Колко време е нужно,за да се останови бременност???

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Колко време е нужно,за да се останови бременност???

Мнениеот mama_stefi на 24 Юни 2011 14:26

Нанси миличка не се притеснявай едва в началото сте спокойно
И ние правим от скоро даже сега и не правихме като е писано ще стане обичайте се любувайте се един на друг и бебчето ще стане :D
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
mama_stefi
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Нанси86 на 24 Юни 2011 15:16

Благодаря за подкрепата мила ще продължаваме с опитите пък ДАНО и аз се похваля скоро с две чертички
Нанси86
 ---

Мнениеот vesislava atanasova на 15 Яну 2012 12:54

Zdraveite az sam nova i iskam da popitam ne6to.Zakusnqvami s 4 dni i v4era si napravih test,toi izleze polojitelen oba4e na men ne mi se vqrva6e i si napravih vtori.Na vtoriq test vtorata 4erti4ka be6e po4ti nezabelejima,ako ne se bqh vgledala nqma6e da q vidi.Zatova na sutrinta re6ih da si napravq o6te edin i toi be6e s 2 4erti no pak be6e bleda.Neznam kakvo da si mislq i trite testa bqha razli4ni.Malko sam pritesnena mislq si gluposti.Molq pi6ete mi!
vesislava atanasova
 ---

Мнениеот dimitra.trendafilova на 15 Яну 2012 13:00

нормално е при ранна бременност хормона натрупан в урината да е по-малко и за това да е по-бледа втората черта,важното обаче ,че я има
също зависи и от марката тестове,които си правила-ако са различни като марки са различни и като чувствителност
мога само да ти кажа едно честито!!!
Ако пък толкова имаш съмнения според мен след седмица можеш спокойно да посетиш лекар и той да ти установи бременност
Изображение
Аватар
dimitra.trendafilova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот ewka на 15 Яну 2012 18:20

Двете черти са си две черти,без значение бледи или не.Това си означава бременност и няма място за съмнение и притеснения.
А иначе,теми като тази има много и е хубаво да се чете преди да се пуска нова тема,защото така избутвате теми със същото съдържание назад,никой не ги чете,а една поне потребителка все пак си чака отговорите там.Проверявайте дали има подобни теми и си пускайте въпросите там,така имате и повече шанс за отговор. :wink:
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Aдриан - 21/07/2008 3150,52
Виктор - 10/06/2012 3050,51

Човек не може да намери успокоение нито в работата, нито в удоволствията, нито в манастира, а само в собствената си душа..." (Съмърсет Моъм, "Цветният воал")
"DON'T FORGET TO PRAY TONIGHT BECAUSE GOD DIDN'T FORGET TO WAKE YOU UP THIS MORNING..."
Аватар
ewka
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vesislava atanasova на 15 Яну 2012 18:43

Mnogo vi blagodarq za otgovora!Ve4e sam po spokoina :)
vesislava atanasova
 ---

Мнениеот vesislava atanasova на 19 Фев 2012 16:10

Здравейте отново!Не отдавна ви писах.Въпросът ми беше че ми закъснява 4 дни и си бях направила 3 теста и излязоха положителни.Тогава вие ми отговорихте че съм бременна :D .Но за мое съжаление на осмия ден ми доиде.Отмачало ми тръгна розаво но после ми тръгна нормано както всеки месец.Не съм ходила още на лекар,но моля ви кажете ми каква е вероятността да ми излязат 3 положителни теста и да не съм бременна и дали и възмижно при нормален цикъл да съм бременна(цветна бременност).
vesislava atanasova
 ---

Мнениеот dimitra.trendafilova на 19 Фев 2012 17:40

най-добре за твое успокоение да отидеш на лекар и да се посъветваш с него
Изображение
Аватар
dimitra.trendafilova
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот hristinchet0 на 29 Фев 2012 17:11

vesislava atanasova написа:Zdraveite az sam nova i iskam da popitam ne6to.Zakusnqvami s 4 dni i v4era si napravih test,toi izleze polojitelen oba4e na men ne mi se vqrva6e i si napravih vtori.Na vtoriq test vtorata 4erti4ka be6e po4ti nezabelejima,ako ne se bqh vgledala nqma6e da q vidi.Zatova na sutrinta re6ih da si napravq o6te edin i toi be6e s 2 4erti no pak be6e bleda.Neznam kakvo da si mislq i trite testa bqha razli4ni.Malko sam pritesnena mislq si gluposti.Molq pi6ete mi!

Веси, мила.. едно тихичко честито от мен :congratulations: Така ми казваха и на мен момичетата от форума.. когато им споделих същото..
Когато направих първия тест ми беше закъсняло с 2 дена... той беше с втора бледа черта... отидох на гинеколог но той не ми потвърди че съм бременна.. каза ми "за мен няма бременност".. изчаках още 2-3 дни и направих втори.. и резултата беше пак същия.. пак изчаках и пак направих тест и пак същото.. изчаках пак 2-3 дена отидох при друг гинеколог и той потвърди че съм бременна... :)

П.П. Не се притеснявай... тази бледа черта може и да не стане наситена както при мен... и Успех :)
Тук можеш да прочетеш още инфо: viewtopic.php?f=2&t=16812&start=150
hristinchet0
Пристрастен
 ---

Мнениеот MelSi на 14 Май 2012 18:18

Мнениеот MelSi на 14 Май 2012 11:33
Здравейте,
изчетох всичко написано от Вас и мога смело да кажа,че сте страхотни.Искам да споделя и аз нещо с Вас,като ще бъда благодарна за съвети и отговори.Та по същество....на 05.05.2012 ми дойде,както обикновенно продължи 5-6дни.На 11.05 правихме секс с приятеля ми без да се пазим.От вчера сутринта имам странна тъпа болка в яйчниците,която продължи до през ноща,пишкам през 15мин. и гърдите ми са леко чувствителни.Чудесно,но възможно ли е нещо да е станало онзи ден и толкова бързо да се появят симптоми на бременност?Все пак са минали 3-4дни......
MelSi
Начинаещ
 ---

Мнениеот sissa на 14 Май 2012 19:14

Съмнявам се, че е имало ову на 6-ти ден от началото на цикъла. Продължавайте да пробвате.
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Bubunka_91 на 19 Ное 2012 09:38

Здравейте дами...
И аз като повечето от вас се присъединих за да споделя и моето положение знам какви ще бъдат съветите ви но като че ли е ме страх тестовете да не покажат правилния резултат!!
Аз съм момиче на 21 и живея в чужбина тук е много трудно като се има в предвид че никога не съм била записвана в болница но реших в края на месеца да си направя карта ида си направя преглед.. Имам редовен цикъл даже понякога идва с ден по рано и ужасни ПМС но сега няма нищо нито ПМС нито МЦ вече 4ти ден ми закъснява правих тест на деня когато трябваше да ми дойде макар да знаех че няма да ми дойде и беше отрицателен нямам обичайните симптоми за бременност вчера ме придърпаха яйчнитр и започна да ме боли кръста ама само от лявата страна.. И аз тайничко се надявам да има бебе ама ме е страх дали ще отчете правилно теста та затова ви питам кога е най подходящо да се прави тест.. Четох къде ли не форуми мнения ама не откривам никакъв съществен отговор разбирам че всеки е индивидуален сам за себе си ама възможно ли е да има бременност без ПМС?? Благодаря и ще де радвам да видя мненията ви
Аватар
Bubunka_91
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 19 Ное 2012 12:10

Здражей да възможно е да има бременност без симптоми,да ти кажа понякога хормона на бременността се натрупва по бавно и за това съветват най вече теста да се прави на 10 дневно закъснение!успех ти желая!Дано не ти дойде!
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот Bubunka_91 на 19 Ное 2012 12:30

Скъпа Ками благодаря ти за отговора :sm_smile3522: и аз на това се надявам :tooth: :emon14:
наистина много съм объркана реших се докрая на седмицата ще си направя тест пък каквото покаже мечка страх мен не страх :P :lol:
а можеш ли да ми кажеш евентуално на коя гестационна седмица теста може да отчете най правилно?? :tulips2: :love1: УСПЕХ ЖЕЛАЯ И НА ВАС :champagne:
Аватар
Bubunka_91
 ---

Мнениеот vikin_g на 30 Ное 2012 13:28

zdraveite,imam nqkolko vaprosa i se nadqvam da mi pomognete.Zna4i posledniat mi cikal be6e na 23.10 v prodaljenie na nqkolko meseca e na 35 dni i sam si is4islila taka i ovulaciata.taka ta na 20.11 imax za parvi pat nikoga ne mi se be6e slu4valo edno leko rozovo kam kafenikavo te4enie i to mnogo oskadno dori i belioto mi ne zacapa imax go tova nqkade 2 ili 3 dni i to ne vinagi kogato pi6kax i se isbarsvax ne vinagi go imaxprez tezi 2,3 dni.sled tova v tozi period imax mn silni bolki v qicnicite i krasta i bolezneni no ne 4ak tolkova gardi.trqbva6e da mi doide na 26.11 napravix si test za bremennost na 28 i be6e otricatelen.moje li da sam bremenna molq vi kajete kakvo mislite tolkova mnogo go jelaq 4e ne spiram da mislq.
vikin_g
Начинаещ
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Опитвам се да забременея