Колко време е нужно,за да се останови бременност???

Модератори: ALEKS, Ianitza

Re: Колко време е нужно,за да се останови бременност???

Мнениеот soniK на 30 Ное 2012 13:46

Здравей vikin_g ние тук единствено можем да предполагаме ,нищо друго.
Кога ти е била всъщност овуто по твоята преценка или ако си я усетила?
Всичко идва точно на време за тези които умеят да чакат :)

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vikin_g на 30 Ное 2012 13:54

posledniat mi cikal be6e na 23.10 ovulaciata mi be6e na 14.11 4 dni predi tova i 2 dni sled ne sme propuskali da bebepravim.tova e . da znam 4e tuk moje da se predpolaga no se nadqvam i da mi pomognete po nqkakv na4in vse pak po razbirate kato mami :)
vikin_g
Начинаещ
 ---

Мнениеот soniK на 30 Ное 2012 14:16

Това може да е било имплантационно кървене което е хубавият вариант,но за да си сигурна /лекар,най добре.
Пожелавам ти успех и дано се похвалиш после!
Всичко идва точно на време за тези които умеят да чакат :)

Изображение
Изображение
Аватар
soniK
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sudju4e на 30 Ное 2012 18:55

vikin_g направи днес още един тест или утре със сутреяна урина и пиши какъв е резултата... стискаме палци :)
Изображение
Аватар
sudju4e
Редовен
 ---

Мнениеот vikin_g на 01 Дек 2012 00:38

6te napravq test oba4e sled nqkolko dni i kak se straxuvam samo.dano vidq me4tanata 2 4erti4ka tolkova mnogo go jelaq s tova zacapvane koeto ne sam go imala nikoga predi a bebepravim ve4e godina i ne6to tova zacapvane mi dade takava golqma nadejda........ SAJALQVAM 4E PI6A NA TAQ LATINICA 6TE POMOLQ BRATOV4ED MI DA MI NAPRAVI DA PU6A DA BG 4e neznam kak stava.IZVINQVAM SE NAISTINA
vikin_g
Начинаещ
 ---

Мнениеот vikin_g на 10 Дек 2012 00:54

ne sam pravila povtoren test za6toto mi doide fakti4eski 10 dni me zabavi ne se be6e slu4valo no ...... moje da se dalji na smqnata na klimata kakto i da e.iskax prosto da vi kaja poneje bqxte taka dobri da mi obarnete vnimanie i da mi kajete svoite mnenia blagodarq vi
vikin_g
Начинаещ
 ---

Мнениеот MelSi на 03 Май 2013 11:44

Здравейте всички,искам да Ви попитам или по-скоро да споделите и Вашето мнение тъй като съм убъркана вече....та по същество.На 11.04.2013год ми дойде цикъла.На 23 и 24.04 правихме секс със приятеля ми без да се пазим / да подчертая,че искаме бебче/...от 2-3 дни ми е едно такова кисело,имам ужасно подути и болезнени гърди,а сега забелязах,че има и коластра....придърпва ме ниско долу в корема,а и чат пат ми стане гадничко на стомаха,но немога да повърна....Дайте ми Вашето мнение,възможно ли е най-после нещо да е станало.Мисля,че е рано за тест,а датата на следващия ми цикъл е 9-10.05.....ИСКРЕННИ БЛАГОДАРНОСТИ И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ
MelSi
Начинаещ
 ---

Мнениеот bebeta на 03 Май 2013 12:15

Според мен е невъзможно, дори да има бременност, в такъв ранен етап да ти се появи коластра.Може да е станало, може и да не е. Изчакай си датата и си направи тест.Стискам палци да е положителен. :)
П.П не е нужно да пускаш мнението си в няколко различни теми. В този раздел темите се следят така или иначе и отговор ще получиш. Успех и весели празници!
Изображение
Аватар
bebeta
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот 96966 на 16 Май 2013 10:13

момичета .. ужасно съм притеснена 7 дни след половия акт правих 2 теста и бяха положителни а сега ден след закъснението е отрицателен .. незнам на какво да вярвам и какво да мисля вече преди няколко дни личната ми постави имунизация за тетанус може ли на това да се дължи отрицателният резултат сега
Изображение

Изображение
96966
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 16 Май 2013 10:45

Странно,а сегашния тест с първа урина ли го прави,и по принцип не е възможно имунизацията да окаже влияние
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот kamelia_1326 на 20 Май 2013 11:34

96966 написа:момичета .. ужасно съм притеснена 7 дни след половия акт правих 2 теста и бяха положителни а сега ден след закъснението е отрицателен .. незнам на какво да вярвам и какво да мисля вече преди няколко дни личната ми постави имунизация за тетанус може ли на това да се дължи отрицателният резултат сега

kakvo se slu4i?
Аватар
kamelia_1326
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот noni04 на 13 Мар 2016 22:00

Момичета здравейте,имам нужда от вашата по ощ и подкрепа.И така малко история,последбия ми цикъл беше на 28.02.по онлайн календар гледах кога ми е О но за по сигурно почнахме с опитите още в деня в който ми свърши цикъла и така през ден.на 10.03 пуснах кръвен тест с резултат <0.100 днес пак пуснах кръвен защото сутринта си направих "bb" тест и имаше едва забележима втора чертичка.та кръвния от днес от Токуда е 0.0 .моля ви кажете ми какво мислите дали е възможно да съм бременна но да е рано теста да покаже .цикъла този месец трябва да ми дойде на 17/18
Изображение[url=http://www.kukuzya.ru/1 линий[url=http://www.kukuzya.ru/]Изображение[/url]ка 3 линийкаИзображение
noni04
Сериозен
 ---

Мнениеот noni04 на 14 Мар 2016 00:07

noni04 написа:Момичета здравейте,имам нужда от вашата по ощ и подкрепа.И така малко история,последбия ми цикъл беше на 28.02.по онлайн календар гледах кога ми е О но за по сигурно почнахме с опитите още в деня в който ми свърши цикъла и така през ден.на 10.03 пуснах кръвен тест с резултат <0.100 днес пак пуснах кръвен защото сутринта си направих "bb" тест и имаше едва забележима втора чертичка.та кръвния от днес от Токуда е 0.0 .моля ви кажете ми какво мислите дали е възможно да съм бременна но да е рано теста да покаже .цикъла този месец трябва да ми дойде на 17/18
Изображение[url=http://www.kukuzya.ru/1 линий[url=http://www.kukuzya.ru/]Изображение[/url]ка 3 линийкаИзображение
noni04
Сериозен
 ---

Мнениеот noni04 на 14 Мар 2016 00:14

noni04 написа:
noni04 написа:Момичета здравейте,имам нужда от вашата по ощ и подкрепа.И така малко история,последбия ми цикъл беше на 28.02.по онлайн календар гледах кога ми е О но за по сигурно почнахме с опитите още в деня в който ми свърши цикъла и така през ден.на 10.03 пуснах кръвен тест с резултат <0.100 днес пак пуснах кръвен защото сутринта си направих "bb" тест и имаше едва забележима втора чертичка.та кръвния от днес от Токуда е 0.0 .моля ви кажете ми какво мислите дали е възможно да съм бременна но да е рано теста да покаже .цикъла този месец трябва да ми дойде на 17/18
noni04
Сериозен
 ---

Предишна

Назад към Опитвам се да забременея