Неуспешна бременност

Модератори: ALEKS, Ianitza

Неуспешна бременност

Мнениеот polina на 13 Окт 2006 00:32

Zdraveite,dnes se registrirax mnogo se radvam che ima s koi da spodelia moite problemi.Moeto zabremeniavane stana dosta trudno,kogato razbrax che sam bremena biax nai-shtastlivata jena na sveta.No tazi radost beshe samo za dva meseza.Otidax na kontrolen pregled i togava mi kazaxa che ploda e sprial da se razviva.V momenta otnovo pravim opiti da zabremeneia.Ako niakoi e imal sashtiat problem neka mi pishe.[/u][/b]

Моля пишете на кирилица. Ако нямате кирилизираща програма използвайте Кредор.Модератор
polina
 ---

Мнениеот kama4e на 13 Окт 2006 08:41

Здравей.Нямала съм такъв проблем,но исках да ти изпратя една виртуална прегръдка.Поздравявам те,за това,че не си се предала,че гледате напред и правите нови опити.Дано скоро се похвалиш с най-хубавата новина.
Последна промяна kama4e на 14 Окт 2006 10:48, променена общо 1 път
Изображение Изображение
Аватар
kama4e
Модератор
 ---

Мнениеот mama-rosi на 13 Окт 2006 09:11

Здравей Polina,
Аз също не съм преживяла всичко, това което ти се е случило, но искам да ти кажа да даваш напред, да не се отчайваш и когато си спокойна всичко ще се подреди така както трябва. От личен опит знам че позитивното мислене прави чудеса. Пожелавам ти скоро да ни зарадваш тук във форума с новината, че ще си имаш бебчо.
Изображение
mama-rosi
Начинаещ
 ---

Мнениеот intense® на 13 Окт 2006 09:30

Здравей Polina,
не съм се сблъсквала с този промлем, но моя приятелка загуби детенцето си в 6м. Зная, колко й беше тежко.
Прегръщам те виртуално и ти желая в най - скоро време да да се похвалиш с радостна новина :)
Как празно е... и боли...
"Скръбта е като пиян гост,
от когото не можете да се отървете,
защото все се връща да ви прегърне за сбогом!" -
Стивън Кинг
Аватар
intense®
Модератор
 ---

Мнениеот Tania на 13 Окт 2006 09:41

Загубих бебето си в началото на 4-ти месец :(
Трудно е, но трябва да продължим напред.

Кога беше твоя аборт?
Аватар
Tania
Сериозен
 ---

Мнениеот polina на 13 Окт 2006 14:55

Blagodaria na vsichki za sachuvstvieto tova mi dava sili da mislia pozitivno.Na vaprosa goga stana aborta stanalo e v 9 sedmiza ,a az razbrax v 12 sedmiza.

Моля пишете на кирилица.Инструкции ще намерите тук Кредор.Модератор
polina
 ---

Мнениеот Tania на 13 Окт 2006 15:21

Моят аборт беше на 20.08. Гинеколога ми каза да чакаме 6 месеца и пак да пробваме. Лекарката която прави абразиото каза 4. Ама така или иначе съм решила да не бързаме и ще си изчакаме 6-те месеца.

Мен ме е страх от нова бременност.
Аватар
Tania
Сериозен
 ---

Мнениеот polina на 13 Окт 2006 21:15

zdravei,Tania moiat abort beshe predi 2 meseza moiat genikolog mi kaza che niama nikakav problem da zapochnem novi opiti za bebche.Ot kakvo te se straxuvash,spored men kolkoto po barzo zabremeneia shte bade po- dobre.
polina
 ---

Мнениеот Tania на 13 Окт 2006 21:19

Страх ме е че може пак да се повтори :(

Пробваме от 2.5 години и най-накрая успяхме, но уви неуспешно :(
Аватар
Tania
Сериозен
 ---

Мнениеот мимочка на 15 Окт 2006 15:48

здравейте мили момичета!Таnia и polina ,преди 1,5 год. аз преживях същия ужас пред който се изправяте вие сега.След 1 год. неуспешни опити и много сълзи най-после бях бременна.Нямаше по-щастлив хора от нас с мъжа ми.Но не за дълго- в12 г.с. ми казаха че сърчицето на бебето е спряло да бие :cry: .Мислех си че това е края на света.Тогава ми казаха че това е бил по-добрия вариант за мен, защото най-вероятно бебето е имало някакво увреждане и затова се е случило така.Това беше април 2005г.През септември вече бях отново бременна.През цялата бременност имах твоите страхове Tania но всичко беше ОК.Сега имам най-сладкия бандит на тоя свят и съм много щастлива ,но и недоспала и понякога изтощена :wink:
Пожелавам ви в най-скоро време нови и успешни бременности! :D
Изображение
Изображение
Аватар
мимочка
Сериозен
 ---

Мнениеот elli на 15 Окт 2006 21:48

:D здравей Поли, при мен това се случи преди 3 години. Така и не съм разбрала кога точно е спрял да расте плода, защото когато ходех на прегледи лекарката ми казваше, че всичко си било на ред с плода. За мой ужас някъде в началото на 5 м. прокървих и отидахме на преглед, когато лекарят ме преглеждаше му стана странно, че нямам никакво коремче, а аз съм в 5., тогава ми каза да се радвам че съм жива и не ми се е натровила кръвта та така... не изчаквайте дълго време след това, което ти се е случило защото знам, че колкото повече се пазите по-трудно ще можеш да забременееш след това нещо. Аз изчаках, но не защото не исках, трудно ми беше да продължа напред, сега преди 4м. родих моето съкровище. Не се отказвай !
Аватар
elli
Пристрастен
 ---

Мнениеот lavizata1000 на 19 Окт 2006 16:25

здравей поли,аз също като теб преживях 1 аборт,бях в 8г.с.на 31.10.05 ме изчистиха.а след27 дни очаквам първата си рожба.започнахме с бебеправенето 3 месеца след аборта и веднага забременях.пожелавам ти и ти много скоро да ни зарадваш.само не се отчаивай,мила! :D
Изображение
Аватар
lavizata1000
Отличник
 ---

Мнениеот andi на 19 Окт 2006 23:04

Здравей,нямала съм такъв проблем и мнго съжелявам за това което си изпитала.Искам да ти кажа да не се претисняваш и най скоро ти пожелавам да ни зарадваш с хубава новина.И да бъдеш една от нас щастлива мама. :love1:
Изображение
Аватар
andi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот macka на 02 Ное 2006 12:39

Милички много съжалявам за това което се е случило но и аз като другите ще ви кажа не се предавайте и не спирайте да опитвате и ако по някакъв начин можете се опитайте да забравите за това така ще ви е по лесно защото и това е причина за да не можете да забременеете-психиката.А също ако имате възможност трябва да направите изследване на функцията на щитовидната жлеза тя играе важна роля за този процес ако функцията е нарушена-хипо или хипер дава отражение на половата система и се нарушава процеса на отделяне на яйцеклетката.Успех дано скоро да се похвалите с радостна новина,всички сме до вас! :love1:
Изображение
Изображение
Аватар
macka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Жужа на 08 Ное 2006 10:33

Здравейте на всички!
Току що се регистрирах във форума и искам да се обърна към Полина.
Имам дъщеря на 7 години. Когато забременях с нея бяхме много щастливи.Правихме опити около 6 месеца. Изкарах една лека бременност,въпреки 30-те килца отгоре(после ги свалих).
Преди около 1 година решихме да имаме още едно дете. Настроих се, че нямя да стане от първия опит и наистина едва след 5 месеца забременях.И пак радостни сълзи...И аз като теб отидох на лекар и се оказа, че ембриона не се развива от 6седмици.Предполагам последвалите чувства са ти познати.Не се отчайвай- историята продължава. След кюретажа лекарят ми направи изследвания и след като се увери, че всичко е наред ми каза, че след първата менструация можем да продължаваме с опитите.А аз се настроих, че пак ще чакаме поне половин година.Но послушахме и лекаря. И така още от първия опит съм забременяла.Не можех да повярвам!Правих си 3 теста за бременност преди да съобщя на таткото.И ето сег всеки момент чакаме да се появи второто ни момиченце!
Така че не се отчайвай, мила.Междувременно на много мои познати се случи същото.Напълно те разбирам.Успокой се, пребори се с болката и давай смело напред!Стискам палци!
Жужа
 ---

Следваща

Назад към Опитвам се да забременея