Странните сънища преди забременяване

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Странните сънища преди забременяване

Мнениеот Stefanipg на 11 Яну 2013 16:53

:D Здравейте и тук, момичета, аз не се включвах тук отдавна, но моите странни сънища са буквално ВСЯКА НОЩ ОТ 3 МЕСЕЦА НАСАМ!!! Най- често сънувам майка си, сестра си, дори един път починалия ми баща, който нищо не ми каза, само беше щастлив в съня ми. Сънувам все хубави мебели, къщи, големи легла- спални, давам пари насън, детска градина, но без децата в нея. Сняг има често в сънищата ми, вали, сънувах последно, че моят мъж се развежда с мен и плаках много, но четох, че това значи обратното, че ще имам щастлив семеен живот и любов, а плачът насън е радост наяве. Бременност да сънува човек не е много хубаво- поне при мен означава проблеми някакви- и ето изникна високото ТСХ. А дано катеричката донесе бременност и при теб и майка ти, Прити, както и змиите при Мони и др. Сънувам често и автомобили, в които или се возя, но не шофирам, или минават край мен. Сънувах тази нощ и един братовчед. Абе странни работи. Даже на моя мъж му писна да му разказвам моите сънища.
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот Stefanipg на 11 Яну 2013 16:59

:D Леле, адашче, и аз сънувах на 27-ми декември срещу 28-ми, че ми е дошъл по- обилен цикъл! Ина другия ден- 28-ми, ми дойде, ама закъсня с 3 дни и пак беше оскъден. А дано се класираме и двете скоро в другата графа, щом имаме такива еднакви сънища. :wink: Всъновника у дома прочетох, че жените често " сънували, че им тече кръв като цикъл, преди цикъл или ПРЕДИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ"!!!!! Така че, може да е знак от небето! :oki: :oki: :jesus: :sm_156: :sm_newsm05_37: :sm_ylinfant: Нали преди забременяване жените имат странни сънища- а при нас колкото щеш такива! :wink:
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Здравейте на всички!!!

Мнениеот bebeto85 на 26 Яну 2013 19:39

Ние с моя мъж правим опити да забременея от началото на тази година,на 2 февруари би трябвало или да ми дойде или да не ми дойде цикъла,това вече е божа работа...Снощи сънувах много странен сън...Сънувам че живея на друго място във същия град от който съм и че имам дете-момиченце на около 3г.,много сладко изглеждаше в сънят ми...Беше зима и аз го обличах за да го водя на гости в майка ми...Тръгнах и се качихме на автобуса с детето и тук се събудих от алармата на телефона на мъжът ми,понеже трябваше да става за работа...Незнам самият сън е хубав,но незнам как би се разталкувал....Чувала съм че не е хубаво когато сънуваш бебе...Незнам обаче какво е ако детето е по голямо...Някой може ли да ми разтълкува сънят?Искам честни отговори и хубаво и лошо да е ще го приема...Благодаря предварително!!
bebeto85
Редовен
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 28 Яну 2013 13:09

Бебето85,ето..
Видиш ли насън момиченце в дома си, ще придобиеш богатство. Видиш ли в съня си момиченце, което познаваш, чакат те семейни радости
Видиш ли насън дете, значи ти предстоят грижи и неприятности, а сънуваш ли много деца, очакват те болест и неприятни грижи за семейството. Ако са големи деца /юноши/ и са здрави, значи те очаква в скоро време приятно запознанство, а ако са болни, чакат те неприятности, тревоги и проблеми. Сънуваш ли, че носиш дете на ръце, ще чуеш хвалби и благопожелания по твой адрес. Ако ти се роди или осиновиш дете, чакат те голям късмет и бърз успех. Видиш ли в съня си изоставено дете и му помогнеш с нещо, ще се радваш на предани приятели. Гледаш ли в съня си как спи дете, в къщата ти ще царят разбирателство и задружие. Ако насън гледаш своите деца, готви се за напредък и бърза кариера. Видиш ли в съня си чужди деца, ще имаш успехи в работата
Сънуваш ли, че е зима, а наяве не е, очаква те раздяла. Видиш ли в съня си зимна картина, очакват те любовни приключения.
Видиш ли в съня си трамвай, значи ти предстои да имаш опасен съперник или властен неприятел. Управляваш ли трамвай насън, предстои ти да успееш, но не трябва да пренебрегваш недовършени задължения. Возиш ли се на трамвай в съня си, значи ще имаш кредити, с които ще живееш или ще постъпиш не честно.
Така това е според тълкуването,да ти кажа,голямо значение има кога го сънуваш,ако е срещу голям празник,или неделя срещу понеделник,вероятността да се сбъдне е 100%,но много не им се връзвай,да ти кажа,ние тук с едно момиче,която отдавна не еписала,и ако искаш прочети назад,сме сънували разни змии,а да сънуваш змия било,че скоро ще заченеш,все сме сънували срещу празници ама нищо,така че много не вярвай!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот moni-agi на 28 Яну 2013 16:32

Ками да те ползвами аз като тълкувател предната неделя срещу понеделник сънувах,че си правя тест и се оказа положителе,а след това лекарят ме прегледа,но нищо не каза.Сънят беше доста реалистичен и цветен.
ИзображениеИзображениеИзображение
moni-agi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот yulka на 28 Яну 2013 19:29

Монии я вземи и си направи един тест защото според мен съня ти е пророчески особенно за сънищата Сънувани неделя с/у понеделник знам че се сбъдват..
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
yulka
Пристрастен
 ---

Мнениеот moni-agi на 28 Яну 2013 19:47

Юле то какво си сънувал е едно,ама значението е друго.Всъновниците дето рових не пишеше никак хубави работи и затова искам и второ мнение така да се каже.
moni-agi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 29 Яну 2013 12:16

АКо сънуваш, че си правиш тест за бременност, предстои ти дълъг период на трудности и неуспехи.
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот moni-agi на 29 Яну 2013 12:27

Мерси Ками и аз нещо такова четох,ама викам да не би някой да каже и нещо друго.
moni-agi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 29 Яну 2013 12:38

Мони както вече ти казах недей много да им обръщаш внимание,мое мнение е че тези сънища са на подсъзнателна основа нали много искаме да сме бременни и сънуваме тези неща,нали не искам да си налагам мнение,все пак ти си знаеш дали да вярваш или не,аз преди доста вярвах и почти всичко се сбъдваше но от година насам нищо,просто много пъти съм сънувала змия че ме хапе,нали означавало забременяване и таино се надявах този месец да не ми дойде,но уви идваше си с пълна пара,само един сън се сбъдна,бях сънувала нещо което означаваше че скоро моя приятелка ще забременее и се случи!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот moni-agi на 29 Яну 2013 13:02

То това е ясно,ама ми стана интересно,че след теста бях на прегле и то при гинеколога,при който си ходя.Прегледа ме,но нищо не каза само се усмихна и това беше.Иначе четох,че да сънуваш лекар не било на хубаво,то и зависи от ситуацията,която е в съня де.
moni-agi
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Stefanipg на 29 Яну 2013 16:26

:D О, Мони, дано сънят ти се сбъдне 1000% и наистина да видиш ПОЛОЖИТЕЛЕН ТЕСТ И ПОЛОЖИТЕЛЕН ДОКТОР ДА ТИ ГО КАЖЕ В ОЧИТЕ- БРЕМЕННА СИ!!!! Споко, аз съм леко пророчески настроена и си мисля, че наистина май си бременна. :lol: Тестът само ще го докаже- щом го сънуваш срещу понеделник! Виж, аз сънувах около мен деца, документи, които преснимах, за работа да търся и т.н. Интересното е, че все сънувам разни приятелки и познати бременни, но себе си- не. Сънувах тази нощ например, че с моя мъж сме на маса, отрупана с храна- мезета, салати и т.н. Двамата ядохме- най- вече аз, а той почти не хапна. :roll: :emon12: Какво ли значи това? Някъде четох, че да ядеш насън не е лошо, маса с храна също е добро. Да сънуваш бременни не е хубаво, както и деца.
Stefanipg
Пристрастен
 ---

Мнениеот bebeto85 на 04 Фев 2013 12:54

Ками благодаря ти за тълкуването...Момиченцето в сънят ми си беше моето дете не беше ничие друго и никога досега не съм виждала тази физиономия никъде освен в сънят ми...Но вътрешно аз много я обичах ,това беше най-близкият човек за мен в самият сън....В реалният живот нямам други деца,тепърва работим с мъжът ми за първа рожба възможно е просто желанието да бъда майка да е предизвикало този сън,а не че конкретно има някакво значение..Но все пак допускам всички възможни варианти може и твоето тълкуване да се окаже вярно,ще видим само времето ще покаже....
bebeto85
Редовен
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 05 Фев 2013 12:55

Ако ти се храниш насън, няма да се радваш на успехите си
Сънуваш ли отрупана с ядене маса, значи ще трябва скъпо да плащаш за удоволствията и пропиляното време. Застилаш ли в съня си маса с покривка, ще успееш да съхраниш имотите и придобивките си. Сънуваш ли, че си с приятели на маса, чака те радост. Сънуваш ли маса, ще чуеш интересни идеи и предложения.
Ако сънуваш бременни жени, ще имаш трудности в работата
Сънуваш ли, че тичат и играят деца, предстои ти весел дух.
Видиш ли малки и немирни деца, предстоят ти грижи и ядове.
Сънуваш ли красиви деца, ще имаш радост, щастие и женитба.
Сънуваш ли, че падат деца, предстоят ти безпокойствие и неуспехи на работното място
Стефания,тези сънища явно са породени от вътрешните ти тревоги за работа,за бебе,така че много не им мисли,нали няма проблем да ги споделяш и да ги тълкуваме,но просто само да ги мсилиш ще стане ли,няма ли,няма смисъл,аз допуснах грешката да се надявам всеки месец след като сънувах змията,че съм заченала и нищо,така че,недей и ти го прави натоварваш се излишно,и така го предизвикваш да се случи!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Stefanipg на 05 Фев 2013 15:43

Малко шантави сънища сънувам от известно време, няма- що! В неделя срещу понеделник сънувах, че пътувам по работа за Елена /то е на 42-43 км. от Търново и няма добър транспорт- спирките са на другия край на града и на отиване и на връщане, налага се да се прикачва човек Търново- Лясковец- към Г. Оряховица разклона, та до Елена заобикаля през Златарица!- затова се отказах от тази работа- заради скъпия транспорт, който никой не ще да поема- няма и карти за намаление/. Та, както си пътувам в един мразовит, снежен ден- навън сняг до Господа, един труден маршрут, послед пътя една позната с обратни наклонности /тя и в реалния живот си е лесбийка и май ми хвърля око от ученичка- учили сме до 5-6 клас в един клас и я знам!/ ме дърпа да ме сваля, иска ласки, а аз се дърпам, защото и подсъзнателно явно съм си нормална. Голям цирк. Какво значат тези щуротии?
Stefanipg
Пристрастен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея