Има ли млади мами набор 90?

Форум за родените през един и същ месец бебета, деца и майки

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Има ли млади мами набор 90?

Мнениеот Malvina на 05 Дек 2011 23:49

Здравейте :) Как сте? Ние бяхме малко в Банско и се върнахме вчера :) Фати жалко,че си толкова далеч,остава Валето ако иска да се видим с малките,кога не е много студено,за да може да ги разходим :) Какво правите вие тези дни? Ние нищо интересно :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Malvina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Fatito на 07 Дек 2011 16:00

Здравейте, мамчета :D как сте :D При нас снощи много валя и днес е много кално . Ние с Ясмин сме хремави, тя започна и лекичко да кашля. Още щом я усетих веднага и дадох витамин Ц ампулка и капки за нос и слагам, но нямо никакво подобрение :( страхувам се пак да не стане по- зле. Момичета вие какво правите като усетите, че се разболяват :?:
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Мнениеот Malvina на 07 Дек 2011 16:48

Здрасти Фати :) Ние сме добре :) Дано малката се оправя бързо,аз немога да ти кажа как действам понеже малкия не ми се е разболявал още,да чукна на дърво :) Иначе,ако е много разстроен и незнаем от какво е му даваме малко Панадол бебе да се успокой.И тук валя вчера,а днес е студено и не сме излизали,ама тия дни ще гледам да го изкарам,че то само вкъщи неможе :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Malvina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 11 Дек 2011 23:39

Fatito написа:Здравейте, мамчета :D как сте :D При нас снощи много валя и днес е много кално . Ние с Ясмин сме хремави, тя започна и лекичко да кашля. Още щом я усетих веднага и дадох витамин Ц ампулка и капки за нос и слагам, но нямо никакво подобрение :( страхувам се пак да не стане по- зле. Момичета вие какво правите като усетите, че се разболяват :?:

Фати,дано сте се оправили вече! :D Да знаеш,че хремата много бавно минава,може и 2 седмици да изкара,така че не се притеснявай! :wink: Важното е да не вдига температура.И аз правя като теб,ако усетя,че малката се опитва да се разболява.Давам освен тези неща,също така и 1 ампула Оскилококцинум.То пише на листовката как се дава :wink: А ако ми вдигне Т-Нурофен за деца,веднага смъква температурата.За мен е по-добър от Панадола.
Малвинче,може да се разберем някой ден да се видим някъде по Витошка :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Fatito на 12 Дек 2011 14:57

Здравейте, момичета! За съжаление малката пак ми направи ларингит. От леката кашлица за броени часове се превърна в лаеща кашлица. Веднага я водихме на педиатър, изписа ни пак куп лекарства + два дни на урбазон. Часове след първата инжекция вече не кашляше така. За тази година вече за 2 път прави ларингит, не знам как да се предпазим от него. Вале ще пробвам вече и с Осцилококцинума дано ни помогне. А за температурата винаги вкъщи имам и от двата и ако трябва ги редувам. Вие как сте, вашите дечица добре ли са.
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Мнениеот Malvina на 13 Дек 2011 13:40

Здравейте :) Фати дано бързо се оправя малката,че е лошо така.... А ние сме добре,на малкия нещо почна да му сълзи едното оченце от вчера и да събира гурелчета,ама утре сме на доктор и ще каже какво да правим... Вале да може да се разберем някой път,аз за сега съм без кола,ама не ми е много далеч Витошка та може и пеша само да е по-хубаво времето че с тия мъгли е ужас....
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Malvina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Fatito на 22 Дек 2011 11:11

Здравейте, момичета. Днес съм много тъжна. Преди няколко месеца научихме, че най- близката ми приятелка ще си има бебче всички много се зарадвахме това щеше да и е първото бебче. На първото посещение при лекаря бебо даже вече имаше и тупкащо сърце, но на втория преглед след месец то изобщо не се беше развило и вече нямаше тупкащо сърчице. След една седмица доктора пак я извика, за да видят дали няма никаква промяна, но за съжаление......... и днес вече ще махнат бебчето. Сега вече трябваше да е в 13-14г.с., тя беше със седмица по напред от сестра ми , която също е бременна. Много ми е тежко, защото знам колко тежко е и на нея :( Надявам се бързо да се сдобие с друго, за да и олекне поне малко.
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Мнениеот Malvina на 04 Яну 2012 00:16

Здравейте и честита нова година! :) Дано новата година е изпълнена с много любов,здраве,късмет и малките дребчовци да ни радват много :) Как изкарахте новата година?Ние бяхме на Банско аз,мъжо и малкия,беше много хубаво починахме си,разхождахме се,гледахме филми и така :) Фати искренни съболезнования за приятелката ти,дано да и олекне скоро и да си имат едно хубаво и здраво бебче :) Как сте?Отдавна не сме писали в темичката.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Malvina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 22 Яну 2012 18:39

Здравейте мами аз съм 91 набор и си нямам тема.. за това може ли да се присъединя към вас.. въпреки че от 90 ме делят само 2 месеца и 12 дни :Д
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот Malvina на 26 Яну 2012 15:35

Здравей Хриси,добре дошла при нас :) Разкажи нещо повече за ,за бебчо,кога го чакате,какво ще е ако знаеш и т.н. :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Malvina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 09 Фев 2012 16:24

Malvina написа:Здравей Хриси,добре дошла при нас :) Разкажи нещо повече за ,за бебчо,кога го чакате,какво ще е ако знаеш и т.н. :)

Здравейте, извинявам се че отговарям толкова късно.. амии за бебето.. преди един месец казаха че ще е момиче...но на 80%... и в понеделник като отида на АГ ще я попитам пак за да ми потвърди на 100%.. иначе термина е за 22 Юли. :)
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот Fatito на 11 Фев 2012 00:08

Здравейте, момичета!Добре дошла на новата мама. Христинчето виждам, че ще раждаш през юли, желая ти едно живо и здраво бебче, в началото на юли и ние очакваме първото бебче на по- голямата ми сестра и нейното бебче май ще е мома. Отдавна не съм писала, но имах проблем с компютъра, а иначе ние сме добре. Почти всеки ден малката ме радва с някоя нова думичка. Понякога когато иска да ми каже нещо а аз нея разбера много ми се сърди :D Момичета вие как сте, как върви животът при вас малките слушкат ли?
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Предишна

Назад към Родени през...