ИМА ЛИ МАМИ ОТ СВИЩОВ

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

ИМА ЛИ МАМИ ОТ СВИЩОВ

Мнениеот asul на 22 Мар 2008 21:37

Ехоооооооооо, има ли мамчета от Свищов?
Аватар
asul
 ---

Re: ИМА ЛИ МАМИ ОТ СВИЩОВ

Мнениеот женя иванова на 14 Дек 2009 17:11

здрасти,на мен сега ми престои раждане и съм се ориентирала към болницата в свищов,но някои от приятелките ми ми казват че съм луда,терминът ми е на 30.01 и ме е страх да тръгна за плевен.ходя на консултации при д-р пенчев и съм много доволна от него.но ме инртересува как са акушерките,отношението,самото отделение.ще съм ти много благодарна ако ми кажеш нещо по въпроса.незнам какво да правя,аз самамта не съм от свищов,от няколко години живея тук и съм доста объркана.
женя иванова
Редовен
 ---

Мнениеот bebcheto87 на 17 Дек 2009 00:08

Здрашейте и от мен!Не съм от Свищов но съм студентка там. Чувала съм доста лоши мнения за болницата ви. Женя моя съвет ако имате възможност да си избереш екипа който да те изражда.Пожелавам ти безпроблемно раждане и здраво бебче на финала :D .
Изображение
Изображение
Аватар
bebcheto87
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот женя иванова на 13 Яну 2010 18:25

благодаря,избрах екип и се надявам всичко да мине добре
женя иванова
Редовен
 ---

Мнениеот n_alex76 на 14 Яну 2010 18:38

Здравейте и от мен!
Женя, и аз планирах да раждам в друг град, но по стечение на обстоятелствата родих в Свищов.Всичко мина добре.Не е толкова зле, колкото се говореше.Родих при д-р Пенчев, но цялата работа я свърши д-р Вачкова.
Важното е да мине всичко без усложнения.Късмет!
Изображение
Изображение
Аватар
n_alex76
Отличник
 ---

Мнениеот женя иванова на 20 Яну 2010 13:27

дано да е така ,само това искам,вече всеки момент чакам :D
женя иванова
Редовен
 ---

Мнениеот sisi78 на 06 Фев 2010 11:58

Здравейте,аз съм от добрич,но имам роднини в свищов и всяко лято идвам.казвам се сиси и ще се радвам да си намеря мамчета с които да пием кафенце.Май месец ще идвам.Изображение :champagne:
sisi78
Начинаещ
 ---

Мнениеот женя иванова на 08 Фев 2010 14:16

здравеи сиси,аз съм в свищов и съм мама от 17 дена,маи месец съм на линия за кафе и разходки,така че заповядаи :D
женя иванова
Редовен
 ---

Мнениеот bebcheto87 на 08 Фев 2010 14:20

Жени честито да ти е живо и здраво бебчето.Какво е?Как се казва?Добре ли мина всичко? Май свищовлийските мами нещо нямат желание за фороми
Изображение
Изображение
Аватар
bebcheto87
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bebcheto87 на 08 Фев 2010 14:21

Ама си ми адашка и с двете имена :)
Изображение
Изображение
Аватар
bebcheto87
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот женя иванова на 08 Фев 2010 15:55

казва се симона,роди се 3 кг,50 см и е добре,нямам кърма,храня е със сухо мляко и е наддала за 10 дена 500 гр.лекарката каза че добре върви,много се усмихва.голяма е сладурана,не мога да се отделя от нея,маи от радост я научих на раце,но какво да се прави.не знам как се качват снимки но ще науча и ще я покажа.и ти ли се казваш женя :D.всичко мина много добре,бях си избрала лекар,но като доиде време му званях а тои не ми вдигна,направо не можах да повярвам,но нали всичко мина-мони е на линия ,другото няма значение :D .падна се маринов на работа и съм доволна,но акъшерките и мед.сестрите за нищо не стават.направо ми идваше да ги замеря с нещо,отвратителни са.живот и здраве за второто ще ходя на плевен и то само заради това.аз и кофти време уцелих-нямаше вода 5 дена,а оттам и парно-включиха ми една печка ,но беше мн.студено.добре че не се разболяхме. мъжа ми ми донесе една туба с минерална вода,че да има с какво да се измия.сега като сетя ми е смешно.но пък бързо родих-за един час.
ти от къде си.
женя иванова
Редовен
 ---

Мнениеот sisi78 на 10 Фев 2010 14:13

Здравей,Жени ще се радвам и аз да се видим.Честито бебче да ти е живо и здраво и много да те радва. :D
sisi78
Начинаещ
 ---

Мнениеот bebcheto87 на 10 Фев 2010 17:02

Да и аз съм Женя!От Добрич съм и съм студрнтка 3 година-задочно.Доста честичко идвам в Свищов за изпити.Като се постопли ако имаш желание ще пием кафенце.Много хубаво име сте избрали на малката.Хубаво е че всичко е минало добре.А доктора каза ли защо не си е вдигал телефона.Много гадно че е нямало вода а още повече че е било студено добре че не сте се разболели,а защо ви държаха 5 дена?
Изображение
Изображение
Аватар
bebcheto87
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот n_alex76 на 13 Фев 2010 14:53

ЧЕСТИТА РОЖБА,ЖЕНЯ!
:congratulations:
ДА Е ЗДРАВА И ПОСЛУШНА МАЛКАТА СИМОНКА!БРАВО НА ТЕБ!МАМА-ГЕРОИНЯ!
АЗ СЪЩО СЪМ РАЗОЧАРОВАНА ОТ АКУШЕРКИТЕ.БЕБЕТО НЕ ИСКАШЕ ДА СУЧЕ И МИ СЕ ЗАПУШИХА КАНАЛИТЕ.МОЛИХ ГИ ДА МИ ПОМОГНАТ, АКО ТРЯБВА ДА ИМ ПЛАТЯ, НО НЕ МИ ОБЪРНАХА ВНИМАНИЕ.
БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА ,ЦЕЛУВКИ И ЧАКАМЕ СНИМКИ!
Изображение
Изображение
Аватар
n_alex76
Отличник
 ---

Мнениеот женя иванова на 13 Фев 2010 17:43

мерси за пожеланията :D мисля че точно това стана и с мен в болницата,защото първия ден имах кърма,може и малко да беше,но имах,след това вече нещо се обърка,никакво внимание от никои там,никои не ме погледна,и като им се молех да ми помогнат не ми обръщаха внимание,симона седя гладня три дена и посиняваше от рев,но не ми даваха сухо мляко,а си бях купила,че да свикнела да суче.аз виждах че не и стига,но нямало кои да се занимава с мен да ми правели мляко постоянно.аз щях да си го правя само да ми бяха позволили.направо ужас,но нищо не мога да направя,а и не мисля че има смисул.само се моля тази болница да я закрият че да не се лъжат други като мен.за голям човек както и да е ,но това е е дно малко същество,което е напълно зависимо.а отношението към мен няма какво да разправям,че се ядосвам като се сетя,даже и на визитация никои не доиде да не види,само първия ден,промивките си ги правех сама и т.н.но нали вече сме си в къщи и сме добре,друготоняма значение.за второто живот и здраве ще знам.и давам съвет на всички да бягат от тук.мони е много добре и расте с всеки ден.незнам ка става номера със снимките,но ще разбера.а пък този с когото се бях разбрала и не ми вдигна,доиде и ме пита само как съм,без да дава обяснения,но не съм мъ и искала.падна се д-р маринов на смяна и съм много доволна от него,въпреки че очаквах точно обратното.
за въпроса за кафенцето винаги съм на линия,само да се постопли и ще се радвам да се видим :D
как да кача снимки
Последна промяна женя иванова на 14 Фев 2010 12:52, променена общо 1 път
женя иванова
Редовен
 ---

Следваща

Назад към Родени в...