ЩЕ СЕ СБЪДНЕ НАШАТА МЕЧТА ДО КОЛЕДА ДА ВИДИМ ВТОРАТА ЧЕРТА

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: ЩЕ СЕ СБЪДНЕ НАШАТА МЕЧТА ДО КОЛЕДА ДА ВИДИМ ВТОРАТА ЧЕРТА

Мнениеот ilein на 31 Окт 2014 16:16

Мимс,мерси за положителната нагласа, вдъхва ми надежда. :sm_171: :sm_174:
Ти не ходиш ли на работа?(Извинявай за въпроса, просто каза че скучаеш, таза това питам)
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот tissi на 31 Окт 2014 22:14

Илейн, какво да ти кажа, ние не сме от тези, които опитваме все още, тъй като искаме да се оженим първо през 2016г живот и здраве. Сега ще навърша 25 години през декември, надявам се, че след две години няма да е късно за опити за дечица. Макар че приятелят ми си мисли, че ако свършва в мен в дните преди менструацията, то аз няма шанс да забременея, ама как да му обясня, че понякога изменения в овулацията настъпват по разни причини. Та заради закъснението от 4 дни помислих, че може да се е получило бебче. И двамата сме на мнение, че ако стане, ще си го чакаме :) Иначе за докторката щом си доволна би ли ми дала някакви контакти. Искам като се върна от чужбина да си направя всякакви изследвания, за да знам, че всичко ми е наред, че мога да имам деца след въпросното " кухо яйце ". Извинявам се за дългото словоизлияние! :)
Няма преки пътища до местата, до които си заслужава да стигнеш!
Аватар
tissi
Начинаещ
 ---

Мнениеот borqna.d на 31 Окт 2014 23:11

Нели, успех със схемата!Мили момичета, много ме зарежда положителната ви настройка. :D Вече си се чудя защо само ви четях преди и не посах толкова време.
Аз работя с доста лекари и вчера си поговорих с една АГ за моите притеснения , нейният съвет беше наистина да започна с тестовете за овулация ноември и декември , да проследим тези два месеца как стоят нещата и ако няма резултат януари да ме изпрати и за вече споменатите 5 хормона . Все си внушавам и аз , че нещо не ми е наред.Дъщеричката ми другата седмица е рожденничка и покрай тези нейни вълнения поне малко се разсейвам от негативните мисли.
Аватар
borqna.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 01 Ное 2014 13:26

Хей здравейте... :walkk: как сте?
Илейн радвам се много,че ти действам така. :sm_174: Разбирам те добре,че се притесняваш,но няма смисъл,и да се притесняваш и да не се притесняваш,няма да има голяма файда,така само се тормозиш. Ще се нареди всичко ще видиш!!! :wink2:
Борянка,и аз до скоро бях,като теб все си внушавах,че ми има нещо,но в един момент осъзнах,че така само си вредя,ще се случат нещата и при теб и при всички,и догодина каката ще празнува рожденият ден със братче/сестричка :wink:
Илейн на въпроса ти,не не работя,лятото напуснах предишната си работа и сега не мога да си намеря,но все ще излезе нещо. :) :D
Ох аз днес си поспах до към 11 и след малко ще ставам да пооправям малко,довечера гости ще имам и така,не мога да измисля,какво да глася,готвя.... :D С това готвене все да го мисля се побърквам вече :emon24: :hair: :haha:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот ilein на 01 Ное 2014 19:15

Здравейте, момичета!
Не знам дали съм ви казвала, но вече втора седмица съм адски болна и пия втори антибиотик и днес сутринта се чувставах като парцал, толкова ми е зле, не знам какъв е тоя вирус, но вече нямам сили,дано мине по-бързо.Малкия и той нещо покашля и то нормално аз като го влача вече две седмици, само му кихам и кашлям, но съм предприела мерки и дано не го тръшне като мен,че само лежа по цял ден.
Тиси,аз мислех, че и вие се опитвате за бебче,но щом сте решили по късно да е - вие си знаете.Ще ти пратя на личния кординатите на докторката,то е сайт - има телефон и описане.
Борянка, аз пак ще се повторя, но с тестовете почни да мериш и БТ,ако искаш да разбереш по подробно за това как се мери влез в зачатие,там си има и овулационен календар на който мовеш да нанасяш стойностите и да гледаш кривата.Стискам силно палци сега вече да се получи, ти като започнеш да казваш какво се случва :D задължително :D
Мимс, и аз не работя вече от миналия петък, а няма и смисъл да търся сега работа при положение,че ще правим бебче, лошото е, че последната година и половина нямам осигуровки и после няма да взимам никакво майчинство.Чудя се ако намеря някой да ме води и да си плащам осигуровките ще мога ли да взема нещо при положение,че сега се гледа три години назад до колкото знам.Някой може ли да каже нещо повече по въпроса?
Другите момичета как сте?
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 01 Ное 2014 20:07

Илейн,и аз доста се интересувах за това майчинство,понеже аз имам само 6 месеца стаж а за да вземеш майчинство трябва да имаш поне 1 година,но задължително ако нямаш работа трябва да се осигуряваш,като забременееш,защото трябва да си на договор за да вземеш майчинство,ако не си на договор дори и да имаш 5 години стаж пак няма да вземеш нищо. А за връщането не знам как е май е 2 години назад,не съм сигурна,но в най лошият случай за майчинството ще вземаш 340лв минималното,в смисъл ако имаш всички тези неща договор и стаж. :wink:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот tissi на 01 Ное 2014 22:00

Илейн, много ти благодаря за съобщението с линка. С радост установих, че е в моя квартал и е много близко. Жената на снимката наистина ми вдъхва доверие. Много, ама много съм ти задължена. Иначе за бебеправенето какво да кажа аз вече искам, но приятелят ми все още го е страх. Знам също така, че не е и подходящ момент. Аз живеех с баща си, а сега живеем и с приятеля ни в нас, апартаментът има нужда от сериозен ремонт, миналата година стана пожар, просто в нас е все едно като след бомба, не живеем сами, а трябва, не сме сключили брак още...Има много причини защо не бебеправим, но това не означава, че не искам вече... :) Успех на всички, чакащи две черти, надявам се моето присъствие в темата да не ви пречи :)
Няма преки пътища до местата, до които си заслужава да стигнеш!
Аватар
tissi
Начинаещ
 ---

Мнениеот borqna.d на 02 Ное 2014 00:05

Нели , бързо оздравяване ти пожелавам! За БТ съм чела разни работи, но нали трябва да се мери сутрин преди да станеш , в един и същи час... а на мен сутрин като ставам за работа не ми е най активния период и сигурно ще забравям, преди кафето не съм човек :oops: :)
За майчинство гледат 1 г и половина или 2 назад и наистина тр да си на трудов договор , посъветвай се с някой счетоводител какво може да се направи и дали има смисъл да си плащаш на някй да те води на работа.
Мимси , права си за внушенията , че само вредят. По тази причина започнах да пиша в темата, имах нужда от положителната ви настройка. :D
Аватар
borqna.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ilein на 02 Ное 2014 10:56

Добро утро!
Изображение

Тиси, съжалявам за пожара, пожелавам ти по скоро да се справите да започнете да бебеправите. :P
Разбирам те,Борянка с тестовете също ще можеш да отчетеш овулацияата.От момичетата в зачатие знам,че трябва да се правят следобяд, тогава отчитали най -вярно.Ще видиш че ще стане сега и няма да правиш никакви изследвания.Ти всъщност имала ли си някакви проблеми с цикъла до сега?
Борянка, Мимси, благодаря за отговорите и аз знам със сигурност, че трябва договор и имам познат, който може да ме води,но както казва Борянка не се знае има ли смисъл,но и аз мисля, че би трябвало да взема нещо.Оф съвсем се оплетох,ще питам наистина счетоводител.
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 02 Ное 2014 12:02

Добро утро,идвам да пия кафе :D :D :D
Илейн,аз съм решила,като забременея и ако не съм почнала работа,да се пускам при някои на договор и да си плащам. :)
Ох на мен тези дни май ми е ову,дано успеем. Борянка,моя съвет е да пробваш с тестове,за да проследиш ову,доста момичета,именно така са успели да заченат,с БТ е малко по сложно,поне така съм чувала.Аз лично правих един път тестове и се отказах,защото за мен си е напрежение да го мисля постоянно. :)
Вие,как сте,какво правите?
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот borqna.d на 02 Ное 2014 12:58

Проблеми не съм имала с цикъла , само е малко по дълъг повечето месеци - на 35 дни обикновено. Притесненията ми идват освен от факта , че не се получава толкова време , и от това , че съм с 20 кг нагоре от миналият път , когато бебеправехме с Вики, а голяма част от тези килограми са качени последните 2 години без да променям начина си на хранене и живот. За това все си мисля , че имам проблем със щитовидната жлеза. :roll: Нели , АГто ми каза отново с първата урина сутрин да ги правя. :roll: И аз бях чела да е следобяд , но като си купя ще видя и на опаковката указанията , и без това още съм в цикъл и е рано за тях.
Мимси, успех! :sm_174:
Аватар
borqna.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 02 Ное 2014 15:38

Борянка,и моя цикъл беше на 33-34 дни,сега последните месеци се промени на 29-30 дни,но това не е причина за притеснение.А ти,щом мислиш,че имаш проблем със щитовидната жлеза,защо не отидеш на доктор да провериш за твое успокоение :sm_174: А за тестовете и аз знам,че се правят следобед но преди това не трябва да си пил течности поне 3-4 часа.Но,както ти каза то на опаковката си пише,ще видиш :sm_156:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот ilein на 02 Ное 2014 17:08

Мимси, стискам палци да уцелите момента! :wink: :wink: :wink:
Борянка,хубаво е да направиш и изследвания за всеки случай щом се притесняваш, но пък не се тормози без да знаеш изобщо дали има някаква причина.Аз те разбирам,защото и аз качих малко килца и започна да ми пада косата много, та и аз за това се тревожа че е нещо хормонално,а и АГ- то каза че най - вероятно е това.Та да видим какво ще излезе. :? Не знам какво ти е казала докторката, но аз знам, че не се правят тестовете с първата урина, даже мисля че и в листовката го пишеше, ще прочетеш като вземеш. :wink:
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ilein на 03 Ное 2014 10:59

Добро утро, момичета!
Изображение

Бързам да ви се оплача... :( от днеска вече са ми възпалени и очите от тая гадна настинка.Следобяд отивам на УНГ да видим какво ще каже, че вече не издържам. :(
Мойта лична лекарка с това: "Ще ти мине до 5-6 дни"- до тука ме докара. :(
Изображение
Изображение
Аватар
ilein
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 04 Ное 2014 10:48

Изображение
Добро утро,хайде да пием кафенце. Как сте?
Илейн,много съжалявам,дано скоро се оправиш,каква е тази твоя докторка?? :shock:
Аз преди малко станах и пия кафе,няма нищо интересно,вчера почна нещо да ми драска гърлото,но смуках две хапчета и сега ми няма нищо.
Вие как сте,хайде пишете! :love1:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея