ИМА ЛИ МАМИ ОТ СВИЩОВ

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: ИМА ЛИ МАМИ ОТ СВИЩОВ

Мнениеот n_alex76 на 11 Мар 2011 21:18

Вале, да нацелуваш бебка от нас! :congratulations:
Ние бяхме на площад Свобода на 3-ти март.

http://nkir.snimka.bg/children/03-2011.577040.22698741
Изображение
Изображение
Аватар
n_alex76
Отличник
 ---

Мнениеот milinici на 04 Май 2011 14:02

Здравейте и от мен. На това мрачно време на вън, нямаше какво да правя и ви открих във форумчето и реших да се включа. Не сте много активни напоследък, но предполагам, че повечето от вас са вече на работа-дечицата са ви големи, само на Цвети и на Валето са мъненки. Дано да имам честта да ги срещна по разходки в града. Иначе аз не съм от Свищов, но вече 2 година живеем с моят мъж тук-той е от Овча могила и тази къща, за която говорихте в постовете си я знам, но хората не ги познавам. Цвети също съм я виждала отдалеко там и имаме общи познати, но само това. Сигурно и другите мамчета съм виждала, но сега немога да зацепя. Аз раждах в Плевен, ходих на консултации в Левски, въпреки че живеехме тук си ходех с колата всеки месец на Левски-тук не ги знам какви са що са и само лоши мнения съм чувала за свищовските лекари. А родих в Плевен, защото от Левски се уплашиха с мен и казаха че не съм за тях-последните 3 месеца от бремеността бяха кошмарни-детето добре, но аз не бях. Но всичко мина и се забравя. Тези 200 лв от общината си ги взех, нищо че съм родила в Плевен. Детето се води тук по документи и нали увеличаваме прирастана на Свищовска община си ги взех, но ако ви кажа, че са ми искали епикризата дори от раждането, защо и по какви причини съм родила в Плевен.Пълни глупости, но им я занесах и си прибрах паричките-няма да им ги оставя сега пък :wink: Надявам се да се включите и да разнообразим темичката за Свищовските майчета. За сега от мен чао и ще пиша пак
Изображение Изображение
Аватар
milinici
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот n_alex76 на 05 Май 2011 20:45

Добре дошла, milinici! :champagne:
Наистина рядко пишем, но си го обяснявам с това, че града е малък и няма какво да се случи. :wink:
Дано като се затопли да намираме повече поводи за срещи и теми, за които да пишем. :D
Изображение
Изображение
Аватар
n_alex76
Отличник
 ---

Мнениеот milinici на 20 Май 2011 09:03

Тук никой не влиза............ :roll: :roll: :roll: А мислех да си чукнем среща и да запознаем децата :(
Изображение Изображение
Аватар
milinici
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот n_alex76 на 22 Май 2011 11:03

Ние в момента сме болни. :(
milinici, ти в кой район живееш? Ние сме на ул."Стоян Ников".
Изображение
Изображение
Аватар
n_alex76
Отличник
 ---

Мнениеот milinici на 29 Май 2011 00:24

ООО милото да оздравява бързичко. И ние сме малко хремави, но личната ми каза, че най-вероятно от зъбките, които ни мъчат вече. Аз живея на "Младост" 2 или ул. "Патриарх Евтимий" 72, незнам как го знаеш, за това ти казвам и двете, то все е едно. А ти на ул. "Стоян Ников" ли си или в квартала "Стоян Ников", защото аз съм работила преди години в квартала и току виж излезе че се познаваме визуално :wink: .
Изображение Изображение
Аватар
milinici
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот pif на 10 Дек 2011 20:32

milinici написа:Здравейте и от мен. На това мрачно време на вън, нямаше какво да правя и ви открих във форумчето и реших да се включа. Не сте много активни напоследък, но предполагам, че повечето от вас са вече на работа-дечицата са ви големи, само на Цвети и на Валето са мъненки. Дано да имам честта да ги срещна по разходки в града. Иначе аз не съм от Свищов, но вече 2 година живеем с моят мъж тук-той е от Овча могила и тази къща, за която говорихте в постовете си я знам, но хората не ги познавам. Цвети също съм я виждала отдалеко там и имаме общи познати, но само това. Сигурно и другите мамчета съм виждала, но сега немога да зацепя. Аз раждах в Плевен, ходих на консултации в Левски, въпреки че живеехме тук си ходех с колата всеки месец на Левски-тук не ги знам какви са що са и само лоши мнения съм чувала за свищовските лекари. А родих в Плевен, защото от Левски се уплашиха с мен и казаха че не съм за тях-последните 3 месеца от бремеността бяха кошмарни-детето добре, но аз не бях. Но всичко мина и се забравя. Тези 200 лв от общината си ги взех, нищо че съм родила в Плевен. Детето се води тук по документи и нали увеличаваме прирастана на Свищовска община си ги взех, но ако ви кажа, че са ми искали епикризата дори от раждането, защо и по какви причини съм родила в Плевен.Пълни глупости, но им я занесах и си прибрах паричките-няма да им ги оставя сега пък :wink: Надявам се да се включите и да разнообразим темичката за Свищовските майчета. За сега от мен чао и ще пиша пак

Здравейте и от мен. Какъв е реда за получаване на тези 200 лв от общината, понеже и при нас раждането ще е в друг град, но ще сме регистринани в Свищов, а и си живеем тук. Дали ще имаме право на тези парички или ще ни отрежат?!
pif
 ---

Мнениеот beauty87 на 29 Юли 2015 10:39

Zdraveite na vsichki mamita ot Svishtov.Az sum Svishtovliika,i vupreki,che jiveq v Sofiq shte se radvam da se zapoznaem vzaimno.Predstoi mi da stana mama na 2.10.Ako ima nqkoq Svishtovliika mama ,koqto da e v Sofiq da pishe.

Здравейте на всички от Свищов. Аз съм свищовлийка, и въпреки, че живея в София ще се радвам да се запознаем взаимно. Предстой ми да стана мама на 2.10. Ако има някоя свищовлийска мама, която да е в София да пише.

Моля пишете на КИРИЛИЦА! Последващи мнения написани на латиница, ще бъдат изтривани без уведомление.
Коригирано от модератор.
Изображение
Аватар
beauty87
Начинаещ
 ---

Предишна

Назад към Родени в...