Има ли мами в Лондон

Форум за родените в един град бебета и деца

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Има ли мами в Лондон

Мнениеот stella_c на 22 Мар 2008 13:30

Здравейте на вси4ки и бъде6и мами от Лондон ,Англия та дори от целия свят.Аз съм Стела и ве4е 5 години живея тук, омъжих се и тук родих,имаме си прекрасно, но много палаво бебе Ити на 8 месеца, голям мъж ве4е.Ако има и други майки като мен моля обадете се да си поговорим и споделим.много 6е се радвам.

:emon06:

Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
stella_c
Начинаещ
 ---

Re: Има ли мами в Лондон

Мнениеот viktorka на 23 Мар 2008 19:04

здравеи,ние с беб4о потегляме за лондон след 2 месеца,малко ме е страх от неизвестното,6те ти бъда благодарна,ако сподели6 с мен твоите впе4атления :)
viktorka
Редовен
 ---

Мнениеот stella_c на 23 Мар 2008 20:14

Здравей вие за постоянно ли 6е идвате или на гости ,какво да ти кажа на мен ми харесва, е не е като да си си в ка6и ,мен о6е ме мъ4и носталгия, но свиква6,има много места да се видят ,4исто е ,е зависи и къде 6е живее6,об6о взето не никак зле има много българи тук.Няма от какво да се притеснява6,кураж и смело напред.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
stella_c
Начинаещ
 ---

Мнениеот viktorka на 24 Мар 2008 11:20

наи-ве4е м интересува дали 6те успея да разгледам лондон с бебе6ка коли4ка,за6тото мъжа ми е на работа по цял ден,и наи-ве4е се притеснявам,4е беб4ето е свикнало да е максимално пове4е време наван,има ли достатъ4но дтски пло6татки
viktorka
Редовен
 ---

Мнениеот stella_c на 24 Мар 2008 18:34

Здравей стига да не ти е много голяма коли4ката и да може6 да я носи6 за6о не ,ка4ва6 я на влака или автобуса и потегля6,за детски пло6адки предполагам 4е има на всякаъде,аз където живея има малък парк с детска пло6адка, търговски центрове,пак зависи къде 6е живее6,е не като в бг кафета на всеки ъгъл, но не е зле, дано ти хареса като доиде6 живот и здраве.
Изображение
Изображение
Аватар
stella_c
Начинаещ
 ---

Мнениеот viktorka на 24 Мар 2008 18:53

е аз немога да я носа за6тото е 11 кг,само коли4ката,а бебеока о6те 8кг,а ти каде си в лондон?
viktorka
Редовен
 ---

Мнениеот stella_c на 25 Мар 2008 19:34

Аз сам в Западен Лондон, Greenford, и аз съм така, за това когато съм сама обикалям на6ият квартал.ску4но ми е по някога, но какви да се прави,аз се запознах покрай бебетата и с други мами и 4ат пат се виждаме.Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
stella_c
Начинаещ
 ---

Мнениеот Gall на 25 Окт 2008 17:53

Има ли все още мами в Лондон, които искат да пишат в тази тема??????
Искренно се надявам да има...
Изображение
Аватар
Gall
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот eligalanova на 13 Дек 2008 02:52

Zdraveite mili momicheta, az nesam v London a v Oxford, no ne e chak tolkova daleche ot London.
tuka sam veche 2 mesets i mi e dosta kofti saprugami e po tsql den na rabota i sama tuka mi idva da hvana gorata kato ne poznava6 nikoi. Edinstvenoto ne6to koeto me spasqva e che sam bremena i si sedia na toplo i si gledam nai razichni saitove za bade6ti maiki.
Iskam ne6to da vi popitam ako znaete razbirase, dali ako si rodia detet tuka koeto go chakame prez mai mesets i tsqlata bremenost mi e gledana tuka dali bebo 6te poluchi angliisko grajdanstvo? Poneje edni kazvat da drugi ne i neznam kak da postapq i dali trqbva ne6to da se pravi za da vzeme deteto tova grajdanstvo.
Blagodarq vi predvaritelno i 6te mi e priatno da podarjame vraska ako iskate moia yahoo asrdess e : - eligalanova@yahoo.com
lek den

Здравейте мили момичета. Аз не съм в Лондон, а в Оксфорд, но не е чак толкова далече от Лондон. Тук съм вече 2 месеца и ми е доста кофти. Съпруга ми е по цял ден на работа и сама тука ми идва да хвана гората като не познаваш никой. Единственото нещо, което ме спасява е, че съм бременна и си седя на топло и си гледам най- различни сайтове за бъдещи майки.
Искам нещо да ви попитам, ако знаете разбира се, дали ако си родя детето тук, което го чакаме май месец и цялата бременност ми е гледана тук, дали бебо ще получи английско гражданство? Понеже едни казват да, други не и не знам как да постъпя и дали трябва нещо да се прави, за да вземе детето това гражданство.
Благодаря ви предварително и ще ми е приятно да поддържаме връзка. Ако искате моя yahoo адрес е: eligalanova@yahoo.com
Лек ден.

Писането на кирилица е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
eligalanova
 ---

Мнениеот mamagoliama на 23 Дек 2008 00:05

Здравейте момичета,
И аз съм бъдеща мама в Лондон. Ще се радвам да контактуваме повече.
Eli, детето ще вземе статут, в зависимост от твоя. Ако ти си с indefinite leave to remain или английски паспорт, само тогава детето ще се роди с английско гражданство. А и незнам какъв е мъжа ти? Българин или англичанин, щото и това има значение.
Изображение
Изображение
Аватар
mamagoliama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот viktorka на 14 Яну 2009 20:48

здравеите,мн 6те се радвам да контактуваме.ние с бебо сме в лондон от 07.06.2008.вийдам се в голямо 4удо :D .все о6те не можем да си намерим приятели с които да излизаме на разходки и да контактуваме.мн 6те се радвам ако има поне с кои да си пи6а,да споделям и да полу4а съвет ако ми е необходим.
viktorka
Редовен
 ---

Мнениеот bilito77 на 19 Фев 2009 00:02

здравейте аз не съм в лондон но ще ми бъде приятно и може би полезно да се зпознаем макар само виртуално и да си пишем тук.
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
bilito77
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mamagoliama на 24 Фев 2009 13:24

Здравейте и от мен,
напоследък съм доста заета, но ще гледам да влизам по-често в темичката и да пиша.Пишете и вие. Аз бях направила и една друга темичка за мами във Великобритания, ама много неактивни сме.
Били, пиши одробности. Тук ли мислиш да раждаш? Знаеш ли какво е бебчето?
Изображение
Изображение
Аватар
mamagoliama
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот lupito на 02 Мар 2009 19:18

Здравейте и тук от мен.Как сте мам4ета ? И аз живея в Лондон от 4 години ,сега сам бремена и не работя и мога да призная че ми е доста скучно няма с кого 1 кафе да пия. Ще ми бъде приятно да си пишем а и сащо можем да се видим ,аз живея в Walthamstow area.
Изображение Изображение
lupito
Отличник
 ---

Мнениеот kris63 на 28 Юни 2009 13:31

kak da rodia v london bix se radval ako niakoi mi kaje mersi

Как да родя в Лондон, бих се рафвала ако някой ми каже?

Благодарим Ви за участието във форумите на Мама и бебе.
Писането на кирилица във форума е задължително. Ако нямате кирилизираща програма използвайте кредор. Следващите Ви мнения на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение.
Модератор
kris63
 ---

Следваща

Назад към Родени в...