Подарявам Pregnil 5000

Модератори: ALEKS, Ianitza

Подарявам Pregnil 5000

Мнениеот kam4eto на 11 Фев 2011 17:08

Здравейте на всички, които искат да станат мами!

Моята история накратко е свързана с едно забременяване, предхождано от редица проблеми. Бяха ми изписани инжекции Прегнил 5000, които се намират доста трудно в България. За моя радост забременях веднага и то без да се налага да си слагам инжекциите. И така сега разполагам със 7 броя, които са съхранени правилно в хладилник и са в срок на годност. Много ми се иска да помогна на някоя от вас, която се нуждае от тези инжекции, за да може да изпита радостта, която изпитвам аз днес с моя малък син. Моля пишете във форума и ако има някой, на който мога да помогна ще дам координати за връзка. Моля единствено да се свържат хора, които ще ползват инжекциите, а не такива, които имат други интереси. Инжекциите се намират в София.

С пожелание за хубав и успешен ден!
Аватар
kam4eto
Начинаещ
 ---

Re: Подарявам Pregnil 5000

Мнениеот mimka_lubimka на 13 Фев 2011 23:03

здравей Ками,много ми е чудно за какво е тази инжекция и дали не би трябвало да се консултираме с лекар?трудно ли се набавя?няма ли я в нашите аптеки?извинявай,че те заливам с въпроси но скоро си говорих с баба ми и тя ми каза,че цялата ми рода са забременяли с някви инжекции,които били за загряване щото наследствено ни било ниската температура...та си мисля да не би да са затова тези инжекции??
mimka_lubimka
Редовен
 ---

Мнениеот kam4eto на 14 Фев 2011 15:41

mimka_lubimka написа:здравей Ками,много ми е чудно за какво е тази инжекция и дали не би трябвало да се консултираме с лекар?трудно ли се набавя?няма ли я в нашите аптеки?извинявай,че те заливам с въпроси но скоро си говорих с баба ми и тя ми каза,че цялата ми рода са забременяли с някви инжекции,които били за загряване щото наследствено ни било ниската температура...та си мисля да не би да са затова тези инжекции??

Здравей, mimka-lubimka,

при всички случаи инжекциите трябва да се изпишат от лекар. На мене ми бяха изписани. Прилагат се, когато проблема е свързан с овулацията и когато е необходимо да се стимулират яйчниците. Мисля, че се прилагат и при ин-витро процедури. В Бг се намират доста трудно. Поне миналата година по това време беше така. След това не съм търсила и не знам. Още веднъж държа да подчертая, че се прилагат след консултация с лекар. Просто на мен ми останаха и искам да ги дам на някой, който има нужда. Дано си ме разбрала :)
Изображение
Аватар
kam4eto
Начинаещ
 ---

Мнениеот mimka_lubimka на 14 Фев 2011 15:51

благодаря ти много за изчерпателния отговор.аз имам час за консултация със специялист чак на 7ми март,така че дотогава немога да знам дали изобщо имам някакъв проблем да се надяваме,че нямам :wink2: благодаря още веднъж!!!
mimka_lubimka
Редовен
 ---

Мнениеот alex15 на 14 Фев 2011 19:30

Поздравявам те за постъпката ти и се радвам, че няма да ти трябват. На мен също ми се наложи да ги ползвам, но след като забременях - получих кървене в 5 седмица и до преди 2 седмици го имах.
Прегнил 5000 се бие И ПРИ КЪРВЕНЕ ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТ - до до 10 седмица по 2 седмично и от 11 до 14 седмица - по 1 седмично. Намира се доста трудно в България, слава Богу аз си намерих, остават ми още 1-2 да ми бият. Кървенето спря вече. Но просто исках да уточня, че се използват при това УСПЕШНО и при бременност, при кървене. Между другото - не ти го желая, наистина, но моят съвет е да си ги задържиш още малко - за всеки случай - дано не ти потрябват!!!
Изображение
alex15
Сериозен
 ---

Мнениеот kam4eto на 14 Фев 2011 19:36

Здравей, alex15,

не съм знаела, че се използват и при кървене по време на бременност. За радост, моя син вече е на 3 седмици. Не можах да се справя нещо с линийката :( Аз така си и бях решила, да изчакам да се роди и да видя, че всичко е нормално и тогава да подаря инжекциите. Все пак благодаря за информацията :)
Изображение
Аватар
kam4eto
Начинаещ
 ---

Мнениеот alex15 на 14 Фев 2011 19:53

О, радвам се за теб! Да е жив и здрав сина ти и само радост и любов да ти носи!
Просто не разбрах от писмото ти, че детето е вече родено!
Но все пак исках да уточня, че Прегнила може да се ползва и от бременни до 14 седмица и действително е голям проблем да се открие, пък само той помага специално при кървенето.
още веднъж от мен - честито! И дай боже през август и аз да се похваля със същото!
Изображение
alex15
Сериозен
 ---

Мнениеот kam4eto на 14 Фев 2011 20:12

Здравей отново, alex,

наистина от поста ми не става ясно, че бебчето е родено. Стискам ти палци и съм сигурна, че през август ще гушкаш малкото си човече. Само кураж и вяра. Хубавите неща се случват :) Времето минава наистина бързо и всичко ще е наред.
Изображение
Аватар
kam4eto
Начинаещ
 ---

Мнениеот petq_stoicheva на 14 Мар 2011 10:58

Здравей!!! От около 3 месеца издирвам Pregnil 5000 по аптеки, но го няма....при мен проблема е че не пукам фоликул на време и за това моята гинеколожка ми предписа Pregnil 5000 х 2=10 000 единици. Бях три месеца на КЛОСТИЛБЕГИТ, като първия месец мина перфектно, но следващите два задържах фоликул и сега чакам да ми дойде цикъла и на 13 ден да съм при лекарката си с изписаната доза. Много ще съм ти благодарна ако можеш да ми помогнеш да осъществя най-съкровеното си желание, това да стана майка.
petq_stoicheva
 ---

Мнениеот viviqn на 14 Мар 2011 11:51

Петя,здравей!Аз взех от Камчето Прегнила.Ако си от София,Прегнил има в аптеката на клиника Щерев.Дано съм ти помогнала.Ако искаш повече инфо ми пиши.
viviqn
 ---

Мнениеот petq_stoicheva на 14 Мар 2011 11:55

От Бургас съм.....но тук не откривам :)
petq_stoicheva
 ---

Мнениеот viviqn на 14 Мар 2011 13:40

Защо не си поръчаш в някоя аптека,да ти го доставят.Все в някой склад ще има.
viviqn
 ---

Мнениеот didinka на 08 Апр 2013 16:34

molavi daite mi pregnil
didinka
 ---

Мнениеот IvankaPaunova на 05 Ное 2015 10:45

Здравейте наскоро поръчах Pregnil 5000 от един сайт за спортни стимуланти. Но немога да разбера каква е разликата от гръцкия на МСД и този на Органон. Ако някой има повече информация нека сподели.

Благодаря!
IvankaPaunova
 ---

Назад към Опитвам се да забременея