Има ли млади мами набор 90?

Форум за родените през един и същ месец бебета, деца и майки

Модератори: Ianitza, deia80, mam4eto

Re: Има ли млади мами набор 90?

Мнениеот Fatito на 16 Ное 2011 00:07

Ехаааааааа темичката ни се съживи :D :D :D Браво на Росица много бързо е проходила. Ясмин проходи около 13 месец, но всяко дете е различно :D Гледам и аз да излизаме по мъничко, но тези дни тука беше адския студ, духаше и много силен вятър и за това не мисля, че в таково време е хубаво да се излиза навън с дете, а и нали сме вече в сезона на настинките и честно казано се страхувам :(
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Мнениеот valentina0577 на 16 Ное 2011 00:22

Fatito написа:Ехаааааааа темичката ни се съживи :D :D :D Браво на Росица много бързо е проходила. Ясмин проходи около 13 месец, но всяко дете е различно :D Гледам и аз да излизаме по мъничко, но тези дни тука беше адския студ, духаше и много силен вятър и за това не мисля, че в таково време е хубаво да се излиза навън с дете, а и нали сме вече в сезона на настинките и честно казано се страхувам :(

Фати,да ти кажа май единствено не се препоръчваха разходките,ако навън много духа,иначе дори и да е студено е хубаво по малко.То настинките са повече по местата с много хора,а не от лошото време.
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Fatito на 16 Ное 2011 11:32

Добро утро момичета, то май вече добър ден ама... :D аз сега станах, а Ясмин още спи както никой път. Иначе всеки ден се събужда около 8часа, днес как така не знам, но така хубаво ми дойде да спя до 10 :D :D :D Но пак имам леко главоболие, от известно време е така- лягам с главоболие, ставам с главоболие много е гадно :( Вале аз го знам това, но май покрай свекито станах малко параноичка :oops: (аман да не настине, аман да не се разболее :shock: )на нея това и е болна тема, защото тя постоянно се разболява и не мисли, че е човек може да се зарази от някой, а че е настинал и аз покрай нея вече, нали казват с какъвто се събереш такъв ставаш и май при нас започна да става така :mrgreen:
Лек ден на всички ви :sm_156:
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Мнениеот Ninchenceto на 16 Ное 2011 21:42

Здравейтееее :) Ами добре сме с малкия той расте с бързи обороти.На 9 месеца а е 9,400кг и 75см.Имаме 7 зъбчета и го чакаме да прохожда вече :balloons: но никак не слуша,голямо диване е.Не иска да седи седнал,да лежи иска само да го държиш и да ходи.Бала ми мина чудесно една кратка незабравима вечер :)) Много се радвам,че почнахме пак да си пишем :)0 :cheers2:
Изображение
Аватар
Ninchenceto
Редовен
 ---

Мнениеот Malvina на 27 Ное 2011 23:11

Здравейте аз също съм 90-ти набор :) Приемате ли нови мами? Тази година юни месец ни се роди малкото мъжле и сме много щастливи :) Вече е на 5 месеца хапва пюренца,още не се е обърнал по коремче,ама не му давам зор ще се обърне :) Нинче вашия на 9 месеца е 9кг,а нашия вмомента е толкова и 71см,но не е дебел,просто си му е ген от баща му и цялата фамилия де,той е 203см и за това така :) Хайде оставям ви лека нощ :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Malvina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 28 Ное 2011 12:33

Malvina написа:Здравейте аз също съм 90-ти набор :) Приемате ли нови мами? Тази година юни месец ни се роди малкото мъжле и сме много щастливи :) Вече е на 5 месеца хапва пюренца,още не се е обърнал по коремче,ама не му давам зор ще се обърне :) Нинче вашия на 9 месеца е 9кг,а нашия вмомента е толкова и 71см,но не е дебел,просто си му е ген от баща му и цялата фамилия де,той е 203см и за това така :) Хайде оставям ви лека нощ :)

Еее,естествено,че приемаме нови мами! :D Това бебче на снимката твоето момченце ли е?Много е сладко! :D За обръщанетп-до 8ия месец е нормално да се случи това,така че още нямаш място за притеснение :wink:
На нас ни никне 3ото зъбче(отгоре) и малката е супер хремава.Чистя със Стеримар и помпичка,капя и Виброцил.Иначе Т няма,Слава Богу!Другата седмица ще правим прощапулник.
Фати,как е малката! :) Абе,я кажи,как се прави прощапулника-кой се кани,храна...какви предмети се слагат около детето...Абе,нищо не ми е ясно покрай тази "процедура"... :oops:
Нинче,вие как сте? :D
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 28 Ное 2011 12:52

Нинче,защо не се включиш в нашата темича,януарската? :wink:
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Malvina на 29 Ное 2011 11:29

Здравейте мерси Вале за посрещането :) Да това е малкия на снимката :) Днес се обърна от гръб по корем,леле как се зарадвах чак го изплаших миличкия :) Кажете вие как излизате на тея студове??? Аз съм в центъра на София от около 1 година живеем тук и никой не познавам,а най-близката градинка ни е на 20 минути ходене пеша и съм съвсем сама,понякога не излизаме по 1 седмица и направо се побърквам,то тука само по улиците можеш да излезнеш за няколко кръгчета.... И така това е от мен за сега :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Malvina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 29 Ное 2011 11:52

Malvina написа:Здравейте мерси Вале за посрещането :) Да това е малкия на снимката :) Днес се обърна от гръб по корем,леле как се зарадвах чак го изплаших миличкия :) Кажете вие как излизате на тея студове??? Аз съм в центъра на София от около 1 година живеем тук и никой не познавам,а най-близката градинка ни е на 20 минути ходене пеша и съм съвсем сама,понякога не излизаме по 1 седмица и направо се побърквам,то тука само по улиците можеш да излезнеш за няколко кръгчета.... И така това е от мен за сега :)

Ами,излизаме за по малко и добре облечени,иначе основно по моловете :lol: Ама скоро ще почнем и малко по-дълги разходки да правим,каляваме се.А и като е добре облечено детето,какво му пречи студа...Малвинче,аз съм в Драгалевци,ама съм на 10 мин. с кола от центъра.Таа,или в центъра ходим или в Южния парк.Честито ви обръщане! :balloons: :D Иначе аз понякога си разхождам маймунката тука в квартала,ама ми е супер тъпо,щото уж елеитен квартал,ама можеш да си разбиеш количката по тия улици :evil: Ама на малката и харесват дупките,най-добре заспива като я друса :D
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Fatito на 30 Ное 2011 00:01

Здравейте момичета :D и добре дошла на новата мама- винаги се радваме на нови попълнения :D
Валентина, ние прощапулника го направихме малко по различно, ако искаш виж в търсачката там има добри обяснения. Аз извиках около 20 човека- близки, приятели. Със свекито направихме баници и това беше храната. Около детето се слагат най различни работи общо взето за каквото се сетиш аз например сложих термометър, червило, огледало, книга, химикал, зл. пръстен, пари, флашка и др
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Мнениеот Malvina на 30 Ное 2011 13:09

Здравейте :) Мерси Фати :) Вале аз и аз го извеждам не ми пречи студа,ама съм сама и няма с кой една дума да си обеля и направо полудявам.А относно дупките навсякъде е така и направо ужас,какава количка трябва да си вземем че да не се разбие....Вчера бяхме цял ден на вън,самички в градинката,после ходихме до офиса на мъжо да го видим и него и свекърите... Та така минават ни дните бавно и скучно и много му се радвам,като направи нещо ново :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Malvina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 30 Ное 2011 15:15

Здравейте! :D На нас не 1,а цели 2 зъба пробиват отгоре.Дъщеря ми е нетърпима!А такива въртелимми прави с яденето!Не стига,че е злояда,ами сега е жив убас просто! :evil: :evil: :evil: Вече 3и ден подред си повръща обяда,вчера пък и в 17.30 върна!Абсолютно нарочно го прави,малкото ЗЛО! :evil: Затова се вбесявам и скоро време така ще я ошамаря,че...з! :evil: То просто не се търпи,честно ви казвам!Всеки ден по 5 пъти ми се веига кръвното!
Малвинче,то и аз съм така-все самичка се разхождаме с малката.Не броя разходките с таткото,когато не е на работа...И на мен ми е много тъпо сама,ама...
Фати,аз ще погледна в нета за прощъпулника,ама ми беше интересно и ти как си го направила.Ясмин ходи ли вече на ясла?А с памперсите как сте?
Нинче,къде изчезна?
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Fatito на 30 Ное 2011 21:21

valentina0577 написа:Здравейте! :D На нас не 1,а цели 2 зъба пробиват отгоре.Дъщеря ми е нетърпима!А такива въртелимми прави с яденето!Не стига,че е злояда,ами сега е жив убас просто! :evil: :evil: :evil: Вече 3и ден подред си повръща обяда,вчера пък и в 17.30 върна!Абсолютно нарочно го прави,малкото ЗЛО! :evil: Затова се вбесявам и скоро време така ще я ошамаря,че...з! :evil: То просто не се търпи,честно ви казвам!Всеки ден по 5 пъти ми се веига кръвното!
Малвинче,то и аз съм така-все самичка се разхождаме с малката.Не броя разходките с таткото,когато не е на работа...И на мен ми е много тъпо сама,ама...
Фати,аз ще погледна в нета за прощъпулника,ама ми беше интересно и ти как си го направила.Ясмин ходи ли вече на ясла?А с памперсите как сте?
Нинче,къде изчезна?

Валентина, наистина искрено ти съчувствам, дано по- бързо пробият тези зъбки, а пробва ли с гелчета за облекчаване. Да чукна на дърво ние не сме имали кой знае какви проблеми със зъбките. Нашата и без това си е злояда, все още яде почти само АМ с бисквитки или с каша, а пък вече е на 1,8год не я насилвам изобщо тя сама ще прояде. А щом ти е интересно за прощъпулника ще ти разкажа. Ние тука го правим така- майката държи детето, а с червен конец се връзват краката му и две малки деца- момче и момиче се отдалечават на около 30метра от тях и когато им кажат да бягат те започват да тичат към тях и който пръв достигне реже конеца и това се повтаря три пъти, а преди детето да изреже конеца майката пита детенцето защо ще реже, а то казва- за да не се спъне когато върви. После се подреждат предметите и мъника се пуска към тях и каквото вземе първо значи такъв ще стане :D ауууу стана малко дълго дано си ме разбрала. Аз няма да пращам Ясмин на ясла, ще си я гледам до 3 год. и тогава ще я запиша на градинка. Все още не мога да я науча на гърне, не ще и не ще, но и аз несъм толкова настоятелна. Казва ако чак когато вече се наакала.
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

Мнениеот Malvina на 01 Дек 2011 14:36

Здравейте :) Как сте? Фати ти от къде си? Може да си направим някой път една среща :) Като сме самички,да се съберем :) Ние утре заминаваме за Банско малко да видим друг град,че тука вече се побъркваме всички :) А след малко ще ходим на разходка в Южния парк с кумата :) Вале незнам още какво е със зъбките,но дано и премине по-бързо :) И мен ме чака това скоро време,дано да му изникнат по-лекичко :) Хайде оставям ви лека ден :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Malvina
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Fatito на 02 Дек 2011 14:24

Здравейте, момичета! Малвинче и аз много бих искала да се срещнем, но се съмнявам да стане. Аз съм от едно Бургаско село, много сме далече една от друга. Сега приспах малката и отивам да помагам на мъжа ми :D
ИзображениеИзображение
Аватар
Fatito
Отличник
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Родени през...