Дупнишките мамчета с дечица сладуранчета

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Дупнишкото детенце ще се пече скоро на море

Мнениеот veseto-dp на 24 Авг 2009 12:49

Танче хайде честито християнче да ви е здрав,все така послушен и много щастлив :sm_171:
Танче на мен ми се иска да се качя горе ама все като карам мъжлето само ми казва е какво ще правя зимата ще се качваме сега какво да правя там нито ски мога да карам нито нищо :evil: и затова не мога да го накарам а пък сама не ми се качва
Гале аз вече разгледах снимките страхотни сте(нали съм любопитна и видях че в фейскбук си ме дръпнала като пр та рових и гледах
аааааааа Танче забравих видях ваша снимка в темата снимки на моето семеиство много голям пич е станал Лео(пу-пу)да не му е на уроки ама ти е одрал кожата :lol: кажи и ти като слизаш по Дупница да се видим :sm_yahoo_06:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galq_86 на 24 Авг 2009 13:35

Танче,а вие имате ли намерения отново да заминавате за Франсето. сори за любопитството :oops:
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
galq_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani76 на 24 Авг 2009 14:07

Танче,честито и от мен.Жив и здрав и много щастлив да е малкият Лео.
Аз не мога да се оправя с този фейсбук все още.Имам рег там,но някои неща са ми малко неясни.Сега успях да добавя Галя в моят френд списък.Весе,Еве и Вас Ви намерих :D .Танче,има ли те теб?
Галя,какво става с лечението на Евето в чужбина?
Изображение
Аватар
Ani76
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 24 Авг 2009 14:38

ауууууууууууу вииии много се разписахте
аз да се похваля вече имаме и къща на Самораново само трябва да се прави де :mrgreen: защото само е построена а има много работа по нея,ама малко по малко ще я започваме
Ani76 написа:Галя,какво става с лечението на Евето в чужбина?

и аз да попитам видях че носише нещо на крачето как е малката сладуранка
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani76 на 24 Авг 2009 15:07

ЗАБРАВИХ ДА КАЖА НЕЩО-около нас има новости-реших да дам Боги директно на ДГ,въпреки че няма годините и дефакто си е за детска ясла,но шефката на ДГ ми го предложи,а и ще има една група с по-малки деца.Миналата седмица цялата тичах,за да и оправям документите.Слава на Бог всички изследвания са отлични и мойте,и нейните.Живот и здраве от 01.09 тръгва на ДГ,а аз на работа.
Другото ново нещо е,че вчера си направихме със свекърите и племеничката една екскурзия до Рилският Манастир и си изкарахме страхотно.Малко бях хванала очи,а и Боги също,но премина в крайна сметка.Аз много хващам очи,привличам лошите погледи и като ме заболи главата става страшно,че и на повръщане ме кара.За съжаление и малката много ги хваща.
Изображение
Аватар
Ani76
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani76 на 24 Авг 2009 22:09

Ох,Весе,докато се осъзнаяб ,то вечер станало,та исках да ти честитя новата придобивка още на обед,ама забравих.Извинявай.Ама ти нали си от Самораново,нова къща ли си купихте там?
Изображение
Аватар
Ani76
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galq_86 на 25 Авг 2009 09:29

Веси Честито за къщата и от мен. :cheers:
Би трябвало на 1 октомври да заминем за Виена но още не е подтвърдено,професора още не е подтвърдил,иначе неговата секретарка ни е записала за 1,но все пак ще е октомври. Вече нямам търпение да отидем да видим какво ще кажат там. Офф и на мен ми се иска да започна работа вече,ама няма кой да ми гледа малката,а на ясла не искам да я давам,мисля поне до 3год. да си я гледам вкъщи.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
galq_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 25 Авг 2009 12:50

Ани нашите(майка ми и баща ми)са строили къщата ама са я направили само до където имали пари,т.е си е построена,покриена,само не е измазана и има на единия етаж дограма(дървена),ама не тази къща където живеят а на друго място по нагоре та вече е на мен ама има работа доста ама малко по малко всичко ще се направи
Гале и аз съм така искам да си го гледкам докато имаме възможност(ако ще и до градината докаро тръгне)ама ако ми се отвори някоя интересна и добра заплатена работа ще го пусна на ясла
Ани а ти в коя детска градина ще я пускаш,защото зълвата сутринта наду парата защото не се знае дали въобще ще вземат племенника на детска градина защото нямало места,лелките били отпуска след 15 септември се връщали,дали щяло да се организира група,и я пратили в общината да се разправя да оправяли новата детска по бързо,бахти хората имада пращаш друг да ти върши работата (за тази до моста къде се намира долу при заводите и търговията)
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 25 Авг 2009 20:32

ехо момичета вижте ми новата придобивка :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galq_86 на 26 Авг 2009 09:13

Веси Честито. Много е хубава.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
galq_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tancheto на 26 Авг 2009 12:15

олелеееее вие здравата сте се разписали, браво :D
Весе честита татуировка, къде си я прави? Много е хубава и аз си търся студио, че имам една,но искам още една. А какво пише ако не е тайна?
естита къща също така, със здраве да си живеете там и бързо да я стегнете.
Ани има ме във феисбук_таня златкова съм.
Веси еми то сега е много хубаво тук, прохладно, барбекута, пикници...айде навивай го мъжо.. :D
Ани браво и на вас за разходкта и добре, че си се оправила от ощи. От опит знам колко е гадно.
Мерси момичета за комплиментите по отношение на снимките, ако искате да видите и някои други има в темата за Мартенските мами на 93 или94 страница, че ме мързи сега да давам линк, както и в подписа ми :wink:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Живей така, че когато остарееш да те е срам да разказваш, но да ти става хубаво като си спомняш!!!
Ако си гладен, НЕ цъкай ТУК
Аватар
Tancheto
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veseto-dp на 26 Авг 2009 12:50

Танче пише Християн (ама избрах да е по трудно различимо) и шарките ги избрахме в последствие,прави ми я едно момче в Яхиново(много хубаво рисува още от малък и си е взел машинка и сега ги прави,ама много старателно работи и бавничко перфектен е ) иначе в Дупница има на гарата един,в жекато ама не знам как ги правят,а момчето работи с качествени материали,и ми даде и балсам да си я мажа и ми обясни как да си я пазя и с какво да я мия(той си работи вкъщи още няма студио),също в Благоевград,има едно студио при Американския университет,също бил добър ама при него много трудно да си запишеш час,или го няма в града или има клиенти ако искаш някои телефон за връзка само кажи на кой на момчето дето си я правих или на този в Благоевград ще ти дам
Гале мерси :balloons:
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
veseto-dp
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот galq_86 на 26 Авг 2009 14:37

Аз отдавна съм навита за татуировка ама ме е шубе от болката,попринцип не търпя болка и затова. Веси там боли ли дето са ти я правили,иначе мъжа ми си прави при този на гарата,добре ги прави,чувала съм и от други че са доволни.
ИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
galq_86
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Ani76 на 26 Авг 2009 15:10

Танчеееее,няма те бе маце.Не те намирам с името.Дай си имейл освен-да те добавя във френд списъка си.
Изображение
Аватар
Ani76
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Tancheto на 26 Авг 2009 15:57

Ани после видя бях записана там, че не влизам често и не се сещам. Веси давай го това момче от Яхиново, колко ти взе? Иначе и аз имам едно име "васил" на едно старо гадже, и понеже сама си нарисувах татуировката и аз го направих така, че да се различава трудно :D Казваха ми, че ще съжалявам след време пък 10г вече не съм съжалила ама грам :D
Ани не боли, зависи къде си я правиш де, но на места с мускул не боли изобщо. Но примерно на кръста, около слабините или на меки места малко боли, но обикновено пръскат със замразител и не се усеща.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Живей така, че когато остарееш да те е срам да разказваш, но да ти става хубаво като си спомняш!!!
Ако си гладен, НЕ цъкай ТУК
Аватар
Tancheto
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени в...