Забременяване 2-3 дни преди и след менструация.

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Забременяване 2-3 дни преди и след менструация.

Мнениеот dimitra.trendafilova на 25 Фев 2013 22:15

teditedi написа:Благодаря много,значи утре сутринта и него ще пробвам,пък дано покаже дългоочакваните 2 чертички

дано :)
Изображение
Аватар
dimitra.trendafilova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот teditedi на 26 Фев 2013 12:30

Здравейте момичета тази сутрин пак си направих тест Престо и пак отрицателен,вече се побърквам как може 7 дни да ми закъснява и все отрицателни,преди 3 месеца като ходих на гинеколог всичко ми беше наред,нито кисти нито нищо,незнам какво да мисля вече.Четя по форумите че и на други мами така все 1 черта докато не стане 9-10 ден и видчт втората черта,силно се надявам да съм от тях.Стискайте палци.И се извинявам ако ви натоварвам с моите проблеми,но се чувствам по-добре като ви споделя.Благодаря на всички :oops:
Аватар
teditedi
Начинаещ
 ---

Мнениеот sissa на 26 Фев 2013 17:10

Всички тук мечтаем за дете и се молим за чертички две
Ела тук. Всички в тази тема имат твоите проблеми и със сигурност няма да ни натоварваш.
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Katherine89 на 29 Мар 2013 17:34

Здравейте момичета, мами, бъдещи такива и каднидат - майки : )) Доста съм се разчела, следя форума ви сравнително често, но се престрашавам да пиша заради определени постове : ) Нямам съмнения за бременност, а просто събирам информация : ) Ето какъв ми е случаят:
- от 5 години пия хапчета за разреждане на кръвта, защото нямам правилно кръвосъсирване. Менструацията ми идва различно всеки път. Понякога закъснява с 2 - 3 до 7 дни, друг път подранява с 2 - 3 дни, има случаи, в които не идва изобщо, а има и такива, в които съм цял пълен, календарен месец неразположена. Последния път се наложи да пия Метергин... С приятеля ми искаме да си имаме бебе. Дойде ми на 8 март, след около 10 - 12 дни закъснение и на 11 - 12март кръвотечението ми свърши, като или на 10 или на 11 се бяхме.. доста поразгорещили с моя човек и от преливащи страсти, свърши в мен. Спомням си часовете по биология, отделно, че и доста информация съм изчела, защото това е въпрос, който наистина ме вълнува... Възможно ли е при това положение (горе описаното), да има някакъв положителен резултат? , имайки напредвид, че все още не сме започнали с бебе-правенето, а просто беше спонтанно изригване? Благодаря за вниманието : )
Аватар
Katherine89
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 05 Апр 2013 12:21

здравей,по принцип вси4ко е възможно,просто твоя цикъл се размества и не се знае кога то4но е овулацията!С гинеколог посъветва ли се какво трябва да се направи да се регулира и за бременност!И още нещо най добре тестове за овулация,при такъв нередовен цикъл е най добре и мерене на базална температура! :sm_156:
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Katherine89 на 11 Апр 2013 10:27

Благодаря, Ками за отговора : ) При първия ми почивен ден ще се консултирам по - обстойно с гинеколожката ми ии дано да се получат нещата : )) Ето сега например - трябваше (или поне се предполага, че трябваше) да ми дойде преди 3 - 4 дни, а все още нищо. От 10дни някъде имам чувствителност към повечето миризми, гадеше ми се само сутрин, сега е почти по цял ден, дори и през нощта. Почти постоянно ми се спи и ми се дояждат някви неща, които обикновено не бих се сетила за тях, освен, ако някой не ги спомене. + , че от няколко дни проявявам много страна хипер чувствителност, и емоционалност и се разплаквам от нищото..... Не съм чела нищо, никъде относно Симптоми и прочие при бременните, защото за мен това е много деликатна тема, а и не искам да си самовнушавам някакви неща. За това не чета, а ви пиша и чета само вашите неща : )
Благодаря ви отново и очаквам отговор : )
Хубав и слънчев ден
Аватар
Katherine89
 ---

Мнениеот za_cveti на 11 Апр 2013 15:28

За да си по спокойна след като ти закъснява или поне така си мислиш направи си тест, така най-добре ще знаеш. Но наистина е най-добре да се консултираш с гинеколог за нещата които може да направиш. Ако питаш мен след като си станала толкова чуствитрелна на миризми и ти се гади нищо чудно да е станало чудото.... стискам палци :*
Първо трябва да посееш, за да има какво да пожънеш :)
Изображение
Аватар
za_cveti
Редовен
 ---

Мнениеот Katherine89 на 11 Апр 2013 19:56

Мерси, Цвете :P : ) стискам палци и аз : ) ще изчакам до края на седмицата, да видя дали ще ми дойде и ако не - ще си направя понеделнишки теста, а и задължително на гинеколог ще ида, че то си трябва : )) ей така, профилактично, дори да няма бебе, макар чее много ни се ще : ) :sm_174:
Аватар
Katherine89
 ---

Мнениеот za_cveti на 12 Апр 2013 21:07

Стискам палци, за новата седмица да я започнеш с най-хубавата новина. Дано има положително тестче, стискам палци. Ако искаш има една темичка в която всички с нетърпение чакат да видят 2 чертички и споделено време там е нещо много хубаво, а темата е : Всички тук мечтаем за дете и се молим за чертички две, ще се радваме да се приесъединиш, и да пишеш какъв е резултата. :*
Първо трябва да посееш, за да има какво да пожънеш :)
Изображение
Аватар
za_cveti
Редовен
 ---

Мнениеот MelSi на 03 Май 2013 12:02

Здравейте всички,искам да Ви попитам или по-скоро да споделите и Вашето мнение тъй като съм убъркана вече....та по същество.На 11.04.2013год ми дойде цикъла.На 23 и 24.04 правихме секс със приятеля ми без да се пазим / да подчертая,че искаме бебче/...от 2-3 дни ми е едно такова кисело,имам ужасно подути и болезнени гърди,а сега забелязах,че има и коластра....придърпва ме ниско долу в корема,а и чат пат ми стане гадничко на стомаха,но немога да повърна....Дайте ми Вашето мнение,възможно ли е най-после нещо да е станало.Мисля,че е рано за тест,а датата на следващия ми цикъл е 9-10.05.....ИСКРЕННИ БЛАГОДАРНОСТИ И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ
MelSi
Начинаещ
 ---

Мнениеот petyastefanova на 22 Май 2013 16:19

Това за коластрата в първия месец от забременяването нещо не ми е ясно. Не съм чела по въпроса, но аз докато не родих коластра нямах.
Аватар
petyastefanova
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Калия на 25 Май 2013 19:25

Мелси, този пост в колко теми вече го пусна? Мисля,че няколко пъти ти отговорихме вече. Чакам да се включиш с хубави новини, хайде, направи ли тест, какво става??? Стискам палци!
Изображение
Аватар
Калия
Отличник
 ---

Мнениеот daisy1805 на 30 Май 2013 09:47

Здравйте момичета!
Нова съм в този форум, но темата е изключително интересна за мен в този момент. Ох, наистина незнам откъде да започна...след толкова много разочарования. По правило имам доста редовен цикъл / 26 дена/. Този месец няколко дни след като менструацията ми свърши имахме полов контакт с моя съпруг и той свърши в мен. От няколко дни ме е обзело някакво вътрешно чувство, че в мен се заражда живот. Не мога да спя нормално,нямам апетит, гърдите ме болят, имах придърпване и лека болка ниско долу и от двете страни, а вчера на два пъти ми се завъртя свят. Страх ме е да си помисля, че чудото може да се е случило. Казвам това, понеже 3 пъти вече имах инцидентни бременности. Първият път плода падна още в първия месец, другите два пъти бяха през миналата година - 2 извънматочни/голям кошмар/. Живея в Англия и направо ми иде да се застрелям от техните ''специалисти''. Имах планове през септември да се прибера в България и да посетя частна гинекологична клиника за да разбера защо се случват тези неща при мен. Ако сега се е получило оплождане, ще се моля на Господ всичко да бъде успешно!
Моля, ако някоя от дамите във форума е минала по този път да даде съвети или някакви препоръки.
daisy1805
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 10 Юни 2013 10:47

Здравей,кога нечакаш?незнам там енможеш ли да направиш кръвен тест?иначе си изчакай на датата и тога си направи тест,или на няколко дни закъснение,те по принцип мисля че повечето са така по чужбина,каквото Господ е решил,но ти имаш 3 неуспешни бременности и мисля че трябва да посетиш клиника по репрудоктивна медицина,да ви прегледат,да ен би да има проблем и да се открие причина за абортите!Успех!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот slan4evaleidi на 26 Яну 2014 12:32

здравейте може ли да попитам един въпрос.На 23-и януари ми дойде цикала и снощи с мъжа ми правихме секс и свърши в мен от третия ден на цикъла.Имам редовен цикъл 28 дни.Има ли вероятност да забременея.Вече имам едно детенце ученичка. Благодаря предварително
slan4evaleidi
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея