми харесаха и почнах "тая ше е тук, другата там и т.н" пък момчето ми казва" е то не ти остана место вече" :lol: :lol:
ше чакам за номера
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Живей така, че когато остарееш да те е срам да разказваш, но да ти става хубаво като си спомняш!!!
Ако си гладен, НЕ цъкай ТУК
Аватар
Tancheto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani76 на 29 Авг 2009 20:37

Алоооооооооооооооо,къде сте бе момичета???Еве,абе днес беше ли в Градската градина???Май те видях с още една мама,но не беше Весето.Много ми е притеснено за Богомила за градината,но тя предполагам,че ще се справи де.Притеснено ми е и заради моята работа-как ще е,но пак предполагам,че ще влезна в крак.Както и да е.А Вие как сте всички?
Изображение
Аватар
Ani76
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 31 Авг 2009 12:49

Танче пращам телефонния номер на лични
Ани не се притесняваи толкова,ама нали ще я пуснеш по рано да видиш дали ще се представя добре,днес бързаи и затова не можах да ти обърна внимание Хриско остана в колата с кумата,а трябваше да взема и храната и затова :?
Tancheto написа:
най-вярно е че направиш ли си една,после искаш още една
:lol:

Веси права си :D Аз едно време като си правих мойта, още същия ден се запалих за още, но понеже доста ми харесаха и почнах "тая ше е тук, другата там и т.н" пък момчето ми казва" е то не ти остана место вече" :lol: :lol:
ше чакам за номера[/quote]
и аз бях така ама за сега ще изчакам малко реших на гърба ама там малко боляло ама щом тази изтърпях значи и другата ще е лека :mrgreen:
Гале вие какво правите
Ани не вярвам Евето да се разпише тук че и тази седмица е на лекции и няма никако време,на Ади му е мъчно като я няма, и после не иска да я пуска, наистина не съм била аз,вечерно време ме мързи да се качвам по градската освен ако не съм с Стефката защото малкия ме изтощава там направо,миналия път като се качихме обиколки цялата градска 3пъти,искаше да се къпе в езерцето,да лови рибите,абе щура работа така растът децата
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 02 Сеп 2009 14:18

Танче я кажи деиствително ли има много хора дето искат да се качват на езерата с лифта,защото аз навивам мъжлето,че никога не съм ходила :oops: а той само е цял ден да се редиме пак няма да можеме да се качиме а много ми се иска
Защо не кажеш и пуснеш линк да гласуваме за Лео,съвсем случайно го видях в саита и пуснах смс :balloons:
'що не пишете бей мързеланки
Ани Боги тръгна ли на детска,как се справя добре ли и понася
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tancheto на 02 Сеп 2009 22:27

Веси мерси за гласчето :D Еми не пускам линк, защото не съм такъв човек и не обичам да агитирам :? А за лифта му кажи на твоя мъж, че няма проблем, няма хора. Аз днес бях и нямаше никакви хора. Е, събота и неделя има повечко,но сега вече няма опашки. Иначе е истина, че досега, особено по-топлите уикенди имаше адски много хора, на ден минаваха по 1500-2000 човека и се чакаше много. Но щом не си била, задължително ги обиколи всичките :D Аз съм израстнала нагоре и сигурно съм се качвала пеша поне 30-40 пъти, но днес отново се вълнувах все едно ми беше за пръв път. Пуснах снимки при мартенските маики, ако искаш ги виж, че отново ме мързи да давам линк.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Живей така, че когато остарееш да те е срам да разказваш, но да ти става хубаво като си спомняш!!!
Аватар
Tancheto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 03 Сеп 2009 09:12

Tancheto написа:Веси мерси за гласчето :D Еми не пускам линк, защото не съм такъв човек и не обичам да агитирам :?

ооооооо Танче я се стегни е как да гласуват хората без агитация аааааа :lol:
а снимките ги разгледах да не се изпусна :oops: амаа са чудесниииииииииии направо неееее ще навивам да ходиме няма шанс ще надуя гайдата и тръгвам :lol: Танче лошото е че можеме да ходиме само събота или неделя :evil: а то тогава си има най-много хора
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tancheto на 03 Сеп 2009 21:20

Веси няма проблем, дори и събота и неделя пак няма много сега. Беше каквото беше. Сега и да има няма да чакате повече от 5-10 мин. И ако се качвате гледайте прогнозите за времето, че горе си е все пак около 2500м височина и си е доста хладно.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
Tancheto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 04 Сеп 2009 13:25

Tancheto написа:Веси няма проблем, дори и събота и неделя пак няма много сега. Беше каквото беше. Сега и да има няма да чакате повече от 5-10 мин. И ако се качвате гледайте прогнозите за времето, че горе си е все пак около 2500м височина и си е доста хладно.

Така е ама и тази седмица няма да можеме да се качиме,утре ще ходи да помага на село,а мислиме и на София на Джъмбото да ходиме,следващата събота сме на кръщенка и времето ще се развали докато стигнеме
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 10 Сеп 2009 15:45

еееее 'що не пишете излагате се направо така
Ани как върви детската с Боги,слушка ли,с работата как си писна ли ти вече :mrgreen: като знам как мразише да се върнеш,ама няма начин нали си учителка трябва да си свикнала отдавна
Гале а вие какво правите Евето слушка ли
Танче а ти къде се губиш
Хайде да се похваля днес бяхме на прощапулка на Ади,ама Хриско много го закача само го блъска абе лош ми е дечкото беше много весело,ама Евето няма никакво време да пише в форума
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tancheto на 11 Сеп 2009 18:56

Весиии ходих малко на Гърция на моренце, затова ме нямаше. Ха честито прохождане на Ади :balloons: Иначе и мойто сине е много лудо и диво, постоянно хапе, драска, скубе, рита, чупи, крие се и ръмжи, прави "пфуууу" с пълна уста и през всичкото време се хили като тиква. Ха да му се ядосам и като му видя ухилената физиономия и ми минава :lol: Абе Евка влиза ли тук още? Искам да я питам дали си пази бънджито на Ади и дали го продава? Ако някой има инфо да казва
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аватар
Tancheto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 11 Сеп 2009 19:36

Танче не знам май няма никакво време за форума ама ако се чуем тези дни ще я питам защото и на скаипа не ми отговаря
браво за моренцето как изкарахте времето как беше там а нормално е Лео така да прави вече и Хриско почна да ме подлудява към 5-6м и както четеш още не е спрял :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani76 на 18 Сеп 2009 17:37

Момичета,привет.Не съм писала,че нямах много време да пиша в два форума.Аз съм Мод в един друг форум и там влизам всеки ден по десет пъти поне.
Весе,питаш ме за Боги-тя беше на ДГ като начало само 4 дена по цял ден и после и потекоха соплоки,кашлица имаше,но всичко се оправи.Сега тази седмица също ходеше на ДГ по цял ден.Вече свиква с мисълта,че ще пребивава там.Казва си за пишкането,за акото.Понякога се напиква в гащите,но това е само един път на ден.Аз съм много горда с нейните постижения.Там има по-големи деца,които са на три години.Те много добре приеха Богомилка,играят си с нея,а и тя с тях.Днес дори са имали музикална програма.Тоест един път седмично ще имат такава.Аз съм доволна за сега и окончателно си затвърдих мнението,че детето трябва да е с други деца,да има социални контакти.Като начало сутрин много плачеше,аз също :D ,но това е нормално.Сега два дена не е плакала сутрин.
Аз си ходя на работа,децата са добри,само един клас не ми хареса,защото ми се видяха малко арогантни.И един друг клас са малко по-буйнички,но пък не са нагли.Така че смятам,че ще свикна и аз с работата.
Танче,какво стана с джъмбото?Ще го купуваш ли от Евка?
Изображение
Аватар
Ani76
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени в...