Цветна бременност ?

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Цветна бременност ?

Мнениеот vesi775 на 27 Ное 2009 12:57

сякаш нищо не ме боли и симптоми нямам но вече си записах час за лекар
и не смятам вече да правя тестове.дано всичко е наред
]http://calendar.zachatie[url][img.org/jsp/common/tickers/ticker133.gif[/img][/url][code][/code]
Аватар
vesi775
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот annigirl на 27 Ное 2009 13:44

Веси дано наистина да няма проблеми, ами да е от хубаво тая работа. :balloons: Кога ще ходиш при доки ?
Изображение
Аватар
annigirl
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот jjjjjjjjjj на 15 Фев 2010 21:49

VQRVAM VAV TOVA ZASHTOTO MOIA PRIQTELKA PO SASHTIQ NA4IN RAZBRA 4E SHTE SI IMA BEBENCE MNOGO ISKAM I AZ DA SI IMAM:(

Вярвам във това защото моя приятелка по същия начин разбра че ще си има бебенце много искам и аз да си имам :(

Благодарим Ви за участието в нашия форум. Според правилата на форума писането на кирилица тук е задължително. Ако не разполагате с кирилизираща програма можете да ползвате Кредор. Кирилизирах мнението Ви, но ако продължите да пишете по този начин има много голяма вероятност следващите Ви мнения да бъдат изтрити.

Модератор
JOJO___
jjjjjjjjjj
 ---

Мнениеот tania0206 на 21 Май 2010 13:32

Zdraveite i ot men.nova sam tuk.i az neznam kakvo stava s organizma mi.opitvam se da zabremeneia,no ne stana ve4e godina .sega zikala mi se promeni,i to riazko,neznam za6to,predi be6e s sasireci i to golemi a sega niama ni6to .kakvo da pravia

здравейте и от мен, нова съм тук. и аз незнам какво става с организма ми. опитвам се да забременея, но не става вече година. сега цикъла ми се промени, и то рязко, незнам защо, преди беше съсиреци и то големи а сега няма нищо. какво да правя

Благодарим Ви за участието в нашия форум. Според правилата на форума писането на кирилица тук е задължително. Ако не разполагате с кирилизираща програма можете да ползвате Кредор. Кирилизирах мнението Ви, но ако продължите да пишете по този начин има много голяма вероятност следващите Ви мнения да бъдат изтрити.

Модератор
tania0206
 ---

цветна бременност или?/??

Мнениеот sungirlll на 15 Юли 2010 16:10

здравейте този мецец за първи път ми се случи цикала да закаснее около 5-6 дни. съответно отидох на лекар да ме види но той ми каза че е доста рано за да се види нещо. правих тестове отрицателни от около 5--6 само един искара 2 ленти като едната бе мн по бледа след това пак правих тестове и вече лентата си бе само една. неиздържах и отидох на кръвен тест казаха че е отрицателен. звъннах на лекаря казах му за теста и той ме викна при него . в деня в който трябваше да отида ми прокапа кафеникава течност и аз отказах прегледа. на другия ден вече ми течеше кръв, така кара 2 дни и ето днес е 3 ден и цикъла почти го няма... възможно ли е да е цветна бременност или и аз нз вече
sungirlll
 ---

Re: цветна бременност или?/??

Мнениеот sn_vasileva на 15 Юли 2010 16:43

sungirlll написа:здравейте този мецец за първи път ми се случи цикала да закаснее около 5-6 дни. съответно отидох на лекар да ме види но той ми каза че е доста рано за да се види нещо. правих тестове отрицателни от около 5--6 само един искара 2 ленти като едната бе мн по бледа след това пак правих тестове и вече лентата си бе само една. неиздържах и отидох на кръвен тест казаха че е отрицателен. звъннах на лекаря казах му за теста и той ме викна при него . в деня в който трябваше да отида ми прокапа кафеникава течност и аз отказах прегледа. на другия ден вече ми течеше кръв, така кара 2 дни и ето днес е 3 ден и цикъла почти го няма... възможно ли е да е цветна бременност или и аз нз вече

Слях темата с вече съществущата такава! Моля, преди да пускате теми, ползвайте търсачката!
Модератор
ИзображениеИзображение
Изображение

Кърменето е начин на живот, а не просто начин на хранене. Dr.William Sears
Аватар
sn_vasileva
Модератор
 ---

Re: цветна бременност или?/??

Мнениеот sungirlll на 15 Юли 2010 17:16

sn_vasileva написа:
sungirlll написа:здравейте този мецец за първи път ми се случи цикала да закаснее около 5-6 дни. съответно отидох на лекар да ме види но той ми каза че е доста рано за да се види нещо. правих тестове отрицателни от около 5--6 само един искара 2 ленти като едната бе мн по бледа след това пак правих тестове и вече лентата си бе само една. неиздържах и отидох на кръвен тест казаха че е отрицателен. звъннах на лекаря казах му за теста и той ме викна при него . в деня в който трябваше да отида ми прокапа кафеникава течност и аз отказах прегледа. на другия ден вече ми течеше кръв, така кара 2 дни и ето днес е 3 ден и цикъла почти го няма... възможно ли е да е цветна бременност или и аз нз вече

Слях темата с вече съществущата такава! Моля, преди да пускате теми, ползвайте търсачката!
Модератор

извинявам се за причиненото неудобство просто съм нова в сайта.
sungirlll
 ---

Мнениеот deni1802 на 20 Сеп 2010 15:41

Здравейте!Имам един въпрос ,който на някой дами може да се стори глупав,но няма към кого да се обърна за момента.Благодаря предварително! :oops:
Така... С приятеля ми работим за бебе от 4 месеца.Този месец правихме секс за последно 2 дни преди да ми дойде М.Знам,че сперматозоидите живеят в женското тяло 72 часа-3 дни.Закъсня ми с 2 дни,а досега винаги ми е било точно на 20 ден.Абсолютно винаги.Дойде ми с някакъв розово-кафеникав цвят.2 дни беше средно силно и после почти спря.Обикновенно М е 7 дни при мен.
Въпроса ми е дали е възможно да съм забременяла и ведага да се отрази на М ми и това цветна бременност ли е?Или просто трябва да изчакам следващата М и тогава вече да разбера.Притеснена съм,защото нз какво да мисля.За тест май е рано.За лекар,предпочитам да не прибързвам и затова реших да се обърна към вас.Ще съм Ви много благодарна ако изкажете мнението си и ми дадете съвет. :( :( :(
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Да имаш дете,това е като да пуснеш сърцето си да се разхожда извън тялото ти ... :sm_family:
Аватар
deni1802
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Galka Metalikova на 20 Сеп 2010 22:41

Привет ,deni1802! Моето мнение е,че трябва да изчакаш 10-15 дни и да си направиш тест за бременност. Ако е имало отделена яйциклетка по време на половия акт и тя е оплодена е много вероятно това да се отрази веднага на цикъла ти,дори и винаги да ти е бил точен,не знаеш точно този месец как е бил.Моят случай беше аналогичен на твоя и аз направих 5 теста ,от които първите 3 бяха отрицателни,изчаках още 10 дни и тогава вече 2 теста показаха бременност.Затова просто не бързай с тестовете,а за лекар е още по-рано,сега и да има нещо не може да се хване на видеозон. И още нещо,много често кървене или зацапване се получава при имплантиране на оплодената яйциклетка в матката и ако е малко по силно се взема за менструално.
[img]picasaweb.google.com/112197831650942360748/Snimki?locked=true#5563886140370483874[/img]
Galka Metalikova
Пристрастен
 ---

Мнениеот Gal4ee на 03 Сеп 2011 14:11

zdraveite,dami!!! Imam problem i 6te se radvam,ako nqkoi moje da mi kaje kakvo to4no se slu4va s men.Trqbva6e da mi doide cikala na 24 avgust,zakasnq mi a v sa6toto vreme mi stava6e lo6o,povra6ta6e mi se.Na 27 si napravix test-be6e polojitelen i do tuk vsi4ko e nared.Na 28 avgust polu4ix bledo kafqvo te4enie,zacapva6to otidox na doktor pregleda me i kaza 4e ploda e malak i ne se vijda da otida na 7 septemvri.pri kraq na pregleda med.sestrata pita doktora bremenna li e i toi i kaza 6te vidim dr sedmica sega nemoga da vidq.Izpisa mi vaginalni sve6ti4ki i o6te nqkolko xap4eta.V momenta v koito po4nax da piq xap4eta,gadeneto iz4ezna.Sega mi pote4e i ne6to kato cikal,bledo-4erveno ve4e ne samo zacapva6to,no i ne mn silno.Mislq,4e izgubix ploda,no 6te razbera sas sigurnost na 7-mi septemvri sled pregleda.Sigurna sam 4e doktora znae6e 4e mai nqma da se polu4i taq bremennost,no za6to ne mi kaza i kakvo mi e 4e nemojax da zadarja bebeto??
здравейте,дами!!! Имам проблем и ще се радвам,ако някои може да ми каже какво точно се случва с мен.Трябваше да ми дойде цикъла на 24 август,закъсня ми а в същото време ми ставаше лошо,повръщаше ми се.На 27 си направих тест-беше положителен и до тук всичко е наред.На 28 август получих бледо кафяво течение,зацапващо отидох на доктор прегледа ме и каза че плода е малък и не се вижда да отида на 7 септември.при края на прегледа мед.сестрата пита доктора бременна ли е и той и каза ще видим др седмица сега немога да видя.Изписа ми вагинални свещички и още няколко хапчета.В момента в които почнах да пия хапчета,гаденето изчезна.Сега ми потече и нещо като цикъл,бледо-червено вече не само зацапващо,но и не мн силно.Мисля,че изгубих плода,но ще разбера със сигурност на 7-ми септември след прегледа.Сигурна съм че доктора знаеше че май няма да се получи тая бременност,но защо не ми каза и какво ми е че неможах да задържа бебето??

Моля пишете на кирилица !!!
Моредатор
Gal4ee
 ---

Мнениеот lindalinda на 03 Сеп 2011 14:29

Ако мислиш че може да си изгубила плода как така ще чакаш до 7-ми?? Това са четири дни! Трябва незабавно да отидеш на лекар и да видят какво става, от какво се е получило това кървене?
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
lindalinda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот dimitra.trendafilova на 03 Сеп 2011 14:47

да не те плаша,но и аз подкрепям мнението на Линда-веднага на лекар-не се знае какво е било и какво става-и как така ти изписва някакви хапчета без да ти обясни защо-все пак мисля,че при съмнение за бременност трябва да знаеш с какво си тъпчеш организма!
отивай на лекар и да споделиш после какво се случва
Изображение
Аватар
dimitra.trendafilova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Gal4ee на 03 Сеп 2011 16:17

С тези почивни дни ще има работещ доктор чак на 7-ми.. :-( Много зле се чувствам...
Gal4ee
 ---

Мнениеот lindalinda на 03 Сеп 2011 16:47

Във всяка болница или клиника има дежурни лекари, отивай за да не съжаляваш някой ден и не дай боже да имаш проблеми.
Изображение Изображение
Изображение
Аватар
lindalinda
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Gal4ee на 12 Сеп 2011 16:44

Изгубих плода :cry: Доктора каза 4е има 35% такива аборти в който организма ре6ава 4е плода не е добар и го изхварля Сега запо4ваме от на4ало и дано този пат имаме пове4е касмет :)
Gal4ee
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея