Пролетта ухае на цветя - чертички две ни носи тя.

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Пролетта ухае на цветя - чертички две ни носи тя.

Мнениеот sissa на 14 Окт 2014 15:39

Да, и аз съм чувала доста добри неща за гинеколозите в Плевен, но все пак разучи внимателно точно при кого да отидеш.
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот borqna.d на 19 Окт 2014 22:34

Благодаря за посрещането и пожеланията ! Пожелавам ви на всички скоро да видите двете чертички на теста за бременност и разбира се здрави бебенца на финала! С тоя нередовен цикъл пак съм в чуденка, нямам симптоми за нищо, последния беше на 13.09, естествено на 14.09 не издържах и направих тест - уви отрицателен. И още нямам М. :shock: Вместо да си давам парите за тестове за бременност , вече другия месец твърдо реших за тестовете за овулация. Мимси , права си , и преди беше нередовен , след раждането на дъщеря ми станаа точен , и от както отново бебеправим "полудя" отново. :cry: Толкова се объркаха и симптоми на овулация , и на предстояща менструация ... че чак се изнервям.
Аватар
borqna.d
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 20 Окт 2014 16:03

Борянка,дано наистина скоро ги видим тези две четрички че ми писна вече хаха :D :D :D
При почти всички от както бебеправим се размества цикъла,но даже и да е нормален на 28 дни пак не се знае дали овулацията ще е на 14 ден.
така,че по добре вземи тестове,дано не ти се наложи де пожелавам ти теста да е отчел греяно и да си бременна :* :sm_156: :sm_156: :sm_156:
Сисе ти как си,следя те в другата тема,но не пишеш много.Как е бебо. :sm_174:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот soniK на 20 Окт 2014 17:25

Здравеите момичета.Отдавна не съмвлизала.Имахме си нашите ежедневия,ваканции и т.н.Исках и мислех да напиша доста неща,бля бля бля,но като видях един от последните постове унемях.Сисееееееееее,ЧЕСТИТО по хубава новина няма от това. :D :D :D Красота е тази линийка.Пожелавам ти всичко да е ок и знам че ще е..лека и мека. :D
Пожелавам на всички момичета скорошни хубави новини. :D :D :D Вярваите!
Всичко идва точно на време за тези които умеят да чакат :)

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 20 Окт 2014 20:42

Здравей Соник,как си,какво правиш? И теб те помня преди от форума :D Как е да си мама?
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот sissa на 21 Окт 2014 11:48

soniK написа:Здравеите момичета.Отдавна не съмвлизала.Имахме си нашите ежедневия,ваканции и т.н.Исках и мислех да напиша доста неща,бля бля бля,но като видях един от последните постове унемях.Сисееееееееее,ЧЕСТИТО по хубава новина няма от това. :D :D :D Красота е тази линийка.Пожелавам ти всичко да е ок и знам че ще е..лека и мека. :D
Пожелавам на всички момичета скорошни хубави новини. :D :D :D Вярваите!

ооооо соник, да не би да си решила да правиш трето :lol: и аз не мога да си се нарадвам на линийката. Но за съжаление радостните моменти са по-малко от притесненията. Мира не ми дава факта, че не усещам бебо. По-точно усещам го, но рядко :? Иначе до сега (направо ме е страх да го напиша) всичко наистина върви леко. Но толкова много време има до края.
Мимси, добре съм. Ако невидението може да се нарече добре. Казала съм си, че трябва да изтрая 2 седмици без ехограф. Което за мен ще си бъде пълно геройство, защото до сега няма и седмица без да съм подлагала бебо на ултразвук.
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот soniK на 21 Окт 2014 15:04

Здравеи Мимси..благодаря прекрасно чуство но и здрави нерви. :D Децата растат ,мъжа старее,а аз все същата си седя... :D Лаф! :D
Сиси трето моя мъж се е побъркал за момиче.Казах му да ми гарантира че ще е момиче и см навита въпреки премеждията с Божидар. :D
Иначе моя скромен опит ми казва че няма защо да се притесняваш че не го уссеща.Аз например и второто го усетих по рано от първото.Към края на 4 месец.начало 5.Не си вкарваи лоши мисли в главата,вече си се хванала на хорото няма отърване.Всичко ще е наред. :D Спокойно.

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот bebeta на 21 Окт 2014 18:08

Соник, така се радвам че писа. :P Съвсем се беше изгубила. Надявам се, че всичко е наред при вас. :) И да не е момиче третото поне ще си най-обгрижваната и глезена жена от 4-ма мъже. :P
Сисе, нормално е все още да не усещаш бебчо особено често. Има време, ще започнат силните ритници. Кога си на ФМ? :roll:
Темата съвсем замря. Всички във фейсбук се изнесоха явно. :D Тайс, Мони, Мимси, Алекс, как сте? :)
Изображение
Аватар
bebeta
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 22 Окт 2014 00:00

Здравейте :) Соник хайде давай трето,може пък и мома да излезе,кой знае,ако не найстина ще си най глезената и обгрижвана жена :D
Сисе и ти си като мен,аз съм същата,само дето аз си мисля,че ми има нещо и не мога да забременея,а ти... Но съм сигурна,че всичко ще е наред и ще гушкаш здраво и красиво бебче след някой друг месец,ти го заслужаваш.
Ели найстина темата много замря,ние пишем повече във ФБ и... мислех тези дни да правя нова тема,дано е по активна и се включат нови момичета.
Иначе аз съм добре,чакам да ми свърши и да се захващаме вече този месец много сериозно- няма боли ме глава,спи ми се и т.н
Днес бях на интервю за работа и чакам да ми се обадят,ако не здраве да е. :)
А вие как сте,как мина рожденият ден на Вики. Качи някоя снимка от рождения ден да я видим. :) :balloons: :sm_156:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот sissa на 22 Окт 2014 00:14

На 29-ти октомври съм на ФМ. Днес разбрах, че мамите с предна плацента усещат бебоците по-късно от тези със задна, а аз съм с предна. Соник, ти сериозно ли трето ще правиш :roll: :lol: не че има лошо, но как ще се справяш. На мен ми се струва невъзможно човек да се оправи с 3 деца, но явно има по-оправни мами от мен. Е, естествено аз не съм никакво мерило за оправност. Даже предполагам, че спадам към неоправните жени. :oops:
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот moni-agi на 22 Окт 2014 07:53

ИзображениеДобро утро момичета.При мен нищо ново затова и не пиша.Соник радвам се,че писа,и че сте добре.Сисе кое да му е сложното с три деца само повечко нерви и търпение са нужни.Мимси стискам палци да ти се обадят.Стига мисли подобни неща ще се получат нещата и при теб не се притеснявай.
ИзображениеИзображениеИзображение
moni-agi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 22 Окт 2014 10:02

Добро утро. :congratulations:
Сисе,сигурна съм,че ще се справиш и ще бъдеш много добра майка. Със сигурност в началото ще ти е трудно,но ще се научиш,ще ти помагат бабите,таткото,приятелки..
Наде много хубаво,кафенце си направила,почти ме разсъни :D Едва ли ще ,ми се обадят но... ще видим. Опитвам се да не мисля,това относно бебето,но като не стане и почват да ми бръмчат мухите в главата и да мисля глупости :D
И така,днес ако ми остане време ще направя нова тема ,ако не утре,хубав ден от мен. :love1:
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Мнениеот soniK на 26 Окт 2014 12:17

Добро утро момичета.
Ели немога да се докопам до компа.Бяхме 3 месеца ваканция в БГ по пътищата и бях избягала от интернет пространството. :D Как сте вие?Растете... :D бели... :D А мисля че подтекста на моят пост беше ясен,тъй като няма как да ми се гарантира пола на детето,няма как да имам и трето. :D Отказвам! :D Да са ми живи и здрави момчетата.
Мимси не си поставяй диагнози.Смело напред,нещата ще се случат.Дано ти се обадят за работата.
Сисе с първото ми се струваше супер трудно,сега с второто/скубя коси/но ми е по лесно.Сигурно третото ще се гледа покрай второто и третото и така няма да се усетя кога ще стана дърта баба и едвам тогава ще мога да си отдъхна от памперси и пюрета и паркове. :D :D
Мониаги здравеите и на вас.Как сте?

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот mimsi02 на 26 Окт 2014 15:15

Sonik Ела в другата тема viewtopic.php?f=27&t=20333
Аватар
mimsi02
Сериозен
 ---

Предишна

Назад към Опитвам се да забременея