Неуспешна бременност

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Неуспешна бременност

Мнениеот toni81 на 29 Ное 2010 11:49

Здравейте !Аз дълго се чудех дали да споделя моята история ,но в крайна сметка ако по този начин ще вдъхна надежда на някого значи си струва. През 1999г., 18 годишна очаквах с нетърпение първото си дете.Съпруга ми гледаше с обич монитора на ехографа и се усмихваше когато лекаря обяснявяше кое какво е ...и така до една вечер ,когато без никакви болки преди това мехура ми се спука и околоплодните води изтекоха-в 8месец.Приеха ме на задържане ,но вкрайна сметка родих момченце, за съжаления с вродена аномалия на коремната стена -никой и до днес не може да ми обясни как лекаря не е видял при ехографските прегледи.Детенцето ми почина след 9 операции на 1 месец.Излишно е да обяснявам в какво състояние бяхме и колко трудно се съвзех.След 1 година отново бях бременна ,но след прегледа се оказа че има оплодена куха яйцеклетка и трябва да ми се направи аборт.Преживях и това.Последваха куп генетични изследвания за щастие всичките в норми.Мина още една година аз пак бременна,но обзета от страх да не би отново нещо да не е както трябва.За щастие всичко бе наред.Родих в първата седмица на деветия месец пак не без премеждия-падна ми тапата,тоновете взеха да падат и хайде по спешност в операционната,но синът ми вече е първокласник.Минаха няколко години и решихме да имаме второ дете.Забременях след 1.5 г опити и след доста лежане ,тъй като плода бе доста ниско,отново секцио се роди дъщеря ни.
На момичетата ,който очакват да видят две чертички искам да кажа никога да не губят надежда , и че всичко си заслужава
Болката от загубата никога отминава просто се научаваш да живееш с нея.
Успех на всички !Искренно ви пожелавам много скоро да прегърнете рожбите си!
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
toni81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот teodosiq на 16 Яну 2011 17:40

здравейте от много време чета вашите мнения и истории,и ето доиде и моят ред да споделя мъката си.Аз сам на 23г и имам прекрасен син на 3 годинки.Декември месец 2010г. разбрах че сам бременна в началото бях малко объркана,но след това изпитах огромно щастие,но уви за кратко време.Януари месц трябваше да ходя на преглед за стандартните иследвания,кръв и урина и тогава моята лекарка ми каза че не чува пулс,а аз вече бях 10г.с и че бебето е сразмери за 8-ма г.с.След, което аз отидох при още два специалиста и те жидяха същото.После последва аборт с вакум и от тогава е минал само един ден и немига да спра да плача.Незнам как да спра да мисля за случилото се и кога ще мог да правя опити отново.
teodosiq
 ---

Мнениеот tedy78 на 26 Май 2011 07:58

:( И аз направих аборт преди няколко дни .Лекарите да са живи и здрави ме подлудиха с диагнози, но поне съм благодар на на съдбата , че от двете злини ми се падна по-малката...............маточен аборт.Преживявам кошмар........както и вие , но е добре да се стегнем и да не мислим само за лошите неща ,защото живота е пред нас и шанса да си имаме бебета не е само понятие а бъдещето което ни очаква.
Лично аз нямам търпение да минат тези 3м. и да започна с опитите :D
tedy78
 ---

Мнениеот toni81 на 26 Май 2011 08:53

Здравейте, не знам какво са ви казали лекарите, пък и всеки сам си преценява,но моят съвет е да изчакате поне 6месеца преди да правите нови опити. И ако не стане веднага не се тормозете, може би просто не е дошъл момента.
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
toni81
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alex15 на 09 Юни 2011 11:05

Здравейте, момичета! Съжалявам за това, което споделяте и ви пожелавам в най-скоро време да се запишете в някоя от другите темички, за да споделите своето щастие. Успех на всички!
Искам да добавя също така, че и аз се наложи да направя аборт и само след 3 месеца бях отново бременна и сега чакам през август да видя моето малко момче - дай Боже всичко да е наред! Смятам, че няма проблем да почнете опити след три месеца - ако чувствате, че организмът ви е силен и се чувства добре, ако сте направили аборта съвсем в началото също е добре, така че преценете си сами.
Изображение
alex15
Сериозен
 ---

Мнениеот bobynka на 22 Юли 2011 13:14

моми4ета прегръщам ви вси4ките и нека бъдем силни :balloons: Аз също на 05.05 2011г загъбих във края на трети месец беб4ето си много е тежко :?
Изображение
Светът е в опасност не от тези , който му причиняват зло , а от тези , който гледат на това с безразличие .
Аватар
bobynka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот alemariya на 19 Ное 2011 01:21

Здравейте момичета заглавието на темамта много ми допадна за това макар че от доста време не е писано рeших да пиша а не отварям нова тема като се замисля темата е от 2006 започната и ни е мъчно че продължава вече 5 години да се пише 17 страници ...да не са много ка то вземем целия форум пълен такива теми ...
На тази дата днес преди една година влязох в болница защото имаше риск от преждевременно раждане да приеха ме смених даже болницата с линейка не бях се возила на такова превозно средство попаднах и на страхотен personal... след 12 дни се роди дъщеря ми устискахме 12дни с надеждата на единия и некомпетентността на другия лекари завеждащи родилно отделение (нищо де дасдхтеря ни избра да се роди при дежурния ), запознах се с 12 момичета родилки с тяхните общо 13бебета като в листата водят момичетата 8-9 , имах съседка ,филипинка , испанка ,черна гора ... от тези жени една ми беше най близка близка по съдба ...през тези 12 дни имах 4 различни диагнози 20 метода на лечение само един приложим нещо от сорта (продава се в аптеките без рецепта )имах стягащи чорапи за 30мин. и физиотерапист с които така и не се запознах ,просто ми смениха лечението...ямх интересни диагнози от сорта че разкритието се е затворило ,пролабиралия мехур се е върнал в матката ехааа отивам си в къщи ...
След 15 дни на 3 декември се навършва една година от както моята София си отиде надявам се че там където е добре ...
Щастлива сам ...все пак ми спести безсънните нощи памперси ....и т.н.
Изображение
Аватар
alemariya
Отличник
 ---

Мнениеот Ianitza на 24 Ное 2011 09:34

alemariya написа:.........една година от както моята София си отиде надявам се че там където е добре ...

:shock:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Ianitza
Модератор
 ---

Мнениеот bobynka на 24 Ное 2011 17:41

Ianitza написа:
alemariya написа:.........една година от както моята София си отиде надявам се че там където е добре ...

:shock:

И аз се пулих и се надявам , 4е не е искала да се изкаже така :roll:
Изображение
Светът е в опасност не от тези , който му причиняват зло , а от тези , който гледат на това с безразличие .
Аватар
bobynka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gerinceto90 на 23 Дек 2011 12:54

alemariya написа:След 15 дни на 3 декември се навършва една година от както моята София си отиде надявам се че там където е добре ...

ЗАКЛЕВАМ СЕ за пръв път виждам такова нещо.. Да си щастлив, че детето ти е починало?? Какво говориш ти, та има жени, които мечтаят да имат деца.. Разбирам да си щастлива, ако детето ти е било болно и да си мислиш, че детето ти няма да се мъчи, че е на по-добро място, но да си щастлива, че ти е спестило безсънните нощи.. Не.. Дори не мога да коментирам повече..!
Последна промяна gerinceto90 на 29 Дек 2011 13:13, променена общо 2 пъти
Изображение
Аватар
gerinceto90
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Valkanova на 23 Дек 2011 13:08

alemariya написа:След 15 дни на 3 декември се навършва една година от както моята София си отиде надявам се че там където е добре ...

Леле как може да има такива хора, чак и щастие да изпитва :shock:
Изображение
Аватар
Valkanova
Сериозен
 ---

Мнениеот diseq на 23 Дек 2011 13:15

:ouuu: :ouuu: :ouuu: :ouuu: :ouuu: :ouuu: :ouuu: :ouuu: :ouuu: :zipp: :fight1:
Изображение
21.06.12- 3200/50см.

Изображение
05.01.15- 2700/48см.
Аватар
diseq
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот montesa на 23 Дек 2011 13:16

NO COMMENT!!!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Всяко мляко храни тялото, но само майчиното храни и душата!
Аватар
montesa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот didika76 на 23 Дек 2011 14:15

ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ!!!! УЖАС................това се вика централна повреда в главата...Ммм..да... :thinkk:
Аватар
didika76
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 29 Дек 2011 12:36

alemariya написа:Здравейте момичета заглавието на темамта много ми допадна за това макар че от доста време не е писано рeших да пиша а не отварям нова тема като се замисля темата е от 2006 започната и ни е мъчно че продължава вече 5 години да се пише 17 страници ...да не са много ка то вземем целия форум пълен такива теми ...
На тази дата днес преди една година влязох в болница защото имаше риск от преждевременно раждане да приеха ме смених даже болницата с линейка не бях се возила на такова превозно средство попаднах и на страхотен personal... след 12 дни се роди дъщеря ми устискахме 12дни с надеждата на единия и некомпетентността на другия лекари завеждащи родилно отделение (нищо де дасдхтеря ни избра да се роди при дежурния ), запознах се с 12 момичета родилки с тяхните общо 13бебета като в листата водят момичетата 8-9 , имах съседка ,филипинка , испанка ,черна гора ... от тези жени една ми беше най близка близка по съдба ...през тези 12 дни имах 4 различни диагнози 20 метода на лечение само един приложим нещо от сорта (продава се в аптеките без рецепта )имах стягащи чорапи за 30мин. и физиотерапист с които така и не се запознах ,просто ми смениха лечението...ямх интересни диагнози от сорта че разкритието се е затворило ,пролабиралия мехур се е върнал в матката ехааа отивам си в къщи ...
След 15 дни на 3 декември се навършва една година от както моята София си отиде надявам се че там където
е добре ...

Сори за острия език,ама:Ти луда ли си,ма!Я иди се прегледай!Болен мозък си!!!
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея