От колко време се опитвате да забременеете?

Модератори: ALEKS, Ianitza

От колко време се опитвате да забременеете?

Мнениеот Hariela на 15 Яну 2007 21:49

Здравейте, момичета!
Интересно ми е от колко време се опитвате да забременеете. Защо тези, които не искат бебе, го получават, а тези, които искат, трябва да чакат месеци, а понякога и години. Аз и мъжът ми бебеправим от 4 месеца и до момента без резултат. Този месец съм си взела и тестове за овулация. Ако пак не стане, вече незнам какво да правя. Ходих на лекар, но тя ми каза да изчакам 1 година и ако не стане, тогава ще се правят изследвания. Ама аз не мога да чакам толкова дълго. Навивам мъжа ми, ако и този месец не стане, да ходим двамата на друг лекар и да настояваме за изследвания. Може и мисълта за това да имам бебе, много да ми пречи, но няма как да не го мисля, то е по-силно от мен. Това е най-огромното ми желание!
А при вас как е?
Аватар
Hariela
Начинаещ
 ---

Мнениеот lena_25 на 16 Яну 2007 00:09

Ние от 3 месеца но без резултат ,отчаях се ...моят също се отказа някак си :roll: :?
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
lena_25
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот veniand на 16 Яну 2007 00:12

И на мен ми обясняваха,че нищо ми няма да чакам и след като загубих една година се хванах сериозно да се изследвам,оказа се че ми има нещо,лекувах се и на 3 месец бях бременна.Успех.
Изображение
ДОКОГА ЩЕ СИ МЪЛЧИМ!!!
veniand
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот deia80 на 16 Яну 2007 00:50

И според мен трябва да си направиш изследвания,разбира се ако имаш желание за това.Иначе си мисля,че 4 месеца не са кой знае колко голям период,че да се отчайваш.Когато ходих при личния ми гинеколог и го питах как най-лесно да си направим бебе той ми каза -в дните от 12-тия до 16-тия от началото на менструацията.Тогава най-се хващало.Освен това ме предупреди през тези дни контактите да не са много чести т.е. да речем в този период да го направите 3-4 пъти,за да се запази качеството на мъжкия материал :lol: Така ме посъветва човека и ние всичко спазихме точно.Така че не се отчайвай.Hariela,мила успех ти желая.
Изображение

Изображение
Аватар
deia80
Модератор
 ---

Не се отчайвай мила

Мнениеот Lilu на 16 Яну 2007 20:29

...все пак наистина са минали 4 месеца, не са чак толкова много. Въпреки, че ти давам такъв съвет, аз съм в същото положение само, че при нас месеците са 3.
Зная, че няма как да не мислиш затова, каквото и да правиш все за бебо ще мислиш, няма как....
аз ти желая успех и ти стискам палци този път да стане.
Аватар
Lilu
Начинаещ
 ---

Мнениеот snej_7 на 17 Яну 2007 01:12

Ние пробвахме две години. 4 месеца не е много, не се притеснявай.
Изображение
Изображение
Аватар
snej_7
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот мама на Йовко-Ели на 17 Яну 2007 02:58

Ние целенасочено работим по въпроса вече година и три месеца-изследвания-всичко е точно.Нямало проблеми да стане бебето, но още го няма.В последната седмица реших,че повече няма да мисля за това,оставям се в ръцете на Господ-ако реши,че заслужаваме отново да сме родители-той си знае работата.
Не е посочен SKYPE ,но най-често може да ме намерите там.Така,че : skypename:elena_71, http://elido.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php

Изображение
Аватар
мама на Йовко-Ели
Сериозен
 ---

Мнениеот Ianitza на 17 Яну 2007 15:14

Ние с мъжо уж не искахме бебе,но правехме всичко по въпроса да забременея(явно подсъзнателно сме го искали,просто беше въпрос на време да си го кажем гласно).И така 1г и половина не се пазехме по никакъв начин,напротив точно обратното, и в крайна сметка се случи.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

от колко време се опитвате да забременеете

Мнениеот elion73 на 19 Яну 2007 14:52

Здравейте!Аз за първи пък пиша.Ние с моят мъж пробваме вече от 1 год и 6 месеца.Първата ми бременост стана от първият път и затова си мислех, че няма да имаме проблеме за второ детенце и все отлагах момента.Сега съм на 33год и много се претиснявам дали ще се получи нещо.
elion73
Отличник
 ---

Мнениеот darma на 20 Яну 2007 14:18

Добри дошла при нас,elion73.Желая ти(както и на всички други момичета) да не се задържаме много враме в тази тема!!!
url=http://www.mamaibebe.com]Изображение[/url]Изображение
ако искаш да направиш Конард и Марти щастливи влез тук:(картинката е линк)Изображение
Аватар
darma
Сериозен
 ---

Мнениеот elid на 20 Яну 2007 14:43

ей lena_85 , hariela и всички други момичета я не се отчайвайте!!!!!!!!!!какво са 3-4 мес.-нищо. аз пробах цели 5г. и не се отчаях, е имало е моменти в които ми е идвало ................но мъжа беше силенкато мина 1г. и нещо решихме да тръгнем да видим какво става.всички ми викаха е рано още,не бързайте с д-ри,ама се оказа че има проблемче,което преодоляхме ,ама бебчо не идваше.незнайно защо . е накрая се появи :biberon: :nodd: но според мен рано е още да се отчайвате,правете опити ,но нека това да не вие фикс идея,че съсипва удоволствието от секса с мъжа.всичко ще се нареди. па не ставали след време направете изследвания. и има една стара приказка-"от деца да плачеш,не за деца"УСПЕЕЕЕЕЕЕЕХХХХХХХ!!!!!!!!!! :oki:
Аватар
elid
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex76 на 22 Яну 2007 10:37

бъдещи майчета кураж :oki: ето че при Лени чудото стана.а когато раждах,бях в стаята с мамче, което17г се е опитвало да забременее .и когато се е отказала :biberon: даже е мислела ,че е пролетна УМОРА ,но умората продължила 9м :haha:ако няма здравословен проблем ,нещата стават рано или късно. може би когато човек освободи съзнанието си от тази мисъл :D УСПЕХ НА ВСИЧКИ :oki: И НЕКА СКОРО ДА ЧЕТЕМ ПОВЕЧЕ СЪОБЩЕНИЯ КОТО НА ЛЕНИ
Изображение
Изображение
Аватар
alex76
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот darma на 22 Яну 2007 10:54

Ето,че пожеланието ми започна да действа-lena_25 вече се похвали.Честито :clap .Очакваме включване и от останалите.
url=http://www.mamaibebe.com]Изображение[/url]Изображение
ако искаш да направиш Конард и Марти щастливи влез тук:(картинката е линк)Изображение
Аватар
darma
Сериозен
 ---

Мнениеот valiante на 27 Яну 2007 21:09

Здравейте момичета!
Регистрирах се преди малко и бързам да се вкюча в темата. И ние с мъжа ми правим опити за бебе от 5 месеца, но за сега нищо. Лошото е, че постоянно мисля за това и от време на време откачам. Така и открих този сайт :D
Изображение

Изображение
Аватар
valiante
 ---

Привет на всички

Мнениеот adelaida на 28 Яну 2007 12:40

Моята история е сходна :) от 3 г. и 5 м. се опитваме, но уви за сега нямаме резултат, ходене по лекари - уж без сериозни причини но за съжаление за сега не става :(
Изображение
<embed>
Аватар
adelaida
Начинаещ
 ---

Следваща

Назад към Опитвам се да забременея