Цветна бременност ?

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Цветна бременност ?

Мнениеот Spa на 13 Май 2008 15:51

Здравейте, пиша вече в трета тема по моя въпрос и може би вече ви досаждам, но неведението направо ме убива, за това накратко:
1. Тест - положителен, след закъснение от около 23 дни на цикълът ми
2. След една седмица ненормално обилен цикъл с големи съсиреци продължил 10 дни
3. Затишие и след две седмици отново обилен и ярко червен цикъл продължаващ вече 9 дни

Предполагам, че проблемът е друг, но все пак възможно ли е да е цветна бременност??? (ако е така това ще ме утеши, че какви ужасии четох за моите симптоми из нета направо не ми се и помисля :cry: ) Утре ще си взема час за гинеколог, дано не е нещо лошо, искам да си направя още един тест, но предполагам, че няма да е верен, ако го направя докато съм в цикъл!

п.п.Благодаря на всички и обещавам повече да не пиша за моите проблеми!!! :?
ИзображениеИзображение
Аватар
Spa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sudenaz12 на 08 Апр 2009 01:54

Здравейте, прочетох доста от темите във форума, но исках да ви попитам дали някой е бил като мен. Цикъла ми попринцип трае около 1 седмица, а през последните 2 месеца продължава около 3 дни, правих си тест и е отрицателен, но корема ми е подут и имам постоянно нещо като тикове и незнам дали това не е цветна бременност. Ще съм ви благодарна, ако някой ми отговори, защото съм много пристеснена...
sudenaz12
 ---

Мнениеот rossita22 на 09 Апр 2009 12:39

sudenaz12 написа:Здравейте, прочетох доста от темите във форума, но исках да ви попитам дали някой е бил като мен. Цикъла ми попринцип трае около 1 седмица, а през последните 2 месеца продължава около 3 дни, правих си тест и е отрицателен, но корема ми е подут и имам постоянно нещо като тикове и незнам дали това не е цветна бременност. Ще съм ви благодарна, ако някой ми отговори, защото съм много пристеснена...

Мисля че е най-добре да отидеш да се преглледаш.Може пък да е и от промяната на времето.А какви тикове имаш разкажи по-подробно?Но мисля че щом теста ти е отрицателен не би трябвало да си бременна.
Изображение
Аватар
rossita22
Пристрастен
 ---

Мнениеот sudenaz12 на 12 Апр 2009 20:35

rossita22 може би си внушавам направих си втори тест и също беше отрицателен и най- вероятно ти си права, че е заради времето. Последният ми полов акт беше преди 4 месеца и дори първия тест да е бил грешен вече втория едва ли е бил такъв, просто се паникьосах и незнаех какво да правя. Благодаря ти много
sudenaz12
 ---

Мнениеот магдалена76 на 28 Май 2009 11:13

Здравейте,искам да споделя с вас проблем.Много искам дете но приятеля ми не иска.Правим секс без предпазни мерки ,но като усети сваршва отвън.Този месец на два пъти каза че може да се е изтървал по малко.Цикала ми дойде два дни по-рано в началото обилно и за разлика от друг път без никъкви съсирици.Сега два дена подред през ноща нямам нищо до обяд, след обед започва да си върви до вечерта и спира на другия ден пак същото.Нямам никъкви признаци нямам никъкви признаци освен че корема ми е подут напалняла със 4кг. и гърдите ми са по плътни.
магдалена76
 ---

Мнениеот vesi775 на 28 Май 2009 11:26

най-добре отиди на лекар
]http://calendar.zachatie[url][img.org/jsp/common/tickers/ticker133.gif[/img][/url][code][/code]
Аватар
vesi775
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот КРИСИВАЛ на 30 Авг 2009 20:37

Здравейте, момичета! Аз пък искам да попитам, навсякъде пише ,че при цветна бременност цикъла ти става по-оскъден и по -кратък. При мен по принцип е кратък, само 3 дни , и от доста години е сравнително оскъден.Въпроса ми е , ако имам цветна бременност, тогава дали би имало някаква промяна в цикъла?! Търсих инфо в нета, но няма нищо конкретно. Успех на бебеправещите! :balloons:
Изображение
Аватар
КРИСИВАЛ
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот гост на 06 Сеп 2009 11:52

здравей крисивал, и моят цикъл е три дни но е нормален, август месец обаче беше само зацапване и то само два дни. сега трябва да ми дой де на 11.09 и ще знам дали съм бременна. А ти не си ли ходила на лекар, защото това може да се дължи на стрес или може би имаш нужда от почивка
Аватар
гост
Начинаещ
 ---

Мнениеот КРИСИВАЛ на 06 Сеп 2009 12:23

ГОСТ, здравей!
ДАНО ДА ИМА БЕБЕ при теб този месец ! :balloons: :congratulations: :congratulations: :congratulations:
Колкото до цикъла не съм ходила на лекар, защото нямам някакви отклонения в датата, идва ми на 2-28 дни, напоследък на 27 я. Закъснения нямам. Не ми спира, нито пропуска, просто ми върви само 2-3 дни и то без да е обилно. Сега пия билки за регулиране на М.
Изображение
Аватар
КРИСИВАЛ
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот гост на 06 Сеп 2009 12:32

какво да ти кажа мила ако си бременна май няма да разбереш :D . Това е втори месец от както правим бебе така че много много не се надявам да е станало от 1 път затова не съм си и правила тест. Надявам се да се регулират нещата но все пак няма да е лошо да се консултираш и с лекарско мнение
Аватар
гост
Начинаещ
 ---

Мнениеот КРИСИВАЛ на 06 Сеп 2009 12:39

Гост, май оспамихме темата. :oops: Но, ако забременея няма начин да не се разбере, защото м си ми идва, както ти казах нормално и мисля,че ще спре. Просто питах, ако някоя мама е имала по-къс м като моя, от 2-3 дни дали й се е случило да й идва като е забременяла и как й е било. Иначе, ще се ходи на лекар, но,тъй като не сме дебнели много сериозно овуто ми, искам първо да опитаме с по -сериозни опити и билки , и ако скоро не стане-тогава на лекар. Дано скоро всички да станем мами! :lol:
Последна промяна КРИСИВАЛ на 06 Сеп 2009 12:52, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
КРИСИВАЛ
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот гост на 06 Сеп 2009 12:47

от твойте уста в Божите уши. И аз се надявам този месец да има повече мами :cheers2:
Аватар
гост
Начинаещ
 ---

Мнениеот Sani777 на 07 Сеп 2009 12:30

На мен не ми се е случвало да имам цветна бременност,но съм чувала от приятелки,че при цветна бременност може и да не разбереш за нея в началото.Затова при съмнения за бременност най-лесно е да се направи тест за бременност.А за по-сигурно е да се отиде на преглед при добър специалист. :D
Sani777
Начинаещ
 ---

Мнениеот vesi775 на 27 Ное 2009 11:16

на мен този месец ми дойде точно на датата с големи болки и ми трая 2 дни като първия си беше
нормален а на втория само ми цапаше .възможно ли е да е цветна бременност но и теста е отрицателен?
]http://calendar.zachatie[url][img.org/jsp/common/tickers/ticker133.gif[/img][/url][code][/code]
Аватар
vesi775
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот priatelka на 27 Ное 2009 12:52

vesi775 написа:на мен този месец ми дойде точно на датата с големи болки и ми трая 2 дни като първия си беше
нормален а на втория само ми цапаше .възможно ли е да е цветна бременност но и теста е отрицателен?

Миличка това е сложен въпрос. След кървенето болят ли те гърдите? Питам те защото при мен с първата бременост се получи следното : закъсня ми с почти седмица, дойде ми едно такова никакво но имаше кръв, не си обърнах внимание, на др месец вече не ми дойде, отидох на лекар и се оказа, че съм бременна и то с близнаци, но едното е паднало евентуално при предното кървене и му стоеше само сакчето, е по късно загубих и др. но сега това не е тема за разговор. Та, мисълта ми беше, че тогава ме боляха гърдите и след кървенето, но аз не им обърнах внимание.
Изчакай още ден - два направи тест и отиди на док. Ти не каза ли , че си си записала час?
Мая Изображение Изображение
priatelka
Жител на Mamaibebe
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея