ЩЕ СЕ СБЪДНЕ НАШАТА МЕЧТА ДО КОЛЕДА ДА ВИДИМ ВТОРАТА ЧЕРТА

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: ЩЕ СЕ СБЪДНЕ НАШАТА МЕЧТА ДО КОЛЕДА ДА ВИДИМ ВТОРАТА ЧЕРТА

Мнениеот ilein на 04 Ное 2014 15:58

Здравейте, присъединяам се към кафенцето.
Мимс,еми ето такава е, тия лекари са просто- нямам думи, не искам да коментирам.Има и добри лекари, но тези които не са съвсем сигурни за какво става на въпрос поне да не гадаят на сляпо. :?
Ще се оправя,вчера ми изписаха още една купчина с лекарства и утре съм пак на лекар за гърлен секрет, но вече съм по добре. :wink:
Днес ми е последен ден на дуфастон и после го спирам и се започва чакането на цикъла.Ходих до личната днеска за направление, даде ми само за хормоните на щитовидната жлеза и то ще свърши работа само за единия,понеже другия не се покрива от НЗОК. И така ще трябва да си платя четирите хормона, няма начин.Дано поне всичко е наред с тях.
В петък заминаваме със сестра ми и още едно семейство на Рибарица за уикенда.И мисля да се отпусна малко и да не мисля за лекари и хормони, че нещо много ми се насъбра тия дни.
Това е от мен. :P Другите как сте?
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 04 Ное 2014 16:28

Ох и при нас повече от половината доктори не стават,направо нямам думи... :( А ти дано си изкараш хубаво на почивката и не мисли за глупости,ще видиш,че всичко ще е наред. :wink2:
Борянка,ти как си?
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот borqna.d на 05 Ное 2014 01:52

Здравейте! Моята принцеса днес (всъщност вече вчера) стана на 6 години! :) Пожелахме си и братче (ако е сестричка няма да я върнем) за подарък в най - скоро време! :D
Иначе ми свъши и отново действаме по план.
Нелка, хубаво да си изкараш на Рибарица ! Да си отпочинеш максимално! И да се заредиш с много положителни емоции!Мисля , че само АГ , и то при добро желание може да ти пусне всичките 5 хормона по здравна каса. Иначе в София някои от лабораториите ги предлагат като пакет за 55 лв ако ги пускаш платено на куп. Не знам колко ще ти струват при вас, но ти пожелавам всички да са в норма! :D Миси, хубаво е , че бързо си се справила с болките в гърлото.
Сладки сънища!
Аватар
borqna.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Калия на 05 Ное 2014 14:13

Оп, и аз да се включа, че отдавна не съм писала :) Момичета, хормоните не са шега работа. Някои знаят за мойте проблеми, но за тези, които не знаят да си кажа :) Аз също качих драстично килограми-20 за 3 месеца, което беше ясен сигнал, че нещо не е наред. Ходих на ендокринолог и се оказа, че ТСХ-то ми е много завишено. От там други изследвания, оказа се, че инсулина също е в повечко. Така се озовах с доза хапове за всеки ден. Док каза, че когато се нормализира ТСХ-то тогава ще забременея. Днес пак съм на преглед, че се е понижило, но не достатъчно и сигурно ще ми увеличат дозата на лекарствата! От няколко дни имам много странен вкус в устата, едно такова ми е ....солено :shock: Не мога да си го обясня, но ще питам и за това лекарката днес. Дори и сладко да хапна, след няма и 5 минути пак ми е солено. После пак ще мина да ви видя :) Бай за сега!
Изображение
Аватар
Калия
Отличник
 ---

Мнениеот mimsi02 на 05 Ное 2014 14:30

Здравейте!!! :flowers:
Борянка,честита ти рожденичка,да ти е жива и здрава винаги усмихната,много да те радва и слуша и дано всичките и мечти се сбъднат. :love1: :birthday2: :sm_smile3510:
Аз си мисля,че тези болки в гърлото ми бяха заради цигарите,ама не знам :D Ох на мен вчера ми беше О уж поработихме последните 3 дни,ама да видим.Не съм много сигурна дали е била вчера,но така ми показа на календара 17 ден от цикъла :roll: не знам и аз вече цикъла ми е на 30 дни,кога е тази прословута О.... :hair:
Ще видим,вече гледам да не се надявам на нищо пък,дано стане скоро.
Вие как сте?
Веси дано всичко при доктора е наред и съвсем скоро да има бебенце в коремчето :sm_newsm05_37: :sm_174:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот ilein на 05 Ное 2014 14:51

Здравейте и то мен!
Борянка,честита ти рожденничка!Да ви е жива и здрава! :balloons:
Относно хормоните - четирите ще ми излязат някъде към 80 лв.Радвам се, че вече действате по плана,стискам палци! :D
Калия,радвам се че при теб започват да се нормализират нещата.А соленият вкус в устата може да е страничен ефект на някое от лекарствата,които пиеш.Ще чакаме да се включиш след прегледа да кажеш как са нещата. :P
Мимси,стискам силно палци да сте уловили момента!!! :mrgreen:
Аз да ви се оплача малко сега. :( Приятелят ми вчера е видял,че има обява за работа в една много добра фирма при нас и иска да подам документи.При, което на мене страшно ми докривя,защото не че не искам да си намеря добра работа, но бяхме решили да действаме за бебока.А сега, ако станат нещата, ще трябва да го отложим за поне две години.Той ми вика няма даа отлагаме,ние ще си пробваме и ако стане ще си го гледаме.Но как да му обясня,че нещата не стоят така.Ако почна работа ще трябва да се задържа,понеже тя е по заместване и да се опитам после да се прехвърля някъде във фирмата на друго място.
Но не това ме ядоса,а факта че бяхме решили да правим бебе и отидохме на лекар и генеколожката започна да ни помага за бебе.Изписано ми е някакво хормонално лечение,което не е шега и не мога да си го почвам и спирам когато на него му скимне.Много съм ядосана и не знам честно казано какво да правя. :( Не сме в такова положение, че да ни се налага аз непременно да работя, но от друга страна работата не е за изпускане(ако стане де, че то божа работа).И сега на никъде, не знам като ми дойде цикъла да почвам ли тая стимулация,да не я ли почвам, просто нямам време да реагирам,защото до 10 дни максимум трябва даа ми дойде, а до тогава още няма да са ме извикали на интервю.Много скапана раббота...... :? :(
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Mirelachap на 05 Ное 2014 16:08

Здравейте и от мен! Казвам се Мирела и вече почти две години се опитваме да имаме бебе.

Минах първи преглед при д-р Владимиров, сега ми предстоят доста изследвания. Почвам яко да чета :)
Дано да се разминем само с това, че не знам.
Mirelachap
 ---

Мнениеот mimsi02 на 05 Ное 2014 16:12

Ох Илейн,напълно те рабирам.И аз съм в същото положение,като теб.И аз нямам работа и М не ми търси работа таа,както свекърва ми направо е отвратителна,само ходи търси,къде,какво взема телефони и ми ги носи да звъня и след това ми звани и ме пита дали съм се обадила,какво е станало.Не може сина и да работи а аз да седя,направо откачам.И ние с М си говорихме и решихме ,ако нещо излезе за работа да почна,а като забременея мога стоя,докато искам или да се махна,а ако забременея и не работя ще се пусна на договор при една приятелка и той ще ми плаща осигуровки за да вземам майчинство :)
Дано намерите решение на проблема и да не прекъсвате бебеправенето :sm_174:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот mimsi02 на 05 Ное 2014 16:15

Миме,здравей добре дошла.Ти си ми адашка :D
Разкажи повече за себе си,какви изследвания ти предстоят? 2 години без никакъв успех или? Правила ли си тестове за О,БТ мерила ли си ? :flowers:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот ilein на 05 Ное 2014 16:27

Мимси,мерси за подкрепата,то и при мене така се получи,майка му била видяла обявата,но тя жената иска само да помогне не се натрапва.Не знам, подадох заявление днеска за свидетелство за съдимост и ще подавам докумемти, пък на там не знам.
Миме,добре дошла! :D
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 05 Ное 2014 16:30

Илейн дано се нареди всичко,както искаш ти.Може пък да не спирате опитите,ако стане ще решиш,какво да правиш.В крайна сметка,нито работата нито нищо не е по важно от едно дете.Има хора които,чакат все било то да намерят хубава работа,да се устроят,да имат повече пари и в един момент изтърват момента. Поне така мисля аз :wink: :roll:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот ilein на 05 Ное 2014 16:42

Ох,Мимси, толкова си позитивна,много ти благодаря наистина не се бяха замисляла,че може да не спираме и просто после да реша,ако и двете станат.Много ти благодаря! :sm_174: :sm_174: :sm_174: И аз така мисля,че едно дете е много по важно от каквото и да е друго.И аз знам много хора,които все чакат да си уредят живота,а годините си минават.А и не се знае какъв точно е проблемът,може да се наложи по дълъг период на лечение.
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 05 Ное 2014 17:13

Няма за какво Илейн,ще видиш,че всичко ще се нареди :sm_174: :sm_156: Може пък да е за добро тази работа било то за финансови облаги или пък най малкото,да си насочиш вниманието към друго освен бебеправенето и нещата да станат по бързо отколкото си мислиш :sm_174: :sm_174: :sm_174: В този живот всяко нещо си има причина,за това не се ядосвай ако нещата не стават както искаш,може пък да е за добро. :sm_174:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот micky на 06 Ное 2014 11:08

Добро утро!
Чакам да ми дойде до 2 дни, но тази седмица все ми се гади, без да повръщам! Като си помисля за храна и започва гаденето! Но като ям ми е добре, много странно. Но вече си имам зацапване, което е сигурен знак че ще ми дойде :? :( Ако не беше това зацапване, щях да си помисля, че може този месец да е станало! Иначе съм много разсеяна, мисля си само за хубави неща, не ми се ходи на работа :oops: ! Искам да си седя вкъщи и да си чета, да си гледам хубав филм или да майсторя нещо в кухнята! Моя мъж казва, че просто съм преуморена и май наистина е така!
Изображение Изображение
Изображение
Изображение
micky
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 06 Ное 2014 11:14

Мики,добро утро.Как си,много се радвам,че писа :sm_156: Не може ли това зацапване да е имплантиране ? Дано не те навивам,напразно. :( Силно ти желая да не ти идва поне 9 месеца!!! :sm_174:
Ох аз преди малко станах и пия кафето. Тик е много хубаво времето,много се радвам,че най накрая ще ми изсъхне прането!!! :D
Другите как сте? :sm_171:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея