Забременяване след аборт

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Забременяване след аборт

Мнениеот suzkata131 на 23 Дек 2011 03:08

Соничка ти на колко седмици беше,казаха ли ти защо е станало така :?:
Аватар
suzkata131
Начинаещ
 ---

Мнениеот Соничка на 24 Дек 2011 18:40

Когато раэбрахме бях в първия месец и една седмица. Сега само ме болят гърдите както тогава и силно се надявам да мога да кажа добрата новина.
Аватар
Соничка
Начинаещ
 ---

Мнениеот Соничка на 24 Дек 2011 19:19

Намери се доктор, на който много благодарим за успокоението, защото бях прокървила и първия доктор веднага искаше да го махам, но отидохме при второ мнение, докторът ми предписа лекарства и ме успокои, но на следващия ден бебето само се разпадна, опита се да ме успокои, предположенията бяха много- не е искало да се ражда, било е дефектно, това си е естествения подбор на организма, а може и самият организъм го е възприел като чуждо тяло и затова се бори срещу него. Като потърсиш ще намериш много причини, но това не носи нищо - така е трябвало да стане- така е станало. Стискаш зъби ,преглъщаш сълзите и продължаваш, докато не се получи. А че ти е фикс идея-разбирам, но трябва да се разсееш малко, иначе ще се получи когато не го търсиш. Стискам палци на всички дами да зарадваме своите половинки с две чертички и много усмивки. Приятно посрещане на Коледа. :champagne:
Аватар
Соничка
Начинаещ
 ---

Мнениеот suzkata131 на 25 Дек 2011 21:27

Дано миличка,пожелавам ти от сърце наистина да има бебенце и това да ти е наи хубавия подарък за нова година,пожелавам ти и приятно изкарване на празниците. :congratulations: :champagne: :sm_156:
Аватар
suzkata131
Начинаещ
 ---

Мнениеот Соничка на 30 Дек 2011 19:15

За съжаление признаците за бебе се оказаха напразни - на 28 бях на червено. Макар че не мога много да си обясня защо 15 дни ме боляха гърдите, чувствах се добре, само имах усещането че колкото и да спя няма да успея да се наспя, предполагам че е имало някакъв процес, но се е прекъснал. Какво да се прави, съдба - чудото ще дойде само търпение да имаш. Дами желая ви прекрасно посрещане на новата 2012!! :champagne:
Аватар
Соничка
Начинаещ
 ---

Мнениеот suzkata131 на 01 Яну 2012 20:23

честита нова 2012 година пожелавам на всички ни много здраве.много щастие,много сбаднати мечти и дано тази година имаме повече радостни и щастливи моменти и здрави и хубави бебчета!!!!!!!!!! :cheers: :balloons: :congratulations:
Аватар
suzkata131
Начинаещ
 ---

Мнениеот suzkata131 на 03 Яну 2012 15:04

момичета вчера ми дойде,и съм много радостна,колкото и ненормално да звучи защото си мислех че нещо са ми направили,сега изчаквам да ми сварши и отивам на доктор да видя как са нещата,дано всичко да е добре моля се на господ.
Аватар
suzkata131
Начинаещ
 ---

Мнениеот Соничка на 03 Яну 2012 18:05

Радвам се, че си щастлива, не е било нужно да се притесняваш толкова, при мен цикъла ми дойде след 45 дни след интервенцията, всичко ще ти е наред, той рано или късно идва. Стискам палци и ти изпращам много :sm_174:
Аватар
Соничка
Начинаещ
 ---

Мнениеот suzkata131 на 05 Яну 2012 01:35

благодаря ти миличка,днес ходих на болницата че сам малко болна и личната ми лекарка ме пита кво стана с бебето и аз и разказах и тя ме пита пушила ли сам по време на бременост и и аз и казах да и ми каза че цигарите са ми помогнали за аборта,днес си дадох сметка за какво става вапрос вината в мен пак се заварна защото аз и с малкия сам пушила и никога не сам смятала че може да стане от цигарите но ето че може само се моля на господ всичко да е наред и ако това е цената да си имам бебче ще направя всичко вапреки че не сам пушила кои знае колко.
Аватар
suzkata131
Начинаещ
 ---

Мнениеот Соничка на 05 Яну 2012 22:35

Всичко ще ти е ОК, споко, скоро ще имаш едно прекрасно слънце и това , което сега изживяваш ще е само спомен. Целувки и прегръдки
Аватар
Соничка
Начинаещ
 ---

Мнениеот suzkata131 на 06 Яну 2012 02:24

благодаря ти мила,винаги когато чета вашите мнения салзите ми трагват сами и се питам до кога ще издръжа но поне знам че не сам сама и вие сте с мен,само се питам от каде я вадим тази сила и това търпение.БЛАГОДАРЯ ВИ :*
Аватар
suzkata131
Начинаещ
 ---

Мнениеот suzkata131 на 08 Яну 2012 20:50

утре сам на генеколог да видя кво ще ми каже ще пиша тук,свил ми се е стомаха на топка
Аватар
suzkata131
Начинаещ
 ---

Re: ники 18 години

Мнениеот gerinceto90 на 06 Май 2012 22:06

nadkb написа:здравеите аз сащо загубих дететп си бях в 3тия месец но детето беше спряло да се развива .. колко врееме трябва да исчакам минал е само месец дали ще мога да имам отново детенце :(

тя вече си има живо и здраво бебче, роди се на 22.02.2012г. забременя месец и половина след аборта :) имайте вяра :)))
Изображение
Аватар
gerinceto90
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот elizabet90 на 30 Юни 2012 10:57

Здравейте,имам един въпрос към вас?
Преди 15 дни направих аборт пожелание,вчера правих секс и момчето сле това ми каза "свърших в теб" направо откачих,той незнае че сам правила аборт преди това.
Много съм притеснена,има ли вероятност пак да съм бременна или до първата менструация след аборта това е невазможно,моля помогнете ще се побъркам
elizabet90
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 30 Юни 2012 11:54

по принцип менструацията,ще ти дойде до един месец!Овулацията след аборт може да се случи след две седмици и след това може да се върне след 28 дни минали от аборта.Значи ще стискаме палци,да не си била в овулация!По принцип нали голяма е вероятността,по лесно се забременява след аборт,лекарят не ти ли го каза?Не е трябвало да му даваш да свършва вътре!Ако не се обади на гинеколига си и го питай дали е възможно,и дали да пинеш спешно хапче!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея