МАЙЧЕТА ОТ ВРАЦА

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: МАЙЧЕТА ОТ ВРАЦА

Мнениеот Nely82 на 02 Юни 2009 20:12

Здравей, Милена! То гледай какво време, да не смееш да изведеш бебетата на вън-само вали. Ние правим малък ремонт - сменяме врати и пребоядисваме кухнята и детската. Уж нещо малко, а то все нещо ново да се направи и май ще изкараме и юни в ремонт :D :D :D Ние бяхме на консултация на 1юни и сме 10кг и 73см /малкия кантар вече не ни лови :lol: /. Наддала е около 500гр. Малко е неспокойна, но като е само вкъщи е така. Извеждам я за малко покрай блока, но ме е страх да не настине, че има някакъв вирус и да не се разболее. Дано да се оправи времето и да се видим. Вие по кое време излизате? Чао за сега от нас и със закъснение честит празник на Доли :congratulations:
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 04 Юни 2009 18:13

здравей НЕЛИ ,ние излизаме всеки ден и стоим по4ти по цял ден навън,аз бях забравила ,4е правите ремонт и си помислих да не би да си ми сърдита за нещо ,браво на малката госпожи4ка супер е пораснала и наддала и тя ,4естити празник и на нея да расте здраво и усмихнато дете ,като се оправите с ремонта дано стане по бързо,4е да се видим и да пуснеш после някоя сним4ица да видим как е излезнал е да то като се запо4не с нещо и все има за какво да измислиш да се прави и друго ,аз се радвам 4е сте добре и 4е се 4ухме макар и тук за малко да попишем като имате време звъни да пием по кафе и да видя НИКИ сигорно е мнооого пораснала,4ао и от нас ! :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :D
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 09 Юли 2009 14:08

Милена, Къде се изгубихте с Доли? Да не сте заминали на море? Аз си смених телефона и съм изгубила няколко номера сред, който и твоя. Та днес ровя,ровя и немога да го намеря. Ходите ли на разходки? Трябва да се видим, че се забравихме :lol: :lol: :lol: Прати ми телефона ти на лични. На Никол и растат горните зъби и е много раздразнителна.Иска само да я водя да ходи и направо оставам без кръст вече :roll: Чао и дано се видим скоро :love1:
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот Nely82 на 19 Сеп 2009 14:01

Милена , как е Доли? Минаха ли й сополките? Излизате ли навън? Никол нещо плаче нощем и май я мъчи зъбче. Снощи се събуди в 12,30 и заспа чак в 3 :roll: Днес я извеждах малко на разходка,около блока. Дано да се оправи времето и да се видим :D Чао за сега :D
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 22 Сеп 2009 16:22

ЗДРАВЕЙ НЕЛИ :D ,НИЕ ВЕ4Е СЕДМИЦА СМЕ С ХРЕМА ТЯ Е ДОСТА УПОРИТА И НЕ И МИНАВА,КАПВАМ КАПКИ ФИЗИОЛОГИ4ЕН РАЗТВОР САМО ТОВА+ВИТАМИН С, ВЕ4Е И АЗ ЩЕ ОТКА4А НЕМОЖЕ ДА ДИША ПОНЯКОГА ОТКАЗВА ДА СЕ ХРАНИ АБЕ МАХНИ МАХНИ :roll: .ИЗЛИЗАМЕ ЗА ПО МАЛКО ДОКАТО Е СЛЪН4ИЦЕ НАВЪН,ХАЙДЕ УТРЕ МОЖЕ ДА СЕ ВИДИМ,4Е МАЙ Е ПОСЛЕДНИЯТ ТОПЪЛ ДЕН ,И ПАК ДЪЖД ЗАПО4ВА ОТ ПЕТЪК :o .ВЪЗМОЖНО Е ДА Е ОТ ЗЪБ4Е,ИНА4Е ТЯ КАК Е ПРЕЗ ДЕНЯ ВЕСЕЛИ4КА ЛИ Е ДАНО ДА ИЗБИВА ПО БЪРЗО,4Е ДА НЕ СЕ МЪ4И ,РАЗЦЕЛУВАЙ Я И Я ГУШНИ ОТ МЕН ,ЩЕ СЕ ВИДИМ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,А ПЪК ПРЕЗ СТУДЕНОТО ВРЕМЕ ,ЩЕ СИ ХОДИМ НА ГОСТИ :lol: ХУБАВ ДЕН :balloons: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 22 Сеп 2009 19:54

Ok, Милена утре ще отскочим до ДНА за кафенце и да се видим. :D Ние си бяхме на село за 2 дни и днес ми е ден за почистване :lol: Чао и дано на Доли и минава вече. Чувам че доста дечица имат сополи и има някакво вирусче.
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 05 Ное 2009 18:21

НЕЛИ ЗДРАВЕЙ,КАК СТЕ КАКВО ПРАВИ МАЛКАТА ГОСПОЖИЧКА ,ХОДИ ЛИ НА ЯСЛА ТИ КАК СИ ,МОЖЕ ДА ПИЕМ ПО КАФЕ ТЕЗИ ДНИ, ХАЙДЕ ХУБАВА ВЕЧЕР ,ОЧАКВАМ ДА МИ ПИШЕШ :D :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 06 Ное 2009 14:17

Здравей, Милена! Ние сме добре. Ники беснее в нас и покрай този грип не съм я водила на ясла. То пък аз се разболях, та сега вече ми е поминало, но си пия още антибиотик, че едно гърло не ме оставя :lol: Аз всяка зима си страдам от гърло. Мисля да отписвам малката от ясла и да си я гледам в нас. Ще си ходим на гости и на кафе и така. Но нека да поотмине този вирус, че ме е страх още да я извеждам. Избива ни горно зъбче и снощи е заспала в 1часа. :shock: Вие как сте? Доли расте ли? Татко на работа ли е? Е хайде чао от нас! :wink: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 09 Ное 2009 15:57

здравей,нели,чак сега ми остава време да седна и да напиша някой ред, долорес и тя само обикаля в къщи не и е много добре вътре ,но няма как тези дни като беше малко по хубаво времето ,я извеждах за по час време,но само толкова и после пак вътре,на теб бързо оздравяване :congratulations: ,вие май прекарахте цялото семейство този грип :( ,добре си решила да не водиш ники на ясла пролетта живот и здраве ще ги запишем тогава ще са и по големички,за да можем спокойно да си пием кафенцето :D ,петър започна в сф. тази седмица му е втората засега отсяда при сестра си ,докато се останови и си намери квартира засега изчаква поне първия месец за да види как ще бъде ,всеки пътък се прибира и так уикенда сме заедно,иначе аз съм викнала майка ми при мен за да ми помага ,тя ходи на работа на смени ,но все пак е тук и съм по спокойна ,особено за къпането ве4ер:),и така общо взето това е при нас ,хайде оздравявай за да се видим нямам търпение да видя малката сигорно е доста пораснала ,целуни я и я гушни от мен ,хубав слетобяд до скоро :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 06 Дек 2009 13:30

Милена , как сте? То времето застудя те не извеждам Ники, а вие с Долорес ходите ли на разходки? Днес Ники има имен ден и ще празнуваме :D :D :D Поздрави, Нели!
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 06 Дек 2009 14:50

здравей нели,аз се сетих за малката именничка,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ,ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ,ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО !!!! НИЕ ИЗЛИЗАМЕ ПОЧТИ ВСЕКИ ДЕН НА РАЗХОДКИ ЗА ПО ЧАС ,ДВА ,НЕ СЕ ЗАДЪРЖАМЕ ВЪТРЕ НИЩО,ЧЕ Е ПО ХЛАДНО КАЛЯВАМ Я :wink: ,МОЖЕ ДА СЕ ВИДИМ ТАЗИ СЕДМИЦА ,ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА ПРАЗНИКА И КОГАТО РЕШИШ ЗВАННИ :balloons: :cheers: :congratulations: :congratulations: :congratulations: :D :balloons: :champagne:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 15 Дек 2009 23:13

Милена зимата дойде! :D Вчера дадох на Ники сняг да си играе, а тя го стиска и като й стана студено, го хвърли и гледа едно такова учудено ,че той се разтопи. :D :D :D Вие как сте? Можете да ни дойдете на гости, щото в това време незнам къде да ги изведем. Те двете ще се забравят. Никол понякога се тръъшка без причина и много харесва да й пускам на компютъра едно клипче с едни бебета където плуват. Направо умира за него, а и по-принцип като види дете само вика кака, кака... Похвалете се нещо. Петър си е в София нали? Е чао и целувки :congratulations: :congratulations: :congratulations:
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот KRISTAR_22 на 16 Дек 2009 16:52

зравей нели,наистина застудя доста ,аз я извеждам за по 40 мин. на разходка в квартала и това е в нас сме си и ве4е се побърквам и аз, само дебна да има някой да я погледа и аз веднага съм на кафенце :wink: ,да пътър все още си работи в сф. ,но имаме други планове след нова годинА КАТО СЕ ВИДИМ ЩЕ ТИ РАЗКАЖА ПОВЕ4Е,ами да можем да започнем да ходим по гостита поотшумя този вирус ве4е,вие също ще дойдете само ми пиши или ми звънни когато ти е удобно на теб ,това е от нас като се видим ,ще разтеглим локумите има какво да си кажем несме се виждали отдавна :) ,хайде нацелувай я от мен и я гушни ,ще чакам да ми пишеш! :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
KRISTAR_22
Сериозен
 ---

Мнениеот Nely82 на 19 Дек 2009 23:57

Милена, ако искаш понеделник или вторник да се видим. Вие по кое време ставате, че Ники 8,30 вече е будна и след това спинка от 12,30 до към 3ч. :D Да знам кога да ти звъня. Навън си е истинска зима вече. Пускахте ли Доли в снега? :D Ще се чуем допълнитилно. :congratulations:
Nely82
Редовен
 ---

Мнениеот Nely82 на 02 Яну 2010 15:16

Милена, Честита Нова Година! :congratulations: Само хубави неща нека да ви донесе на цялото семейство. Как прекарахте във Винарната? Гледахме Доли и Петър по телевизията-медийни звезди :D Ние бяхме семейно вкъщи и на другия ден ходихме и до село, та сега се прибрахме. Хайде когато си свободна чукни да се видим. :D :D :D
Nely82
Редовен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени в...