ЩЕ СЕ СБЪДНЕ НАШАТА МЕЧТА ДО КОЛЕДА ДА ВИДИМ ВТОРАТА ЧЕРТА

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: ЩЕ СЕ СБЪДНЕ НАШАТА МЕЧТА ДО КОЛЕДА ДА ВИДИМ ВТОРАТА ЧЕРТА

Мнениеот mimkadt123 на 20 Юли 2015 15:56

Благодаря момичета ще пробвам,ако се появи отново.Сега чакам с нетърпение да видя дали този месец ще имаме 2-ра чертичка.Успех на всички
mimkadt123
Начинаещ
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 21 Юли 2015 20:50

mimkadt123 написа:Благодаря момичета ще пробвам,ако се появи отново.Сега чакам с нетърпение да видя дали този месец ще имаме 2-ра чертичка.Успех на всички

Искрено ти стискам палци :)
[url=http://www.mamaibebe.com]
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimkadt123 на 23 Юли 2015 12:03

Благодаря мила :congratulations: Почнах да имам съмнения,гади ми се,повръщам сутрин рано,болят ме страшно много гъргите и усещам като придърпване в левия яйчник.Да не говорим и каква поспаланка съм станала.Дано да има бебо вече,че и ние доста чакаме да се сбъдне нашата мечта.С вас какво става мила?
mimkadt123
Начинаещ
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 27 Юли 2015 00:32

Здравейте милички :)
Изследванията ми отхвърлиха хипотезата за тромбофилия и съм с доказана желязо-дефицитна анемия..Преписаха ми нови хапове и сме горе-долу в изходна позиция :) От една страна е супер, защото повишените тромбоцити са симптом на лоши болести като левкемия и др. подобни..
Мисля да ходя и при друг лекар за консултация..
Учим по английски и заспиваме :)
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimkadt123 на 27 Юли 2015 10:41

Мила иди и на друг лекар да чуеш мнение,ако трябва пак направи изследвания.
mimkadt123
Начинаещ
 ---

Мнениеот ilein на 30 Юли 2015 14:24

Калия написа:Привет момичета. Направих си изследвания на LH, FSH и пролактин ! Резултатите обаче никак не са хубави :(
На 4-ти ден от цикъла, че бяхме на море и естествено ми дойде седмица по-рано от очакваното.

LH -13.85 mIU/ml / жени фол.фаза 2,4-12,6 ;овул.фаза 14-95,6 ;лут.фаза 1,0-11,4 ;постменопауза Ж 7,7-58,5;
FSH - 29.13 U/ml / жени фол. фаза- 3,5-12,5; овул.фаза 4,7-21,5;лут.ф. 1,7-7,7;постменопауза Ж 25,8-134,8;
Пролактин/Prolactin - 295 ng/ml / жени небременни 102-496

Този FSH много ме притеснява. Изчетох всичко написано из форумите и тотално се отчаях! Доки каза, че съм в началото на критическата и ще опитаме последно с Клостилбегит другия месец. Чудя се дали има смисъл, това са явно напразни надежди...
Ако може, момичетата, което правиха стимулация да се включат със своя опит...почти съм сигурна, че вече всичко е загубено, но някаква надеждичка все още тлее :emon23:

Калия, и ЛХ и Фсх са над нормата, трябва ти генеколог- ендокринилог,за да може да дейставате и на хормоните и на бебеправенето. Потърси някой, не може да нямате там из Шумен.Нищо не е загубено, просто ти трябва добър лекар, който знае какво прави.Имай вяра,аз съм с тебе! :sm_171: :sm_174:
Аз се включвам с резултати от цветна снимка- перфектни и двете тръби пропускат много добре, хормони този месе всички в норма и след като се влачих по токлова болници напред назад и всичко уж е ок, не мога да разбера защо не става.Мъжо пие сега едни добавки, надявам се че след три месеца ще имат ефект и на есен ,ако още не сме успели ще направим инсеминация.
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот borqna.d на 30 Юли 2015 15:58

Нелка, радвам се за добрите новини и стискам палци на всички този месец!
Виждам че си на линия , можеш ли да ми обясниш как се определ съотношението между ФСХ и ЛХ? Аз пак правих изследвания , 4ти ден да цикъла; ЛХ- 7,58/ референтни 2,40-12,60; ФСХ-6,57/ референтни: 3,5-12,5. Не съм ги носила още на АГ , че правих консултация и с ендокринолог, имам да правя едно натоварване с глюкоза и още малко изследвания от нея, но съм отпуска и не съм смогнала да стигна до лабораторията. Малката си е тука сега през отпуската ми и се занимавам с нея сега , че после ще изкара още един месец ваканция при нашите . :D
Аватар
borqna.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ilein на 30 Юли 2015 16:31

Борянка, аз знам ,че съотношението между ЛХ и ФСХ не трябва да е 1 или 1,5, т.е. близки стойности и при теб е така , поне аз така го разбирам.Този месец и моето е в норма, но преди едното ми беше 4, а другот почти 12, тогава не е добре.Стискам ти палци,а това с глюкозата защо го правиш? :)
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот borqna.d на 30 Юли 2015 16:47

Заради килограмите ми, последните 2 години са +15, че даже и малко повече, а понякога наднорменото тегло пречи и на забременяването. А и майка ми е с диабет тип 2 и отдавна се каня да го правя, та сега и ендокриноложката като го препоръча заедно с ТСХ и още някакъв инсулин е крайно време да го направя.
Аватар
borqna.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 30 Юли 2015 20:43

Успех милички :) Жегите направо ме скапват, а в комбинацията с анемията ми съм като пияна..
Надявам се като почина малко и анемията ми позатихме да е по-добре...
Хубав ден на всички :)
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 01 Авг 2015 15:40

Поздрави на всички :) С хубавото време и тук позатихна..
И ние с дребосъчето използваме хубавото време да се поразхладим :)
Успех на всички !
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 19 Окт 2015 22:46

Здравейте момичета :)
Този месец последно почивка и пак ще опитаме да правим бебче.
Препоръчайте гинеколог в Пловдив, че трябва да почвам изследванията.
Стискам палци всичко да е наред и да се похвалите :)
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mama Rali i Mitko на 27 Фев 2016 10:49

Здравейте момичета, направих дълго отлаганите генетични изследвания..Резултатите са очаквани, въпреки че ми се искаше да са ок..За да ни се получи бебче, ще трябва да пия хапове за разреждане на кръвта и трябва по отрано и в големи дози да почна фолиевата киселина..Няма да е лесно, но отивам на лекар следващата седмица и ще опитаме :)
Поздрави на всички и успех!
Изображение
Аватар
Mama Rali i Mitko
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот micky на 28 Мар 2016 09:17

Добро утро, момичета отдавна не съм писала! Днес реших да вляза във форума и да прочета някоя и друга хубава новина, но гледам, че и вие не сте влизали отдавна :(.
Отново съм в цикъл, момичета, чувствам се ужасно! С моя мъж вече не правим опити, той няма никакво желание за секс - това се случва от доста време на сам, може би почти година. Представете си как ми се отрази това :(. В един момент си казах стига толкова - имаме нужда от раздяла, но той сякаш не чува, не го възприема и не си тръгва. Когато го питам иска ли бебе, казва да - сякаш по заучен сценарий, а след това задавам въпрос - Как? - той мълчи. Не може да продължава така, последно преди седмица му казах, че ако няма желание за секс, науката е напреднала и може по изскуствен път - но всичко това ще струва много пари, само защото на него не му се прави секс. Намекнах, че ако трябва ще искам пари от моите и неговите родители за целта, и той сякаш се замисли и като по сценарий ми казва думите "Искам първ да опитаме по нормалния начин :shock: :shock: :shock: ". Представете си какво ми беше да чуя тези приказки, сякаш досега не сме опитвали и тепърва започва :ouuu:
Съжалявам за негативния пост, но нямам с кого да споделя - ако може съвет да ми дадете мили дами!
Решила съм да отслабна - този път твърдо! Ще се наложи да се лиша от доста неща, но ако така събудя интереса му - ще си заслужава! Това е първото, което ми хрумва, да направя!
Изображение Изображение
Изображение
Изображение
micky
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот slunchice66 на 19 Апр 2017 17:18

mimkadt123 написа:Благодаря мила :congratulations: Почнах да имам съмнения,гади ми се,повръщам сутрин рано,болят ме страшно много гъргите и усещам като придърпване в левия яйчник.Да не говорим и каква поспаланка съм станала.Дано да има бебо вече,че и ние доста чакаме да се сбъдне нашата мечта.С вас какво става мила?

И аз бях тези дни на такъв преглед, :champagne: който да установи има или няма бременност. Имах същите симптоми гадене и повръщане, но най- отявленото ,което всъщност ме притесни беше придърпването в яйчника, но доки каза, че е абсолютно нормално. Е, сега се записвам да следя темата и дано при всички ни има благоприятни дни и бебета :balloons:
П.С Лекарят, който ме прие Клиника Малинов (инвитро правя 3то) Е доктор Явор Малинов, пуснах тема, но дали има някой инфо за него, тъй като не ме беше приемал досега?
Аватар
slunchice66
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея