Цветна бременност ?

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Цветна бременност ?

Мнениеот kamelia_1326 на 19 Апр 2012 12:12

[quote="Desitaaa"]Здравейте на всички значи последният ми цикъл беше на 15.03.2012 продължи 9 дни и на 4.04.2012 запо4на едно зацапващо течени
вчера си на правих тест но е отрицателен можели да е цветна без теста даго отчита.Ако нямкои може дами помогне моляпишете
Благодаря предварително

:emon20: :emon35: Привет това течение може да е била овулацията или имплантирането на яйцето!По принцип толкова ли ти продължава цикъла?За отчитане на бременност май е раничко,нали знаеш трябва да минат поне 14 дни от рисковия :inbed: или поне един ден от закъснението на цикала,а някакви други симптоми имаш ли?
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 02 Май 2012 22:15

:D Аз незнам дали има по некъсметлия човек от мен,бях писала,че минали месец ми закъсня с 6 дни,но жсе пак ми доиде,с болките и всичко,но този месец бях го изчислила да ми доиде на 26,но ми доиде на 28 и то как,прокапа ми доста малко така ми беше цял ден,после на другия ден ми тече но твърде малко!Направо отка4ам :emon24: :emon24: :emon24: :emon24: Дойде ми без никакви признаци нямах болки в гърдите,като ми доиде не ме боля корема,краста,нищо,Все едно не бях в мз,Два дни подред вечерно време докато готвя имах капка на зърното,и си намокрих блузата,незнам понякога ги усещам мокри зърната и незнам какво да си мисля,даже днес като си сложих ръката на корема сякаш усетих пулс,но не съм много сигурно,нещо имам проблеми със сърцето май! :emon32: :emon32: :emon32: :emon32: Направо незнам питам дали е възможно да е :sm_ylinfant: или съм болна от нещо!Знам че ще ми кажете тест,или лекар,ама съм в чужбина,а и преди да прибягна до тест исках да ви питам!Че аз от мисли направо се :emon16: :emon16: :emon16: :emon16: :emon16: :emon16: :emon16:
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот deni1802 на 06 Май 2012 18:38

Ками, пулса с ръка на корема можеш да го усетиш едва в 10-11 г. с тогава е най-силно сурчицето. Виждам ,че желанието ти за бебче е безгранично. Понякога проблема с НЕставането се появява от това огромно желание . Опитай се поне замалко да не мислиш и ще видиш как ще стане. Колко време пробвате ?
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Да имаш дете,това е като да пуснеш сърцето си да се разхожда извън тялото ти ... :sm_family:
Аватар
deni1802
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 07 Май 2012 12:43

:emon14: Привет,да найстина желанието за бебе ми е голямо,но от друга страна ме е много страх!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот deni1802 на 07 Май 2012 15:36

Страха минава много бързо, да не кажа 4е направо ИЗ4ЕЗВА :) Но не трябва да се вманиачаваш .
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Да имаш дете,това е като да пуснеш сърцето си да се разхожда извън тялото ти ... :sm_family:
Аватар
deni1802
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 07 Май 2012 20:54

:D Дано си права,незнам аз се притеснявам,като чета разни форуми,как някой не до4акват да видят рожбата си,правят споннтанни аборти,а аз съм доста нервна и искам всичко да е точно да е на мястото си,да найстина трябва да се успокоя когато дойде дойде и да съм спокоина че всичко ще бъде наред!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот valentina0577 на 11 Май 2012 08:35

kamelia_1326 написа::D Дано си права,незнам аз се притеснявам,като чета разни форуми,как някой не до4акват да видят рожбата си,правят споннтанни аборти,а аз съм доста нервна и искам всичко да е точно да е на мястото си,да найстина трябва да се успокоя когато дойде дойде и да съм спокоина че всичко ще бъде наред!

Колкото повече се притесняваш от такова нещо,толкова по-голяма е вероятността да ти се случи,психологическият фактор е много важен :wink: Не го мисли,за какво пък да ти се случва?
Изображение
Изображение
Изображение
valentina0577
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 14 Май 2012 14:26

:D Благодаря за отговора Валентина,много си права колкото повече си мислиш за лошото,то те сполетява! :balloons: :eggs:
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот natali_92 на 11 Дек 2015 21:05

Здравейте искам да попитам бременна съм ходих на лекар и ми казаха че има плоден сак има и бебче но ми дойде и незнам дали е още там бебчо не усетих нещо да падне има само кръв и ми казаха че още е малко и не може да се чуе тоновете и ми казаха след 2 седмици да ида и да видим дали е пораснало и дали е тамм страхме е много това ми е 2 бременност 1-та я искарах до 9 след това се стана че бебчето ми е умряло в мен и много ме е страх помогнете ми моля вии исписаха ми и хапчета за спиране на кравта но няма спиране
natali_92
Начинаещ
 ---

Предишна

Назад към Опитвам се да забременея