МАЙЧЕТА ОТ ВРАЦА

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: МАЙЧЕТА ОТ ВРАЦА

Мнениеот KRISTAR_22 на 02 Яну 2010 18:27

ЗДРАВЕЙ НЕЛИ,ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ НАС ,ЗДРАВЕ ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ПРЕЗ НОВАТА 2010,ТЪКМО МИСЛЕХ ДА СЯДАМ ДА ТИ ПИША И ТИ СИ МЕ ИЗПРЕВАРИЛА, :D ,О ДА ЗА ПЕТЪР И МАЛКААТ ВЗИМАХА ИНТЕРВЮ ОТНОСНО ГЛОБАЛНОТО ЗАТОПЛЯНЕ ОТ ТОЛКОЗ МНОГО ДЕЦА ИЗБРАХА ТЯХ ДА ИНТЕРВЮИРАТ БЯХМЕ НА СУМИ НА ДЕТСКАТА НА БИЛЛА КОЯТО Е И ТАКА :D ОТ ТОЛКОЗ МНОГО ПРИГОТВОЛЕНИЯ НЕУСПЯХМЕ ДА СЕ ВИДИМ,НО ТАЗИ СЕДМИЦА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПЪТЪР СЛЕД ДЪЛГА ПОЧИВКА ТРЪГВА В ПОНЕДЕЛНИК ЗА СФ. И НИЕ ОСТАВАМЕ САМИ КОГАТО МИ ЗВЪННЕШ ЩЕ СЕ ВИДИМ НЯМА ПР. ОТ НАША СТАРАНА :D ,ХАЙДЕ ВСИЧКО ХУБАВО СКОРО ЩЕ СЕ ВИДИМ ,ЧАОООО ДА ЦУНКАШ МАЛКАТА ОТ МЕН :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 04 Яну 2010 16:15

НЕЛИ ЗДРАВЕЙ ,ПИША ТИ С ЕДНА МОЛБА КЪМ ТЕБ :oops: , ПЕТЪР ТРЪГНА ЗА СФ. И ЗАБРАВИ ДВЕТЕ КОЛИЧКИ В КОЛАТА СИ :( , И СЕГА НЯМА С КАКВО ДА Я ИЗВЕДА ПЕША ЩЕ Е ГАДНО ,ЧЕ КАТО И ОМРЪЗНЕ И ТРЯБВА ДА Я НОСЯ НА РЪЦЕ :roll: ,ЩЕ ТЕ ПОМОЛЯ АКО ЕДНА ОТ ДВЕТЕ КОЛИЧКИ Е ТУК И ТАЗИ КОЯТО НЕПОЛЗВАШ ДА МИ Я УСЛУЖИШ ДО ПЕТЪК ! ДАВАТ ГО ОТ ДРУГИ ДЕН ТОПЛО А НИЕ НЯМА С КАКВО ДА ИЗЛЕЗЕМ :? ВИЕ КАК СТЕ КАКВО ПРАВИТЕ ? ЩЕ ПИЕМ ЛИ КАФЕНЦЕ ТЕЗИ ДНИ ДАВАТ ГО СУПЕР ВРЕМЕ :D .ХУБАВ ДЕН ОЧАКВАМ ДА МИ ПИШЕШ :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 07 Яну 2010 16:55

здравей нели ,как си? аз се бях наканила да излизаме но то така и времето не го позволи з адълги разходки навън ,а и то утре е петък той с еприбира ве4е няма смисъл за количка :D ,благодаря ти все пак за услугата която прояви да ми я дадеш ,ако беше топло,щях да я взема ,как е малката ве4е голяма :D сладурана :balloons: ,какво прави,хайде че4е се надявам др. седмица да се видим,че то минаха 3 месеца срамота е :lol: ,хубав ден пиши когато можеш :congratulations: :congratulations: :balloons: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 07 Яну 2010 23:08

Здравей, Милена! Аз пия антибиотик, че хремата ми дразни и гърлото. Ники имаше и тя сополки, но само един ден и вече е ок. На нея и минава по-бързо. Беснее из нас ту при баб си, ту при дядо си. Захари и той е на София за два дни и утре си идва. Не сме излизали и ние, то гледай какво време. Доли яде ли на кухня или я отписа? А шоколад даваш ли и, че аз на Ники покрай бабите й давам по едно блокче киндер-много го обича :D :D :D Получихте ли много подаръци? При нас Дядо Коледа донесе най-много на Ники. Поздрави! :congratulations:
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 08 Яну 2010 16:06

здравей нели, бързо оздравяване на теб :congratulations: ,майка ми даде на коледа също една опаковка киндер и аз и дадох 2 блокчета яде го естествено,но само до там пове4е няма да и давам ,иначе кухня не яде домашна храна и пюрета баща ми продължава да копува от там като пътува имам 70 броя плодови и месни зеленчукови . трябва да ги изяде :D ,иначе не ги отказва и домашната храна и пюретата сигорно е ве4е 14 кг. на 1.3 месеца беше 13 то4но на 84см.вие колко сте трябва да сте били на консултация найде ще се видим другата седмица като оздравее елате в нас на гости тъкмо ще се налудуват децата и така като се видим пове4е приказки,ние също получихме много подаръци,отделно е че почти несе заиграва с тях :roll: :D хайде 4ао пиши или звънни като с еизлекуваш :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 08 Яну 2010 16:40

Непременно ще се видим другата седмица! :D Тя ники си яде кухнята и на консултацията беше 12кг. и 82см. Похапват си стабилно малките, а не питат как ще ги носим :D :D :D Ще се чуем допълнително. Поздрави! :congratulations:
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 16 Яну 2010 23:40

ЗДРАВЕЙ НЕЛИ,ДОЛОРЕС ПОСЛЕДНИТЕ НЯКОЛКО НОЩИ СПИ МНОГО НЕСПОКОЙНО,БУДИ С ЕПРЕЗ 4АС ПОНЯКОГА НЕСПИ ПО НЯКОЛКО 4АСА :roll: :( ,НЕУСПЯВАМЕ ДА С ЕНАСПИМ НОЩА ЗАТОВА ПЪК СПИМ ДО 12 НАОБЯД :oops: ,ПРЕДПОЛАГАМ Е ОТ ЗЪБКИ НО ВСЕ ОЩЕ НЯМА НЯКОЙ НОВ АКО ПРОДЪЛЖИ ТАКА ОЩЕ НЯКОЛКО ДНИ ЩЕ Я ЗАВЕДА ДО ЯНЧЕВА ДА Я ВИДИ! ЩЕ ТИ С ЕОБАДЯ ТАЗИ СЕДМИЦА ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК ДА ДОЙДЕТЕ В НАС ДА СЕ НАЛУДУВАТ ДВЕТЕ :) ,ТОВА Е ЗАСЕГА ЩЕ СЕ ЧУЕМ 4АОООО :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 17 Яну 2010 14:54

Може да е зъбче, но ако е така неспокойна е добре да я види Янчева. Аз давам на Ники едни хомеопатични хапченца Дентокинд, те са билкови, разтварят се в малко вода или ги хрупка и досега минаваме леко с зъбите. Дано да се успокой Долорес, пък ще се видим. Вчере правих на Ники грах и тя гони топченцата в чинията и ги лапа, голям смях. Но поне ще яде и грах :D Глидах тази зебра на фишер прайс в един форум, една майка я дава за 120лв може и коментар по цената. В сайта на фишър прайс казват че по принцип тя се върти и се друска бебето отгоре, не може да се люлее напред назад като конче http://www.youtube.com/watch?v=pa42Z-9U ... re=related. Хайде чао засега! :D :D :D
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 17 Яну 2010 17:04

zdrздравей нели ,ще и купя тези хап4енца за които ми казваш,ти без рецепта ли си ги взела? и да ми кажеш във кой форум си я гледала зебрата да се свържа с тази мама много искам да я купя! :D :congratulations: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 17 Яну 2010 22:59

Да без рецепта са хапченцата, аз ги купих от Дифарма на Благоев, че са ни познати аптекарите. Давам й сутрин като стане и преди всяко лягане на обяд и вечер или 3-4 пъти на ден, но може да се дават и по-често, то пише в листовката. За зебрата я гледах тук Линка е премахнат от модератор! в бг мама.
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 19 Яну 2010 16:47

здравей нели,какво правите ,аз съм болна от в4ера само 4е несъм ходила на лекар ,а съм на самоле4ение ,ходя в нас с една маска да не заразя долорес,сега върлува пак някакъв грип или вирусс незнам точно ,но мен ме хвана отпаднала съм нямам сили много гадно ,вие как сте ,мерси за линка свързах се с жената ,но тя каза 4е отдавна е продадена ако срещнеш на друго място пиши ми пак :D ,това е засега от нас ,като с еоправя ще ти пиша :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 19 Яну 2010 19:18

Милена, може да даваш на Доли витамин С превантивно и Осцилококциум. Аз като се разболях почнах да давам на Ники по една ампулка витамин С и по една ампулка осцилококциум и да и промивам нослето с капки направени от физиол. разтвор и клеева тинктура и тя мина настинката за 1 ден, щото като е покрай нас е голяма вероятноста да се разболее. Дано да й няма нищо, проветрявай по-често да влиза чист въздух. То и Захари беше с хрема ,но му мина много бързо, някакъв вирус. Утре мама ще дойде и ще седи до петък, че Зари е на София. Но в това време е само за вкъщи на топло. :D
Бързо оздравяване и поздрави! :congratulations:
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 22 Яну 2010 17:01

здравей нели,аз още несъм се оправила ,тази кашлица е упорита изпих един сироп и нищо файда няма :( ,вие как сте мама при теб ли е ,какво прави малката разбойничка цункай я от мен като се оправя веднага ще ти звънна да дойдете ,сега 4ета в нета 4е ни чака студ от минус 25 :? ,това е засега от нас нищо ново с една дума :D 4ао пак ще се чуем :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :champagne: :balloons:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот krisi_13K на 27 Яну 2010 16:50

:emon28:
Изображение

Изображение
Аватар
krisi_13K
Отличник
 ---

Мнениеот Palomma на 07 Дек 2011 15:14

Здравейте, мили мамчета :) Ако някоя от Вас се нуждае от качествена храна за своето бебче, мога да подарявам кърма. Кърмата ми е предназначена за новородено бебенце, тъй като моето в момента е на 3,5 мес. Тя е съхранявана във фризер и е с отлично качество. Ако искате да получите повече инфо, обадете ми се на следния тел: 0885658281. До скоро
Palomma
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени в...